Подать объявление

ЖК "Акцент", пр. Академика Глушкова, 9-б - "ДБК-4"

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 136.
13/10%
10/7%
36/26%
50/37%
27/20%
1. . .188190. . .220
06 март 2018 08:39
Цитата "Or.ange":

Добрый день.
А вы не могли бы потрудится и выложить фото данного инцидента, раз уж вы стали его свидетелем?

Без каких либо доказательств этот пост кажется....не правдоподобным.

Фото для невірливих - вирізані куски стін + підготовка наступної для вирізання проходу для вхідних дверей:
Плюс будинок ще не зданий, і права на такі роботи в людини не має, навіть при наявності проекту на перепланування і дозволів, в чому я дуже сумніваюся. Як мінім, такий проект передбачає відразу укріплення несучої стіни, чого на фото не видно.
06 март 2018 08:55
Цитата "marius03":

Фото для невірливих - вирізані куски стін + підготовка наступної для вирізання проходу для вхідних дверей:
Плюс будинок ще не зданий, і права на такі роботи в людини не має, навіть при наявності проекту на перепланування і дозволів, в чому я дуже сумніваюся. Як мінім, такий проект передбачає відразу укріплення несучої стіни, чого на фото не видно.

а что, в доме до сих пор не делают никакого ремонта? это точно наш дом? кто там бывает, расскажите - как процес с ремонтами/батареями/сантехникой? что там вообще происходит, зтает кто-то?
06 март 2018 09:16
Я просто в шоці :faceoff: коли побачила фото у самої виникло питання, як можна було вирізати отакі куски бетону при цьому не робивши паралельно укріплення так як це повинно бути по технології при проведенні робіт подібного характеру, що робиться у головах тих, що таке замислили і виконавців цього. Навіщо було купувати квартиру в панельно будинку? За таке я б позбавляла інвестора прав на квартиру. :protest:
06 март 2018 09:40
Обращались ли с этими фото-доказательствами к застройщику? Какой смысл спрашивать у человека, сносящего стены в панельном доме, зачем он это делает?
06 март 2018 10:08
Когда ты уже купил, и вдруг узнаешь про суд и снос стен, остается только ждать и верить. У меня же еще есть варианты. Поэтому хотелось бы все вопросы прояснить до покупки.
06 март 2018 12:27
Цитата "Anna_Me":
Когда ты уже купил, и вдруг узнаешь про суд и снос стен, остается только ждать и верить. У меня же еще есть варианты. Поэтому хотелось бы все вопросы прояснить до покупки.

А что тут прояснять? Дом будет сдан независимо от того сносил ктото стены или нет. И после сдачи найдется много таких желающих. Можно только пытаться бороться с такими кадрами.
06 март 2018 13:22
А застройщик, зная (имея прецеденты в других комплексах) о том, что такое возможно, не может с этим хоть как-то бороться? Начиная с просвещения в отделе продаж потенциальных покупателей (я тоже раньше не знала, а теперь знаю, когда начали квартиру искать, что в панельках нельзя ничего перепланировать) и заканчивая внесением в договор или в акт сдачи-приема квартиры пунктов, предупреждающих такие самовольные действия, с привлечением к ответственности и пр. Или застройщику интересно только продать, а дальше - рухнет дом или нет - не его дело???
06 март 2018 13:27
Цитата "Anna_Me":
Обращались ли с этими фото-доказательствами к застройщику? Какой смысл спрашивать у человека, сносящего стены в панельном доме, зачем он это делает?

Ініціативна група небайдужих інвестоів будинку написала вже листи забудовнику (групі компаній корпорації ДБК) щодо випадку незаконного перепланування чи-то недотримання проектній документації.
Це для початку. Кажуть, розмова з бригадою ДБК, яка посприяла "модернізації" вже відбулася (не сам ж інвестор це зробив).
Плюс "любов і повага" до власника цієї квартири зі сторони мешканців будинку, я думаю, гарантована. Хоча очевидно, що людина чхає на своїх сусідів.
Є можливість зробити цей випадок показовим для інших бажаючих, що закривати очі ніхто не буде на порушення цілосності несучих конструкцій.
Пропозиції щодо наступних дій приймаються, але мати на увазі, що дім ще не зданий і відповідальність на даному етапі лежить на ДБК.
06 март 2018 14:20
Я так розумію зверху цих аплікацій просто ставитимуться дерев*яні одвірки укріпляти ніхто нічого не збирається :faceoff:, а навіщо, що з того, що це несуча стіна, так жителю такої недосконалої квартири? Таке планування вибрали, що аж захотілось стіни несучі повибивати. А ДБК, теж мені надійний забудовник :pray: не знають, що у них на будівництві відбується, чи просто не хочуть знати. Люди стіни вибивають, а їм наче так треба :super:
06 март 2018 20:03
Кто вам поверит? Фото с другого объекта. Два дня назад зарегистрировались и гадите. Админ! Уберите провокаторов!
06 март 2018 20:09
Фото справжнє з Акценту, за лютий. Тим хто сумнівається, пропоную особисто проїхатись в Акцент і перевірити квартиру.
06 март 2018 21:39
А я вас і не прошу мені вірити. Те що я тільки вчора зареєструвалась не означає, що я провокатор. Повірте є люди які вірять, які на власні очі бачили і зробили ці фото. Невже так важко повірити в те, що серед нас є така людина, я сподіваюсь, що це одиничний випадок, якій начхати на всих жителів 3-ї секції та на їх безпеку.
07 март 2018 09:39
Надо учитывать и то что ДАБИ является одним из ответчиков по исковому заявлению.Я думаю, что пока не будет решения суда и решение не наберет законную силу. ДАБИ не выдаст сертификат.
07 март 2018 09:45

Кто хочет погрузится в детали судебного иска ДАС к ДБК-4:

Источник: https://goo.gl/hCGqwV

У Києві 5 аеродромів (ДП “Бориспіль”, КП “Жуляни”, Антонов-1, Антонов-2, “Київ (Бузова)”), гелікоптерний майданчик “Дніпро-1” та низка злітно-посадкових майданчиків (“Чайка”, “Київ-Челендж”, “Київ-Яхтклуб” тощо).

Щоб звести будинок в столиці на 16 і більше поверхів, замовнику будівництва потрібно отримати 7 погоджень з одного питання - забезпечення безпеки авіації у:

✅ експлуатантів аеродромів (вертодромів);
✅ провайдера аеронавігаційного обладнання (Украерорух);
✅ Державіаслужби;
✅ Міністерства оборони України.

Історія може затягнутися до 18 місяців. Та ці кола бюрократичного пекла не мають нічого спільного з безпекою, адже повітряний кодекс України не передбачає жодних санкцій за порушення для замовників будівництва.

Команда BRDO розпочинає перегляд чинного регулювання та готує Зелену Книгу. Наша мета - щоб всі погодження замовники будівництва отримували у органів місцевого самоврядування за принципом “єдиного вікна”: без витрат часу й коштів.

07 март 2018 11:50
Почти закончили задний фасад 5-й сек. Осталось Откосы вокруг окон, думаю за 1-2 дня сделают.
Но еще осталось оказывается в 4-й сек. закрыть торец балконов. Там какая то пленка поверх минваты, вроде в других местах такого не было.

PS/ Писк на углу 3-й сек. просто ужасный, может какой подшипник без смазки или газ дросселирует в редукторе, не понятно, слышно аж в лесу. И он то есть то нету.
Дымит с 2-х труб.
5 сек. Почти готово
4 сек. торец балконов
07 март 2018 14:12
Цитата "Kotubei":
Почти закончили задний фасад 5-й сек. Осталось Откосы вокруг окон, думаю за 1-2 дня сделают.
Но еще осталось оказывается в 4-й сек. закрыть торец балконов. Там какая то пленка поверх минваты, вроде в других местах такого не было.

PS/ Писк на углу 3-й сек. просто ужасный, может какой подшипник без смазки или газ дросселирует в редукторе, не понятно, слышно аж в лесу. И он то есть то нету.

По фото, вроде как все готово. Я не вижу что там не готово.
07 март 2018 19:22
Беленькая полоска с верхнего по нижний этажи, если увеличить то хорошо видно, нету только плитки, каркас и минвата уже есть. Ну или поверьте на слово. :yes:
08 март 2018 09:16
Есть ли информация по заседанию суда 01.03.2018 по справе 826/17909/17 ?
Цитата:
5. Призначити справу до розгляду в підготовчому засіданні на 01 березня 2018 року об 10:00 год. Судове засідання відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Болбочана Петра, 8, корпус 1, блок "А", зал судових засідань №6.
08 март 2018 10:03
Призначено до судового розгляду 20.04.2018 10:00
11 март 2018 07:01
А кто то знает, что это за элементы на схеме?
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .188190. . .220
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx