Подать объявление

ЖК "Академквартал", Ирпень, ул. Мечникова, 116 - "Archi-BV-bud"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 25.
4/16%
6/24%
3/12%
10/40%
2/8%
1. . .1012. . .33
13 июнь 2017 20:49
Цитата "Sannyb":

я просто спрашиваю, лучше задать сейчас глупые вопросы чем потом...
Ну давайте спробую відповісти, так щоб один раз.

Чи готові ви та ваші сусіди сидіти без світла весь той час поки будуть тривати судові розборки? На кого подавати в суд?

На забудовників, які наразі допомагають вирішити це питання - розділення рахунків? Ні.

На "Київобленерго"? А за що, у нас немає з ними договірних відносин.

На людей які займаються збором грошей і сплатою по єдиному рахунку? Не питання, тільки не сплатиться рахунок - весь будинок буде сидіти без світла.

То хто й з ким має судитися?

На Богдана Хмельницького, у Бучі, там де офіс забудовника, також рахунки ніяк не розділять. Там навіть був момент коли почало все рухатися вперед, коли за якийсь "благодійний внесок" можна було все вирішити… Але знайшлася жінка-активіст, підняла ЗМІ, дійшла до Фєдорука, організували зустріч з директором філії "Київобленерго". Її прийняли, послухали, пообіцяли… І все, віз й нині там де був, якщо не гірше.

Іван Іванович, з Первомайської, у Бучі, теж будинок нашого забудовника, вирішує питання офіційно, від ОСББ, безпосередньо з "Київобленерго"… Купа листувань. Купа офіційних внесків. Жодної "благодійності". Якщо не помиляюся то вже років так сім вирішують це питання - розділення рахунків.

Ще раз, це замкнуте коло. Не тому, що всі забудовники погані, а лише тому, що за одну й ту саму послугу, за одні й ті самі кіловати, "Київобленерго" цілком легально може отримувати з людей значно більше грошей за промисловим тарифом, ніж за тарифом для населення. Все. Більше нічого.

Свого часу з'ясовували. Так, час від часу комусь розділяють рахунки, щоб не було такого, що зовсім нікому. Але це як рулетка - кому пощастить. Як казали, щастить не більше ніж трьом-чотирьом будинкам на рік. А скільки в Ірпіні новобудов?

Повірте, що питання зі світлом це одне з найбільш болісних питань. І не тільки для нас.

До речі, особисто я, після того як почав жити у новобудові, виступаю двома руками "за" щоб тариф на електрику для промислових підприємств і для населення зрівняли на рівні законодавства. У нас виходить так, що "бізнес" платить за "населення". Якби кіловати для "бізнесу" і для "населення" коштували однаково, повірте, от цього болісного питання просто не було б. Бо його тупо безглуздо було б затягувати. Дивіться, з тарифами по воді та газу такого безладу не спостерігається. Там все значно прозоріше.

Висновок просто напрошується сам за себе: якщо це питання роками не рухається з міста значить комусь це вигідно.

Understand? ;)
13 июнь 2017 21:00
Какой тариф для юр лица за киловат час? Сколько выходит лично у вас в месяц?
14 июнь 2017 02:38
Цитата "Sannyb":
Какой тариф для юр лица за киловат час? Сколько выходит лично у вас в месяц?

З тарифіми можна ознайомитися тут https://www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=211. Але насправді рахуємо як суму поділену на кількість кіловат. Час від часу йде розбіжність у 3-4 розряді після коми…

І ще, треба мати на увазі, що на відміну від населення для "юриків" у рахунку, за якимись формулами, відомими лише "Київобленерго", розраховується "реактивне перетікання" та "активні втрати" (якось так воно зветься, ми звемо "реактивка" та "активка"). Це не великі значення, але вони є і їх також треба враховувати і сплачувати. Тому ці показники просто пропорційно розбиваються на всіх тих у кого споживання в поточному місяці було більше нуля. І ще кожному нараховується сума "послуги", бо той термінал, який встановлено у "Київобленерго" бере комісію. Її також треба сплатити.

Скільки в мене виходить? Особисто я кожного місяця вношу по 300 гривень (з переплатою, яка рахується на наступний місяць)… Давайте більш детально, зараз підійму рахунки за поточний та попередній місяці…

Так, дивіться, по рахунку у червні в мене пішло споживання 126 кВт∙год на 273,23 гривень + 6,36 гривень "реактивки" + 1,65 гривень "активки" + 5,63 послуги. Тобто загалом за 126 кВт∙год вийшло 286,87 гривень. При анансованому промисловому тарифі 2,16848 гривень/кВт∙год реальна вартість вийшла 2.27674 гривень/кВт∙год.

У минуломі місяці, відповідні цифри мають значення: 114 кВт∙год на 245,34 гривень + 4,53 "реактивки" + 10,16 "активки" + 5,20 "послуги", всього 265,23 гривень. При вартості 2,15213 гривень/кВт∙год реальні витрати вийшли 2,32657 гривень/кВт∙год.

Чому минулого місяця реальний тариф вийшов більшим за поточний місяць не питайте. Сума "гуляє" від показників "реактивної енергії" та "активних втрат" у єдиному рахунку.

Це те, що стосується електрики.

Далі, якщо дозволите, ще трішки засмучу.

В Ірпіні фактично, мабуть, сама дорога вода у Україні. Поточна вартість одного кубометру - 17,88 гривень/м³. Зовсім нещодавно вартість була 14,292 гривень/м³. Повірте, що в трубах тече не боржомі. Обов'язково(!) ставте фільтр на вводі. Більш того, готуйтеся міняти його щонайменше раз на два-три тижні (як пощастить).
14 июнь 2017 17:48
Спасибо за такие развернутые ответы. Будем иметь ввиду.
15 июнь 2017 17:52
Здравствуйте соседи.

Кто-то уже искал мастеров на штукатурку и стяжку пола? Давайте будем организовываться, вместе будет дешевле.
17 июнь 2017 05:51
Кто когда забирает ключи?
17 июнь 2017 06:57
Вторник, 12:00
17 июнь 2017 06:57
Всем привет :hi:

VladimirV, я заказывал внутреннюю отделку, по этому сначала хочу посмотреть что там и как, на объекте так и не был :notsure:

Sannyb, ключи забираю 23го в 12
17 июнь 2017 06:58
Цитата "oleksandr09":
Вторник, 12:00

Расскажите как все прошло,)))нюансы и так далее
17 июнь 2017 09:18
Ключи забираем в пятницу 23го в 15.
Кто забирает раньше , напишите пожалуйста вкратце - что да как .
17 июнь 2017 09:24
А всем назначают разные дни, или как?
17 июнь 2017 11:00
Цитата "Ni Ko":
А всем назначают разные дни, или как?

Я забираю 23.06 в 10:00
17 июнь 2017 16:54

Шановні сусіди, вчора спілкувався з Богданом та Віталієм, окремо від своїх питань ще й по вашому будинку.

Вітаю всіх вас бо ви на фінішній прямій.

Ключі видають. Юля, в міру свого навантаження, телефонує всім. Але не всі погоджуються от прямо зараз забирати. Хтось ще вчора підганяв, а наразі, як каже, просять відтермінувати… Ну то таке.

Із інших новин.

Ваш будинок, тимчасово, підключено на третю фазу нашого ТП. Так як тариф, як вже писалося, зовсім не для населення, а промисловий то є певні умови щодо використання електрики та оплати за неї.

У понеділок-вівторок буде опломбовано всі пакетники. Щоб підключитися до електропостачання спочатку доведеться сплатити авансовий внесок у розмірі 800 гривень, який згодом, при розділенні рахунків, буде повернено. Схема можливо і мутна, і може викликати масу незадоволень, але саме так ми й живемо. Всі хто наразі користується електрикою свого часу сплатили авансовий внесок.

Показники щодо спожитої електрики знімаються щомісячно 10-11 числа, після отримання єдиного рахунку.

Нарахування перетікання реактивної електроенергії та активні втрати розбиваються на всіх пропорційно спожитих кіловат.

До цього нараховується відсоток "послуги", щоб перекрити витрати на "годування" терміналу в "Київобленерго".

Кожного місяця розносіться довідки по поштових скриньках і гроші збираються каиром по відомості під підпис у встановлений час (друкується на довідці, також робиться оголошення у групі на facebook https://www.facebook.com/groups/irpen.mechnikova/, а ще, якщо не зірвуть, оголошення вішається на вході до під'їзду).

Щодо будівельного сміття. Воно не викидається і не вивозиться разом з харчовим. Кожен вивозить своє будівельне сміття самостійно або кооперується з сусідами. Якщо потрібні координати вантажників та машини для вивозу будівельного сміття, запитуйте у групі на facebook, основні обговорення ведуться саме там.

Багато хто з нас вже пройшов багато кроків на цьому тернистому шляху і ми готові ділитися своїм досвідом із сусідами.

Все буде добре. Нехай щастить

17 июнь 2017 17:09
Спасибо за советы, не сильно понял про "авансовый внесок"
Кому я должен дать 800 грн?
Будет ли какая то бумага подтверждающая мой вклад?
До какого времени я должен дать согласие на подключение квартиры к электрике?
Вопрос не по электрике , когда будет подключена вода..?
17 июнь 2017 17:15
Цитата "Sannyb":
Спасибо за советы, не сильно понял про "авансовый внесок"
Кому я должен дать 800 грн?
Будет ли какая то бумага подтверждающая мой вклад?
До какого времени я должен дать согласие на подключение квартиры к электрике?
Вопрос не по электрике , когда будет подключена вода..?


По поводу воды... Во дворе бювет 😂
17 июнь 2017 19:18
Цитата "Sannyb":
Спасибо за советы, не сильно понял про "авансовый внесок"
Кому я должен дать 800 грн?
Будет ли какая то бумага подтверждающая мой вклад?
До какого времени я должен дать согласие на подключение квартиры к электрике?

Відповідно до договору з "Київобленерго" споживачі вносять авансовий внесок на заявлений ліміт по ТП. Якщо йде перевищення ліміту - рахується подвійний тариф. Тариф не для населення, а промисловий. https://www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=211. Більш докладно тут https://gh.org.ua/_electricity.

З кожної квартири на Мечнікова 112,114, ще у лютому 2016 року збирали по 400 гривень, щоб сплатити цей ліміт… Потім збільшували його це на 400. У сумі авансовий внесок з кожної квартири складає 800 гривень. Важко згадувати, неприємні відчуття, коли взимку сидиш без електрики, бо вчасно не розібралися, не повністю зібрали, своєчасно не сплатили… і треба терміново зібрати гроші… Бр-р-р-р… Скандалів було… "А чому ми маємо платити?!", "А чому саме стільки?!", а було і так, що поліцію викликали за "примушення" та "шахрайство"… Капець

Давайте краще покроково.
1. Ви вносите свій внесок до авансу у розмірі 800 гривень. (Просто для того щоб збільшити ліміт, щоб на рахунку в "Київобленерго" вистачило грошей)
2. Цей внесок фіксується у відомості. (Все. Ніяких квитанцій з печатками ніхто не видає. Не згодні - чекаємо на розділення рахунків і людський тариф для населення. Ніхто не примушує користуватися дорогою електрикою. У нас були люди які так майже рік сиділи без світла, чекали…)
3. Знімається пломба - починаєте користуватися електрикою.
4. В 10-х числах отримуєте довідку по спожитій елктриці де також розписано частку по реактивному перетіканню та активних втратах, пропорційно до спожитих кіловат.
5. Сплачуєте у встановлений термін. (Сплачуєте призначеному касиру, по відомості. На довідці касир розписується та позначає внесену суму)
6. Коли у касира зібрано всю суму для сплати по єдиному рахунку - він (рахунок) централізовано оплачується в "Київобленерго".
7. Не встигли сплатити, не попередили про це, не домовилися завчасно - пломбується пакетник і відключається електрика, до погашення виниклого боргу.

Всі відомості по проплатах зберігаються. Всі платежі підтверджуються вашим особистим підписом у відомостях. У будь-який момент можна зробити звірку (пара прецедентів була). Всі оплачені рахунки зберігаються. З документацією у нас все жорстко і чітко.

Ніхто нікого не налюблює на гроші. Просто є люди які тягнуть це ярмо невдячності (інакше не назвеш), щоб інші відчували мінімум дискомфорту.

… Боже, все це якесь дежавю

До речі, для інформації, на річтауні за підключення до комунікацій первинний внесок складає більше 1000 гривень. По інших об'єктах він також не малий.

ps: Чому про все це знаю і можу розповісти? Бо на поточний час я вхожу до складу ревізійної комісії нашого ОСББ. Фактично саме я і є та людина яка займалася створенням ОСББ, написанням статуту, скликанням загальних зборів, тощо… Я та ще декілька людей яких було залучено у ініціативну групу. Багато чого було. Писати довго.
17 июнь 2017 19:20
Цитата "Ni Ko":
По поводу воды... Во дворе бювет 😂

Бювет буде закритим на магнітний замок. Доступ буде по картці. Вчора з Богданом це питання обговорювалося. :)
17 июнь 2017 19:23
Цитата "Sannyb":
Вопрос не по электрике , когда будет подключена вода..?
На це питання вам зможе дати відповідь лише забудовник.

Так розумію, що там організаційний момент з водоканалом. Бо, наскільки знаю, до системи будинок підключено. :drink: (А нам зіпсовано частину газону з за цього :yes: )
18 июнь 2017 07:43
Цитата "xelar":

Бювет буде закритим на магнітний замок. Доступ буде по картці. Вчора з Богданом це питання обговорювалося. :)


Только для жителей дома, или какие условия?)
19 июнь 2017 14:45
Фото на 19.06.17

Просто нет слов...
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .1012. . .33
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее