Подать объявление

ЖК Амурский | ул. Ломоносова (Трутенко, 3)

ЗастройщикБУДТЕХНОЛОГИИ
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 264.
45/17%
39/15%
115/44%
39/15%
26/10%
1. . .205207. . .416
28 окт 2016 08:26
Добрый вечер, соседи!
Подскажите, пожалуйста, кто оформлял документы от Геоса через стороннего нотариуса? Как происходит этот процесс? Нужно ли было нотариусу ехать в офис Геоса, как прописано в инвест. договоре? Сколько это стоило?
И, если результатом вы довольны, поделитесь, пожалуйста, контактами нотариуса.
Спасибо!
28 окт 2016 09:30
Цитата "Lillafured":

Если Вас это успокоит - соседние давно обжитые дома по ул. Ломоносова на сегодня тоже без отопления. На пару дней там подключили отопление и выключили, так что это проблема на сегодня данного микрорайона, а не только нашего нового дома. Думаю, что отопление включат.


я не очень разбираюсь в системах отопления, но, насколько я понимаю, у нас будет собственная котельная, в отличии от соседних старых домов. Главное, чтобы ее запустили.
Кстати, кто-то из вас думал ставить автохромное отопление, или это невозможно?
28 окт 2016 09:50
Цитата "StrikerKK":

я не очень разбираюсь в системах отопления, но, насколько я понимаю, у нас будет собственная котельная, в отличии от соседних старых домов. Главное, чтобы ее запустили.
Кстати, кто-то из вас думал ставить автохромное отопление, или это невозможно?

я что-то пропустил? откуда вдруг взялась собственная котельная? её изначально по проекту не было, и не будет. у нас комплекс эконом класса, панельные дома. не думаю что вообще кто-то где-то в подобных комплексах делает собственные котельные.
28 окт 2016 10:05
Цитата "zosima":

я что-то пропустил? откуда вдруг взялась собственная котельная? её изначально по проекту не было, и не будет. у нас комплекс эконом класса, панельные дома. не думаю что вообще кто-то где-то в подобных комплексах делает собственные котельные.

Сходите по Ломоносова в сторону Теремков, 24-х этажные панельки-звёздочки строятся, далее по Глушкова со стороны ледового стадиона тоже панельки... Чуть не забыл панельки на 16 этажей новые рядом с Амурским, тоже с ТГУ на крышах. Так что очень даже строят экономпанельки с котельнями))). Это хозяин Амурского пожадничал.
28 окт 2016 10:14
Цитата "DrFrog":

Сходите по Ломоносова в сторону Теремков, 24-х этажные панельки-звёздочки строятся, далее по Глушкова со стороны ледового стадиона тоже панельки... Чуть не забыл панельки на 16 этажей новые рядом с Амурским, тоже с ТГУ на крышах. Так что очень даже строят экономпанельки с котельнями))). Это хозяин Амурского пожадничал.

я не буду спорить, возможно. по глушкова со стороны ледового стадиона - если вы имеете ввиду 3 дома возле одесской площади (а других там и нет), то это не панельки, это монолитно-каркасные дома.
28 окт 2016 10:23
Цитата "zosima":

я не буду спорить, возможно. по глушкова со стороны ледового стадиона - если вы имеете ввиду 3 дома возле одесской площади (а других там и нет), то это не панельки, это монолитно-каркасные дома.

Тогда обратите внимание на 4-й строящийся дом рядом с ними, он с котельной))). И тоже эконом, пожалуй даже экономнее Амурского.
28 окт 2016 10:32
Цитата "DrFrog":

Тогда обратите внимание на 4-й строящийся дом рядом с ними, он с котельной))). И тоже эконом, пожалуй даже экономнее Амурского.

я давно там не был, не видел четвёртого дома. а вы не интересовались какая там цена за квадрат?
28 окт 2016 11:01
Так ДБК-4 давно уже продаёт, было по 16000 месяц назад, но почти ничего на продажу не осталось.
28 окт 2016 11:45
Шановні мешканці!
З 01.11.2016 знімаються пости охорони під’їздів житлового будинку № 36-А на вул. Ломоносова, тому для забезпечення контролю доступу та схоронності майна будинку буде розміщено службу консьєржів.
З урахуванням кількості квартир в під’їздах, вартість утримання служби консьєржів на місяць становитиме 60 грн./кв.

ТОВ «ЖК Амурський»
28 окт 2016 11:58
Стосовно підключення житлових будинків № 34-А, № 36-А на вул. Ломоносова до мереж централізованого опалення, повідомляю, що роботи будуть проводитись 01-02.11.2016р. Початковий запуск передбачає обов'язкову прокрутку будинкових мереж та обладнання теплопункту тривалістю 72 год. Після чого будуть розпочаті роботи з встановлення індивідуальних лічильників теплової енергії.
Звертаю Вашу увагу, що квартири до мереж опалення будуть підключатись лише в присутності власників, або уповноважених осіб. Про терміни підключення квартир буде повідомлено додатково.

з повагою,
ТОВ "ЖК Амурський"
28 окт 2016 12:36
Цитата "GK_Amurskiy":
Стосовно підключення житлових будинків № 34-А, № 36-А на вул. Ломоносова до мереж централізованого опалення, повідомляю, що роботи будуть проводитись 01-02.11.2016р. Початковий запуск передбачає обов'язкову прокрутку будинкових мереж та обладнання теплопункту тривалістю 72 год. Після чого будуть розпочаті роботи з встановлення індивідуальних лічильників теплової енергії.
Звертаю Вашу увагу, що квартири до мереж опалення будуть підключатись лише в присутності власників, або уповноважених осіб. Про терміни підключення квартир буде повідомлено додатково.

з повагою,
ТОВ "ЖК Амурський"


Хотелось бы узнать про дату подключения квартиры как минимум за день до этого. Все-таки рабочий день, придется отпрашиваться.
28 окт 2016 13:03
Цитата "GK_Amurskiy":
Шановні мешканці!
З 01.11.2016 знімаються пости охорони під’їздів житлового будинку № 36-А на вул. Ломоносова, тому для забезпечення контролю доступу та схоронності майна будинку буде розміщено службу консьєржів.
З урахуванням кількості квартир в під’їздах, вартість утримання служби консьєржів на місяць становитиме 60 грн./кв.

ТОВ «ЖК Амурський»

Шановний ТОВ «ЖК Амурський», дозвольте спитати, а з власниками це питання яким чином узгоджувалося? Наскільки я пам'ятаю, в договорах ми не підписувались під обов'язком платити за консьєржів. І дуже багато власників проти консьєржів. І що з цим робити? Просто не платити?
28 окт 2016 13:08

Уважаемый, Амурский,
прошу вас дать комментрии по этой статье.

//sprotyv.info/ru/news/kiev/koordinator- v-dele-ogrableniya-armii-nyneshnim-chino vnikam-eshche-i-rebyata-yanukovicha

заранее спасибо!

28 окт 2016 13:18
Цитата "zosima":

Шановний ТОВ «ЖК Амурський», дозвольте спитати, а з власниками це питання яким чином узгоджувалося? Наскільки я пам'ятаю, в договорах ми не підписувались під обов'язком платити за консьєржів. І дуже багато власників проти консьєржів. І що з цим робити? Просто не платити?


Підтримую, питання про консєрж і тим більше що за це буде нараховуватись додаткова плата повинне виноситись на загальне обговорення.
28 окт 2016 13:53
Цитата "GK_Amurskiy":
Стосовно підключення житлових будинків № 34-А, № 36-А на вул. Ломоносова до мереж централізованого опалення, повідомляю, що роботи будуть проводитись 01-02.11.2016р. Початковий запуск передбачає обов'язкову прокрутку будинкових мереж та обладнання теплопункту тривалістю 72 год. Після чого будуть розпочаті роботи з встановлення індивідуальних лічильників теплової енергії.
Звертаю Вашу увагу, що квартири до мереж опалення будуть підключатись лише в присутності власників, або уповноважених осіб. Про терміни підключення квартир буде повідомлено додатково.

з повагою,
ТОВ "ЖК Амурський"

То есть с 1.11 в батареях будет горячая вода.
28 окт 2016 13:58
Стосовно служби консьєржів.
Через вкрай стислі терміни виведення постів охорони, заздалегідь узгодити питання розміщення консьєржів не було можливості. Крім того, з досвіду будинку 34-А, за місяць опитувальний лист щодо необхідності консьєржів підписало 15 власників.
На даний час, поки в будинку активно проводяться ремонтні роботи, не можна залишати під'їзди без нагляду, тому зараз консьєржі необхідні. В подальшому, коли будинок буде заселений, лише Вам, як власникам, вирішувати чи потрібні послуги консьєржа.

З повагою,
ТОВ "ЖК Амурський"
28 окт 2016 14:20
Цитата "Nike2112":


Підтримую, питання про консєрж і тим більше що за це буде нараховуватись додаткова плата повинне виноситись на загальне обговорення.

Я проти консьєржів.
28 окт 2016 14:29
появился фото отчет, видимо скоро и на сайте опубликуют с текстом прогресса
28 окт 2016 14:58
Цитата "GK_Amurskiy":
Стосовно служби консьєржів.
Через вкрай стислі терміни виведення постів охорони, заздалегідь узгодити питання розміщення консьєржів не було можливості. Крім того, з досвіду будинку 34-А, за місяць опитувальний лист щодо необхідності консьєржів підписало 15 власників.
На даний час, поки в будинку активно проводяться ремонтні роботи, не можна залишати під'їзди без нагляду, тому зараз консьєржі необхідні. В подальшому, коли будинок буде заселений, лише Вам, як власникам, вирішувати чи потрібні послуги консьєржа.

З повагою,
ТОВ "ЖК Амурський"

Немає нічого постійнішого, як тимчасове. Особисто я проти служби консьєржів - магнітний замок на парадних дверах надійніше працює. До речі, а чому у нас (чи у ВАС) абонплата за домофон більша, ніж у КОМФОРТТАУНі (це я для прикладу, там поверховість в рази менша і в парадному квартир в рази менше)... Та і загальний тариф у них на обслуговування будинків і території на одну гривню менший, і це при тому, що поверховість будинків там в рази менша і відповідно прилегла територія в рази більша ... І скрізь чисто, охайно.
28 окт 2016 16:31
Цитата "GK_Amurskiy":
роботи будуть проводитись 01-02.11.2016р. Початковий запуск передбачає обов'язкову прокрутку будинкових мереж та обладнання теплопункту тривалістю 72 год.

За два дня собрались перекрутить 72 часа. :super: :umnik:
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .205207. . .416
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее