Подать объявление

ЖК "Аристократ", ул. Щорса, 34 - "Укрбуд"

ЗастройщикУКРБУД
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 37.
3/8%
6/16%
11/30%
7/19%
10/27%
1. . .1921. . .24
06 июль 2016 09:18
06 июль 2016 09:19
21 июль 2016 18:40
09 авг 2016 14:54
09 авг 2016 14:55
09 авг 2016 14:56
19 сен 2016 19:22
10 окт 2016 21:27
27 окт 2016 08:06
Наблюдаю за ходом строительства через камеру и вдали видно как строят новый дом (скорее всего это ЖК Alter Ego), складывается такое чувство что его сдадут быстрее чем наш дом) 6-)
27 окт 2016 11:29
Копаются каждый день. Делают. Но темпы явно снизились. Меня даже не уведомили, что сроки сдачи переносятся... Хотя уже и 30 июня прошло, и 30 сентября...
27 окт 2016 11:42
Цитата "Arkad":
Копаются каждый день. Делают. Но темпы явно снизились. Меня даже не уведомили, что сроки сдачи переносятся... Хотя уже и 30 июня прошло, и 30 сентября...

Обещали с 1 октября присылать письма с объяснениями задержки и уведомить о новых сроках сдачи. По-видимому, еще не сочинили) или бумага закончилась)
26 ноя 2016 17:07
С 1 декабря 2016 года действуют новые цены на квартиры в ЖК «Аристократ».
29 ноя 2016 07:24

Кидок на паркинги: Укрбуд продає ще неіснуючі паркінги вдвічі дешевше, ніж півроку тому: //jk-aristokrat.com.ua/novosti/spetsialn yie-tsenyi-na-parking-v-zhk-aristokrat-2 /
Тобто тих паркінгів ще ніхто в очі не бачив,і невідомо чи вони взагалі будуть, але торгують ними дуже активно.
Причому навесні вони їх продавали по 540 тис., а зараз за два (ДВА, Карл!) - лише 500 тис. Якщо Вас весною не розвели на купівлю паркингу - вам пощастило. Якщо розвели - мої співчуття.
Люди інвестують у непобудоване для того, щоб платити МЕНШЕ, а не БІЛЬШЕ. В Укрбуді чомусь поплутали ці два поняття. Може, за півроку паркинги будуть безкоштовні і будуть входити у вартість квартири?

29 ноя 2016 07:44
Прежде чем писать про развод - разберитесь что они продают. Эта акция длиться еще с 1 октября. 500 - стоит паркинг с зависимыми паркоместами - одна машина над другой (верхнюю можно взять только отогнав нижнюю). Независимый паркинг стоит 385.
Я купил за 500 - и не думаю, что кого-то "развели" - у меня был выбор только из двух вариантов, а те, кто купили раньше - могли выбирать.
Зачем поднимать истерику? Вы инвестор Аристократа? Нет? Так чего писать? А если да - то где ваши предыдущие посты о ходе строительства, обсуждение проблем и т.д..
29 ноя 2016 08:53
Цитата "Arkad":
Прежде чем писать про развод - разберитесь что они продают. Эта акция длиться еще с 1 октября. 500 - стоит паркинг с зависимыми паркоместами - одна машина над другой (верхнюю можно взять только отогнав нижнюю). Независимый паркинг стоит 385.
Я купил за 500 - и не думаю, что кого-то "развели" - у меня был выбор только из двух вариантов, а те, кто купили раньше - могли выбирать.
Зачем поднимать истерику? Вы инвестор Аристократа? Нет? Так чего писать? А если да - то где ваши предыдущие посты о ходе строительства, обсуждение проблем и т.д..


Перед тим, як звинувачувати мене у чомусь, перечитайте свій власний пост і поставте собі питання - чому одне і те саме паркомісце коштує у березні 540, а у листопаді - 385? При тому, що ні Ви, ні я жодного дня не не користувалися тим паркомісцем, тому воно не може дешевшати.
Ще раз наголошую: інвестори платять раніше тому, що раніше - дешевше, а не навпаки. Якщо Ви не вважаєте себе ошуканим - Укрбуд скаже Вам дякую, бо Ви їх ще й захищаєте.
Чи я інвестор Аристократа - так. Придбав саме незалежне паркомісце.
Чому не писав раніше - бо не було вагомих підстав для цього. Зараз вони є.
І дуже дивно читати, що той, хто опинився у тій самій ситуації не те що не підтримує мене, але й звинувачує. Ви часом не співробіник Укрбуда?
29 ноя 2016 09:19
Ага, сотрудник:)) Сижу тут три года на форуме... каждый день по 10 раз смотрю на он-лайн камеру.. кирпичи считаю, чтоб высоту потолка знать и т.д.. Потрудитесь хотя бы мои предыдущие посты перечитать, прежде чем чушь пороть.
Уважаемый инвестор "паркового места", купивший его, а теперь пишущий "Тобто тих паркінгів ще ніхто в очі не бачив,і невідомо чи вони взагалі будуть, але торгують ними дуже активно."
Ваши посты похожи на внезапные вспышки истерии. Все инвесторы так или иначе где-то выигрывают, а где-то проигрывают. Если б я на момент внесения оплаты деньги сохранил в долларах, да еще ив надежном банке, то я б сейчас не тут квартиру бы покупал, а в Скайлайне.... Вы купили дороже - это ваш был выбор - ваша игра в рулетку. Дайте тем, кто держит кулаки, чтоб дом хоть к весне сдали, не впадать в истерику, как вы. В отличие от вас, мы уже давно знаем о всех недостатках Укрбуда.
29 ноя 2016 09:31
Цитата "Arkad":
Ага, сотрудник:)) Сижу тут три года на форуме... каждый день по 10 раз смотрю на он-лайн камеру.. кирпичи считаю, чтоб высоту потолка знать и т.д.. Потрудитесь хотя бы мои предыдущие посты перечитать, прежде чем чушь пороть.
Уважаемый инвестор "паркового места", купивший его, а теперь пишущий "Тобто тих паркінгів ще ніхто в очі не бачив,і невідомо чи вони взагалі будуть, але торгують ними дуже активно."
Ваши посты похожи на внезапные вспышки истерии. Все инвесторы так или иначе где-то выигрывают, а где-то проигрывают. Если б я на момент внесения оплаты деньги сохранил в долларах, да еще ив надежном банке, то я б сейчас не тут квартиру бы покупал, а в Скайлайне.... Вы купили дороже - это ваш был выбор - ваша игра в рулетку. Дайте тем, кто держит кулаки, чтоб дом хоть к весне сдали, не впадать в истерику, как вы. В отличие от вас, мы уже давно знаем о всех недостатках Укрбуда.


Саме троллі на зарплаті від забудовника постійно роками сидять на форумі і нахвалюють свого роботодавця. А реальні інвестори -занадто зайняті люди, щоб писати беззмістовні повідомлення і нагоняти собі кількість постів. І ще тролі завжди називають тих, хто з ним у чомусь не згоден тролями.
Тому я не зважаю на Ваші, шановний Arkad, алогічні коментарі. І до речі, виховані люди звертаються до незнайомих людей на "Ви" і це пишеться з великої літери і українською, і мордорською. Агресивне хамство - ще одна ознака троля.
Звертаюся до інших інвесторів: люди, чому лише мене хвилює те, що Укрбуд за наші інвестиційні кошти ще нічого не побудував, але вже демпінгує? Може, не буде ніякого паркінгу і це афера?
Забудовник взяв у нас гроші у півтора-два рази дорожче реальної ціни за рік (!) до здачі об'єкту, пообіцяв, що ціна буде лише зростати і обманув. Не можу повірити, що усім плювати на втрачені гроші.
29 ноя 2016 13:18
По-перше, я до вас звертався на "Ви". По-друге, з великої літели "Ви" пишеться до дуже поважних осіб. Вас я не вважаю таким, бо ви вчинили на форумі гвалт з пустого місця. Я не думаю, що люди будуть переживати за те, що ви "втратили" гроші через свою необачність. Повторюю - ви купили за вищою ціною - але у вас був вибір паркомісць - і це було ваше рішення на той час. Те, що вам не відповідають інші - мабуть вважають ваш пост неважливим. Мені на пошту надходять листи, про те, що на форумі є нове повідомлення - тому я вважаю за потрібне прочитати і відповісти, особливо тим, хто підбурює людей протестувати без приводу. Більше не буду вам відповідати своїми "беззмістовними повідомленнями".
"Може, не буде ніякого паркінгу і це афера?" - ви шуткуєте?
І хто троль тоді з нас? Обман, кидок... - недоречно використовувати ці слова, якщо ви реальний інвестор.
Пишу українською, російською, англійською... дуже ввічлива і дуже занята людина... нажаль, ви забрали забагато часу на пусте спілкування.
29 ноя 2016 14:45
Дуже коротко, бо я теж зайнята людина.
1. Вважаю, що це не "пусте місце", а реальна підстава покупців, які купили набагато раніше, сподіваючись, що так буде дешевше.
2. Інші не відповідають, бо з якихось причин не читають форум. Почекаємо.
3. Вважаєте це спілкування "пустим" - не відповідайте, не витрачайте свій дорогоцінний час.

І окремо для пана Arkad: якщо хочете - можемо поспілкуватися у приваті, або зустрітися, або як забажаєте. Я те саме можу повторити будь-де будь-кому. Хоча Ваш відчайдушний захист забудовника є доволі підозрілим.
29 ноя 2016 17:05
Сегодня впервые посетил стройку, с тех пор как начали устанавливать фасад, и был приятно удивлён - мне очень понравился внешний вид, смотрится очень хорошо, на фото не так видно как в действительности. От Укрбуда не ожидал, надеюсь и внутри будет хорошо!
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .1921. . .24
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее