ЖК "А12", Бровары, ул. Олимпийская, 12а

Расположен в 6 км от Киева на северо-востоке, на левом берегу Днепра.
Самый большой город-спутник Киева. Население более 100 000 человек.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
10
30%

and_zhel, Freedman, Leima, Origood, PELEPELE, sosedka889, uzver777, Vovanich, Андрей1988, МимоЕХАЛ
Плохо
4
12%

2017, nervana29, Viktor 1302, искатель 2017
Нормально
2
6%

Bearbuild, сосед А12
Хорошо
14
42%

Anatolw, AptTake, Investorrrr87, InvestPro , kabban, Lia93, nikk47, Opel 2, PRADIK, Sanik21, Vitalik_3, Инвестор 333, Инвестор а12, Настя9-36
Отлично
3
9%

levdi, Limagrain, Naum89

Всего голосов : 33
користувач форуму
Репутація: 0
Brovari Anita писал(а):Вопрос но застройщику, как происходит оплата и какие документы выдают приоплате?

Застройщик не очень! Изначально в офисе соврали по поводу сдачи объектов! Говорили, что максимальная задержка в пару месяцев, хотя просмотрев все форумы этого застройщика, было понятно, что пол года минимум( это плохие новости( некоторые объекты были сданы с небольшой задержкой)! Плюсы- цена, законное строительство, все объекты застройщик достраивал, правда не до конца понял про ввод в эксплуатацию! Там есть пара проблем((( Ну и по поводу панельной сборки, при качественном монтаже, она является самой шумоподовляющей из бетонных конструкций, но к сожалению, это к нашему дому не относиться, поскольку китайские технологии к нам ещё не дошли!
Короче сказано- дёшево и сердито!
користувач форуму
искатель 2017 писал(а):Забудовник так собі. Не з самих кращих,але думаю і не самий гірший. Після відносної стабільності на ринку нерухомості знову появились кидалово(збирають з інвесторів гроші і не здають будинки). УБК до таких не відноситься. Свої будинки будує по технології панельного будівництва,яку більше ніхто не використовує,як застарілу,із за цього може пропонувати житло по нижчій конкурентній ціні. На даний момент здача будинків в експлуатацію відстає від заявлених термінів на два роки(Грюнвальд,Ай-Хоме). На мою думку,така ж доля чекає А12.

По цій технології будуються будинки комфорт-класу ЖК "Новая Англія", застройщик Roual House. Ціни там в два рази дорожчі.Так що панельне будівництво ще використовують.
neng_wip_1280x728_jan19-2-7.jpg
neng_site_photos_1280x728_jul18-25-6.jpg
користувач форуму
Vitalik_3 писал(а):По цій технології будуються будинки комфорт-класу ЖК "Новая Англія", застройщик Roual House. Ціни там в два рази дорожчі.Так що панельне будівництво ще використовують.

Вибачте,але Ви помиляєтесь. Тут використана не панельна технологія а блочна(модульна,як там написано).
користувач форуму
Vitalik_3 писал(а):По цій технології будуються будинки комфорт-класу ЖК "Новая Англія", застройщик Roual House. Ціни там в два рази дорожчі.Так що панельне будівництво ще використовують.

Ви порівнюєте не порівнянне.
1. Нова Англія будується в Києві,в десяти хвилинах від метро,а не серед степу широкого в Броварах.
2.Даний комплекс комфорт класу,а не економ як А12.
3. Ціна в даному комплексі на момент старту продажу була 14900 грн. А це ніяк не у два рази дорожче ніж в А12.
Це моє бачення,більш детально сказати нічого не можу,так як з даним комплексом не знайомий,будівництво його не відсліжував,інформації про забудовника не маю. Мене більш цікавлять проблемні будівництва та забудовники з не дуже доброю репутацією.
користувач форуму
Найдіть Нова Англія два года спустя.
Відчуйте різницю.
користувач форуму
искатель 2017 писал(а):Ви порівнюєте не порівнянне.
1. Нова Англія будується в Києві,в десяти хвилинах від метро,а не серед степу широкого в Броварах.
3. Ціна в даному комплексі на момент старту продажу була 14900 грн. А це ніяк не у два рази дорожче ніж в А12.
Це моє бачення,більш детально сказати нічого не можу,так як з даним комплексом не знайомий,будівництво його не відсліжував,інформації про забудовника не маю. Мене більш цікавлять проблемні будівництва та забудовники з не дуже доброю репутацією.

Я не збираюся з вами тут діалог вистроювати з приводу проблемне - не проблемне будівництво. Мене це не цікавить. А вам нема чого робити, то збирайте і далі свою інформацію та порівнюйте.
користувач форуму
Ви відреагували на мій допис,я відповів. Ваше право читати це чи ні. Ваших порад на рахунок що мені робити а що ні не потребую.Дякую за розуміння.
користувач форуму
искатель 2017 писал(а):Ви порівнюєте не порівнянне.

Сравнивают не место нахождения и даже не ценовую политику а выше написанное средневековье, в котором строили панельки! Большая часть Киева в Панельках)) имеется ввиду что и сейчас это актуально и строят дома премиум класса тоже из панелей! Модули отличаются от панелей только законченным видом, а так это те же панели!
користувач форуму
Кароч.... Не нагнетайте обстановку))
Как там 19?
користувач форуму
Я инвестор 6 этаж 49 кв
новий користувач
у нас 7 этаж
користувач форуму
Репутація: -4
Привіт сусідам!
Як там 20-ка, вже пішла? 😁
користувач форуму
...
P90413-164206.jpg
користувач форуму
Investorrrr87 писал(а):...

Дяк за фото!

Думав там уже накривають...
користувач форуму
Всем привет :hi:
Спасибо за фото)
Если бы не задержка в прошлом году на 4_5 месяцев, то коробка уже стояла б! А так почти 20 этажей за год, довольно не плохо
користувач форуму
Салют)) есть чего нового?
користувач форуму
Ку всем) как-то тихо у нас! Как там стройка?
користувач форуму
Dimonchiк777 писал(а):Ку всем) как-то тихо у нас! Как там стройка?

Чавела Дмітрій :)
Тож пройшло тільки пару днів як скидали фото. Думаю там іще кардинального нічого немає
користувач форуму
Останні фотографії від 13 квітня, а сьогодні вже 18. Можливо щось вже й змінилося. Цікаво було б подивитися...
користувач форуму
Репутація: 11
18.04.19
20190418_111101.jpg
Пред.След.

Вернуться в Бровары

dsf

цена: от 23 276 грн./м2
тел: (044) 364 48 49

цена: от 21 133 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 17 940 грн./м2