Подать объявление

ЖК "Акцент", пр. Академика Глушкова, 9-б - "ДБК-4"

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 г.
Планировки
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 136.
13/10%
10/7%
36/26%
50/37%
27/20%
1. . .157159. . .220
18 дек 2017 12:10
Цитата "маrta":
питаю про пeрeуступку, бо в відділі продажу вжe нeмає потрібних варіантів. Прошу поради в тих хто проводив такі опeраціі, про можливі ризики ітд


Не знаю, чи допоможе Вам така інформація у прийнятті рішення щодо того, укладати таку угоду чи ні. Мої знайомі відмовилися. Існує судовий процес в Окружному дміністративному суді м. Києва за позовом Державіаслужби до ДБК, Укрторгу про знесення будинку та скасування дозвільної документації. Я так розумію, що існує проблема із аеропортом Жуляни і погодженням висотності будинку. Справа № 826/11278/17. Хто вміє користуватися сайтом Судова влада та Реєстр судових рішень - можете перевірити. Ця проблема виникла ще в липні 2017 року, ДБК до сьгодні її не вирішив. Виявляється,справа на контролі в СБУ. Відділ продажу про це знає, проте, мовчать як миші. Коли просиш дозвільну документацію з цього приводу - не приховують свого обурення, психують, типу "ви що самі розумні тут?" Можливо, нічого страшного із цього позову і не буде, здадуть в експлуатацію і притихнуть. Але такий позов існує,проблема існує. У разі задовлення позову наслідки будуть не найкращі. А з приводу 30% на руки посередникам: у разі виникнення проблем із вводом в експлуатацію, чи, на дай Боже, розірвання договору - Вам ці 30% ніхто не поверне, бо жодних підтверджень того, що Ви їх оптатили, не дають...
18 дек 2017 13:31
Цитата "karplena":


Не знаю, чи допоможе Вам така інформація у прийнятті рішення щодо того, укладати таку угоду чи ні. Мої знайомі відмовилися. Існує судовий процес в Окружному дміністративному суді м. Києва за позовом Державіаслужби до ДБК, Укрторгу про знесення будинку та скасування дозвільної документації. Я так розумію, що існує проблема із аеропортом Жуляни і погодженням висотності будинку. Справа № 826/11278/17. Хто вміє користуватися сайтом Судова влада та Реєстр судових рішень - можете перевірити. Ця проблема виникла ще в липні 2017 року, ДБК до сьгодні її не вирішив. Виявляється,справа на контролі в СБУ. Відділ продажу про це знає, проте, мовчать як миші. Коли просиш дозвільну документацію з цього приводу - не приховують свого обурення, психують, типу "ви що самі розумні тут?" Можливо, нічого страшного із цього позову і не буде, здадуть в експлуатацію і притихнуть. Але такий позов існує,проблема існує. У разі задовлення позову наслідки будуть не найкращі. А з приводу 30% на руки посередникам: у разі виникнення проблем із вводом в експлуатацію, чи, на дай Боже, розірвання договору - Вам ці 30% ніхто не поверне, бо жодних підтверджень того, що Ви їх оптатили, не дають...

да, есть такое дело. справа от 22 сентября. а 7 декабря должно было пройти предваительное слушанье по делу, но результатов что то не вижу. вообще очень попахивает это дело желанием просто сбить бабла с застройщика.. ведь без разрешения державиаслужби наврядли бы стройку начинали.. а тут как только выгнали весь дом они вдруг начали требовать его снести..особенно интерессно что дома КГС не мешают им, да и новая стройкя рядом - Метрополис - там вообще 33 этажа планируют строить..

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/692565 72

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/692564 42
18 дек 2017 14:31
Цитата "Helen_777":

да, есть такое дело. справа от 22 сентября. а 7 декабря должно было пройти предваительное слушанье по делу, но результатов что то не вижу. вообще очень попахивает это дело желанием просто сбить бабла с застройщика.. ведь без разрешения державиаслужби наврядли бы стройку начинали.. а тут как только выгнали весь дом они вдруг начали требовать его снести..особенно интерессно что дома КГС не мешают им, да и новая стройкя рядом - Метрополис - там вообще 33 этажа планируют строить..

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/692565 72

//www.reyestr.court.gov.ua/Review/692564 42


На сайті суду зазначена наступна дата засідання 13.02.2018 року."Желание сбить бабла с застройщика" - саме так і говорили в ДБК, але дозвільну документацію по погодженню висотності на відріз відмовилися показувати. Зрозуміло, що навряд чи зобов'яжуть знести будинок, а от нерви із введенням в експлуатацію можуть попсувати. А щодо "без разрешения державиаслужби наврядли бы стройку начинали"- то ми з вами, думаю, розуміємо, як ці дозволи всім надаються, все тарифіковано... А СБУ провела перевірку видачі цих дозволів і виявила ті чи інші порушення. Людям треба говорити правду, а не ссилатися на "бєзупрєчную репутацию застройщика" і говорити, що ніколи ніяких проблем не було. А коли у відділу продаж запитуєш необхідні дозволи і документи, то у відповідь тебе мало не "посилають", мол не хочете купувати без документів, то й не треба, інших знайдемо. Це з урахуванням того, що 30% ти не зрозуміло за що платиш налом без будь-якого підтвердження.
18 дек 2017 14:45
Ничего себе. Наш дом могут снести?
18 дек 2017 14:56
Цитата "Svitlanka":
Ничего себе. Наш дом могут снести?

не думаю, что до такого дойдет, просто денег хотят сбить. именно поэтому дело инициировали незадолго до сдачи дома, чтобы у застройщика было два варианта -или долго и нудно судиться и тем самым затянуть сдачу дома, и соответствено это репутационые риски.. или занести куда надо денег и иск отзовут..
18 дек 2017 16:49
Цитата "karplena":


На сайті суду зазначена наступна дата засідання 13.02.2018 року."Желание сбить бабла с застройщика" - саме так і говорили в ДБК, але дозвільну документацію по погодженню висотності на відріз відмовилися показувати. Зрозуміло, що навряд чи зобов'яжуть знести будинок, а от нерви із введенням в експлуатацію можуть попсувати. А щодо "без разрешения державиаслужби наврядли бы стройку начинали"- то ми з вами, думаю, розуміємо, як ці дозволи всім надаються, все тарифіковано... А СБУ провела перевірку видачі цих дозволів і виявила ті чи інші порушення. Людям треба говорити правду, а не ссилатися на "бєзупрєчную репутацию застройщика" і говорити, що ніколи ніяких проблем не було. А коли у відділу продаж запитуєш необхідні дозволи і документи, то у відповідь тебе мало не "посилають", мол не хочете купувати без документів, то й не треба, інших знайдемо. Це з урахуванням того, що 30% ти не зрозуміло за що платиш налом без будь-якого підтвердження.

ну так кто ж спорит... если у нас разрешения так получают , как и продают квартиры, то какие мы хотим подтверждения) я думаю в официальном бюджете ДБК нет такой сроки раходов как взятки на выдачу разрешений) поэтому кто ж нам даст подтвержение об уплате 30% в конверте. то что ОП ДБК не особо клиентоориентированы тоже не новость ни для кого.. но все равно у меня к ним доверия больше чем к непонятным конторам, где все бегают вокруг клиента, но результат потом печальниый - ни денег ни квартиры.
18 дек 2017 18:33
Жах з цим судом про дозвіл аeрослужби. Тільки знайшла норм варіант по пeрeуступці……
18 дек 2017 19:18
Надо бьіло на суд сходить. Неплохо бьіло б тролям дбк нас "случайно" здесь не оповестить. 20-30 инвесторов точно не помешали б на заседании.
18 дек 2017 19:27
Думаєтe цe якийсь розвод з тим судом?
18 дек 2017 19:31
Щоб помeншe квартир брали в ДБК
18 дек 2017 19:55
Цитата "маrta":
Жах з цим судом про дозвіл аeрослужби. Тільки знайшла норм варіант по пeрeуступці……


Подскажите на каком сайте смотрели предложения по переуступке? Тоже ищем себе вариант
18 дек 2017 20:14
Квартиры разлетаются,знакомые надумали маленькую однушку взять,так их вообще нет. По переуступке одну нашли,так такую цену взвинтили. Больших однушек чуть еще есть,но тоже за месяц подорожали.
18 дек 2017 21:01
По olx можна було знайти за 37тис$ ту більшу 1к на суботу
18 дек 2017 21:02
а так 40тис
19 дек 2017 09:07
Всмысле снести дом, какие суды? Мы когда брали все норм с документами было.... Что делать то теперь, инвесторы не молчите, я в растерянных чувстах, деньги то немалые заплатили....
19 дек 2017 09:31
Ну я не вижу что мы можем сделать кроме как ждать((
19 дек 2017 09:34
Цитата "Svitlanka":
Ну я не вижу что мы можем сделать кроме как ждать((

Вот и приехали. Но мы, как инвесторы, в праве знать, что там происходит и требовать какой-то информации от них.
19 дек 2017 10:30
Не зрозуміла позиція Державіаслужби. Якщо дім заважає - то була б вимога понизити поверховість. А так, вимога скасувати дозвіл на забудову - враження що хтось когось кинув на гроші і конфлікт переріс в судову справу.
Хтось володіє інформацією щодо "рішення позивача від 18.07.2017 року №20, 1, 12" - яке саме рішення і на підставі чого хочуть скасувати дозвіл на виконання будівельних робіт та містобудівні умови.
І засідання суду 7 грудня відбулося? Є якісь результати попередні?
19 дек 2017 12:06
Думаю будет все хорошо вопрос порешают.Сносить дом никто не будет точно.
19 дек 2017 12:17
Цитата "marius03":
Не зрозуміла позиція Державіаслужби. Якщо дім заважає - то була б вимога понизити поверховість. А так, вимога скасувати дозвіл на забудову - враження що хтось когось кинув на гроші і конфлікт переріс в судову справу.
Хтось володіє інформацією щодо "рішення позивача від 18.07.2017 року №20, 1, 12" - яке саме рішення і на підставі чого хочуть скасувати дозвіл на виконання будівельних робіт та містобудівні умови.
І засідання суду 7 грудня відбулося? Є якісь результати попередні?


А есть какой-то механизм, чтобы понизить этажность дома? Может для того, чтобы понизить этажность нужно сначала "скасувати дозвіл на забудову", а потом выдать новое разрешение с уже пониженой этажностью?
Но почему это все всплыло только сейчас - это, конечно, вопрос...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .157159. . .220
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее