Подать объявление

ЖК "Банковский", Борисполь, ул. Банковская, 32

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
2/6%
4/13%
7/22%
10/31%
9/28%
1. . .2628. . .38
23 янв 2017 13:22
Предупреждал в марте-апреле прошлого года. Тогда никто тогда не думал что на столько это затянется! Если бы вопрос с РЕСом был бы решен в июне-августе, думаю никто бы сильно не сопротивлялся, но уже скоро год будет как застройщик "решает" с РЕСом! :chillout:
23 янв 2017 13:33
Цитата "romeo15":
Предупреждал в марте-апреле прошлого года. Тогда никто тогда не думал что на столько это затянется! Если бы вопрос с РЕСом был бы решен в июне-августе, думаю никто бы сильно не сопротивлялся, но уже скоро год будет как застройщик "решает" с РЕСом! :chillout:

поддерживаю!
23 янв 2017 21:11
Привет всем! Сегодня звонили из отдела продаж. Проинформировали о том, что квадратура квартиры больше плановой на 3 кв.м., а также о том, что для газовой службы нужны двери в кухне и газ плита. Я из 2-й секции.
Пожалуйста подскажите, как решались подобные вопросы в 1-й секции?
24 янв 2017 06:05
Цитата "Leon":
Привет всем! Сегодня звонили из отдела продаж. Проинформировали о том, что квадратура квартиры больше плановой на 3 кв.м., а также о том, что для газовой службы нужны двери в кухне и газ плита. Я из 2-й секции.
Пожалуйста подскажите, как решались подобные вопросы в 1-й секции?

За 3 кв.м прийдеться доплатити (в договорі це повинно бути обумовлено). Щодо дверей і газової плити потрібні. Газовики не підключають газ без них. Можна в принципі домовитися, але на кого попадеш, мені не підключали без дверей і плити.
24 янв 2017 08:43
Кроме двери и плиты,нюансов больше нету с газом?
24 янв 2017 08:52
Цитата "QIWIT":
Кроме двери и плиты,нюансов больше нету с газом?

В принципі можуть причепитися до встановленого вікна на балконі (якщо є). У мене навіть і не дивилися.
24 янв 2017 10:07
Цитата "Leon":
Привет всем! Сегодня звонили из отдела продаж. Проинформировали о том, что квадратура квартиры больше плановой на 3 кв.м., а также о том, что для газовой службы нужны двери в кухне и газ плита. Я из 2-й секции.
Пожалуйста подскажите, как решались подобные вопросы в 1-й секции?


Привіт! :hi: а яка у Вас квартира чи це в усіх на 3 кв. більше? я з 2- ї секції
24 янв 2017 19:55
Цитата "Natka Sasha":


Привіт! :hi: а яка у Вас квартира чи це в усіх на 3 кв. більше? я з 2- ї секції

Привіт, квартира 3-х кімнатна, 77,27 м.кв. Ні, думаю не у всіх така різниця. Якщо більше 1 м.кв, тоді доплачуватиме.
24 янв 2017 21:00
Цитата "Leon":

Привіт, квартира 3-х кімнатна, 77,27 м.кв. Ні, думаю не у всіх така різниця. Якщо більше 1 м.кв, тоді доплачуватиме.

Привіт! У нас наприклад 2-х кімнатна, доплачувати не потрібно. Різниця в межах 1 м.кв. Казали в вдділі продажу, що доплачувати мають сім квартир.
25 янв 2017 08:23
Цитата "Ksyshka":

Привіт! У нас наприклад 2-х кімнатна, доплачувати не потрібно. Різниця в межах 1 м.кв. Казали в вдділі продажу, що доплачувати мають сім квартир.


Дякую! :yes:
25 янв 2017 11:14
Всем привет. Наша квартира оказалась в числе "счастливчиков" по доплате за дополнительные кв.метры.
26 янв 2017 05:15
Цитата "Хочу квартиру ":
Всем привет. Наша квартира оказалась в числе "счастливчиков" по доплате за дополнительные кв.метры.

Не расстраивайтесь.Доплатить за добавленные метры-это бонус,который увидете позже.
26 янв 2017 07:49
Розчарований даним будинком повністю, невдало вкладені кошти і втрачений час(((
Здають не вчасно, проблеми зі світлом, з газом, будинок холодний, котел не підходящий, люди за опалення в однокімнатній платять більше ніж я зараз в двокімнатній з централізованим опаленням в панельній багатоповерхівці...
Пропало бажання навіть ремонт роботи, не те щоб жити в ньому(((
Ніхто не хоче купить мою квартиру!?))))
26 янв 2017 08:00
Цитата "Igor_127":
Розчарований даним будинком повністю, невдало вкладені кошти і втрачений час(((
Здають не вчасно, проблеми зі світлом, з газом, будинок холодний, котел не підходящий, люди за опалення в однокімнатній платять більше ніж я зараз в двокімнатній з централізованим опаленням в панельній багатоповерхівці...
Пропало бажання навіть ремонт роботи, не те щоб жити в ньому(((
Ніхто не хоче купить мою квартиру!?))))


Чому стільки негативу, ви ж там ще не живете? ми спілкувалися з людьми з першої секції, да проблеми є, але в загальному відгуки не настільки критичні як Ваші. Я маю багато прикладів друзів, які теж купили квартири в новостройках (не в цій )і скажу , проблеми є в усіх і набагато серйозніші. Ми надіємось що в нас все буде добре :leb: !
26 янв 2017 08:05
Одією з основних переваг цього будинку я вважав індивідуальне опалення, зараз мені телефонують і несуть якийсь "брєд" про двері, плиту...
А мешканці першої секції кажуть що платять за опалення 1100 грн за однокімнатну, я в шоці!!!
Чому тут радіти, а ще й зі світлом ніяк не вирішиться!!!)))
26 янв 2017 08:43
Цитата "Igor_127":
Одією з основних переваг цього будинку я вважав індивідуальне опалення, зараз мені телефонують і несуть якийсь "брєд" про двері, плиту...
А мешканці першої секції кажуть що платять за опалення 1100 грн за однокімнатну, я в шоці!!!
Чому тут радіти, а ще й зі світлом ніяк не вирішиться!!!)))

Ну про плиту і двері, це ж не застройщика вимога:))) а про опалення, то скажу в мене знайомі в гуртожитку за 25 кв. платять 1500грн, тому це наша влада робить все для народу. я застройщика не захищаю, так він має багато косяків, але я буду судити про них, коли вже отримаємо ключі .....
26 янв 2017 09:01
Давайте почнемо з того, що вимагати від Вас нема чого, бо свої зобов'язання по договору інвестування Ви вже виконали в повному обсязі ( якщо звичайно внесли всю суму)))
Проблема в тому, що забудовник не може виконати свої зобов'язання перед Вами! В договорі і навіть усно Вас ніхто не попереджав про те що треба буде встановлювати двері і плиту в голу квартиру за свої кошти бо газ не підлючать!!!
Отже якщо така проблема зявилась, це проблема забудовника, хай або вирішує її, або сам встановлює за свої кошти!!!
Завтра можливо прийдуть електрики і скажуть що не підключать світло поки у Вас не буде стояти телевізор на 65 дюймів і розетки американської фірми по 50$ купити які можна тільки у них!!! Ну і з водопостачанням так...
26 янв 2017 09:20
І ключі Ви вже мали отримати :winky: , тому можете вже судити!!! :yes:
26 янв 2017 12:37
Доброго времени суток всем. Я инвестор второй секции. Если честно, меня так же очень сильно напряг момент с плитой и дверью, которая должна быть установлена как мне сказали в отделе продаж "на вчера", получила я эту информацию вчера в 14.00. Вот ломаю второй день голову что делать, где брать плиту, какую брать плиту, как ее тащить на 9-й этаж (лифт подключен уже или нет, скажите, пожалуйста,кто в курсе). И как то я совсем отстала от жизни, уже что, все получили ключи? Недоумеваю просто(((

Заранее спасибо за ответ.
26 янв 2017 12:42
З'їздив у відділ продажів, телефонував в газконтору, зробив висновок, що двері буду ставити старі, які небудь, і плиту знайшов таку ж, все формально...
Ліфт не працює(((
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .2628. . .38
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее