Подать объявление

ЖК Bristol Comfort House | Бристоль | просп. Валерия Лобановского, 144 (146-Б)

ЗастройщикSAGA Development
Сдача ЖК2019 г.
Планировки
от 22 170 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 20.
2/10%
4/20%
6/30%
6/30%
2/10%
1. . .68. . .42
20 апр 2018 07:47
Цитата "koks83":
Вопрос к застройщику , если вы устанавливаете панорамные окна и при этом не предусматриваете ни каких решётка , ограждении , то люди те кто переживают за себя и близких будут устанавливать сами. И это будет изменения фасада, как быть в этом случаи ?????

Доброго дня! Було правильно зазначено, що нижня частина вікна не відчиняється, тому решітка буде дійсно непотрібна.
25 апр 2018 09:08
Продовжуємо вас інформувати про новини з будівельного майданчика BRISTOL Comfort House та додаємо фотозвіт.

В комплексі вже завершено проведення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації і продовжуються роботи по прокладанню внутрішніх інженерних мереж опалення, вентиляції та водопостачання. Також в будинку розпочато влаштування стяжок, продовжується утеплення фасадів.
Штукатурні роботи місць загального користування виконані на 4-6 поверхах.
25 апр 2018 12:53
Цитата "SAGA Development":
Продовжуємо вас інформувати про новини з будівельного майданчика BRISTOL Comfort House та додаємо фотозвіт.

В комплексі вже завершено проведення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації і продовжуються роботи по прокладанню внутрішніх інженерних мереж опалення, вентиляції та водопостачання. Також в будинку розпочато влаштування стяжок, продовжується утеплення фасадів.
Штукатурні роботи місць загального користування виконані на 4-6 поверхах.




Дякую за фото репорт.
Але я не розумію чому ви не викладаєте ці фото на сайті? А також не смінюэте статус будівництва. :(
Якщо вам не зручно змінювати статус будівництва то краще було б його зовсіб прибрати
26 апр 2018 10:05
Цитата "oleksandr.samsonov":



Дякую за фото репорт.
Але я не розумію чому ви не викладаєте ці фото на сайті? А також не смінюэте статус будівництва. :(
Якщо вам не зручно змінювати статус будівництва то краще було б його зовсіб прибрати

Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук. Маємо деякі складнощі, найближчим часом інформація буде оновлена.
04 май 2018 17:29
Уважаемый застройщик,
Уважаемый ОП,
Достаточно пускать пыль в глаза, одиночный дом не построить за указанный срок может только однорукий инвалид. Вам нет оправдания. Внимание очередной член семьи обмана!!!!
05 май 2018 07:48
Цитата "Richter24":
Уважаемый застройщик,
Уважаемый ОП,
Достаточно пускать пыль в глаза, одиночный дом не построить за указанный срок может только однорукий инвалид. Вам нет оправдания. Внимание очередной член семьи обмана!!!!

Вітаємо! Термін введення комплексу в експлуатацію — 2 квартал 2018 року. Загальні будівельні роботи ведуться згідно плану та виконані на 80%.
05 май 2018 07:49
Публікуємо актуальні новини з будівельного майданчика BRISTOL Comfort House та додаємо сонячні фото!

В будинку продовжуються роботи по утепленню фасадів та проведення внутрішніх інженерних мереж. По фасаду вже завершується проведення зовнішніх мереж. Також вже виконано влаштування стяжок на рівні 5-8 поверхів, а також штукатурні роботи на 4-9 поверхах в місцях загального користування.
08 май 2018 10:39
Продовжуємо повідомляти вас про новини будівництва BRISTOL Comfort House!

В комплексі виконані роботи по влаштуванню стяжок на 5-9 поверхах. Активно продовжуються роботи по утепленню фасадів та проведенню внутрішніх інженерних мереж. Завершується введення в будівлю зовнішніх мереж по фасаду.
Штукатурні роботи виконані на 3-10 поверхах в місцях загального користування. Також розпочато роботи з підготовки шахт ліфтів та роботи по електропроводці і системі блискавкозахисту.

Фотозвіт нашого комплексу можна переглянути нижче.
14 май 2018 11:19
Як я подивлюсь по будівництву то розумію що введення в эксплуатацію буде перенесено на наступний квартал.
Я дуже часто буваю біля будівництва і якщо дивитися на темпи утеплення іноді беруть сумніви і про третій квартал.
Вже пройшло півтори місяці зі старту утеплення а ще й досі насіть половина утеплюючого матеріалу не нанесено. А ще ж після нанесення треба провести штукатурні роботи і ще де які. І це ще не видно що відбуваэться у середені будинку не говорячи про прибуденкову територію. А згідно з мого власного не будівницького досвіду останні этапи найдовщі.

Я не те що дуже переймаюся із строком введення в эксплуатацію. Мене навіть влаштовує пізнє введення в експлуатацію тому що все одно не маю коштів на ремонтні роботи. Але хотілося б не фрази що все йде по плану а прозорості і людського відношення до інвесторів.

Я не дуже розуміюсь у будівництві і сподіваюсь що я помиляюсь.
14 май 2018 14:22
Доброго дня! Ми публікуємо для вас фото як зовнішніх, так і внутрішніх робіт, аби ви могли детально слідкувати за прогресом будівництва. Про будь-які новини щодо будівельних робіт ми відкрито повідомляємо нашим інвесторам, тому стежте за нами на форумі!
14 май 2018 17:31
Добрый вечер! Уважаемые представители отдела продаж, Не могли бы Вы более точно отвечать на вопросы. Меня например очень интересуют сроки введения в эксплуатацию. Я слежу за всеми форумами и сайтом этого объекта и мне тоже не ясно, почему информация не обновляется на сайте ( только залили фото) и как можно успеть доделать все оставшиеся работы за 1,5 месяца до сдачи в эксплуатацию.
15 май 2018 07:00
Нажаль ви так і не дали коментар з приводу введення в єксплуатацію. Та і взагалі останнім часом оновлення від вас страждаюсь.
Поясніть будласка як ви зочете встигнути добудувати коли ще більше половини не утеплено? Фотографії труб не дають нам ясності тому що вони мало чим відрізняються за останіх місяця два.
15 май 2018 07:53
Странно, в договоре стоит 1 квартал а согласно вашей логике если сообщать о переносе сроков введения в эксплуатацию на сайте то это не задержка , ха ха ха. С такими темпами стройки окончание строй-работ сентябрь, подключение коммуникаций +6 месяцев и в итоге Март 2019. С 1 октября можно будет претендовать на компенсацию и я ей воспользуюсь, но это тема для будущего.
16 май 2018 12:39
Цитата "oleksandr.samsonov":
Нажаль ви так і не дали коментар з приводу введення в єксплуатацію. Та і взагалі останнім часом оновлення від вас страждаюсь.
Поясніть будласка як ви зочете встигнути добудувати коли ще більше половини не утеплено? Фотографії труб не дають нам ясності тому що вони мало чим відрізняються за останіх місяця два.

Вітаємо! Наразі дане питання на етапі розгляду. Коли буде отримана остаточна інформація, вона обов'язково буде опублікована.
Нагадуємо, що до кожного щотижневого фотозвіту ми публікуємо детальний опис ходу будівництва, аби ви могли розуміти, які саме роботи проводяться.
16 май 2018 15:49
Цитата "Richter24":
Странно, в договоре стоит 1 квартал а согласно вашей логике если сообщать о переносе сроков введения в эксплуатацию на сайте то это не задержка , ха ха ха. С такими темпами стройки окончание строй-работ сентябрь, подключение коммуникаций +6 месяцев и в итоге Март 2019. С 1 октября можно будет претендовать на компенсацию и я ей воспользуюсь, но это тема для будущего.

Цитата "TT-fly":
Добрый вечер! Уважаемые представители отдела продаж, Не могли бы Вы более точно отвечать на вопросы. Меня например очень интересуют сроки введения в эксплуатацию. Я слежу за всеми форумами и сайтом этого объекта и мне тоже не ясно, почему информация не обновляется на сайте ( только залили фото) и как можно успеть доделать все оставшиеся работы за 1,5 месяца до сдачи в эксплуатацию.

Доброго дня! Як вже зазначено вище, дане питання направлено на опрацювання, коли буде отримана інформація ми вам її неодмінно надамо. Стосовно оновлення сайту, ваші зауваження вже передані відповідальним особам.
18 май 2018 11:20
Свіжі новини щодо ходу будівництва в BRISTOL Comfort House!

Вже виконані роботи по влаштуванню стяжок на 4-10 поверхах. Розпочинаються роботи з підготовки шахт ліфтів, робіт по електропроводці та системі блискавкозахисту. Тривають роботи по утепленню фасадів — 13% закрито мінватою. Внутрішні інженерні роботи виконані на 46%, введення в будівлю зовнішніх мереж ВК по фасаду вже завершується.

Детальніше в нашому фотозвіті.
18 май 2018 12:08
Цитата "SAGA Development":
Тривають роботи по утепленню фасадів — 13% закрито мінватою.

Визуально намного больше 13%
25 май 2018 13:17
Актуальний дайджест будівельних робіт в BRISTOL Comfort House!

Завершені роботи по влаштуванню стяжок на 4-11 поверхах та роботи з підготовки шахт ліфтів.
Роботи по утепленню фасадів активно тривають — 56% закрито мінватою.
Штукатурні роботи виконані на 2-12 поверхах в місцях загального призначення, а також в цокольній частині — на 75%. Внутрішні інженерні роботи виконані на 56%.
Розпочато роботи по електропроводці і системі блискавкозахисту, а також встановлення огорож лоджій.

Ділимося новими фото нижче.
25 май 2018 14:23
Зміни в графіку роботи відділу продажу в святкові дні:

В неділю 27 травня ми чекаємо на вас з 10:00 до 16:00, в понеділок — з 10:00 до 18:00.

До зустрічі в BRISTOL Comfort House!
01 июнь 2018 06:34
Цитата "SAGA Development":
Зміни в графіку роботи відділу продажу в святкові дні:

В неділю 27 травня ми чекаємо на вас з 10:00 до 16:00, в понеділок — з 10:00 до 18:00.

До зустрічі в BRISTOL Comfort House!


Опубликуйте пожалустай график работ, вплоть до окончания строительства. Спасибо.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .68. . .42
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее