Подать объявление

ЖК А12 | УСК | Бровары, ул. Олимпийская, 12а

ЗастройщикУкраинская строительная компания
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 18 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
72из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 19.
11/58%
0/0%
1/5%
0/0%
7/37%
1. . .8587. . .153
18 апр 2019 10:40
Цитата "Ilarion ":
18.04.19


дякую за інфу...

воопщем за 5 не повних днів змін кардинальних немає :faceoff:
18 апр 2019 11:49
Дякую!!!
18 апр 2019 15:25
Кран работает, а значит процесс идёт)) правда темпы упали( я надеялся на 20 уже
18 апр 2019 17:27
накрыли одной плитой..
19 апр 2019 01:21
Цитата "Dimonchiк777":
Кран работает, а значит процесс идёт)) правда темпы упали( я надеялся на 20 уже

Как только праздники на носу, так темпи и падают. А впереди их много (после пасхи поминальная неделя, потом майские). Так что я думаю скорости в стройке не будет, если етаж и вьігонят, уже будет хорошого)
21 апр 2019 06:10
Народ привіт!
Потрібна допомога.
Яку вибрати шумоізоляцію для стіни, але щоб була без каркасного кріплення (кріплення на стіну-кірпич). І потрібно, щоб багато пространства не крав.
Завчасно всім дякую!
21 апр 2019 11:48
Разве что беруши купить))
22 апр 2019 17:49
Ну как там? Накрыли?
Всем привет
26 апр 2019 11:16
...
26 апр 2019 12:33
Трохи свіжого
27 апр 2019 06:12
Спасибо) ещё чуть-чуть и одна секция!
На сайте сдачу поменяли на 3 квартал
01 май 2019 21:11
По идее к средине лета коробку закончить должны, а потом еще годик, думаю, на остальное.
02 май 2019 04:42
Я думаю коробку закончать до кінця літа, а там також приблизно 1 рік закладаю. Може навіть 1,5.
02 май 2019 05:26
По идее да должны. Але закінчать коробку дай бог до морозів,коли утеплення фасаду уже робити не можна буде. Отже утеплення почнеться з весни. А там уже як піде.
02 май 2019 07:35
Утеплять они и зимой его могут это не есть проблема
02 май 2019 11:30
После окончания коробки с началом утепления, дела должны пойти активнее. Обычно на этом этапе объект становится более интересным для покупки квартир и привлекает больше инвесторов, при котором увеличивается финансовый поток и соотвественно темпы завершения работ. Типичная ситуация.
03 май 2019 05:26
Цитата "Naum89":
Утеплять они и зимой его могут это не есть проблема

Ну якщо Ви знаєте такі технології,то підкажіть спеціалістам. Я ще не бачив щоб зимою клеїли полістирольні плити утеплення. Утеплення зимою можливе тільки за технологією сухого (мінеральні плити) вентильованого фасаду. Даний забудовник такі технології не використовує.
03 май 2019 05:29
Цитата "AptTake":
После окончания коробки с началом утепления, дела должны пойти активнее. Обычно на этом этапе объект становится более интересным для покупки квартир и привлекает больше инвесторов, при котором увеличивается финансовый поток и соотвественно темпы завершения работ. Типичная ситуация.

Ситуація не типова. Максимальні продажі проходять на початковому етапі будівництва,так як ціни привабливі. Для активації продаж в процесі будівництва забудовники проводять різні акції для збільшення інвестицій.
Досвід по даному забудовнику показує,що зазвичай швидко виганяється коробка,а потім темпи будівництва падають. По даному будинку ми не побачили навідь швидкого зведення коробки. Будимо сподіватись що в цьому випадку будуть виключення.
03 май 2019 07:44
О давно вас не було з вашими " позитивними" коментарями. Аби бубніти " не було", "не типова".Все то ви знаєте, як буде, екстрасенс ви наш.
03 май 2019 08:25
Цитата "искатель 2017":

Ситуація не типова. Максимальні продажі проходять на початковому етапі будівництва,так як ціни привабливі. Для активації продаж в процесі будівництва забудовники проводять різні акції для збільшення інвестицій.
Досвід по даному забудовнику показує,що зазвичай швидко виганяється коробка,а потім темпи будівництва падають. По даному будинку ми не побачили навідь швидкого зведення коробки. Будимо сподіватись що в цьому випадку будуть виключення.


Час покаже :yes: Наразі я маю власний досвід виходячи з тих інвестиційних проектів в яких я приймаю участь від цієї компанії в тому числі. Так як для мене інвестиційна рентабельність того чи іншного об'єкту, являється головним показником успішності вкладених коштів, я керуюсь кінцевим прогнозованим результатом виходячи в тому числі і з ціни в яку закладені ризики з термінами введеня в експлуатацію.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8587. . .153
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее