Подать объявление

ЖК Благород | Крюковщина, ул. Богуславская, 1-6

ЗастройщикInvide holding
Сдача ЖК2021 - 2023 г.
Планировки
от 21 500 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
66из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 33.
3/9%
7/21%
3/9%
8/24%
12/36%
1. . .2123. . .55
29 ноя 2018 11:10
Цитата "Георгина":
Кто там ближе,что с 5 домом?


В пятом доме ведется вязка арматурной конструкции, готовим пол 1 этажа к залитию бетонного перекрытия.
30 ноя 2018 06:18
Доброго дня,скажіть будь-ласка,що потрібно для того,щоб перепланувати квартиру?яка схема цієї процедури?дякую.
30 ноя 2018 10:03
Цитата "maxim25":
Доброго дня,скажіть будь-ласка,що потрібно для того,щоб перепланувати квартиру?яка схема цієї процедури?дякую.


Я знаю, що це так робиться:

1. Створення проекту у архітектора і інженера. Варіант "намалюю сам" ДАБІ може не узгодити, бо якщо Ви не спеціаліст у цих питаннях (а Ви,скоріше за все, не спеціаліст).
2. Замовляєте авторський нагляд. В цьому випадку саме він контролює правильність виконання перепланування згідно з проектом.
3.Замовляєте технічний нагляд інженера, який слідкуватиме за змінами у інженерних конструкціях. (В будинках,яких проведено газ по нормам у кухнях міняти нічого не можна, в в т.ч., об"єднувати з кімнатами,наскільки я знаю).Невиконання цієї норми призведе до затримки підключення газу в усьому будинку.
4. Далі Вам потрібно звернутися в ДАБІ з готовим проектом перепланування і там офорити документи для отримання і реєстрації Декларації про початок будівельних робіт.
5.Після того як провели перепланування згідно їз проектом, Вам потрібно запросити у гості інженера БТІ і за результатами огляду він затвердить новий Техпаспорт.
6. Далі Ви чимчикуєте в Центр надання адмін.послуг, подаєте у довільній формі заяву Про закінчення ремонтних робіт і очікування комісіі (раніше так називалося). Якщо все гуд, дозвільний орган зобов"язаний прийняти квартиру в експлуатацію і видає Висновок про відповідність проекту.
7.В кінці, маючи всі документи на руках із новим Техпаспортом звертаються до Нотаріуса (або державного реєстратора) і в нього вносите новий техпаспорт з висновком із п.6 до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

P.S. Якщо щось упустила чи невірно виклала, прошу вказати де саме))
30 ноя 2018 11:55
Сегодня Богуславская, 5 выглядит уже так.
30 ноя 2018 12:13
Цитата "Сказочница":


Я знаю, що це так робиться:

1. Створення проекту у архітектора і інженера. Варіант "намалюю сам" ДАБІ може не узгодити, бо якщо Ви не спеціаліст у цих питаннях (а Ви,скоріше за все, не спеціаліст).
2. Замовляєте авторський нагляд. В цьому випадку саме він контролює правильність виконання перепланування згідно з проектом.
3.Замовляєте технічний нагляд інженера, який слідкуватиме за змінами у інженерних конструкціях. (В будинках,яких проведено газ по нормам у кухнях міняти нічого не можна, в в т.ч., об"єднувати з кімнатами,наскільки я знаю).Невиконання цієї норми призведе до затримки підключення газу в усьому будинку.
4. Далі Вам потрібно звернутися в ДАБІ з готовим проектом перепланування і там офорити документи для отримання і реєстрації Декларації про початок будівельних робіт.
5.Після того як провели перепланування згідно їз проектом, Вам потрібно запросити у гості інженера БТІ і за результатами огляду він затвердить новий Техпаспорт.
6. Далі Ви чимчикуєте в Центр надання адмін.послуг, подаєте у довільній формі заяву Про закінчення ремонтних робіт і очікування комісіі (раніше так називалося). Якщо все гуд, дозвільний орган зобов"язаний прийняти квартиру в експлуатацію і видає Висновок про відповідність проекту.
7.В кінці, маючи всі документи на руках із новим Техпаспортом звертаються до Нотаріуса (або державного реєстратора) і в нього вносите новий техпаспорт з висновком із п.6 до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

P.S. Якщо щось упустила чи невірно виклала, прошу вказати де саме))



Что-то совсем как-то очень всего много.... (
30 ноя 2018 12:15
А як коротше? ))
30 ноя 2018 16:51
Дякую,але я так розумію,така схема проводиться,якщо ви купили готову квартиру.А якщо в процесі будування-можливо спрощений варіант,(саме про це я й запитую у забудовника)
30 ноя 2018 16:55
Цитата "ЖК Благород":
Сегодня Богуславская, 5 выглядит уже так.

А ничего, что морозец сейчас??? Весной не растает? :shuffle:
30 ноя 2018 16:59
Если добавляют противоморозные добавки, то не расстает , по-идее) влага вымерзнет и всё)
02 дек 2018 13:57
Цитата "maxim25":
Доброго дня,скажіть будь-ласка,що потрібно для того,щоб перепланувати квартиру?яка схема цієї процедури?дякую.


Коли я задався цим питанням і поставив його менеджеру, то ніяких труднощів я не побачив. Мені запропонували зобразити як я хочу перегородки в квартирі, так вони їх і зведуть.
03 дек 2018 22:17
Дякую,будемо сподіватися на такі "обіцянки"
06 дек 2018 09:25
Цитата "maxim25":
Дякую,але я так розумію,така схема проводиться,якщо ви купили готову квартиру.А якщо в процесі будування-можливо спрощений варіант,(саме про це я й запитую у забудовника)


Доброго дня, дякуємо за запитання. Якщо ви інвестор 1-3 будинків, найближчим часом зверніться до відділу продажу за телефоном
068 1683380, призначайте час, коли вам зручно під'їхати для підписання додаткової угоди. Бо саме зараз ведеться закладання простінків, тож у вашій квартирі їх встановлять за вашим бажанням.
07 дек 2018 08:38
дякую за інформацію по 5 будинку.
07 дек 2018 16:49
Интересно у кого какие идеи по поводу перепланировки.
10 дек 2018 07:34
Доброго ранку.
Дійсно, було б дуже цікаво, аби хтось поділився своїми думками щодо перепланування. :shuffle:
10 дек 2018 10:35
Цитата "Сказочница":
Доброго ранку.
Дійсно, було б дуже цікаво, аби хтось поділився своїми думками щодо перепланування. :shuffle:


Деякі думки стосовно планування:

Кухні у них досить малі. Думаю доцільніше робити студію.
Про двоповерхові варіанти: розворот сходів на 270 градусів забирає значну частину площі. За моїми розрахунками можуть вписатись сходи з розворотом на 180 градусів, к-тю сходинок 14, висотою 19см і шириною сходинки близько 30см. Але тут потрібно робити перепланування перекриття.
У кого 2-поверхові варіанти в ідеалі знизу студія + санвузол, зверху спальня + невелика кімната + санвузол + гардеробна, або одна велика спальня замість спальні + кімнати.
11 дек 2018 10:04
Доброго дня, будущие соседи :)
Мы в четверг едем уточнять вопросы перепланировки с Вячеславом, если наш план утвердится (переживаю из-за котла и нюансов перепланировки с ним), я с удовольствием поделюсь планом перепланировки однушки, если кому будет интересно :)
11 дек 2018 10:39
Да, очень интересно! Учитывая котел...
11 дек 2018 10:40
Особливо цікаво буде дізнатися про котел :yes:
Чекаємо. :shuffle: Успіхів Вам!
11 дек 2018 10:59
Цитата "Сказочница":
Особливо цікаво буде дізнатися про котел :yes:
Чекаємо. :shuffle: Успіхів Вам!



Как по мне, то один из вариантов отопления это перевести отопление на электрику, а на крыше поставить солнечные панели, в итоге получится дешево и сердито... не смотря на изначальные финансовые вливания.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2123. . .55
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее