Подать объявление

Жилой квартал Патриотика | Аркада | Осокорки-Северные

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2015 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 560.
86/15%
41/7%
127/23%
212/38%
94/17%
1. . .798800. . .936
26 янв 2018 09:52
Привет всем!!!
Сегодня муж хотел оплатить платеж по рассрочке, но платеж не приняли.Мужу сегодня исполнилось 45 лет и нет фото в паспорте. Сказали паспорт не действителен.Хотя я знаю что он действителен месяц с дня рождения! Как быть?
26 янв 2018 09:55
Цитата "Avrora69":
Привет всем!!!
Сегодня муж хотел оплатить платеж по рассрочке, но платеж не приняли.Мужу сегодня исполнилось 45 лет и нет фото в паспорте. Сказали паспорт не действителен.Хотя я знаю что он действителен месяц с дня рождения! Как быть?
Обратиться в ЦНАП, вклеить фото.
26 янв 2018 10:10
Цитата "VST":
Обратиться в ЦНАП, вклеить фото.

Это не так быстро будет. А потом штраф будет за просроченный платеж?
26 янв 2018 10:13
Цитата "Avrora69":

Это не так быстро будет. А потом штраф будет за просроченный платеж?
Вряд ли будет долго, прописку делают за три дня.
26 янв 2018 10:55
А какие штрафи за проссрочку?
26 янв 2018 12:12
Цитата "Avrora69":

Это не так быстро будет. А потом штраф будет за просроченный платеж?


Штрафні санкції договором не передбачені. Але є такий пункт

31. Управитель відкріплює від Довірителя закріплений за ним об’єкт інвестування у разі:
2) невиконання зобов’язань, передбачених підпунктами 3—6 пункту 9 цього Договору.
У цьому випадку Управитель рекомендованим листом за адресою, вказаною Довірителем у
цьому Договорі, повідомляє Довірителя про розгляд Управителем питання щодо відкріплення від
Довірителя закріпленого за ним об’єкта інвестування, та пропонує Довірителю вжити заходів для
усунення відповідного порушення Довірителем своїх зобов’язань.
Рішення про відкріплення об’єкта інвестування від Довірителя приймається Управителем
протягом 10 (десяти) календарних днів з дати направлення Довірителю повідомлення. Про
винесення такого рішення Управитель повідомляє Довірителя рекомендованим листом протягом
5 (п’яти) календарних днів з дати прийняття відповідного рішення.

Не думаю, що може дійти до такого. При оформленні договору цікавилась цим питання. Прецедентів відкріплення за прострочений платіж наче ще не було. Менеджер у відділенні сказав, що можна звернутись до них і написати листа з причиною не оплати і зобов'язатись оплатити в наступному місяці.
26 янв 2018 12:46
Добрый день, жители Патриотики!
может кто-то планирует сдавать 2-х комнатрую квартиру в этом ЖК? ищу квартиру для себя.
26 янв 2018 13:32
Цитата "Avrora69":
Привет всем!!!
Сегодня муж хотел оплатить платеж по рассрочке, но платеж не приняли.Мужу сегодня исполнилось 45 лет и нет фото в паспорте. Сказали паспорт не действителен.Хотя я знаю что он действителен месяц с дня рождения! Как быть?


У меня в 25 без нового фото платеж приняли (хотя сначала тоже возмутились, но я напомнил, что паспорт еще действителен), но на следующий раз сказали должно быть новое фото. Фото вклеили дней за 10 в ЦНАПе.
27 янв 2018 08:59
Цитата "Avrora69":
Привет всем!!!
Сегодня муж хотел оплатить платеж по рассрочке, но платеж не приняли.Мужу сегодня исполнилось 45 лет и нет фото в паспорте. Сказали паспорт не действителен.Хотя я знаю что он действителен месяц с дня рождения! Как быть?

то на якусь дуру нарвались. Без (дійсного) паспорта не можуть замінити сертифікат. А при оплаті квитанцій банки паспорт не вимагають. Тобто ви можете оплатити, а сертифікат замінити пізніше.
Якщо каси аркади видєлуються і не приймають платіж (хоча це вже порушення і можна їх заставити прийняти платіж), можна оплатити в будь-якому іншому банку (комісія буває смішна, 5 грн). Реквізити для оплати вказані в договорі або аркада видає шаблон для оплати по безналу. Він не є конфіденційною інфою.
ПС: за неофіційною інфою прострочка до 10 днів допускається.
27 янв 2018 19:46
Цитата "Богуслав-238":

то на якусь дуру нарвались. Без (дійсного) паспорта не можуть замінити сертифікат. А при оплаті квитанцій банки паспорт не вимагають. Тобто ви можете оплатити, а сертифікат замінити пізніше.
Якщо каси аркади видєлуються і не приймають платіж (хоча це вже порушення і можна їх заставити прийняти платіж), можна оплатити в будь-якому іншому банку (комісія буває смішна, 5 грн). Реквізити для оплати вказані в договорі або аркада видає шаблон для оплати по безналу. Він не є конфіденційною інфою.
ПС: за неофіційною інфою прострочка до 10 днів допускається.

Спасибо, я даже позвонила в главный офис, сказали нет и все, такой регламент.
Муж уже отдал паспорт, через неделю будет готов.
27 янв 2018 19:48
Цитата "nikluz":


У меня в 25 без нового фото платеж приняли (хотя сначала тоже возмутились, но я напомнил, что паспорт еще действителен), но на следующий раз сказали должно быть новое фото. Фото вклеили дней за 10 в ЦНАПе.

Ну вот и я говорю, паспорт действителен месяц!
27 янв 2018 21:12
Дом 32 это что за дом как называется ?
28 янв 2018 11:50
Цитата "Mozy":
Дом 32 это что за дом как называется ?

В продаже его еще нету
28 янв 2018 14:04
Цитата "Avrora69":

В продаже его еще нету
Я так понимаю Аркада еще не выставила в продажу 28 и 32 дома и Патриотика все заполнена!
28 янв 2018 14:16
Цитата "Olgerd72":
Я так понимаю Аркада еще не выставила в продажу 28 и 32 дома и Патриотика все заполнена!


Да
28 янв 2018 14:37
Подскажите пожалуйста что это на сайте Аркады за местный "биткоин" Одиниця інвестування
100 ОдІн 7796-18 и к чему он?
28 янв 2018 18:59
Кто то знает когда эти домики 28 и 32 поступят в продажу? :winky:
28 янв 2018 22:08
Цитата "Olgerd72":
Подскажите пожалуйста что это на сайте Аркады за местный "биткоин" Одиниця інвестування
100 ОдІн 7796-18 и к чему он?



Одиниця інвестування

еквівалентна розрахункова одиниця умовної площі житла з урахуванням його середньої ринкової вартості, яку банк використовує при веденні обліку коштів, наданих кредитів та нарахованих на них процентів на житловому ощадному рахунку та при розрахунках процентів за вкладами. Курс одиниці інвестування до гривні встановлює Акціонерний комерційний банк "Аркада".
28 янв 2018 22:31
Цитата "Alik1001":



Одиниця інвестування

еквівалентна розрахункова одиниця умовної площі житла з урахуванням його середньої ринкової вартості, яку банк використовує при веденні обліку коштів, наданих кредитів та нарахованих на них процентів на житловому ощадному рахунку та при розрахунках процентів за вкладами. Курс одиниці інвестування до гривні встановлює Акціонерний комерційний банк "Аркада".

"та при розрахунках процентів за вкладами" - це гривневі депозити?
29 янв 2018 13:50
Активно начали движение под пожарным депо. Заводят технику. Рыть котлован
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .798800. . .936
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx