Жилой массив "Патриотика на озерах" ("Патриотика-2") - "Аркада"

Дарницкий р-н, Осокорки

. Изображение

користувач форуму
Повідомлень: 248
Репутація: 10
Была уже встреча Паливоды и Кличко? Кто-то в курсе какие результаты?
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 173
Репутація: 1
smoo писал(а):Была уже встреча Паливоды и Кличко? Кто-то в курсе какие результаты?


Киевский городской совет за основу в первом чтении принял решение о расторжении договора аренды земли на Осокорках. За проголосовали 94 депутата.

Как сообщил советник мэра Киева Дмитрий Белоцерковец, решение приняли из-за того, что застройщик продолжил работы, несмотря на договоренности – прекратить строительство пока Градостроительный совет не изучит проект и не примет своего решения. Такие договоренности были достигнуты во вторник на круглом столе вместе с мэром Кличко.

Сегодня же на сессии Киевсовета застройщик "Аркада" взял на себя публичные обязательства относительно остановки строительных работ и подтвердил намерение пойти в Градостроительный совет за экспертным заключением.
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6297
Репутація: 7
Обзор от Domik.ua в котором упоминается "Патриотика на озерах":
Обзор новостроек возле озер на левом берегу Киева
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6297
Репутація: 7
06 грудня Київська міська рада прийняла лише попереднє рішення в питанні щодо розірвання договору земельної оренди. Договір оренди земельних ділянок, укладених між Київрадою та ТОВ «Контактбудсервіс», залишається чинним.

Інформація на сайті ЖК
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 103
Репутація: 2
Вы сначала до ума доведите Дом №19 в Патриотике, а потом беритесь за другие проекты!!!! Когда вы прекратите плевать на своих инвесторов и начнете активно работать по дому №19 в Патриотике, в котором стройка на даный момент фактически заморожена!!! :protest: :protest: :protest:
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Подтверждаю!! Аркада не выполняет свои обязательства, стройка на 19 доме Патриотики "Кодацька фортеця" полностью остановлена! Все мыслимые сроки сорваны! Куда вы начинаете строить новые дома, достройте эти, полностью оплаченнные!
Вернуться к началу
Iнформацiйний бот
Iнформацiйний бот
Повідомлень: 6297
Репутація: 7
У середу 19 грудня 2018 року було обговорено Проект комплексної забудови території (1,2,2а мікрорайони) житлового масиву Осокорки-Центральні у Дарницькому районі м. Києва.

Інформація на сайті ЖК

phpBB [video]
Вернуться к началу
новий користувач
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Викину свою суб"єктивну думку. Спочатку по першій патріотиці, думаю на озерах буде +/- така сама якість. Я зараз знімаю квартиру в Патріотиці, для зйому норм (біля метро, інфраструктура, ціна і т.д.), жити я б там не став, є пару причин
1. Запах. Що б там не казали, але прилітає і не так вже й рідко..для прикладу влітку на ніч ми вікна не відкриваємо ніколи, бо ну його нах ризикувати
2. Товщина панелі. Тут реально чутно як сусід роззувається і кладе ключі на поличку..це мабуть сама велика проблема...коли сверлять взагалі жесть

Але як на панельку дуже тепло, не віднять, вент. фасади рулять. І мені особисто подобається як територія зроблена, не по жлобськи. Це з плюсів :)

Тепер про Патріотику на озерах. Особисто я не ризикував би туди вкладувать. Дуже великий супротив людей + я так розумію є таки проблемки з доками. Як на мене ризик завеликий. Я тут не можу бути об"яктивний бо вклався в інший жк на осокорках і для мене звісно парк (або навіть озеро в такому вигляді як зараз) був би явно краще ніж забудова такого масштабу як планується. Але цю думку старався вказувати максимально об"єктивно чисто з точки зору оцінки ризиків. Як на мене це буде дуже тяжкий об"єкт який якщо й збудується то буде це робитись дуууже довго і з постійними проблемами і скандалами навіть після здачі.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 48
Репутація: -3
За розірвання договору із забудовником озер на Осокорках голосуватимуть у Київраді вдруге.

https://vechirniykiev.com.ua/news/za-rozirvannya-dohovoru-iz-zabudovnykom-ozer-na-osokorkakh-holosuvatymut-u-kyivradi-vdruhe
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 36
Репутація: 4
Пусть голосуют, всё равно рано или поздно там всё застроится, не одним застройщиком, так другим. Судя по видео Аркада довольно таки красиво обещает всё обустроить.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 214
Репутація: 6
Думаю Аркада тянет до выборов, там будет видно, сейчас договариваться нет смысла с "хромой уткой"
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 388
Репутація: 7
https://arkada.ua/ua/top/press/news/38418/38833/

"28.01.2019
Офіційно заявляємо, що ми відновили активну фазу будівництва ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ».... "
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 208
Репутація: 2
Интересно, будет ли перенос сроков в новых договорах ФФС? Потому как о продаже было объявлено в мае, кажется, но еще ничего не сделано. По договорам срок до сдачи абсолютно нереальный, а погасить рассрочку нужно за 3мес до сдачи. Суммы платежей огромные получаются.Мало кто потянет.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 1950
Репутація: 45
Киевсовет разорвет договор аренды земли с застройщиком “Патриотика на озерах” – Кличко

«После многих встреч и переговоров застройщик не услышал ни городскую администрацию, ни общественность. Поэтому, последним предупредительным звонком стало принятие в первом чтении проекта решения о расторжении договора аренды земельного участка на Осокорках», – заявил Кличко.

Мэр обратился к секретарю Киевсовета, чтобы на ближайшем заседании, которое состоится 31 января, был вынесено и рассмотрено во втором чтении решение о расторжении договора аренды земли с застройщиком «Контактстройсервис» на Осокорках.

«Надеюсь, депутаты Киевсовета поддержат это решение. Такому наглости и пренебрежению интересами общества надо положить конец!», – добавил Виталий Кличко.

https://nbnews.com.ua/politika/2019/01/30/kievsovet-razorvet-dogovor-arendy-zemli-s-zastroishchikom-patriotika-na-ozerakh-klichko/
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 1950
Репутація: 45
Кличко, попри хворобу, втрутився в ситуацію зі скандальним будівництвом на Осокорках

Мер Києва Віталій Кличко, який наразі знаходиться на лікарняному, затребував від Київради остаточно розірвати договір оренди на землю зі скандальним забудовником на Осокорках. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.
«Друзі! Хочу наголосити: якщо хтось думає, що поки мер лікується, можна «тихцем» провернути непорядні справи в столиці, то це не так! Я тримаю руку на пульсі подій», – написав Кличко.
Він підкреслив, що депутати Київради на початку грудня минулого року підтримали в першому читанні рішення про розірвання договору оренди землі зі скандальним забудовником «Контактбудсервис» на Осокорках.
«До того, під час багатьох зустрічей та переговорів забудовник не чув ані міську адміністрацію, ані громадськість.
Тому останнім попередженням стало прийняття в першому читанні проекту рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки на Осокорках.
Щоб забудовник нарешті зрозумів, що не можна нехтувати інтересами суспільства, інтересами міста!» – зазначив мер.
За його словами, адміністрація міста дала можливість «Контактбудсервису» до другого читання сплатити борги місту, припинити судові позови щодо зменшення орендної плати і досягти взаєморозуміння з територіальною громадою щодо необхідної інфраструктури та зелених зон у районі забудови на Осокорках. «Забудовник після цього представив на Містобудівній раді, фахівцям, громадськості, активістам – проект забудови. До нього були зауваження, які «Контактбудсервис» мав врахувати до наступного засідання Містобудівної ради.
Але замість цього вчора забудовник оприлюднив заяву, що продовжить будівництво! І на будмайданчику на Осокорках вже навіть з'являється техніка», – обурився Кличко.
Він повідомив, що звернувся до секретаря Київради, щоб на найближчому засіданні, яке відбудеться 31 січня, було винесено та розглянуто у другому читанні рішення про розірвання договору оренди землі з забудовником «Контактбудсервис» на Осокорках. «Сподіваюся, депутати Київради підтримають це рішення.
Такому нахабству і нехтуванню інтересами суспільства потрібно покласти край!» – підкреслив міський голова. Кличко також додав, що забудовник апелює до документів дозволу на будівництво.
За даними профільного департаменту КМДА, освоєння ділянки мали почати ще до 2008 року. І «Контактбудсервис» винен міському бюджету понад 65000000 гривень за оренду землі.
«Нагадаю, схожа ситуація була з ще одним скандальним забудовником – з «Марконі» на Андріївському узвозі.
Він не хотів платити борги місту, не звертав уваги на громадськість, відмовився йти на Містобудівну раду.
В результаті – договір оренди землі Київрада розірвала з цим забудовником остаточно», – підсумував Віталій Кличко.

https://www.unian.ua/kiev/10427700-klichko-popri-hvorobu-vtrutivsya-v-situaciyu-zi-skandalnim-budivnictvom-na-osokorkah.html
Вернуться к началу
EDS
користувач форуму
Повідомлень: 465
Репутація: 1
Не факт, что так и будет, но звоночек тревожный.
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 228
Репутація: 1
Уже так и есть. Договор расторгнут:
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/konflikt-na-osokorkah-349776/
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 72
Репутація: 3
Скоро в продаже"комфорт Таун на озёрах",счас только спину полечит
Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 37
Репутація: 3
Ptk17 писал(а):Уже так и есть. Договор расторгнут:
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/konflikt-na-osokorkah-349776/


Державний герб України
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

25.05.2018Справа № 910/2902/18

Вернуться к началу
користувач форуму
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Київрада розірвала договір орeнди із забудовником Осокорків
Депутати Київради вирішили розірвати договір орeнди зeмлі на Осокорках, дe забудовник планував зводити висотки.

https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/kiyivrada-rozirvala-dogovir-orendi-iz-zabudovnikom-osokorkiv-20190131908850
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в ЖК "Патриотика на озёрах"dsf

 
цена: 15 000 грн./м2
тел: (067) 333 86 60
 
цена: от 29 407 грн./м2
тел: (044) 290 73 55
 
цена: от 22 600 грн./м2
тел: (067) 108 89 31
 
цена: от 12 315 грн./м2
тел: (044) 254 22 22
 
цена: от 15 720 грн./м2
тел: (044) 392 22 14
 
цена: от 21 300 грн./м2
тел: (044) 490 35 35
 
цена: от 20 900 грн./м2
тел: (044) 228 38 98
 
цена: от 19 500 грн./м2
тел: (044) 391 02 73