Подать объявление

Жилой массив "Патриотика на озерах" ("Патриотика-2") - "Аркада"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 111.
61/55%
6/5%
24/22%
8/7%
12/11%
1. . .2729. . .43
17 ноя 2018 07:53

А еще можно почитать вот эту памятку оставленную на сайте.
//domik.ua/novosti/kak-raspoznat-nechest nyx-zastrojshhikov-obratite-vnimanie-na- reklamu-n237710.html

19 ноя 2018 07:24
Цитата "ristler":
...через 3-4 роки можна буде продати квартиру з ремонтом за ті ж гроші за які ви її сьогодні купите на стадії будівництва.

це сухі факти і думки експертів, без емоцій...


так может вы без эмоций продадите свою квартиру по 600 долларов за квадрат, пока не поздно? я бы купил.
19 ноя 2018 08:29
Цитата "ristler":

Они вам молочные реки в кисельных берегах нарисуют.
А вы просто карту того места посмотрите.


В Дарницком районе собираются построить около 200 домов в ближайшее время.

окрім цього всього в районі за наступні 5-7 років планують забудувати ЩЕ близько 200-210 висотних багатоповерхових будинків... це за найскромнішими оцінками - близько 150 тис. населення і не менше 50 тисяч приватних автомобілів...

Автори нещодавнього дослідження "Міста 2030.Модернізуйся або вимирай" - експерти з урбаністики (в т.ч. і колишня в.о. головархітетора Києва) сходяться в думках, що Дарницький район приречений на занепад і деградацію вже в середньостроковій перспективі. Люди будуть виїжджати звідти в напрямку кращих умов для життя... а на їх місце будуть заїжджати все деградованіші і декласованіші особи. Відповідно, вартість квадратних метрів буде стрімко падати... в таких умовах не факт що через 3-4 роки можна буде продати квартиру з ремонтом за ті ж гроші за які ви її сьогодні купите на стадії будівництва.

це сухі факти і думки експертів, без емоцій... вони просто аналізують факти і дані і дають свій сухий прогноз.

Де це ви знайшли такі прогнози? якогось діда аналітика з 50-ти річним стажем роботи і що занепад і розруха??? про апокалипсис нічого не було)
Це із серії дам ка я прогноз, тут погоду такі ж знатоки не можуть на тиждень угадать, а про деградацію всі повірять....
P.S.А в цій статті не було нічого про проблеми інтеграції на дальній півночі не прогнозувались?))
19 ноя 2018 14:03
Цитата "ristler":
А еще можно почитать вот эту памятку оставленную на сайте.
//domik.ua/novosti/kak-raspoznat-nechest nyx-zastrojshhikov-obratite-vnimanie-na- reklamu-n237710.html


Вы говорите и делаете ерунду. Я за банком Аркада наблюдаю более 15 лет и после чего решила вложить - и не жалею. У банка нет ни единого дома недостроя, нет проблемных проектов, нет вопросов с законом. Все инвесторы уже имеют свою недвижимость. Не спорю - сейчас из-за отсутствия корупции (а точнее из-за отсутствия дешевой корупции) есть проблемы со сроками (как и у 70% застройщиков). Но нет ни одного обманутого или брошенного клиента. Не стоит тут развивать негатив. Зарабатывайте в других местах. Слишком уж ярко выражено ваше стремление обгадить банк.
19 ноя 2018 14:35
Цитата "Natasiia":


Вы говорите и делаете ерунду. Я за банком Аркада наблюдаю более 15 лет и после чего решила вложить - и не жалею. У банка нет ни единого дома недостроя, нет проблемных проектов, нет вопросов с законом. Все инвесторы уже имеют свою недвижимость. Не спорю - сейчас из-за отсутствия корупции (а точнее из-за отсутствия дешевой корупции) есть проблемы со сроками (как и у 70% застройщиков). Но нет ни одного обманутого или брошенного клиента. Не стоит тут развивать негатив. Зарабатывайте в других местах. Слишком уж ярко выражено ваше стремление обгадить банк.

О как. Вот почему задерживают. Я думал из-за отсутствия ответственности со стороні застройщика. а оказывается из-за отсутствия дешовой корупции.
С соблюдением норм строить видимо вообще не вариант. :faceoff:
20 ноя 2018 00:09
Прес-служба інформує:

Будівництво ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРЕРАХ» є цілком законним і жодних перешкод для проведення будівельних робіт не існує. Жодних обмежень щодо продовження будівництва не бачать і в Київській міській державної адміністрації. Про це зазначив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп у ході зустрічі з інвесторами та представниками ГО «Патріотика на озерах».

Інформація на сайті ЖК
20 ноя 2018 09:51
Сегодня видел поезд метро весь забрендированный "Патриотикой на озерах".
20 ноя 2018 11:10
Цитата "protocol":

О как. Вот почему задерживают. Я думал из-за отсутствия ответственности со стороні застройщика. а оказывается из-за отсутствия дешовой корупции.
С соблюдением норм строить видимо вообще не вариант. :faceoff:

Ви хочете, щоб не затримували строки, я теж цього хочу. Але зараз затримки є у ВСІХ забудовників, бачите які безвідповідальні забудовники у маштабі Україна!)
23 ноя 2018 12:57
строят ужасно,с такой стройкой будут огромные задержки(нужно думать стоит ли заходить на эту стройку(
26 ноя 2018 10:25
Цитата "Корап":
строят ужасно,с такой стройкой будут огромные задержки(нужно думать стоит ли заходить на эту стройку(

То ви і проходьте повз. І покажіть схожий об'єкт за ту ж ціну і саме головне щоб вчасно здавали???
Як вам домашнє завдання?
26 ноя 2018 22:59
Стосовно можливого винесення на розгляд Київської міської ради питання про розірвання договорів оренди земельних ділянок, на яких здійснюється будівництво:

Інформація на сайті ЖК
27 ноя 2018 12:05
Земельна комісія Київради ухвалила рішення про розірвання договору оренди з «Контактбудсервіс» щодо ділянки під Патріоткиу на Озерах. Беремо попкорн та слідкуємо за розвитком ситуації...
Фінальне голосування в Київраді в четвер.
27 ноя 2018 12:20
Цитата "СашаКиїв":
Земельна комісія Київради ухвалила рішення про розірвання договору оренди з «Контактбудсервіс» щодо ділянки під Патріоткиу на Озерах. Беремо попкорн та слідкуємо за розвитком ситуації...
Фінальне голосування в Київраді в четвер.

Документ в студію, якщо це правда, хотілося почитати з якої причини???
27 ноя 2018 13:27
Цитата "blok +1":

Ви хочете, щоб не затримували строки, я теж цього хочу. Але зараз затримки є у ВСІХ забудовників, бачите які безвідповідальні забудовники у маштабі Україна!)

Інвестори сплачують справжні кошти забудовнику і вчасно. Забудовники, які затримують будівницво (особливо, якщо це - систематична практика) крадуть у інвесторів кошти і час. "всі затримують" = "всі крадуть".
Є забудовники, які прописують у договорі чіткий термін здачі в експлуатацію будинку і оформлення права власності на кватиру, а також 1% штрафу зі свого боку за кожен місяць прострочки. Я думаю, що такі забудовники планують виконувати свої зобов'язання.
А "лідери ринку", які у договрі не прописують ні термінів, ні своєї відповідальності, навіть не думають виконувати свої зобов'язання.
27 ноя 2018 14:43
Цитата "blok +1":

Документ в студію, якщо це правда, хотілося почитати з якої причини???

несплата орендної плати за ділянки, заборговоність ніби 65 млн грн.
27 ноя 2018 22:39
Щодо стурбованості інвесторів ж/м «ПАТРІОТИКА НА ОЗЕРАХ» стосовно можливого винесення на розгляд Київської міської ради питання про розірвання відповідних договорів оренди земельних ділянок, визначених під забудову.

Детальніше на сайті ЖК
27 ноя 2018 22:40
АТ АКБ «АРКАДА» інформує, що після запровадження правового режиму воєнного стану у частині областей України, Банк продовжує діяльність у звичному режимі роботи.

Інформація на сайті ЖК
28 ноя 2018 10:42
Цитата "protocol":

Інвестори сплачують справжні кошти забудовнику і вчасно. Забудовники, які затримують будівницво (особливо, якщо це - систематична практика) крадуть у інвесторів кошти і час. "всі затримують" = "всі крадуть".
Є забудовники, які прописують у договорі чіткий термін здачі в експлуатацію будинку і оформлення права власності на кватиру, а також 1% штрафу зі свого боку за кожен місяць прострочки. Я думаю, що такі забудовники планують виконувати свої зобов'язання.
А "лідери ринку", які у договрі не прописують ні термінів, ні своєї відповідальності, навіть не думають виконувати свої зобов'язання.

Але ж люди перед тим, як підписувати документи їх читають. То репліки що поганий дрговір і хтось не прописав точні дати- не доречні, щось не подобається НЕ ПІДПИСУЙ.
P.S. ні в одному договорі ФФБ не має ні штрафних санкцій ні точних дат здачі будинку. Але такий договір найбільш захищає інвесторів із юридичної точки зору. І більшість забудовників залучають кошти саме по договору ФФБ.
29 ноя 2018 10:22
29 ноя 2018 22:40
29 листопада питання розірвання договору щодо земельної оренди не виносилося на розгляд Київради і рішення з цього приводу не приймалося. Над узгодженням позицій уже працюють юридичні служби обох сторін. Для відпрацювання рішення на понеділок 3 грудня запланована зустріч Київського міського голови В.В.Кличка з Головою правління АТ АКБ «АРКАДА» К. В. Паливодою.

Інформація на сайті ЖК
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .2729. . .43
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx