Подать объявление

Жилые дома, пер. Моторный, 11,11а - "Житлоінвестбуд - УКБ"

ЗастройщикЖитлоинвестбуд-УКБ
Сдача ЖК2019 - 2021 г.
Планировки
от 23 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 46.
11/24%
10/22%
20/43%
4/9%
1/2%
1. . .3739. . .57
25 март 2018 17:42
Є амбулаторія біля кінцевої зупинки тролейбусів. Приймють і дорослих і дітей. Дитяча поліклініка на м.Голосіївська.
Далі, садочок. Завтра відкриття нового садочка, йдемо перший раз. Знаємо завідуючу, перейшла з 725-го. Приємна жінка. До цього нормально ходили 2,5 роки в садочок, що на зупинці Салют, 725 номер. є два садочки далі до корчуватого та 3-4 садочки в сторону либідської.
Школа є на маршруті 52 автобусу (470 маршрутки) далі від Маршальскої на пару зупинок, та дві в сторону Либідської.
На проти другого будинку є платна автостоянка.
Для гуляння дітей майданчики на відстані витянутої руки 5шт. Для прогулянки на вихідні: дві зупинки , пройти повз Свято-Троїцький монастир, Китаївська пустинь(печерний монастир) і гарна паркова зона околиці голосіївського лісу з каскадами озер  качками, білками та іншими тваринами та занедбаною пам"яткою городища. Якось доходили пішки до Пирогово.
На зупинці Лисогірська в сторону  ЖК Orange City знаходиться Лисогірський форт.
Затока Дніпра 2-3 зупинки 412 маршруткою де можна покупатися. І тд та тп.
25 март 2018 18:27
Цитата "Dzens":
Є амбулаторія біля кінцевої зупинки тролейбусів. Приймють і дорослих і дітей. Дитяча поліклініка на м.Голосіївська.
Далі, садочок. Завтра відкриття нового садочка, йдемо перший раз. Знаємо завідуючу, перейшла з 725-го. Приємна жінка. До цього нормально ходили 2,5 роки в садочок, що на зупинці Салют, 725 номер. є два садочки далі до корчуватого та 3-4 садочки в сторону либідської.
Школа є на маршруті 52 автобусу (470 маршрутки) далі від Маршальскої на пару зупинок, та дві в сторону Либідської.
На проти другого будинку є платна автостоянка.
Для гуляння дітей майданчики на відстані витянутої руки 5шт. Для прогулянки на вихідні: дві зупинки , пройти повз Свято-Троїцький монастир, Китаївська пустинь(печерний монастир) і гарна паркова зона околиці голосіївського лісу з каскадами озер  качками, білками та іншими тваринами та занедбаною пам"яткою городища. Якось доходили пішки до Пирогово.
На зупинці Лисогірська в сторону  ЖК Orange City знаходиться Лисогірський форт.
Затока Дніпра 2-3 зупинки 412 маршруткою де можна покупатися. І тд та тп.

Теж проживаю тут четвертий рік. І з коляскою їздили до Голосіївського парку, і в садочок ходили 506 в кінці Стратегічного шосе, і бували на Галері. Можна пристосуватись до всього, але я не сказав би, що все зручно. І Ви, якщо тут живете, повинні розуміти, що в новому садочку дітей чекає спека і вітер влітку.
26 март 2018 06:17
Цитата "Dzens":
Є амбулаторія біля кінцевої зупинки тролейбусів. Приймють і дорослих і дітей. Дитяча поліклініка на м.Голосіївська.
Далі, садочок. Завтра відкриття нового садочка, йдемо перший раз. Знаємо завідуючу, перейшла з 725-го. Приємна жінка. До цього нормально ходили 2,5 роки в садочок, що на зупинці Салют, 725 номер. є два садочки далі до корчуватого та 3-4 садочки в сторону либідської.
Школа є на маршруті 52 автобусу (470 маршрутки) далі від Маршальскої на пару зупинок, та дві в сторону Либідської.
На проти другого будинку є платна автостоянка.
Для гуляння дітей майданчики на відстані витянутої руки 5шт. Для прогулянки на вихідні: дві зупинки , пройти повз Свято-Троїцький монастир, Китаївська пустинь(печерний монастир) і гарна паркова зона околиці голосіївського лісу з каскадами озер  качками, білками та іншими тваринами та занедбаною пам"яткою городища. Якось доходили пішки до Пирогово.
На зупинці Лисогірська в сторону  ЖК Orange City знаходиться Лисогірський форт.
Затока Дніпра 2-3 зупинки 412 маршруткою де можна покупатися. І тд та тп.


Дякуємо за такий обширних відгук!
Якраз все те що цікавило маму в декреті:)
Зможете ще згодом поділитися враженнями від нового дитячого садка? Дуже він цікавить, на осінь вже планували віддати дитину до садочка, але так як будинок ще не здали, не знаю як правильно поступити... Мабуть із-за такої черги легше по переводу потрапити до садка? Чи може ви випадково чули чи планується набір діток на осінь, так як він тільки відкрився і я так розумію що групи набрали.
26 март 2018 14:19
Огромное спасибо что так подробно описали. Может посоветуете старшую школу. Я так поняла что к школе нужно будет ездить? Кто будет на стройке скидывайте фото отчёты о продвижении строительства, пожалуйста. :yes:
26 март 2018 17:54
Сегодня после обеда был на стройке. Разговаривал с прорабом. Лифты не работают, поэтому свою квартиру не смотрел. Внутренние работы пока не проводят, ждут когда потеплеет (конец апреля). Сдавать будут 1 и 2 дом вместе. Третий отдельно. Сказал чтобы приходил смотреть квартиру конец апреля, май. Обещают к этому времени включить лифты.
27 март 2018 07:00
Цитата "Eseniya88":
Я ваша будущяя ваша соседка.На сколько мне известно дом наш будет здан в 1квартале 19го,прораб говорил что они 4эт.гонят за месяц, посмотрим как оно будет.


На сайте третий дом еще не продается, спросил по мейлу у житлоинвеста, пишут, что скорее всего начнут продажу с лета.

Вы получили сертификат или есть обходной путь?)
27 март 2018 11:56
Цитата "lenok_8":
Сегодня после обеда был на стройке. Разговаривал с прорабом. Лифты не работают, поэтому свою квартиру не смотрел. Внутренние работы пока не проводят, ждут когда потеплеет (конец апреля). Сдавать будут 1 и 2 дом вместе. Третий отдельно. Сказал чтобы приходил смотреть квартиру конец апреля, май. Обещают к этому времени включить лифты.



В каком доме квартира? Я 1/13/83
27 март 2018 12:33
Все дома независимые.
3 дома, 3 подьезда.
В каждой квартира начинается с 1-го номера
27 март 2018 14:15
Цитата "youtube":
Все дома независимые.
3 дома, 3 подьезда.
В каждой квартира начинается с 1-го номера

На сайте застройщика 1,2; 3-пока нет
27 март 2018 14:40
У нас 1/14/90
27 март 2018 15:21
У нас квартира во втором доме.
28 март 2018 16:27
Но ведь и третий дом строят. Значит скоро выставят на продожу)
29 март 2018 22:05
В 2020 году :ded:
30 март 2018 11:01
По лифтам во втором доме. Производитель не Otis а какое то совместное предприятие. Два пассажирских и один грузовой.
30 март 2018 11:09
Не Могилев случайно?
30 март 2018 12:28
Я не знаю. Прораб фирму и бренд тоже не знает.
01 апр 2018 11:44

Оказывается рядом будут строить 2 дома екобудтрейд (которые строят подольский мост)

01 апр 2018 14:20
Сегодня проезжала мимо дома, то честно не знаю как они будут сдавать 1 и 2 дома вместе, на втором еще до конца не утеплены стены, а в первом окон до сиг пор нет.
01 апр 2018 17:30
Цитата "kra1va":

Теж проживаю тут четвертий рік. І з коляскою їздили до Голосіївського парку, і в садочок ходили 506 в кінці Стратегічного шосе, і бували на Галері. Можна пристосуватись до всього, але я не сказав би, що все зручно. І Ви, якщо тут живете, повинні розуміти, що в новому садочку дітей чекає спека і вітер влітку.


Думаю ви перебільшуєте, садочок побудований не в пустелі.
01 апр 2018 17:35
Цитата "fannaf":
Огромное спасибо что так подробно описали. Может посоветуете старшую школу. Я так поняла что к школе нужно будет ездить? Кто будет на стройке скидывайте фото отчёты о продвижении строительства, пожалуйста. :yes:


нажаль не можу, до школи ми ще не доросли.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .3739. . .57
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее