Подать объявление

ЖК "Авалон", Львів, вул. Чорновола, вул. Замарстинівська

24 дек 2015 19:11
Відгуки про житловий комплекс



Житловий комплекс "Авалон"
Львів, вул. Чорновола, вул. Замарстинівська
17 янв 2016 17:53
Розглядаємо покупку квартири у цьому будинку. Наскільки надійний забудовник? Хто був у них в офісі? Яка інформація?
10 май 2016 20:58
02 март 2017 21:45
Ого вижу форум популярен :-)
Интересен вопрос - на общем плане комплекса цифрой 3 помечены запланированные в будущем дома.


Причем если смотреть внимательно, то можно заметить, что это не долько второй дом возле Замарстинивськой, но еще и дома вверху и внизу (я выделил красными кружочками на плане).
Плюс синими выделены "офисные здания до 5 этажей высотой", как говорят в отделе продаж.
Если все эти дома и правда будут построены, то наш первый дом окажется окружен со всех сторон "каменным мешком".
Кто что думает по этому поводу?
03 март 2017 07:13
Фоточки.

03 март 2017 23:52
При заключении предварительного договора никто не разбирался почему нотариусу сразу платится 1% от суммы квартиры в виде гонорара?
08 март 2017 07:01
А когда 2 дом по плану будут начинать строить?
12 март 2017 08:26
Цитата "gross.bocha":
А когда 2 дом по плану будут начинать строить?


+1
17 март 2017 10:36
Смотрю на камеры - вроде строители ходят, что-то делают все время а прогресс незаметен.
Мне кажется камеры не совсем удачно установлены - обе на одну и ту же сторону комплекса - видимо из ставили когда нтчего другого не было в принципе.
30 март 2017 21:31
камеры не работают
24 апр 2017 22:03
Возможно мне кажется, но судя по камерам, динамика строительства не очень хорошая.
26 апр 2017 19:43
начата продажа 2ой очереди.
02 фев 2018 10:42
Переглянув коменти, я почерпнув деяку інформацію для себе, особливо що до проекту навколишньої забудови 1-2 секцій Авалону. Впевнений що забудова району буде тривати, занадто привабливий шмат землі. Помітив деякі не відповідності схеми до вже існуючої забудови. Я себе питаю, що для мене краще б було, щоб (низькоповерхова)промислова зона зберегляся, чи щоб зявилися сучасні новобудови? Як на мене нехай краще забудовують, але не вище 10-ти поверхів, інакше це буде виглядати як ЖК Велика британія (дуже щільна забудова) яка знецінює сам комплекс. Також хотілось би побачити продовження пішохідної зони-променаду аж до вул.Хімічної, де знаходиться школа та поліклініка.
19 фев 2018 16:40
Хочемо придбати квартиру в новобудові, ще не визначилися де саме, але Авалон - один з розглядаємих варіантів. Тут є хто вже купили квартиру в Авалоні? Наскільки я зрозумів, введені кілька секцій 1 будинку? Що взагалі порадите вибрати, цікавлять 2-3 кімнатні. І у кого саме краще купувати?
08 март 2018 13:44
Ми з дружиною теж у новострої придбали квартиру, але не в Авалоні, по ньому я ничого не скажу)Де купляти - це ви вже де самі вирішете, мені більше подобається дивитися на дошках оголошень, на порталах нерухомості. Останнього часу і я, і знайомі дивимося на Дом Риа, бо дуже зручний сайт з купою пропозицій. Мені взагалі більше за все подобається, коли всі питання можно вирішити у одному місці, нікуди не бігати.
09 июнь 2019 10:34
Кто купил, какие отзывы?
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее