Подать объявление

ЖК Амурский | ул. Ломоносова (Трутенко, 3)

ЗастройщикБУДТЕХНОЛОГИИ
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 30 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 264.
45/17%
39/15%
115/44%
39/15%
26/10%
1. . .130132. . .416
06 май 2016 06:33
Цитата:

Зато холодильник прекрасно влезет в другом углу, одном из тех, которые возле окна или выхода на лоджию (это у кого как).
А вот приблизительно и наша ниша. Больше, правда, похожа на норку. 6-) .

У нас була думка не обшивати трубу гіпсокартоном. Зверху і знизу труба закриється шкафами (якщо їх робити на замовлення, не думаю що буде проблема вирізати отвори для труби). А на рівні стільниці - шось типу жалюзійної дверки, яка закриватиме всю нішу з трубою.
або просто дверки
06 май 2016 06:40
Цитата "Watcher":
жаль, что кухонная дверь не прилегает к коробу
холодильник в углу не влезет, увы, а так бы влез

Коли ми обміряли квартиру, від дверей до кутка у нас вийшло 618мм, звісно ця цифра зменшиться після обробки стін. Дверний отвір зараз 915 мм. У нас на теперішній квартирі двері на кухню - 600 см, всі проходять спокійно). Плануємо звузити двері до 700. Стандартна глибина холодильника - 640-670, повинен стати.
06 май 2016 06:40
по-моему, там уже эти трубы обшиты плитами
06 май 2016 06:42
Цитата "Watcher":
по-моему, там уже эти трубы обшиты плитами

Були на квартирі тижні 2 назад, вони виглядали так
06 май 2016 06:46
Цитата "Катрін":

Коли ми обміряли квартиру, від дверей до кутка у нас вийшло 618мм, звісно ця цифра зменшиться після обробки стін. Дверний отвір зараз 915 мм. У нас на теперішній квартирі двері на кухню - 600 см, всі проходять спокійно). Плануємо звузити двері до 700. Стандартна глибина холодильника - 640-670, повинен стати.


Ми так само плануємо зробити =) Зараз теж двері 60 см і цього вістачає.

Дякую за цікаві фото вище, мені не спадали на думку такі дверцята.
06 май 2016 07:15
Цитата "Катрін":
У нас була думка не обшивати трубу гіпсокартоном. Зверху і знизу труба закриється шкафами (якщо їх робити на замовлення, не думаю що буде проблема вирізати отвори для труби). А на рівні стільниці - шось типу жалюзійної дверки, яка закриватиме всю нішу з трубою.[/quote]
Дякую. Так, як варіант можна розглядати. У цьому випадку можна передбачити і дверцята з меблевою решіткою, останні більш цікаво виглядають, ніж жалюзійні. Але знову ж таки, є деякі але. Глибина стандартних меблевих навісних шаф - 300 мм, глибина ніші, враховуючи наявність у ній труби (її ж в будь-якому разі потрібно закрити - хоч коробом, хоч меблями) ніби 360 мм. Реалізувати цей варіант буде трохи складно, десь виступатиме "зуб".
06 май 2016 09:41
Цитата "neko":



Дверний отвір зараз зроблений під коробку і кухонні двері з полотном 800 мм. Стандартні міжкімнатні. Зменшити під полотно 700 мм для кухні ще можна.

А мені просто цікаво з практичної точки зору, як у двері на кухні 600 мм (а по коробці це може бути отвір 590 мм) проходить холодильник? Мілімітраж? 6-) Чи його заносять, а потім ставлять двері? Просто типово 600 мм - це двері санвузлів, а от міжкімнатні та кухонні частіше 700-800 мм. У будинках яких серій двері на кухню 600 мм? Я не ставлю під сумнів Ваші слова, просто цікавлюсь.
06 май 2016 09:49
Цитата "Lillafured":


Дверний отвір зараз зроблений під коробку і кухонні двері з полотном 800 мм. Стандартні міжкімнатні. Зменшити під полотно 700 мм для кухні ще можна.

А мені просто цікаво з практичної точки зору, як у двері на кухні 600 мм (а по коробці це може бути отвір 590 мм) проходить холодильник? Мілімітраж? 6-) Чи його заносять, а потім ставлять двері? Просто типово 600 мм - це двері санвузлів, а от міжкімнатні та кухонні частіше 700-800 мм. У будинках яких серій двері на кухню 600 мм? Я не ставлю під сумнів Ваші слова, просто цікавлюсь.


Не знаю в якій послідовності робились роботи на кухні, квартиру знімаю. Кухонні двері (самі двері) дійсно 600, міжкімнатні 700, а у санвузлах у нас взагалі нестандарт - 560 чи 570.
Планую двері в кухні 700, цього повністю має вистачити і для того щоб вписати холодильник в кутку біля дверей, і для того щоб його туди занести)
06 май 2016 10:02
Цитата "Катрін":

Планую двері в кухні 700, цього повністю має вистачити і для того щоб вписати холодильник в кутку біля дверей, і для того щоб його туди занести)

700-ки так, цілком достатньо.
Про інші аспекти розстановки на кухні ще не думали? Запитую, бо, сама вже у роздумах. На кухні у нас крім супер-ніші, як і очікувалось, усього кілька розеток і сплановані воні у кращих традиціях радянського будівництва - усі знаходяться у кутку біля вікна над розеткою для плити. Тобто, якщо там залишити плиту, на інші розетки буде дуже зручно цілити жиром при смаженні котлет. Зрозуміло, що перш ніж займатись оздобленням, потрібно спланувати електрику, а електрику на кухні краще планувати під конкретну розстановку меблів і техніки.
Переваги варіанту - "холодильник у кутку за дверима" поки що не оцінила, потрібно подумати. :yes:
06 май 2016 10:51
Цитата "Lillafured":

700-ки так, цілком достатньо.
Про інші аспекти розстановки на кухні ще не думали? Запитую, бо, сама вже у роздумах. На кухні у нас крім супер-ніші, як і очікувалось, усього кілька розеток і сплановані воні у кращих традиціях радянського будівництва - усі знаходяться у кутку біля вікна над розеткою для плити. Тобто, якщо там залишити плиту, на інші розетки буде дуже зручно цілити жиром при смаженні котлет. Зрозуміло, що перш ніж займатись оздобленням, потрібно спланувати електрику, а електрику на кухні краще планувати під конкретну розстановку меблів і техніки.
Переваги варіанту - "холодильник у кутку за дверима" поки що не оцінила, потрібно подумати. :yes:

Крутили техніку і меблі по всій кухні. Вирішили що найкраще місце для холодильника - в кутку біля дверей. Якщо його ставити по лінії де планується кухонний гарнітур, то місця на іншу техніку і шкафи - обмаль.
А щодо іншого - плануємо скоріше всього лінійну кухню, мойку ближче до каналізації, варку - ближче до вікна. В ніші зробити маленький кутовий шкаф, там сховати фільтр для води і можливо в майбутньому поставимо міні-бойлер на 10-15 літрів.
06 май 2016 11:02
Цитата "Катрін":

Крутили техніку і меблі по всій кухні.

Дякую. А де роблять маленькі кутові шафи, Ви вже шукали варіанти? Це ж має бути трохи нестандарт, менш ніж 720 на 720 мм. (Я варіант кутової навісної теж розглядала, стандартна не підходить).
06 май 2016 11:18
Подскажите,кто делал оплату после подписания договора. Вы платили на счет банка Универсал (Universal Bank)? Как можно заплатить минимальную комиссию за перевод? Оператор в банке сказала что даже наличными через кассу они берут 0,5%
06 май 2016 11:25
Шановні пані, с холодильком почти понятно.А вот вытяжка над печкой куда присоединяется, прямо в вент. шахту через короба? Есть ли в этой выступающей в кухню вент. шахте вентиляционное отверстие в кухню и где, можно ли присоединять к ней вытяжку?
06 май 2016 11:29
Цитата "EvgeniyRud":
Подскажите,кто делал оплату после подписания договора. Вы платили на счет банка Универсал (Universal Bank)? Как можно заплатить минимальную комиссию за перевод? Оператор в банке сказала что даже наличными через кассу они берут 0,5%

Ми платили щомісяця в Universal Bank в касі (рахунок там не відкривали) і жодних комісій не було, тому що ГЕОС має угоду із цим банком. Так було до жовтня 2015 року точно. Потрібно, щоб касир точно це з*ясував, але раджу Вам уточнити і в менеджера з продажу ГЕОСу, чи це досі так, - саме він нам сказав, що комісії бути не повинно.
06 май 2016 11:33
Цитата "Lillafured":

Дякую. А де роблять маленькі кутові шафи, Ви вже шукали варіанти? Це ж має бути трохи нестандарт, менш ніж 720 на 720 мм. (Я варіант кутової навісної теж розглядала, стандартна не підходить).

Це має бути зовсім нестандарт) Є контакти кількох фірм, які робили кухню для знайомих та родичів. Але ще з ними не звязувались, не обговорювали нашу кухню. Думаю це не велика проблема зробити кутовий шкаф нестандартного розміру. Вони ж і звичайні шкафи роблять нестандартних розмірів, підганяють під кожного клієнта.
06 май 2016 14:39
Цитата "Елена Х":
Шановні пані, с холодильком почти понятно.А вот вытяжка над печкой куда присоединяется, прямо в вент. шахту через короба? Есть ли в этой выступающей в кухню вент. шахте вентиляционное отверстие в кухню и где, можно ли присоединять к ней вытяжку?

Конечно, в вентшахте есть отверстие, куда куда можно сделать вывод от вытяжки через гофротрубу или более аккуратные пластиковые короба и колена. Плохо, что этот вывод находится далековато от основной рабочей стенки. Если вытяжка купольная или каминная и расположена не по центру стены, а ближе к окну - придется дальше делать вывод, плюс на открытом участке, если кухня будет не угловая, - думать как "замаскировать" этот вывод. Гофротруба неэстетично выглядит, а пластиковые короба и колена стоят дороже и их все равно видно. Спасает верхний топ - за ним ничего не видно. Можно обойтись вытяжкой с угольным фильтром, тогда вообще ничего никуда выводить не нужно. Но эти вытяжки (с рециркуляцией) раза в два-три менее мощные.
06 май 2016 14:43
Цитата:
Подскажите,кто делал оплату после подписания договора. Вы платили на счет банка Универсал (Universal Bank)? Как можно заплатить минимальную комиссию за перевод? Оператор в банке сказала что даже наличными через кассу они берут 0,5%

у меня в договоре был указан укргазбанк.

я пополняю свой физ счет в моем банке (аваль) и делаю безнал перевод со счета на счет ТОВ «ФК «Житло–Капітал»
у меня комиссия - 0%, у вас может быть другая (нужно уточнить в своем банке)
06 май 2016 18:58
Цитата "Катрін":
Думаю це не велика проблема зробити кутовий шкаф нестандартного розміру. Вони ж і звичайні шкафи роблять нестандартних розмірів, підганяють під кожного клієнта.

Я собі, на жаль, не уявляю геометрію кутової шафи, яка одночасно закриє нашу неантичну трубу замість короба і буде завершуватись десь на рівні столешні-топу робочої поверхні:(((.
Я поки розглядала "прямі" і "кутові" варіанти з радіусним закінченням, причому такі, які заходять на поверхню венткороба. Тоді робочої поверхні стає багато (декілька 600-к і у кутку по стіні біля вікна можна ставити холодильник (на картинках - замість пеналу з духовою шафою). Але мені здається, що тут такі мінуси. 1. При вході може виникнути своєрідний тунель. 2. Радіусні секції під склом зручні і стильні, але - завжди дорожчі. 3. Якщо холодильник у самому кутку, то частково порушується трикутник зручності "мийка-плита-холодильник".
Десь так це може виглядати. Навісні 920-ки. Скло, псевдовітражі, меблеві решітки, масківниці, балясини, топ з підсвіткою, рейлінги і т.п. можливі але поки не показані. У якусь із навісних, якщо не робити пенал з духовою шафою (це можливо, якщо розмістити дві шафки з газліфтами) можна було в вбудувати мікрохвильовку, бо на робочій поверхні вона дуже заважає).
Які ще мінуси очевидні?
07 май 2016 16:11

вот еще идеи для кухни //www.stin-design.ru/cat/8-12%20%28p44%2 9/page_0001.html

08 май 2016 10:43
Цитата "Lillafured":

Я собі, на жаль, не уявляю геометрію кутової шафи, яка одночасно закриє нашу неантичну трубу замість короба і буде завершуватись десь на рівні столешні-топу робочої поверхні:(((.
Я поки розглядала "прямі" і "кутові" варіанти з радіусним закінченням, причому такі, які заходять на поверхню венткороба. Тоді робочої поверхні стає багато (декілька 600-к і у кутку по стіні біля вікна можна ставити холодильник (на картинках - замість пеналу з духовою шафою). Але мені здається, що тут такі мінуси. 1. При вході може виникнути своєрідний тунель. 2. Радіусні секції під склом зручні і стильні, але - завжди дорожчі. 3. Якщо холодильник у самому кутку, то частково порушується трикутник зручності "мийка-плита-холодильник".
Десь так це може виглядати. Навісні 920-ки. Скло, псевдовітражі, меблеві решітки, масківниці, балясини, топ з підсвіткою, рейлінги і т.п. можливі але поки не показані. У якусь із навісних, якщо не робити пенал з духовою шафою (це можливо, якщо розмістити дві шафки з газліфтами) можна було в вбудувати мікрохвильовку, бо на робочій поверхні вона дуже заважає).
Які ще мінуси очевидні?

Як на мене, радіусні секції не тільки дорожчі, а й зовсім не зручні. Якщо робити їх прямими то будуть гострі кутки, в які можна поранитися. Холодильник біля вікна, для мене особисто, не зручно. І дійсно порушується трикутник "холодильник-мийка-плита".
Я на даний момент розглядаю тільки варіант з холодильником біля дверей, тим самим збільшуючи робочу зону. Кутову кухню не розглядаю, оскільки зважаючи на вент шахту, шкафи по короткій стіні будуть не глибокі, а отже менш функціональні. А якщо їх робити глибокими, то дійсно буде тунель при вході в приміщення. Тим більше без верхніх шкафів.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .130132. . .416
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее