Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .98100. . .153
05 ноя 2019 15:36
Ключи получим) остаётся вопрос, от чего ключи? Ноябрь месяц и даже окна не вставляют! Коробка готовая, кладку ещё не сделали! И я так понимаю, что снаружи и внутри никто, ничего не делает(
Смотрю КМБ, они комплексы делают за 2-3 года из монолита, а тут коробку строят 2 года! И как они хотят успеть за 7 месяцев сдать дом, если они сделали только 30% от готового объекта!
Я надеюсь на лучшее, но мои прогнозы не совсем радостные( думаю, ещё год- полтора)
06 ноя 2019 06:44
Цитата "IrinkaK":

Мне в ОП сказали,что в июне точно получим ключи :faceoff:

Разводные ключи. Знаете есть такие?. Одне утеплення та фарбування фасаду займе мінімум 6 місяців,яке можна почати тільки весною.А до цього потрібно закінчити коробку,зробити дах,заложити фасади та вставити вікна. На даному етапі можу з 100 відсотковою упевнінюстю сказати,що в 2020 році ключі Ви точно не отримаєте. Завершення будівництва можливе(але не факт) в 2021 році,ну а здача в експлуатацію не прогнозується. Успіхів всім і віри.
06 ноя 2019 12:32
у искателя, настолько точная инфа, что нет сомнений именно он из ОП УСК))
06 ноя 2019 12:36
Цитата "искатель 2017":
Спостерігаючи за темпами будівництва складається враження ,що на будівельних майданчиках УБК працюють дуже набожні люди. :P

говорят же что храмы быстро не строят, они должны быть выстраданы!
07 ноя 2019 07:18
Ні. Я не працюю в УБК і як писав не один раз навідь не являюсь інвестором жодного їхнього обєкту,що дозволяє мені без емоцій оцінівати хід будівництва та перспективи здачі в експлуатацію будинків.Спостерігаю за УБК з 1 черги Грюнвальда (а це був 2012р.),тому певні напрацювання є.
07 ноя 2019 10:33
ахахах)это девиз УБК:)
09 ноя 2019 08:30
Цитата "Dimonchiк777":
Ключи получим) остаётся вопрос, от чего ключи? Ноябрь месяц и даже окна не вставляют! Коробка готовая, кладку ещё не сделали! И я так понимаю, что снаружи и внутри никто, ничего не делает(
Смотрю КМБ, они комплексы делают за 2-3 года из монолита, а тут коробку строят 2 года! И как они хотят успеть за 7 месяцев сдать дом, если они сделали только 30% от готового объекта!
Я надеюсь на лучшее, но мои прогнозы не совсем радостные( думаю, ещё год- полтора)


Верные у вас прогнозы. Вполне реалистичные. А вот по поводу КМБ - вам повезло что вы не вложились в них в последний год. С этого года у них начались невиданные ранее проблемы. Да и не было у них никогда 2-3 года. Запуск на ремонты всегда был примерно на год позже с момента окончания стройки. Иметь вид завершенного объекта и не иметь возможность им воспользоваться тоже не радует. Я тоже в числе ждунов, только жду когда наконец УБК начнет 2 секцию на Симоненка.
09 ноя 2019 14:50
сегодня в субботу по стройке ходили три мужика в касках... крановщик вращал краном закрывал себе восьмерку)))
09 ноя 2019 20:35
Цитата "chilim2001":
сегодня в субботу по стройке ходили три мужика в касках... крановщик вращал краном закрывал себе восьмерку)))


Кладку ложать?
09 ноя 2019 21:59
Цитата "AptTake":

Я тоже в числе ждунов, только жду когда наконец УБК начнет 2 секцию на Симоненка.

Уже начал сверлить дырки для свай
10 ноя 2019 16:52
Цитата "Инвестор 333":


Кладку ложать?

ну один из туалета выходил, наверно ж отложил кладку...
10 ноя 2019 19:19
Наложил там кирпичей, так одного его мало для целого дома))) давайте поможем ему?
А если серьезно, был кто-то на стройке? Если визуально ещё видно что да как, то внутри фиг знает, что там делают эти 2-3 полурабочие
11 ноя 2019 07:13
Не швидіть шановні. До влаштування покрівлі ще ніхто не приступав. Я так розумію,що покрівля буде рулонна мяка: для цього потрібно змонтувати спочатку плити даху,потім влаштувати пароізоляцію,виконати утеплення,влаштувати гідроізоляційний шар. Думаю,що ці роботи в цю пору року виконати не можливо(хоча в нас все можливо,і асфальт кладуть в дощ та мороз). Настільки я розумію то на будівництво ще навідь не завозили утеплювач(це може бути сухий пісок та мінеральні плити).На весну закінчення даху,вікна,утеплення фасадів,покраска,внутрішні та зовнішні комунікації,ліфти і ще багато чого.
Так що в 2 кварталі разводні ключі,а потім два роки будівництва.При таких "ударних" темпах у потенційних інвесторів є перспектива заселитися в 2022 році.
Цікаво де наші спеціалісти-оптимісти типу КІТ,що поливали мене брудом в далекому 2017 році,коли я малював більш оптимістичний прогноз. І проблеми УБК на всіх їхніх обєктах.Все яскравіше і яскравіше на горизонті маячить піраміда УБК.
11 ноя 2019 10:32
ничего страшного, вот Атланту отдали недострой на Петлюры 21б так они уже окна вставили.. так что еще немного и заберут этот домик у УБК и отдадут Атланту за еще один кусочек земли))
11 ноя 2019 12:02
только что на стройке выгружали машину армирующей стальной сетки.. и даже одно окно зачемто привезли..)
11 ноя 2019 13:15
Цитата:
и даже одно окно зачемто привезли
- так кладку некомфортно ложить без него :ne figa sebe:
11 ноя 2019 21:39
некомфортно стоя ложить..
12 ноя 2019 07:27
Цитата "chilim2001":
ничего страшного, вот Атланту отдали недострой на Петлюры 21б так они уже окна вставили.. так что еще немного и заберут этот домик у УБК и отдадут Атланту за еще один кусочек земли))

Ну наскільки я знаю закон про захист прав інвесторів,де передбачена описана Вами процедура передачі проблемних об’єктів іншим забудовникам на конкурсній основі,поки що не прийнятий,хоча вже готовий. Так що в УБК є шанси потрапити під цю програму,так як ознаки проблемного будівництва уже наявні(забудовник не виконує заявлені терміни будівництва закріплені в договорах інвестування). Тим більше в місцеві ради в наступному році прийдуть нові люди ,які не брали грошей в забудовника і нічим йому не зобовязані. Згідно вищевказаного закону(проекту) рішення про передачу обєкта іншому забудовнику приймають місцеві ради(до речі в даному випадку міська рада виступає ще й замовником будівництва).
12 ноя 2019 10:26
я говорю что уже Атлант достраивает дом другого застройщика в обмен на участок где были комунальные теплицы..
13 ноя 2019 19:47
Где Кит? Очень странно слышать это от человека, который приложил максимум усилий, чтоб этого Кита заблокировали. Он все там же где и был. Читает с улыбкой агонию людей, которые непонятно по каким причинам годами ходят по форумам и подливают масла в огонь.
С моего балкона теперь не видно что делается на стройке, потому я не треплю себе нервы, а просто жду когда они достроят. Чего и вам советую. Не давайте всяким «профессионалам»₽ вами манипулировать.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .98100. . .153
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее