Подать объявление

ЖК "Белый Шоколад Центр", Белогородка, ул. Михаила Величко

ЗастройщикБелый Шоколад
Сдача ЖК2014 - 2023 г.
Планировки
от 15 100 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
52из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
15/9%
8/5%
22/13%
52/30%
79/45%
1. . .184186. . .289
16 сен 2016 06:30
А у нас в 5 доме уже входит в традицию отсутсвие воды по вечерам с 20 до 21.
Вот так и живем)).
16 сен 2016 08:52
Соседи,может какой нить график составим,какие дома и какие квартиры,по каким дням недели и в котором часу будут воду включать?просто на 5 этаж,вода даже до 20 и после 21 вечера невсегда бежит)
16 сен 2016 09:05
Хотя и в этом тоже можно найти положительные моменты.у людей проблемы,как экономить в своей квартире свет,газ,воду,а мне везет,я не могу экономить,того чего у меня нет)хотя с водой,проблемы возникли пару дней назад,до этого неделя-две,было все ок)мог тоже думать,как экономить))
16 сен 2016 10:17

Прикол //ubr.ua/market/real-estate/v-irpene-dia tly-atakuut-novostroiki-iz-za-utepliteli a-sten-433398 Хорошо, что у нас такой беды такой нима! За жизнь без дятлов!)

16 сен 2016 10:48
Цитата "white1977":
Соседи,может какой нить график составим,какие дома и какие квартиры,по каким дням недели и в котором часу будут воду включать?просто на 5 этаж,вода даже до 20 и после 21 вечера невсегда бежит)

Зато фонтан всегда до 21-00 работает)).В нем вода всегда есть)).
16 сен 2016 10:52
Дятлов у нес нет,это хорошо.зато есть соседи,которые не стучат,а сверлят)и сверлят громко и часто))
16 сен 2016 10:56
о фонтане мысля у меня была уже)я так понял,моя стиральная машинка уже привыкла или даже "научилась" иногда стирать без воды,посуду,чтоб не мыть,можно одноразовой заменить,ну и мыться в фонтане хоть летом.тогда первое отверстие ,в нижнем ряду от 5 дома будет мое))
16 сен 2016 11:18
Таке питання. Чи встановлював хтось додаткову вентиляцію, в жилих кімнатах?
16 сен 2016 12:08
Цитата "Sun 7":

Добрий вечір) Цікаве дуже питання?! Нам теж пропонували. Тепер вагаємося?!! А ще нам кажуть,що це ми хочемо жити задарма і в Європі! А забудовник наш просто добродій,який все робить для комфорту своїх клієнтів і надання ЯКОСТІ СВОЇХ ПОСЛУГ. Аж смішно!

Я сьогодні говорила з ЖЕКом, мені сказали, що на все там є гарантія, а якщо будемо перероблювати труби, стояки і т.д., то та гарантія пропаде, требя буде вимагати гарантію з моїх робочих, які мені все перероблять. Я взагалі вже заплуталася, чи мені перероблювать, чи ні, яка там якість в БШ, і чи не обманять мене з новими тими трубами...це ж дофіга роботи... а чи воно треба?
А що значить задарма? Де в Європі здаються на продаж квартири в такому стані як у нас?
16 сен 2016 12:09
Цитата "Sudor4uk":
Таке питання. Чи встановлював хтось додаткову вентиляцію, в жилих кімнатах?

Мы-нет, но зимой окна очень потеют.
17 сен 2016 18:50
Цитата:

Я сьогодні говорила з ЖЕКом, мені сказали, що на все там є гарантія, а якщо будемо перероблювати труби, стояки і т.д., то та гарантія пропаде, требя буде вимагати гарантію з моїх робочих, які мені все перероблять. Я взагалі вже заплуталася, чи мені перероблювать, чи ні, яка там якість в БШ, і чи не обманять мене з новими тими трубами...це ж дофіга роботи... а чи воно треба?
А що значить задарма? Де в Європі здаються на продаж квартири в такому стані як у нас?

Гадаю в Європі таких квартир нема. Це тільки в нашій країні все через Ж... А стосовно труб,то гадаю,що ми теж не будемо їх змінювати,але час покаже.
19 сен 2016 12:08
Цитата "Sudor4uk":
Таке питання. Чи встановлював хтось додаткову вентиляцію, в жилих кімнатах?


Доброго дня! Ми - так, встановлюємо. Наразі нам монтують конвектори під кожне вікно.
19 сен 2016 16:16
Добрый день,уважаемый ОП ЖК Белый шоколад,почему опять не работают камеры?…,и когда включат???
19 сен 2016 17:54
Цитата "Sun 7":

Добрий вечір) Цікаве дуже питання?! Нам теж пропонували. Тепер вагаємося?!! А ще нам кажуть,що це ми хочемо жити задарма і в Європі! А забудовник наш просто добродій,який все робить для комфорту своїх клієнтів і надання ЯКОСТІ СВОЇХ ПОСЛУГ. Аж смішно!



Привіт всім!
Робимо ремонт в 1-б (вибачайте, кому заважаємо) і виявився косяк з напором води. У сусідів знизу все ок, у нас ледве тече, є підозра на якість прокладки труб, які вже у стяжці.
Б.Ш. обіцяє все перевірити. Якщо дійсно це косяк, то обіцяють перекласти всю розводку у стяжці. Слабо уявляю як це має бути.
Протікання на лічильнику виправили, подивимось як буде далі.
Мої сантехніки також схиляють до перекладки всіх труб, воно і зрозуміло, що вони хочуть заробити побільше, але думаю що варто скористатися тим, що нами вже оплачено.

До речі, робив аналіз води в магазині фільтрів. Як тут вже не раз писали у нас косяк із залізом і мутністю. Встановлюємо фільтр механічної очистки (від мутності), яка зашкалює.

Мені здається, що фільтрування від заліза повинно відбуватися на центральному рівні. Ставитити в квартирах величезні установки або малоресурсні фільтри є дуже затратно і нераціонально. Я готовий платити якусь адекватну суму коштів за якісне фільтрування води. Навряд чи ми зможемо отримати таку послугу в від Білогородського ККП, який є постачальником води. Отже, це питання слід поставити перед Б.Ш./ЖЕКом.
Подумайте логічно, всі хто хоче пити воду з-під крану має поставити собі фільтр мінімум від 3000 грн (осмос), потім приблизно раз на півроку попадати на мембрани картриджі (1500грн), а також мати проблеми з сантехнікою, побутовими приборами. А також із заздрістю дивитися на тих у кого білі речі залишаються білими після прання :).
Було б круто пити воду просто з-під крану. Це перевело б наш ЖК на європейський рівень. Головне щоб люди зустріли таку ідею адекватно, да і виконавці щоб не підкачали...
Приклад реалізації охорони насправді засмучує...
Я все.
20 сен 2016 08:04
Цитата "Pasha K.":



Привіт всім!
Робимо ремонт в 1-б (вибачайте, кому заважаємо) і виявився косяк з напором води. У сусідів знизу все ок, у нас ледве тече, є підозра на якість прокладки труб, які вже у стяжці.
Б.Ш. обіцяє все перевірити. Якщо дійсно це косяк, то обіцяють перекласти всю розводку у стяжці. Слабо уявляю як це має бути.
Протікання на лічильнику виправили, подивимось як буде далі.
Мої сантехніки також схиляють до перекладки всіх труб, воно і зрозуміло, що вони хочуть заробити побільше, але думаю що варто скористатися тим, що нами вже оплачено.

До речі, робив аналіз води в магазині фільтрів. Як тут вже не раз писали у нас косяк із залізом і мутністю. Встановлюємо фільтр механічної очистки (від мутності), яка зашкалює.

Мені здається, що фільтрування від заліза повинно відбуватися на центральному рівні. Ставитити в квартирах величезні установки або малоресурсні фільтри є дуже затратно і нераціонально. Я готовий платити якусь адекватну суму коштів за якісне фільтрування води. Навряд чи ми зможемо отримати таку послугу в від Білогородського ККП, який є постачальником води. Отже, це питання слід поставити перед Б.Ш./ЖЕКом.
Подумайте логічно, всі хто хоче пити воду з-під крану має поставити собі фільтр мінімум від 3000 грн (осмос), потім приблизно раз на півроку попадати на мембрани картриджі (1500грн), а також мати проблеми з сантехнікою, побутовими приборами. А також із заздрістю дивитися на тих у кого білі речі залишаються білими після прання :).
Було б круто пити воду просто з-під крану. Це перевело б наш ЖК на європейський рівень. Головне щоб люди зустріли таку ідею адекватно, да і виконавці щоб не підкачали...
Приклад реалізації охорони насправді засмучує...
Я все.


Вообще идея хорошая, нужно ее в Управляющую компанию еще донести) Но проблема с повышенным содержанием железа в воде наблюдается по всему району. У меня в Пионерском знакомые живут, там вода очень плохая, никто ее не пьет, не готовит, даже кожа и волосы на нее плохо реагируют. Но на территории комплекса продают очищенную за оптимальную цену. Если бы ее очищали на уровне ЖК, конечно, было бы проще жить
20 сен 2016 08:18
Цитата "vachtang":
Добрый день,уважаемый ОП ЖК Белый шоколад,почему опять не работают камеры?…,и когда включат???


Сейчас активно занимаемся настройкой камер, на этой неделе заработают. Простите за временные неудобства.
20 сен 2016 09:09
СПС.
20 сен 2016 14:40
Цитата "white1977":
о фонтане мысля у меня была уже)я так понял,моя стиральная машинка уже привыкла или даже "научилась" иногда стирать без воды,посуду,чтоб не мыть,можно одноразовой заменить,ну и мыться в фонтане хоть летом.тогда первое отверстие ,в нижнем ряду от 5 дома будет мое))
Согласен!! Я тоже отверстие себе хочу застолбить.
20 сен 2016 19:56
отверстия в фонтане,не застолблять уже надо,а таблички,как на деревьях вешать,с фамилией)по поводу очистки воды для всего жк,идея хорошая,только если будет-жильцы,вода в кранах будет чистой и всегда,за это нужно платить сток и сток.и чтоб это сток и сток,было по адекватной цене,а не так как со светом сейчас),вдруг так получится ,что дешевле эту воду самому себе чистить)на счет вентиляции-я не знаю,что и где можно еще добавить,но сегодня эту вентиляцию себе прикрыл,из нее нереально дуло,почти как в открытое окно.но я на 5 этаже,может из за этого.на первых этажах,возможно окна и люди зимой и потеют)
21 сен 2016 07:30
Цитата "white1977":
на счет вентиляции-я не знаю,что и где можно еще добавить,но сегодня эту вентиляцию себе прикрыл,из нее нереально дуло,почти как в открытое окно.но я на 5 этаже,может из за этого.на первых этажах,возможно окна и люди зимой и потеют)

К сожалению, окна (без людей) потеют не только на первых этажах)).
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .184186. . .289
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx