Подать объявление

ЖК "Академквартал", Ирпень, ул. Мечникова, 116 - "Archi-BV-bud"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
4/16%
6/24%
3/12%
10/40%
2/8%
1. . .1113. . .33
19 июнь 2017 17:08
И электричества в квартирах нет😠😠
19 июнь 2017 17:23
Цитата "oleksandr09":
И электричества в квартирах нет😠😠

Электричество не так просто подключить, писали выше))) :dark:
19 июнь 2017 17:59
Нам сказал прораб, он наш знакомый, что через пару дней будет подключено электричество
19 июнь 2017 18:06
Он мне тоже самое сказал, но честно говоря я им больше не верю!
21 июнь 2017 07:45
Цитата "Ni Ko":


Только для жителей дома, или какие условия?)

Так, бювет буде тільки для мешканців будинків 112,114 та 116.
21 июнь 2017 07:57
Цитата "oljwka88":
Нам сказал прораб, он наш знакомый, что через пару дней будет подключено электричество

Чудово, вчора мали під'їхати монтери з "Київобленерго", але не приїхали.

Якщо рахуєте, що забудовник або прораб будуть займатися підключенням 10кВ лінії до ТП то це не так.

Далі, навіть якщо підключать то це не значить, що електрикою одразу можна буде користуватися. Є жорсткі умови на користування https://docs.google.com/document/d/1xD8_8KKN8Gx-UFzCWydnhs7epDWf4mH5q_x17QffObY/view . Буквально минулої суботи централізовано збирали гроші за спожиту електрику…

Чому все жорстко і на контролі? А щоб усім нам не сидіти без світла. З часом, коли у 116 будинку з'явиться своє ТП (якщо з'явиться) можете опрацювати інші умови. А поки що грайте, будь ласка, за тими правилами які дозволили нам майже без будь-яких перешкод перезимувати дві зими. (Які проблеми з електрикою існують на інших новобудовах розповідати не буду, поцікавтеся щонайменше на тематичних форумах )
21 июнь 2017 10:43
//e-dem.in.ua/irpin/Petition/View/125
Срочно поддержите создание сквера возле Ноуса.Сегодня там делают забор, азавтра могут спилить дубы!
21 июнь 2017 13:39
Уже поддержал! +1 :yes:
21 июнь 2017 15:54
+1
21 июнь 2017 16:00
кто то ключи уже получил?
21 июнь 2017 16:13
Кому сдавать деньги для подключения электричества?
Кто ставит пломбу? Что мешает сорвать ее мне,вам, соседу и так далее, если промба сорвата , какие санкции ?
21 июнь 2017 16:17
+1
21 июнь 2017 16:24
Цитата "Sannyb":
Кому сдавать деньги для подключения электричества?
Кто ставит пломбу? Что мешает сорвать ее мне,вам, соседу и так далее, если промба сорвата , какие санкции ?

Ага, будете сидіти без світла. Пломба це не один запобіжний засіб. Сусіди точно "дякую" скажуть.

Справа у тому, що нестача по сплаті за єдиним рахунком навіть на 100 гривен - це повне відключення ТП з боку "Київобленерго". Вам вирішувати жити чесно чи намагатися налюбити ближнього.

І ще, станом на вчора "Київобленерго" ще не під'єднав будинок до ТП так що поки зарано казати про підключення взагалі. Я просто надав інформацію щодо того як все відбувається.
21 июнь 2017 16:33
І ще один момент. Зараз на 116 будинку активно розтягнули "павутину" зі стовпа. Повірте, ми так теж жили. То таке. То ви будете розбиратися із забудовниками, на стовпах їх електрика за яку вони платять і скільки будуть з вас просити відшкодувати того не знаю й знати не хочу.

Але є проблема інша. Наразі для робіт на 116 будинку вже не робочі, а мешканці, почали брати воду з наших технічних краників. На краниках стоять лічильники. За воду ми платимо за рахунок нашого ОСББ. Шановні, наразі ви почали, можна сказати, обкрадати нас. І це не гарно. Вірите?

Це при тому, що у вас на будинку воду підключено, як сьогодні сказав Богдан. Що Вам заважає користуватися власною водою?! :(
21 июнь 2017 20:01
Цитата "Poxa":
Уже поддержал! +1 :yes:

Спвсибо!!
22 июнь 2017 06:06
Ребята, кто забрал ключи? Как прошел процесс?
22 июнь 2017 07:04
Дорогие соседи, не верьте этому Хеликобактеру. Он явно материально заинтересованное лицо. И явно запугивает нас.Я лично пока свет не подключат ключи не возьму.а что там делать без света сидеть и охранять котел? Я уверена что нас хоть и мало но мы будем бороться за свои права.
22 июнь 2017 08:55
Цитата "Pilori":
Дорогие соседи, не верьте этому Хеликобактеру. Он явно материально заинтересованное лицо. И явно запугивает нас.Я лично пока свет не подключат ключи не возьму.а что там делать без света сидеть и охранять котел? Я уверена что нас хоть и мало но мы будем бороться за свои права.


Мы тоже так считаем, пока нет света и воды ремонт не начать, от ключей толка нет, пока не забираем.
22 июнь 2017 09:27
Дорогие соседи, я так понял, что ключи не забираете? Подскажите как поступить, чтобы не сесть в лужу.
22 июнь 2017 17:34
Я тоже думаю, что ключи брать рано. И пока не решил все таки, еду завтра на 12 или нет :blah:
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .1113. . .33
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее