Подать объявление

ЖК Атлант-2 | Атлант | Коцюбинское, ул. Пономарева, 26

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2015 - 2020 г.
Планировки
от 14 700 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 53.
4/8%
3/6%
9/17%
14/26%
23/43%
1. . .3638. . .54
10 авг 2018 06:33
Ну вы рано паникуете)
Ещё нет никаких задержек, не пугайте остальных инвесторов, которые понимают, что стройка всегда может немного затянуться. Вы ремонт в своей квартире делаете в срок, который перед собой поставили? Сомневаюсь)
10 авг 2018 08:48
Жодної паніки))) Будинок побудований, і нічого поганого, що введуть в експлуатацію одночасно обі секції.
10 авг 2018 18:34
Якщо переносять здачу 3.1, то фантазуйте, що заселититесь взагалі в цьому році в 3.2, ще варто зауважити, що видно багато квартир взагалі не продається, бо в 3.1 показували на сайті залишалося 2 шт, а потім з'явилися не продані 15, про 3.2 взагалі тоді не ясно!
10 авг 2018 18:41
А коробок побудованих і ще й досі по Києву багато стоїть, забудовникам головне побільше лохів знайти, щоб гроші взяти, а потім будуть завтраками годувати, вони вже навіть не пишуть, які роботи поетапно виконані всередині, так пару фоток добавили, і взагалі тут на форумі зовсім мало мешканців, така видно і кількість квартир і продана
10 авг 2018 18:45
Дай Боже щоб вони взагалі цей будинок ввели в експлуатацію!
10 авг 2018 18:47
Но вы же тут квартиру купили значит будем все в месте ждать.
10 авг 2018 18:49
Цитата "Vitulka":
Дай Боже щоб вони взагалі цей будинок ввели в експлуатацію!

Есть но вы же здесь квартиру купили будем все вести здачу ждать. Я ничего сначала про 5 дом так говорили а теперь про 3, а но как то все ок люди в 5 живут и ключи дали и поселились.
10 авг 2018 18:54
Цитата "Vitulka":
Когда покупали квартиру год назад, то обещали ввод в эксплуатацию конец 2017 года, сейчас уже 1 квартал 2018 закончился, а заселение обещали 1-2 квартал, теперь на сентябрь говорят заселение? Застройщик похоже может вообще не собирается сдавать дом? Люди давайте что-то делать, а то можем остаться без жилья?!!!

Уже вы купили год назад значит квартиру вы купил в 2017 и вы до сих пор только пишете и спрашиваете как там что там у форума. И вы сами позвоните и нам форум агам разкажите как там и что там? Вы же в 2017 купили квартиру а сейчас уже почти 2019 а если нет тогда ждите со всеми вместе
10 авг 2018 20:30
Справді зараз дуже багато афер із житлом, но Атлант надійний забудовник і жодних проблем із введенням в експлуатацію будинків не було. Якщо б не продавалися квартири в 1 і 2 секціях, то для чого вони б так інтенсивно будували 3-4 секції?
11 авг 2018 11:52
Коли ви приходите і віддаєте свої гроші з вами всі агенти говорять ввічливо і обіцяють, що здають все вчасно, я на початку липня звонила і запитала, що начебто вже другий квартал закінчився і коли введуть в експлуатацію 3.1?, мені особисто! сказали за пару тижнів...пройшло півтора місяці, просто я застерігаю інших інвесторів, щоб вони реально розраховували час коли зможуть отримати довгоочікуване житло
11 авг 2018 12:00
Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали
11 авг 2018 12:06
Мене особисто турбує, що скоро вибори,і ми прекрасно знаємо куди будуть тратитися всі гроші, і як завжди в країні буде переділ влади, і доречі повторюся ще раз, нам обіцяли заселення 2 квартал! А не тільки ще введення яке невідомо коли буде
12 авг 2018 21:56
Цитата "Vitulka":
Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали

Ну Ви прям лякаєте, Ваші коменти навіюють погані думки. Хоч я і З 3.2 але чекаю не дочекаюсь ключиків від квартири)
То давайте теж згуртуємось, оберем день та завітаємо на будівництво, щоб побачити та почути про ( сподіваюсь позитивну ) динаміку розвитку подій на будівництві. Звісно якщо у найближчі дні не буде якоїсь зрозумілої звітності від представників забудовника.
13 авг 2018 13:52
Цитата "Vitulka":
Шановні, ми раніше теж купили квартиру в надійного забудовника, який теж не спішив вводити і заселяти будинок,а спокійно виганяв поруч дві коробки, щоб отримати нових інвесторів, але нам пощастило що більшість людей це були молоді сім'ї, які винаймали житло і платили оренду, тому всі об'єдналися і постійно звонили, приїжджали, зустрічалися з забудовником (директором!), а не просто сиділи і чекали


Вы являетесь инвестором в квартиру ЖК "Атлант 2"?
По вашим комментариям сложно понять чего вы добиваетесь?
Срок еще не подошел, все ждут.
14 авг 2018 10:25
Так кекс я інвестор, а Ви інвестор чи менеджер відділу продажів? Я пропоную в вересні чи на початку жовтня (бо впевнена що нікому ще не дадуть заселитися), зібратися інвесторам із забудовником і Всім разом запитати за реальні терміни заселення. Це для тих інвесторів я пишу кому це цікаво, остальні краще нехай мовчать, якщо їм це нецікаво!
14 авг 2018 10:43
Хватит сеять панику.3,1 по договору заселение конец сентября!Сходите посмотрите.На сайте четко написано на каком этапе стройка :umnik:
Дом 3 секция 1

Разводка электрики 100%, разводка отопления 100%, заливка стяжки 100%, штукатурка стен 1-24 этаж, входные двери 100%, плитка в местах общего пользования 70%.

Дом 3 секция 2

Разводка электрики 100%, разводка отопления 100%, заливка стяжки 100%, входные дери 80%.
14 авг 2018 12:03
Цитата "Vitulka":
Мене особисто турбує, що скоро вибори,і ми прекрасно знаємо куди будуть тратитися всі гроші, і як завжди в країні буде переділ влади, і доречі повторюся ще раз, нам обіцяли заселення 2 квартал! А не тільки ще введення яке невідомо коли буде


що за істерія? конструктиву ніякого, тільки паніка. 100 повідомлень в день і одна зрада навкруги. начебто купувала квартиру в 2017, а термінів вводу не знає. Ми купували в квітні і нам казали про терміни здачі будинку - 3.1 - вересень, 3.2 - грудень. Ці терміни ще не настали! Всі інвестори кажуть про такі ж терміни і тільки одна особа розказує, що вже все пропало і всі терміни вийшли :@-:
живу в сусідньому будинку, вікна частково виходять на будівельний майданчик, кожного дня бачу як ведуться роботи - фарбують фасад, щось всередині свердлять та гупають - чути, кожного дня бачу у вікнах та на балконах робітників і обох секціях, почали готувати придомову територію під облагородження - їздить техніка, розрівнює та втрамбовує площу перед першою секцією. Кожного тижня картинка міняється, динаміку видно, чого волати "всьопропало"?
перестаньте тут паніку розводити, хай но вересень прийде спочатку.
14 авг 2018 15:34
А коли здача і заселення 3.2? Яніс, можете відповісти, будь ласка?
15 авг 2018 06:26
Народ, а может и Янис, подскажите. пожалуйста. Из чего проводка в 5 доме? И какие стоят щитки?
15 авг 2018 06:43
Цитата "Vitulka":
Так кекс я інвестор, а Ви інвестор чи менеджер відділу продажів? Я пропоную в вересні чи на початку жовтня (бо впевнена що нікому ще не дадуть заселитися), зібратися інвесторам із забудовником і Всім разом запитати за реальні терміни заселення. Це для тих інвесторів я пишу кому це цікаво, остальні краще нехай мовчать, якщо їм це нецікаво!

Та фсе Вам будет, и почти вовремя.. Пыхтит застройщик.! :smoke:
Вчера первый слой асфальта в придомовую укатали..
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3638. . .54
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx