Подать объявление

Житлово-комунальні та інші послуги - ЖК "Ярославичи"

Тема закрыта

1. . .5658. . .90
07 фев 2016 07:39
Цитата "Родя":
И как всегда, 1 корпус "элитный -самый дорогой" 19,77, 2корпус 16,89, 3 корпус и того дешевле, почему так происходит?


В нашем 1 корпусе везде сквозит. Если Вы зайдете в корпус 2, то там сквозняков нет, тепло и уютно возле лифта. Соответственно для прогрева дома нужно меньше кубометров воды.
Энергоэффективность 2 корпуса выше 1-го, однозначно.
07 фев 2016 08:51
Это было ещё С заселения, когда 2 корпус не прогретый был, а наш (1) был уже прогрет, тут не в этом проблема(((
07 фев 2016 08:58
Цитата "Den31":
Значит надо сделать так, сказать тем,выяснить, кто это регулирует, чтоб входящая температура на общий теплоноситель стала как на ноябрь-декабрь, а то и меньше, морозов больше не будет, в квартирах и так жарко и без отопления судя по сообщениям, такую цену за м2 люди без счетчиков врядли платить будут


В цьому немає сенсу, бо калорії розраховуються лише на РІЗНИЦІ температури. Тобто, якщо у вас на вході, наприклад, 40 градусів, а на виході, припустимо, 25 - лічильник порахує калорії/кіловати на дельті 15 градусів.

Якщо на вході буде 50, а на виході 35, то витрата тепла буде точно такою ж, як і при різниці 40/25.

В холодні дні я майже щодня ходив перевіряти лічильник, знімав поточні показники, моментальну витрату тепла, моментальну витрату теплоносія та температуру на вході-виході. І навіть вручну перераховував кіловати сам - все збігалося з показниками лічильника.

Багато тепла пішло в холодні дні січня, коли морози бували і біля 20 градусів, бо чим більша різниця між вулицею і приміщенням - тим більше тепла витрачається, навіть якщо у квартирі однакова температура.

От трохи моєї статистики:

26 грудня: t = +6 / +11 (дуже тепло), t_in = +38.5, t_out = +34.5, Q = 0.5 kWt/h

29 грудня: t = -10 / -4 (холодно), t_in = +49.4, t_out = +40.0, Q = 1.8 kWt/h

05 січня: t = -14 / -11 (холодніше), t_in = +52.5, t_out = +40.3, Q = 2.0 kWt/h

13 січня: t = -1 / +3 (плюс-мінус), t_in = +46,7, t_out = +35.0, Q = 0.4 kWt/h

21 січня: t = -16 / -6 (теж не жарко), t_in = +53.4, t_out = +43.6, Q = 1.5 kWt/h

Температуру для Вишгорода брав ТУТ,
t_in - температура на вході в лічильник
t_out - температура на виході з лічильника
Q - моментальна витрата енергії на обігрів.

Примітка: коли було тепло, я міг закривати один-два радіатора повністю і цим зменшував витрату тепла. Повністю нічого не закривав. У мене голі вікна без штор, незасклений балкон, поки ще старі двері, 20-й поверх і торцева квартира. Тобто, не найвигідніше місце для економії тепла

Тепер, в чому смисл теплолічильника, на мою думку. Встановлення теплолічильника не означає, що ви одразу будете платити менше за умовчанням. Але він дає чудову можливість не рахувати тепло, кли воно вам не потрібне. Стало тепло - закрив радіатори і воно нічого не рахує. Нуль. Перевіряв. Для тих, у кого немає теплолічильника, цей прийом не має сенсу, бо лічильник на будинок спільний і вам однаково доведеться заплатити. Ви ж ніяк не доведете, що ви закривали батареї.

Все просто. Власне, в інтернеті є всі формули, плюс шкільна фізика і можна спробувати порахувати все самому.

А, забув. Мої показники за період 24 грудня - 22 січня: 10,26 грн/м.кв, сумарно 714,10 грн. Немало, бо сильно не намагався економити, та й квартира, як я вже казав, не надто ефективна в цьому плані з ряду причин. 2-й корпус.

Тому, шановні сусіди, якщо у вас нема лічильника, нема теплорегуляторів, а вікна часто відкриті разом з батареями, то ви реально спалите багато калорій і сума буде значна. Ставте лічильники і ви зможете економити не лише власні кошти, а й кошти державного бюджету (як би це не звучало, але то є так )

Дякую за увагу.
07 фев 2016 09:05
А, ще забув. Про що й писав, як бачите в статистиці температуру, то видно, що її регулюють залежно від температури повітря. Увечері піду дивитися лічильник, подивлюся скільки зараз, але точно не 50 і 40 не знаю чи є. :umnik:
07 фев 2016 10:48
Цитата "Vladocaster":


В цьому немає сенсу, бо калорії розраховуються лише на РІЗНИЦІ температури. Тобто, якщо у вас на вході, наприклад, 40 градусів, а на виході, припустимо, 25 - лічильник порахує калорії/кіловати на дельті 15 градусів.

Якщо на вході буде 50, а на виході 35, то витрата тепла буде точно такою ж, як і при різниці 40/25.

В холодні дні я майже щодня ходив перевіряти лічильник, знімав поточні показники, моментальну витрату тепла, моментальну витрату теплоносія та температуру на вході-виході. І навіть вручну перераховував кіловати сам - все збігалося з показниками лічильника.

Багато тепла пішло в холодні дні січня, коли морози бували і біля 20 градусів, бо чим більша різниця між вулицею і приміщенням - тим більше тепла витрачається, навіть якщо у квартирі однакова температура.

От трохи моєї статистики:

26 грудня: t = +6 / +11 (дуже тепло), t_in = +38.5, t_out = +34.5, Q = 0.5 kWt/h

29 грудня: t = -10 / -4 (холодно), t_in = +49.4, t_out = +40.0, Q = 1.8 kWt/h

05 січня: t = -14 / -11 (холодніше), t_in = +52.5, t_out = +40.3, Q = 2.0 kWt/h

13 січня: t = -1 / +3 (плюс-мінус), t_in = +46,7, t_out = +35.0, Q = 0.4 kWt/h

21 січня: t = -16 / -6 (теж не жарко), t_in = +53.4, t_out = +43.6, Q = 1.5 kWt/h

Температуру для Вишгорода брав ТУТ,
t_in - температура на вході в лічильник
t_out - температура на виході з лічильника
Q - моментальна витрата енергії на обігрів.

Примітка: коли було тепло, я міг закривати один-два радіатора повністю і цим зменшував витрату тепла. Повністю нічого не закривав. У мене голі вікна без штор, незасклений балкон, поки ще старі двері, 20-й поверх і торцева квартира. Тобто, не найвигідніше місце для економії тепла

Тепер, в чому смисл теплолічильника, на мою думку. Встановлення теплолічильника не означає, що ви одразу будете платити менше за умовчанням. Але він дає чудову можливість не рахувати тепло, кли воно вам не потрібне. Стало тепло - закрив радіатори і воно нічого не рахує. Нуль. Перевіряв. Для тих, у кого немає теплолічильника, цей прийом не має сенсу, бо лічильник на будинок спільний і вам однаково доведеться заплатити. Ви ж ніяк не доведете, що ви закривали батареї.

Все просто. Власне, в інтернеті є всі формули, плюс шкільна фізика і можна спробувати порахувати все самому.

А, забув. Мої показники за період 24 грудня - 22 січня: 10,26 грн/м.кв, сумарно 714,10 грн. Немало, бо сильно не намагався економити, та й квартира, як я вже казав, не надто ефективна в цьому плані з ряду причин. 2-й корпус.

Тому, шановні сусіди, якщо у вас нема лічильника, нема теплорегуляторів, а вікна часто відкриті разом з батареями, то ви реально спалите багато калорій і сума буде значна. Ставте лічильники і ви зможете економити не лише власні кошти, а й кошти державного бюджету (як би це не звучало, але то є так )

Дякую за увагу.



Абсолютно ВСЕ верно, кроме одного.
Что касается экономии без счетчика. Если в квартирах без индивидуального счетчика будут прикручены батареи в режим терморегуляторов до 2, например, экономия будет во всем доме. Кубометров воды, потребляемых в этот период будет меньше, и, соответственно, цифры в платежках всему дому (без инд. счетчиков) меньше.

У нас же очень много знакомых пользуются принципом: "жарко как-то, открою окна. Прикручивать терморегуляторы не буду принципиально, т.к. я же плачу за тепло без счетчика!"
07 фев 2016 11:03
Цитата "Yelena_1":



Абсолютно ВСЕ верно, кроме одного.
Что касается экономии без счетчика. Если в квартирах без индивидуального счетчика будут прикручены батареи в режим терморегуляторов до 2, например, экономия будет во всем доме. Кубометров воды, потребляемых в этот период будет меньше, и, соответственно, цифры в платежках всему дому (без инд. счетчиков) меньше.

У нас же очень много знакомых пользуются принципом: "жарко как-то, открою окна. Прикручивать терморегуляторы не буду принципиально, т.к. я же плачу за тепло без счетчика!"


Саме так. Якщо всі, хто без лічильників, будуть прикручувати батареї, то да. Економити будуть всі. Але ж проконтролювати всіх - нереально. Доведеться полягатися лише на індивідуальну сумлінність кожного проживаючого, а це вже непросто. Якась чуастина людей не прикриє і Ваша економія летить на вулицю :(
07 фев 2016 16:26
Цитата "Yelena_1":


В нашем 1 корпусе везде сквозит. Если Вы зайдете в корпус 2, то там сквозняков нет, тепло и уютно возле лифта. Соответственно для прогрева дома нужно меньше кубометров воды.
Энергоэффективность 2 корпуса выше 1-го, однозначно.

это конечно имеет место,но не на такую сумму,мое мнение что кто то сделал себе отопление балконов и теплые полы за счет отопления,я была свидетелем скандала в Жеке этом поводу -при строительстве дома работники ДБК ТАК УТЕПЛИЛИ СВОИ КВАРТИРЫ правда это не доказано но увы теплопотери огромные и посмотрев сегодня передачу про отопление я понимаю,что скорей всего нужно искать кто крадет тепло,а двери около лифта в нашем подьезде убрали уже на 8 этажах своими силами ,мы тоже настроены убрать,но думаю проблему это решит не в полном обьеме нужно понять откуда такие потери
08 фев 2016 10:02
Тариф за кв. м. не устанавливается ни ЖЭКом ни Теплоэнерго, это просто цифра для информации, которая рассчитывается исходя из потребленных домом Гкал. и площади квартиры, она всегда будет разная.
Пока экономить не будут все, платить много будут тоже все! Цифры большие потому, что стоимость Гкал. увеличилась.
У меня за двушку 72 кв.м. набежало на 550 грн. (600 Квт), при этом: одна батарея всегда перекрыта полностью (кухня), две остальных выставлены в положении терморегулятора "2" (теплая в верхней части) иногда в сильный мороз "2,5" (теплая полностью). Если не прикручивать батареи то набежало бы так же как и у тех кто без счетчика, а возможно и еще больше!
08 фев 2016 10:09
Цитата "Hiter":
Цифры большие потому, что стоимость Гкал. увеличилась.

Стоимость Гкал точно такая же в январе как и была в декабре, и температура средняя почти одинаковая была на улице. Батареи очень сильно грели, то есть тепла зачем-то дали в 2 раза больше, а мы теперь за эту ерунду должны платить, потому что они там левой ногой что-то накрутили
08 фев 2016 12:27
С 1 мapтa электроэнергия подорожает примерно на 20%.

Для городских жителей, в том числе при наличии электроплит дома тарифы будут такими:

- при потреблении до 100 кВт/час в месяц - 0,57 гpн за кВт/час (ceйчac 45,6 кoпеек);

- при потреблении от 100 до 600 кВт/чac в месяц – 0,99 гpн (ceйчac 78,9 кoпек);

Такие расценки будут действительны до 31 августа. С 1 сентября украинцев ждет очередной этап подорожания электричества.

:faceoff:
08 фев 2016 12:31
Цитата "Enot911":
С 1 мapтa электроэнергия подорожает примерно на 20%.

Такие расценки будут действительны до 31 августа. С 1 сентября украинцев ждет очередной этап подорожания электричества.

:faceoff:


капец...
:hm:
08 фев 2016 12:37
Цитата "Olga_2014":


капец...
:hm:


будет "прекрасно" если еще и жэк поднимет оплату, на этом фоне,
хотя и так не понятно за что платим, расшифровку кто-то снял, в подъезде

кстати и подорожание воды, анонсируют...
08 фев 2016 12:41
С 1 марта 2016 года
до 100 кВт/ч - 57,0 копеек за 1 кВт/ч
100-600 кВт/ч - 99,0 копеек за 1 кВт/ч
более 600 кВт/ч - 156,0 копеек за 1 кВт/ч

С 1 сентября 2016 года
до 100 кВт/ч - 71,4 копеек за 1 кВт/ч
100-600 кВт/ч 129,0 копеек за 1 кВт/ч
более 600 кВт/ч - 163,8 копеек за 1 кВт/ч

С 1 марта 2017 года
до 100 кВт/ч - 90,0 копеек за 1 кВт/ч
100-600 кВт/ч - 168,0 копеек за 1 кВт/ч
более 600 кВт/ч -168,0 копеек за 1 кВт/ч
08 фев 2016 19:47
Хтось дозвонився стосовно тарифів? Ато весь день занято. Я так розумію що всім прийдеться платить, такі кінські цифри?
08 фев 2016 19:58
Цитата "ValentynKa":

Стоимость Гкал точно такая же в январе как и была в декабре, и температура средняя почти одинаковая была на улице. Батареи очень сильно грели, то есть тепла зачем-то дали в 2 раза больше, а мы теперь за эту ерунду должны платить, потому что они там левой ногой что-то накрутили


Батареї в січні були гарячі тоді, коли на вулиці було -10 -15. В грудні не було таких температур, на скільки я пам'ятаю. Січень був відчутно холоднішим.
08 фев 2016 22:01
У меня за 75 метров 1185.51 :(
08 фев 2016 22:40
Цитата "pavlentiy":
Средняя температура воздуха по Киеву в прошлом декабре, когда тариф был 7,57 составляла минус 4 градуса, в январе - минус 5,7 и тариф увеличили до 16-19 грн за квадрат!! Небольшое понижение температуры воздуха не есть основанием для повышения тарифа более чем в ДВА раза!!!


Цитата "ValentynKa":

Стоимость Гкал точно такая же в январе как и была в декабре, и температура средняя почти одинаковая была на улице. Батареи очень сильно грели, то есть тепла зачем-то дали в 2 раза больше, а мы теперь за эту ерунду должны платить, потому что они там левой ногой что-то накрутили


Шановні сусіди, я розумію прикрість отримання таких квитанцій. Але ж насправді січень 2016 був набагато холодніший, ніж грудень 2015. І середньодобова температура в грудні була -2.1 проти -5.7 у січні, тому й тариф збільшився.

Тепер спробую пояснити, чому так набагато та чому немає лінійної залежності тарифу від середньодобової температури.
Тепломережа нараховує оплату за спожиті гігакалорії згідно показників загальнобудинкового лічильника теплової енергії, який розташований у теплопункті. У наших будинках є квартири з індивідуальними лічильниками теплової енергії та без них. Тому надалі згідно нормативних документів:
Загальна витрата теплової енергії на централізоване опалення
будинку визначається, як складова декількох витрат
Qзаг. = Qприм. без т/л + Qприм з т/л + QМЗК

де Qзаг. - загальні витрати теплової енергії за місяць згідно
з показаннями загально-будинкового приладу комерційного обліку
теплової енергії;
Qприм. без т/л - витрати теплової енергії на опалення приміщень
споживачів з відсутніми приладами обліку теплової енергії;
Qприм з т/л - витрати теплової енергії на опалення приміщень
споживачів з встановленими приладами обліку теплової енергії;
QМЗК - кількість теплової енергії на опалення всіх МЗК.

Хоча у квитанції для споживачів з встановленими приладами обліку теплової енергії тепломережа вказує лише прикінцевий тариф на 1 кв м опалювальної площі, насправді він складається з двох частин - обрахованої кількості спожитої теплової енергії згідно показників індивідуального лічильника та обрахованої згідно методичних рекомендацій кількості теплової енергії, яка пішла на опалення місць загального користування (МЗК). Саме тому, навіть якщо ви перекриїте постачання теплоносія у квартиру та будете мати нульові показники індивідуального лічильника, ви все рівно отримаєте квитанцію із не нульовою сумою за опалення МЗК.
Незважаючи на те, що існують формули для щомісячного обрахування оплати за опалення МЗК, де всього змінних лише дві - кількість днів опалення у періоді (місяці) та середньодобова температура, тепломережа не забажала перераховувати оплату МЗК щомісячно. Натомість усі проекти були централізовано перераховані наново, обрахована загальна кількість гігакалорій на весь опалювальний сезон для кожної квартири з лічильником та розділена на сім рівних частин (сім місяців, повних та неповних), протягом яких надаються послуги. Саме ця кількість додається до показників індивідуального лічильника та у результаті отримується загальна сума у квитанції.
Тепер спробую більш наглядно на цифрах пояснити. Припустимо, що у грудні ми мали такі дані :
Показники загального лічильника - 1000 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників - 150 Гкал
Сумарні обраховані показники за МЗК - 150 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 700 = 1000 - 150 - 150
Прийшов січень, стало прохолодніше,
Показники загального лічильника збільшились у 1,8 - 1800 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників зб у 1,5 - 225 Гкал (прикручують)
Сумарні обраховані показники за МЗК залишилися - 150 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 1425 = 1800 - 225 - 150,
Тобто тарифи для споживачів без лічильників мають збільшитися більш ніж удвічі.

Так само при збільшенні частки споживачів із теплолічильниками тариф зросте стрімкіше. Спробуємо порахувати на тому ж прикладі

Показники загального лічильника - 1000 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників - 250 Гкал
Сумарні обраховані показники за МЗК - 250 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 500 = 1000 - 250 - 250
Прийшов січень, стало прохолодніше,
Показники загального лічильника збільшились у 1,8 - 1800 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників зб у 1,5 - 375 Гкал (прикручують)
Сумарні обраховані показники за МЗК залишилися - 250 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 1175 = 1800 - 375 - 250,
Тобто тарифи для споживачів без лічильників мають збільшитися майже у 2,5 разів.

Також ці приклади є вірогідним поясненням більшого тарифу для 1-го корпусу - просто частка споживачів із індивідуальними лічильниками у них вірогідно більша.

Дякую усім, хто зміг дочитати до кінця, та запрошую до обговорення
09 фев 2016 01:18
Муж ходил в ЖЕК сегодня, так вот, потребление корпуса 1 - 420 гкал по 19.77, корпуса 3 (у них 2 счётчика на 3 и на 2 парадных), на 3-х парадном потребление 470гкал, что есть на 50 гкал больше, и сумма за кв.м меньше +-16 грн. Теперь самое интересное площадь отапливаемая дома на 360 квартир равна 27000 м.кв. математика простая 420*708:27000=11грн.за м.кв это 1 корпус
470*708:27000=12.32 за м.кв это 3 корпус 3 парадный дом
Где вы видели в платежках такие цифры?
Допускаем, в 1 корпусе много счётчиков, в 3 их практически нет,у них лучше проводить расчёты, вот и хочу пойти в теплосеть и задать вопрос про "ціноутворення" м.кв в корпусе1, это элементарно плюсуем потребление гкал квартир со счётчиком + моп + их отапливаемая площадь квартир, и отнимаем оставшийся метраж, вот и выйдет сумма за м.кв.
А теперь вопрос, они в праве мне отказать?
09 фев 2016 07:14
Цитата "igor440":




Шановні сусіди, я розумію прикрість отримання таких квитанцій. Але ж насправді січень 2016 був набагато холодніший, ніж грудень 2015. І середньодобова температура в грудні була -2.1 проти -5.7 у січні, тому й тариф збільшився.

Тепер спробую пояснити, чому так набагато та чому немає лінійної залежності тарифу від середньодобової температури.
Тепломережа нараховує оплату за спожиті гігакалорії згідно показників загальнобудинкового лічильника теплової енергії, який розташований у теплопункті. У наших будинках є квартири з індивідуальними лічильниками теплової енергії та без них. Тому надалі згідно нормативних документів:
Загальна витрата теплової енергії на централізоване опалення
будинку визначається, як складова декількох витрат
Qзаг. = Qприм. без т/л + Qприм з т/л + QМЗК

де Qзаг. - загальні витрати теплової енергії за місяць згідно
з показаннями загально-будинкового приладу комерційного обліку
теплової енергії;
Qприм. без т/л - витрати теплової енергії на опалення приміщень
споживачів з відсутніми приладами обліку теплової енергії;
Qприм з т/л - витрати теплової енергії на опалення приміщень
споживачів з встановленими приладами обліку теплової енергії;
QМЗК - кількість теплової енергії на опалення всіх МЗК.

Хоча у квитанції для споживачів з встановленими приладами обліку теплової енергії тепломережа вказує лише прикінцевий тариф на 1 кв м опалювальної площі, насправді він складається з двох частин - обрахованої кількості спожитої теплової енергії згідно показників індивідуального лічильника та обрахованої згідно методичних рекомендацій кількості теплової енергії, яка пішла на опалення місць загального користування (МЗК). Саме тому, навіть якщо ви перекриїте постачання теплоносія у квартиру та будете мати нульові показники індивідуального лічильника, ви все рівно отримаєте квитанцію із не нульовою сумою за опалення МЗК.
Незважаючи на те, що існують формули для щомісячного обрахування оплати за опалення МЗК, де всього змінних лише дві - кількість днів опалення у періоді (місяці) та середньодобова температура, тепломережа не забажала перераховувати оплату МЗК щомісячно. Натомість усі проекти були централізовано перераховані наново, обрахована загальна кількість гігакалорій на весь опалювальний сезон для кожної квартири з лічильником та розділена на сім рівних частин (сім місяців, повних та неповних), протягом яких надаються послуги. Саме ця кількість додається до показників індивідуального лічильника та у результаті отримується загальна сума у квитанції.
Тепер спробую більш наглядно на цифрах пояснити. Припустимо, що у грудні ми мали такі дані :
Показники загального лічильника - 1000 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників - 150 Гкал
Сумарні обраховані показники за МЗК - 150 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 700 = 1000 - 150 - 150
Прийшов січень, стало прохолодніше,
Показники загального лічильника збільшились у 1,8 - 1800 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників зб у 1,5 - 225 Гкал (прикручують)
Сумарні обраховані показники за МЗК залишилися - 150 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 1425 = 1800 - 225 - 150,
Тобто тарифи для споживачів без лічильників мають збільшитися більш ніж удвічі.

Так само при збільшенні частки споживачів із теплолічильниками тариф зросте стрімкіше. Спробуємо порахувати на тому ж прикладі

Показники загального лічильника - 1000 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників - 250 Гкал
Сумарні обраховані показники за МЗК - 250 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 500 = 1000 - 250 - 250
Прийшов січень, стало прохолодніше,
Показники загального лічильника збільшились у 1,8 - 1800 Гкал
Сумарні показники індивідуальних лічильників зб у 1,5 - 375 Гкал (прикручують)
Сумарні обраховані показники за МЗК залишилися - 250 Гкал
Тоді на споживачів без індивідуальних лічильників - 1175 = 1800 - 375 - 250,
Тобто тарифи для споживачів без лічильників мають збільшитися майже у 2,5 разів.

Також ці приклади є вірогідним поясненням більшого тарифу для 1-го корпусу - просто частка споживачів із індивідуальними лічильниками у них вірогідно більша.

Дякую усім, хто зміг дочитати до кінця, та запрошую до обговорення

:up:
09 фев 2016 08:12
Цитата "Родя":
Муж ходил в ЖЕК сегодня, так вот, потребление корпуса 1 - 420 гкал по 19.77, корпуса 3 (у них 2 счётчика на 3 и на 2 парадных), на 3-х парадном потребление 470гкал, что есть на 50 гкал больше, и сумма за кв.м меньше +-16 грн. Теперь самое интересное площадь отапливаемая дома на 360 квартир равна 27000 м.кв. математика простая 420*708:27000=11грн.за м.кв это 1 корпус
470*708:27000=12.32 за м.кв это 3 корпус 3 парадный дом
Где вы видели в платежках такие цифры?
Допускаем, в 1 корпусе много счётчиков, в 3 их практически нет,у них лучше проводить расчёты, вот и хочу пойти в теплосеть и задать вопрос про "ціноутворення" м.кв в корпусе1, это элементарно плюсуем потребление гкал квартир со счётчиком + моп + их отапливаемая площадь квартир, и отнимаем оставшийся метраж, вот и выйдет сумма за м.кв.
А теперь вопрос, они в праве мне отказать?

Отапливаемая площадь 1 корпуса - 21862,7 м.кв.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .5658. . .90
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее