Подать объявление

ЖК "Аристократ", ул. Щорса, 34 - "Укрбуд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 37.
3/8%
6/16%
11/30%
7/19%
10/27%
1. . .2022. . .24
29 ноя 2016 17:38
И да, вставлю свои 5 копеек в тему паркинга) Думаю продажи идут не очень активно, по этому и демпингуют с ценами. И не думаю что покупка паркинга - это инвестиция. Хотя и цену в 500 тыс. считаю привлекательной для этого района. То что они будут зависимы и независимые, лично меня вводит в заблуждение, так как плохо понимаю за что буду платить деньги (сомневаюсь что будут удобные в процессе эксплуатации) Лично для себя вижу смысл в покупке какой-либо квартиры за 500+тыс. для сдачи в аренду, а за часть вырученных денег снимать паркинг, так как его цена не будет превышать 1,5-2 тыс./месяц
01 дек 2016 14:31
Доброго дня. В когось є інформація по здачі будинку?
01 дек 2016 14:33
Доречі, на тему паркінга - обслуговування (комуналка) такого паркінгу коштуватиме 600-700 грн/міс
04 дек 2016 03:28
Цитата "K0sK":


Перед тим, як звинувачувати мене у чомусь, перечитайте свій власний пост і поставте собі питання - чому одне і те саме паркомісце коштує у березні 540, а у листопаді - 385? При тому, що ні Ви, ні я жодного дня не не користувалися тим паркомісцем, тому воно не може дешевшати.
Ще раз наголошую: інвестори платять раніше тому, що раніше - дешевше, а не навпаки. Якщо Ви не вважаєте себе ошуканим - Укрбуд скаже Вам дякую, бо Ви їх ще й захищаєте.
Чи я інвестор Аристократа - так. Придбав саме незалежне паркомісце.
Чому не писав раніше - бо не було вагомих підстав для цього. Зараз вони є.
І дуже дивно читати, що той, хто опинився у тій самій ситуації не те що не підтримує мене, але й звинувачує. Ви часом не співробіник Укрбуда?


Думаю продажи паркингов упали или вообще прекратились, вот УКРБУД и придумал акцию.
05 дек 2016 09:55
Паркінгів хороших залишилось зовсім мало, до фінішу розкуплять, для цього району - ціна заманлива
14 дек 2016 13:29
28 дек 2016 07:19
что то сройка совсем вяло идет.
1-2 человека от силы работает
28 дек 2016 08:08
Цитата "Vozdvizenka":
что то сройка совсем вяло идет.
1-2 человека от силы работает


Зате акції у них, знижки та розпродаж, на радіо кожні 15-20 хвилин їхня реклама. Мабуть, продається не дуже. //ub.com.ua/promotions/novorichni-znizhk i-na-kvartiri-5-ta-10

Щодо акції на паркінг: попередня акція нібито закінчилася 30 листопада, але - оппа! - вона знов йде! При цьому продають цілковитого "кота у мішку" - ніхто тих паркінгів не бачив і не знає як то виглядає, включаєчи продавців і тих, хто за них давно заплатив. Шо такє "завісімий" і "нєзавісімий" ніхто сказати виразно нічого не може. Як можна щось продавати, якщо сам не знаєш що продаєш?
28 дек 2016 09:43
опять двадцать пять :)
Вы ж выше писали, что уже купили независимое паркоместо тут. Перефразируя вас же - "Як можна щось купити, якщо сам не знаєш що купуэш? " Не могу понять к чему ваши посты?
28 дек 2016 10:21
Цитата "Arkad":
опять двадцать пять :)
Вы ж выше писали, что уже купили независимое паркоместо тут. Перефразируя вас же - "Як можна щось купити, якщо сам не знаєш що купуэш? " Не могу понять к чему ваши посты?

Знов адвакат диявола, здрасьті.
Я купив, але досі не маю уявлення що саме я купив, де воно знаходиться і чи мені не впарять дешевку за найвищою ціною. Сподіваюся, це буде саме "незалежне" паркомісце, а не "залежне".
Так само не мають уявлення про "товар" люди, яким пропонується це саме купити. Але вже за нижчою ціною. Показати як "товар" виглядає - відмовляються. Виглядає це доволі підозріло, чи не так?
28 дек 2016 21:07
Цитата "K0sK":


Зате акції у них, знижки та розпродаж, на радіо кожні 15-20 хвилин їхня реклама. Мабуть, продається не дуже. //ub.com.ua/promotions/novorichni-znizhk i-na-kvartiri-5-ta-10

Щодо акції на паркінг: попередня акція нібито закінчилася 30 листопада, але - оппа! - вона знов йде! При цьому продають цілковитого "кота у мішку" - ніхто тих паркінгів не бачив і не знає як то виглядає, включаєчи продавців і тих, хто за них давно заплатив. Шо такє "завісімий" і "нєзавісімий" ніхто сказати виразно нічого не може. Як можна щось продавати, якщо сам не знаєш що продаєш?

Я власник паркінгу, і їх бачила і для того щоб розібратись їздила в Парк хол Горький, там такі самі системи, тому хто схоче той і знайде. Щодо акції, то її продовжили до кінця січня.
29 дек 2016 07:19
Цитата "інвестор":

Я власник паркінгу, і їх бачила і для того щоб розібратись їздила в Парк хол Горький, там такі самі системи, тому хто схоче той і знайде. Щодо акції, то її продовжили до кінця січня.


28.12.2016 спілкувався з відділом продажів на самому об'єкті. Інформація така: будинок сдають у І кварталі 2017 року. До здачі в експлуатацію нікому нічого не показують, у тому числі паркінги. Нібито квартири готові, паркінги теж,зараз доробляють вхідну групу і ще шось. Весь об'єкт опечатують 29.12.2016 до 10.01.2017 і спокійно ідуть святкувати (бо чесно виконали усі свої зобов'язання перед інвесторами).
10 янв 2017 02:36
угоооо 44 тысячи за квадрат ... интересно это дорого или нет для этого местоположения))
10 янв 2017 12:31
Цитата "anadtoka":
угоооо 44 тысячи за квадрат ... интересно это дорого или нет для этого местоположения))


Однозначно это адекватная цена для центра и престижного места.
13 янв 2017 20:33
Выводы под кондиционеры закроют решетками или так по-быдловастенькому оставят?
18 янв 2017 09:48
Сказали, що поставлять решітки
Цитата "vetalok":
Выводы под кондиционеры закроют решетками или так по-быдловастенькому оставят?
18 янв 2017 09:55
Насправді поточна ціна - 42 000 грн./кв.м.
Кажуть, що залишилось лише кілька 3-кімнатних квартир у секції 2, і ті лише на 4 та 5 поверхах.

Цитата "sho0ter":


Однозначно это адекватная цена для центра и престижного места.
26 янв 2017 13:28
Цитата "Vozdvizenka":
что то сройка совсем вяло идет.
1-2 человека от силы работает

Ребята, я инвестор с ЖК Авангард. Зашла на форум почитать как продвигаются дела у "соседей", поскольку мы с вами и с ЖК Старокиевкий запоздавшие в сроках сдачи дома Укрбуда. Строимся с 2013 года и все никак не достроимся. Может пора нам повышать активность в интересах ускорения процесса сдачи дома? Предлагаю объединяться.
Кстати, может будет интересно, провела аналитику объектов (домов) Укрбуда в статусе "строятся" (в нашем случае - не сданы), в этом списке мы - ветераны.
26 янв 2017 13:32
Кстати, по результатам проведенного анализа получается, что 11 объектов, которые начали строить в 2013 году уже сданы. 9 объектов, которые начали строить в 2014 году также сданы.
При этом, В 2016 году Укрбуд начал строительство по 12 объектам.
На сегодня из 72 объектов (домов) Укрбуда введены в эксплуатацию 26 домов
Обижены остались с 2013 года Авангард, Аристократ (первые буквы в алфавите)) и Старокиевский.
26 янв 2017 13:38
на сайте появились фото паркомест зависимых и независимых
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .2022. . .24
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее