Подать объявление

ЖК "Банковский", Борисполь, ул. Банковская, 32

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
2/6%
4/13%
7/22%
10/31%
9/28%
1. . .2729. . .38
26 янв 2017 12:48
Спасибо, я тоже об этом думала, хорошо,что еще кто-то разделяет мою точку зрения.
А с ключами все таки что? Мне в отделе продаж сказали, что есть некая Татьяна Владимировна, которая может выдать ключи до 17.00 в будни, и таким образом можно попасть в квартиру, но ключики нужно возвращать.Как же в выходные попасть то? Кто-то брал ключи в выходные уже, поделитесь.

Заранее спасибо.
26 янв 2017 12:56
Не піднімайте паніку із за підключення газу і дверей. В першій секції газ підключали і нічого страшного не сталося.І до речі власне опалення це не тільки великий плюс, але і певні обов'язки (дотримання правил безпеки і експлуатації газового обладнання). До речі кожного року газовики будуть проводити огляд як котла так і домоходу (додаткові витрати).
Щодо дверей мало хто звертав увагу, що за планом при вході до кухні вони МАЮТЬ БУТИ!!!
Вихід:
1. Домовитися із інспектором який буде пломбу знімати.
2. Перед початком ремонту вставляєте двері і в когось із друзів або родичів позичаєте будь-яку газову плитку.
І до речі поки Облгаз буде заключати із вами договори ліфт працювати буде

Тетяна Володимирівна - це консьєрж в першій секції
26 янв 2017 13:08
Спасибо. :)
27 янв 2017 11:13
Цитата "Igor_127":
З'їздив у відділ продажів, телефонував в газконтору, зробив висновок, що двері буду ставити старі, які небудь, і плиту знайшов таку ж, все формально...
Ліфт не працює(((


Добрий день! Підскажіть не знаєте коли ходитимуть представники з газкантори? щось мені здається що більшість запломбують ,якщо не буде нашої присутності.придеруться до чогось . на скільки знаю 1 секцію зразу усіх пломбували.
27 янв 2017 11:22
Цитата "Natka Sasha":


Добрий день! Підскажіть не знаєте коли ходитимуть представники з газкантори? щось мені здається що більшість запломбують ,якщо не буде нашої присутності.придеруться до чогось . на скільки знаю 1 секцію зразу усіх пломбували.

Вам Все застройщик скаже - якщо ключи у Вас то визовуть.
перший этап це пуск газу в стояк формально для застройщика. Ви просто відкриєте квартиру. Вони пустять газ, перекриють кран і пломбу повісять. Потім ви з бумагами оформляєтесь в газконторе оплачуєте за пуск газу 250 грн (в 2016) і вони вже пускають газ Вам як абоненту. За двері плиту і застеклений балкон якшо вихід з кухні , а також за переплановані кухні студії можуть придратися. Хоча в нас і герметичний котел але в законодавстві про ньго мало прописано і вони керуються нормами як для котла з відкритою камерою згорання. В першій секції знаю випадки шо люди тянули старі плити двері але все одно це іх невлаштовувало і приходилось домовлятися. Сама основна проблема в першій секції по ітогу 2016р це протікаючий дах. Все остальне несуттєво.
27 янв 2017 11:59
Цитата "3232CD":

Вам Все застройщик скаже - якщо ключи у Вас то визовуть.
перший этап це пуск газу в стояк формально для застройщика. Ви просто відкриєте квартиру. Вони пустять газ, перекриють кран і пломбу повісять. Потім ви з бумагами оформляєтесь в газконторе оплачуєте за пуск газу 250 грн (в 2016) і вони вже пускають газ Вам як абоненту. За двері плиту і застеклений балкон якшо вихід з кухні , а також за переплановані кухні студії можуть придратися. Хоча в нас і герметичний котел але в законодавстві про ньго мало прописано і вони керуються нормами як для котла з відкритою камерою згорання. В першій секції знаю випадки шо люди тянули старі плити двері але все одно це іх невлаштовувало і приходилось домовлятися. Сама основна проблема в першій секції по ітогу 2016р це протікаючий дах. Все остальне несуттєво.

вчора зателефонували з відділу продажу і сказали, якщо до кінця місяця поставите плиту і двері то газ можуть зразу розпломбувати.... але тепер дилема, як це швидко зробити? ключів немає, на вихідні теж їх не візьмеш, були пропозиції поставити старі двері і плиту, або поверхню, але ж не факт що вони розпломбують . Нас ж там не буде, бо секція ще не здана. Не знаємо що робити , бігіти зараз шукати старе чи нехай пломбують :faceoff: а потім вже спокійно все зробити :notsure:
27 янв 2017 12:21
А навіщо той газ вам зразу треба ? Поки почнете ремонт то вже тепло буде . Якщо що то електрообогрівателем трохи підтопить . А там не спіша підключите
27 янв 2017 12:27
Цитата "3232CD":
А навіщо той газ вам зразу треба ? Поки почнете ремонт то вже тепло буде . Якщо що то електрообогрівателем трохи підтопить . А там не спіша підключите


напевно так і буде, просто зразу після дзвінка загорілися, щоб потім не бігати за газовщиками, але сівши обдумавши вирішили, що краще потім спокійно.

дякую!
27 янв 2017 12:54
Цитата "Natka Sasha":


напевно так і буде, просто зразу після дзвінка загорілися, щоб потім не бігати за газовщиками, але сівши обдумавши вирішили, що краще потім спокійно.

дякую!


Добрий день! Я скажу Вам так при бажанні з консьержом можна домовитись і взяти ключики і у вихідний, що ми збираємось і зробити.
27 янв 2017 15:55
Я теж спочатку думав забити і хай пломбують, але в когось там в першій секції труби опалення протікали, то я вважаю протестити треба все перед ремонтом, щоб потім не плакати :pray: , халтура всетаки.... :chillout:
27 янв 2017 16:45
Ну то вам сантехнік і без газу протестить. Просто в контур води наберіть так щоб з крана маєвського вода пошла тай провіряйте . Все це без запуска котла там знизу регулятор є
27 янв 2017 17:02
Я думаю треба прогріти все добре і поганяти, щоб тиск був, труби розширились, звузились...
да і я вже все підготував, в понеділок двері прикручу і жду ГАЗтєй :hi:
27 янв 2017 18:02
То вам потім ще сервіс визивать щоб котел запустити , в любому випадку вам газ пустять коли договор в газ конторе подпишите а для цього документи на квартиру мають у Вас уже бути оформлені одне за друге , плита та двері то тітки початок ; просто дайте максимально тиску в систему не 2 а 3 бара та залиште на добу - де є брак воно покаже
27 янв 2017 19:19
Цитата "Ksyshka":


Добрий день! Я скажу Вам так при бажанні з консьержом можна домовитись і взяти ключики і у вихідний, що ми збираємось і зробити.


Правильно,при такой ситуации они должны идти на встречу.Завтра хочу поставить дрери и штормить,у кого ключи
28 янв 2017 11:53
Фото
28 янв 2017 12:02
Фото
28 янв 2017 12:10
Я довольный результатом
28 янв 2017 12:15
Фото
28 янв 2017 14:44
Цитата "QIWIT":
Фото


Бачу по вашим фото, у вас у кімнаті не має виступів монолітної плити, що не можу сказати про свою квартиру.Чи є виступи у Вас в інших кімнатах?
28 янв 2017 15:01
На первом фото слева и справа от окна есть до одного см.,то нормально,в первоцете было до 10см.,
Там наверное ложили пеноблоки с "оковитою".
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2729. . .38
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее