Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .8688. . .153
03 май 2019 12:53
Може тоді поділитесь з нами своїми прогнозами по термінах:
1. Закінчення будівництва.
2.Допуск на ремонти.
3.Подання тепла в квартири.
4.Введення в експлуатацію та передача інвестиційних прав(право власності).
03 май 2019 12:56
Цитата "Vitalik_3":
О давно вас не було з вашими " позитивними" коментарями. Аби бубніти " не було", "не типова".Все то ви знаєте, як буде, екстрасенс ви наш.

У Вас до мене особиста не приязнь? Наче нічого поганого на Вашу адресу я не написав.
03 май 2019 21:35
Цікаво чи вже працюють будівельники, чи будуть вже після поминальних днів?
06 май 2019 13:41
Всем привет! Как там дела на стройке?
06 май 2019 19:14
Цитата "искатель 2017":
Може тоді поділитесь з нами своїми прогнозами по термінах:
1. Закінчення будівництва.
2.Допуск на ремонти.
3.Подання тепла в квартири.
4.Введення в експлуатацію та передача інвестиційних прав(право власності).


Думаю все вами перераховане, окрім оформлених прав власності, буде на кінець 2020 року. Оформлення права власності + до 6 місяців.
06 май 2019 20:53
Цитата "искатель 2017":

Ну якщо Ви знаєте такі технології,то підкажіть спеціалістам. Я ще не бачив щоб зимою клеїли полістирольні плити утеплення. Утеплення зимою можливе тільки за технологією сухого (мінеральні плити) вентильованого фасаду. Даний забудовник такі технології не використовує.

Я уже не первый год на стройках работаю и не разу не видел чтобы на зиму прекращали утеплять фасад они его сразу прибуривают и все в них нормально
07 май 2019 05:59
Крім прибурювання,як Ви називаєте крілення дюбелями-зонтами,полістирольні плити кріпляться на спеціальну клеючу суміш,а потім поверх наноситься шар шпаклівки,сітка,шпаклівка,грунтовка,фарба. Так от наносити клеючу суміш та фарбу при мінусових температурах проблематично.
07 май 2019 06:26
Цитата "искатель 2017":

Ну якщо Ви знаєте такі технології,то підкажіть спеціалістам. Я ще не бачив щоб зимою клеїли полістирольні плити утеплення. Утеплення зимою можливе тільки за технологією сухого (мінеральні плити) вентильованого фасаду. Даний забудовник такі технології не використовує.


До -5 работы по утеплению проводят! И вообще утепление,сантехника и электрика это работа субподрядчиков. А в их интересах сделать все быстрее и получить свои деньги
07 май 2019 08:22
Цитата "AptTake":


Думаю все вами перераховане, окрім оформлених прав власності, буде на кінець 2020 року. Оформлення права власності + до 6 місяців.

Я б добавив до Ваших термінів ще півроку мінімум.
07 май 2019 08:54
Цитата "Naum89":
Я уже не первый год на стройках работаю и не разу не видел чтобы на зиму прекращали утеплять фасад они его сразу прибуривают и все в них нормально

да, только УСК не прибуривает утеплитель, а садит на клей. Возможно после истории с отвалившимся фасадом на Ихоуме изменят технологию.
07 май 2019 10:02
Цитата "Sanik21":


До -5 работы по утеплению проводят! И вообще утепление,сантехника и электрика это работа субподрядчиков. А в их интересах сделать все быстрее и получить свои деньги

Роботи по утепленню теоретично можна проводити і при -15,але для цього потрібно використовувати спеціальні клеючі суміші(грубо з добавками),а це веде до здорожчання процесу. Тай працювати при таких температурах на фасаді не зовсім комфортно. Не памятаю,щоб УБК проводила утеплення на своїх обєктах взимку.
А от фарбування при температурах нижче +5 градусів взагалі не рекомендується проводити.
07 май 2019 10:06
Цитата "Хоп":

да, только УСК не прибуривает утеплитель, а садит на клей. Возможно после истории с отвалившимся фасадом на Ихоуме изменят технологию.

Ви помиляєтесь. Крім кріплення полістирольних плит на клеючу суміш,додатково проводиться кріплення дюбелями. В принципі не тільки УБК так робить,це стандартна технологія,яку використовують всі фасадчики при виконанні мокрого утеплення.
07 май 2019 10:50
...
08 май 2019 12:22
Спасибо за фото! Работа идёт по тихонечку
08 май 2019 12:43
Дяка за фото. Майже 20
10 май 2019 16:39
Цитата "искатель 2017":

Роботи по утепленню теоретично можна проводити і при -15,але для цього потрібно використовувати спеціальні клеючі суміші(грубо з добавками),а це веде до здорожчання процесу. Тай працювати при таких температурах на фасаді не зовсім комфортно. Не памятаю,щоб УБК проводила утеплення на своїх обєктах взимку.
А от фарбування при температурах нижче +5 градусів взагалі не рекомендується проводити.
Не знаю как там и при каких клеиться, но вот КМБ по соседству всю зиму утепляли и там темпы ого-го! 25 этажей 3 парадных- чуть больше года строили! Сейчас заканчивают работы изнутри)) но нам так не жить! У меня все равно в рассрочку, особо спешить некуда, а ещё на ремонт собирать
11 май 2019 04:22
сказали что запуск на ремонт 3 квартал 20го..
11 май 2019 15:40
Там каждый день разная инфа! Мне говорили месяц назад, что 1 квартал 20
11 май 2019 20:05
Всім привіт!
Що там, 20 закінчили???
13 май 2019 05:47
Цитата "Investorrrr87":
сказали что запуск на ремонт 3 квартал 20го..

Впринципі можливий варіант,але для цього забудовнику потрібно значно пришвидшити темпи будівництва (зайти на ремонт потрібно не пізніше серпня місяця) і при цьому потрібно бути впевненим ,що взимку буде подано тепло. В іншому випадку починати ремонт не має сенсу.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8688. . .153
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx