Подать объявление

ЖК "Белый Шоколад Центр", Белогородка, ул. Михаила Величко

ЗастройщикБелый Шоколад
Сдача ЖК2014 - 2023 г.
Планировки
от 15 100 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
52из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
15/9%
8/5%
22/13%
52/30%
79/45%
1. . .220222. . .289
20 март 2017 17:59
Цитата "Demanstar":
Доброго дня,
На зараз ведемо роздуми про купівлю житла у БШ.
Вирішив почитати форум щасливих власників )
Бачу не все так добре як мало б бути ...
Але тим не менше є питання для вже тих хто все пройшов.
1) Як домовитися про те, щоб електрику прокласти до штукатурення стін?
2) Як домовитися якщо не має бажання встановлювати залізні батареї та їхні труби для тепла та води?
3) Які зараз тарифи на воду, електрику, комуналку, охорону і тд на зараз у БШ ?

Дякую за відповідь


Ви можете змінити ВСЕ, але:

1. До початку робіт по тому чи іншому етапу -це вода та батареї
2. Роботи виконуватиме ЛИШЕ ВК Тепло і домовлятися потрібно з ними і з відділом продажів
3. Електрику ви також можете зробити до штукатурки, але знову ж таки вони можуть затримати трохи вашу квартиру по цьому, але не будинок в цілому!

Тому якщо є кошти, проект, виконавці (по електриці) йдіть у ВП та ВК Тепло!

Ми теж прибрали та змінили батареї від вікон, а поклали на стіни між вікнами!

Успіхів.
20 март 2017 18:58
Цитата "Чорноброва":
Так. Вчора надіслали у ВП і менеджеру фото і серйозність нашої позиції.
Завтра пообіцяли відрядити відповідальних та керівництво в нашу квартиру для огляду та визначення всих проблем.

Побачимо, який буде ВИХЛОП цього всього метушіння.

Рекомендую обов'язково приєднатися до огляду Вашої квартири разом с представниками БШ та зафіксувати на місці всі виявлені недоліки документально (актом огляду). Роздрукуйте та візміть з собою всі Ваші фотки, що Ви робили до огляду.

Але проблема в тому, що я не вірю в результат навіть якщо нам вдасться переконати БШ переробити гідроізоляцію - ну не вміють вони її робити, а найняти професіоналів вони скоріш за все не наважаться, бо правильно зроблена довгострокова гідроізоляція коштує недешево. А їхня, якщо й протримається рік-два, а на третій потече, - навряд цей варіант нас влаштує.

Я для себе вирішив звернутися за консультацією до професіоналів - представництва в Україні швейцарського виробника SIKA. А БШ нехай демонтує свою "гідроізоляцію" з моєї тераси за свій кошт.
20 март 2017 19:00
Цитата "Demanstar":

3) Які зараз тарифи на воду, електрику, комуналку, охорону і тд на зараз у БШ ?


Вода та водовідведення від Білогородської с/р 15,93 за куб.
Електрика 2,373 грн. від УК замість нормального тарифу 1,68
Послуги УК - 5,57 грн. за м2 вашої квартири (це тариф МВ1 з ліфтом)
Охорона за квартиру+1 машину - 100 грн. (без машини теж 1000 грн.)
Одноразово ви заплатите за установку домофону, ключі від нього. Трубку в квартиру, ключ від шлагбаума за бажанням.
Газ 6,879 за куб від Газової контори (не знаю як називається)
20 март 2017 20:36
Цитата "alex5750":

Рекомендую обов'язково приєднатися до огляду Вашої квартири разом с представниками БШ та зафіксувати на місці всі виявлені недоліки документально (актом огляду). Роздрукуйте та візміть з собою всі Ваші фотки, що Ви робили до огляду.

Але проблема в тому, що я не вірю в результат навіть якщо нам вдасться переконати БШ переробити гідроізоляцію - ну не вміють вони її робити, а найняти професіоналів вони скоріш за все не наважаться, бо правильно зроблена довгострокова гідроізоляція коштує недешево. А їхня, якщо й протримається рік-два, а на третій потече, - навряд цей варіант нас влаштує.

Я для себе вирішив звернутися за консультацією до професіоналів - представництва в Україні швейцарського виробника SIKA. А БШ нехай демонтує свою "гідроізоляцію" з моєї тераси за свій кошт.


В нас ну ніяк не виходить бути на огляді:( Хоч ти лусни....

Ми будемо робити матеріалами ЕКСО з декорацією :thanks:
21 март 2017 18:29
Дякую за відповіді!
Якщо є бажання і можливість, то це вони проблемою не роблять!
Це добре!
Ще питаннячко про вікна якщо підскажете.
Вони нормальні? Чи під заміну як з більшістью забудовників?
Я маю на увазі профіль і фурнітуру, яку вони викоритстовують?

А про елекроенергію це так для всіх, чи тільки для деяких будинків?
22 март 2017 06:13
Цитата "lulyek":

Не знаю, я не специалист, но наш сосед недавно писал о том, что кабель для интернета можно использовать в этих целях...В нашх же интересах найти какой-то вариант, если застройщик этого не хочет. Соседи, у кого какие есть варианты?


Можно для начала поставить замок на подъезд с цифровым ключом
22 март 2017 09:18
Ще питаннячко про вікна якщо підскажете.
Вони нормальні? Чи під заміну як з більшістью забудовників?
Я маю на увазі профіль і фурнітуру, яку вони викоритстовують?

А про елекроенергію це так для всіх, чи тільки для деяких будинків?[/quote]

Окна ужасные, сифонят очень сильно. Э/э подключена только у одного дома к Облэнерго. Остальные-нет. Кормят завтраками, результата-нет.
22 март 2017 09:39
Круто,
За вікна теж доплачувати буде потрібно я так розумію. :yes:
22 март 2017 10:06
Цитата "Demanstar":
За вікна теж доплачувати буде потрібно я так розумію. :yes:

Если будете менять, тогда да... если окна панорамные, с темно-коричневой ламинацией (какие ставит БШ), рискуете влететь в нехилое бабло 8-)
22 март 2017 10:16
Останніми днями, точніше ночами, в будинку 1-А постійно стрибає напруга. Доходить до 245В. Стоїть автомат на вході, постійно вимикає струм, але ж це не вихід. В інших будинках є така проблема?
22 март 2017 10:20
Цитата "alex5750":

Если будете менять, тогда да... если окна панорамные, с темно-коричневой ламинацией (какие ставит БШ), рискуете влететь в нехилое бабло 8-)

Я просто хочу доплатить за нормальный профиль и нормальную фурнитуру на этапе установки.
Менять окна не собираюсь. Хотя планиреум в белом доме, на первый квартал 2018 года (Дом 14-б)
Мне ОП вещал про какую-то отражающуюю термо плёнку, хоть у кого-то она есть?
22 март 2017 10:26
Цитата "FaaipDeOiad":
Останніми днями, точніше ночами, в будинку 1-А постійно стрибає напруга. Доходить до 245В. Стоїть автомат на вході, постійно вимикає струм, але ж це не вихід. В інших будинках є така проблема?

Я зараз живу у частому секторі, нестабільність наблюдаеться періодично!
22 март 2017 11:56
Цитата "Demanstar":
Я просто хочу доплатить за нормальный профиль и нормальную фурнитуру на этапе установки.

Подход правильный, но я не уверен что сработает...
БШ заказывает стеклопакеты пачками у оптовика, сомневаюсь что кто-то будет напрягаться закупать отдельно профиль и фурнитуру на пару стеклопакетов даже за доплату.
А наобещать "звезды с неба" ОП умеет... в любом случае - удачи!
22 март 2017 12:12
Побачимо ...
Все одно це роблять не БШ, а якийсь підрядник ...
Спробувати можна )
22 март 2017 12:21
Цитата "Demanstar":
Побачимо ...
Все одно це роблять не БШ, а якийсь підрядник ...
Спробувати можна )

Якщо вийде, проконтролюйте щоб перероблені за ваші гроші вікна не потрапили до сусідської квартири...
Бо в БШ все можливо :winky:
22 март 2017 12:33
Цитата "alex5750":

Якщо вийде, проконтролюйте щоб перероблені за ваші гроші вікна не потрапили до сусідської квартири...
Бо в БШ все можливо :winky:

Прям как вызов звучит)
22 март 2017 18:59
Цитата "Sel":

Интересно прочитать договор, что Вы подписали и указали пункты с него. Подозреваю, что он похож на наш, что мы подписали на радостях, лишь бы разрешили делать ремонт. Это так для информации себе, а для новых соседей будет более информативно.Чтобы не попали в такую жопу,как ныне живущие. А вдруг пригодится для общения с ОП или УК и т.п. Спасибо.

Вот читайте, изучайте и принимайте решение - хотите быть жестоко обманутыми застройщиком или нет? А тариф на электричество за февраль, действительно 2,37! При этом для сельской местности, каковой есть Белогородка, до 150 кВт-0,714грн, 150-600кВт - 1,29грн, свыше 600кВт-1,63грн. И ещё -в домах стоят двотарифные счётчики (ночь-день), а это ещё меньше затраты на электричество! Но жильцы БШ платят по 2,37 грн/кВт - разницу ощущаете. Длится это уже очень долго и перспектив нет. Одни "завтраки" от УК и ГИГАНТСКИЕ счета за электричество. Живите и радуйтесь от ШОКО цен!
23 март 2017 07:11
Ну правильно 218 коп за киловатт от Облнерго + ндс.
Навара тут нету ...
Но вопрос то вопрос будет ли это вообще решаться? Ну и что для этого нужно...
25 март 2017 21:07
Уважаемые соседи ЖК Белый Шоколад Центр, у меня вопрос к владельцам двухуровневых квартир на первом и цокольном этаже. Подскажите пожалуйста, как Вам живется на цокольном этаже, есть ли какие то недостатки? Мы купили такую квартиру, но в Сити Лейк и меня знакомые пугают недостатками, которые могут быть в дальнейшем, а это и забивка канализации, потоп, крысы и ограбления, поскольку решетки не разрешают ставить. Подскажите пожалуйста сталкивались ли Вы с такими проблемами. Спасибо.
26 март 2017 08:43
Цитата "Лили_я":
Уважаемые соседи ЖК Белый Шоколад Центр, у меня вопрос к владельцам двухуровневых квартир на первом и цокольном этаже. Подскажите пожалуйста, как Вам живется на цокольном этаже, есть ли какие то недостатки? Мы купили такую квартиру, но в Сити Лейк и меня знакомые пугают недостатками, которые могут быть в дальнейшем, а это и забивка канализации, потоп, крысы и ограбления, поскольку решетки не разрешают ставить. Подскажите пожалуйста сталкивались ли Вы с такими проблемами. Спасибо.

Всё что перечислили это худший вариант...
УК врядли заинтересованная в таком развитии.
Охрана там должна быть так же как и центре.
Про крыс, я так понимаю у вас еще подвал под кладовые есть? Но это не совковые же дома? Всё заливается бетоном, а не плитами с щелями, в которых и свиньи пролезут. Вероятность вредителей есть, но решаимая!
Потопа могут не бояттся только владельцы последних этажей:)
Относительно канализации, отведить не могу, не смотрел когда там был...
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .220222. . .289
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx