Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .10241026. . .1125
12 июль 2019 14:55
Цитата "ElenaNi":
Через две недели планируется встреча инвесторов с Аркадой. Передавайте свои вопросы.

Для начала, предоставьте хотя бы информацию, полученную на предыдущей встрече.
12 июль 2019 15:06
может петицию стоит писать?
и собирать подписи?
12 июль 2019 16:05
Цитата "ElenaNi":
Через две недели планируется встреча инвесторов с Аркадой. Передавайте свои вопросы.

Питання - чому не будують будинки, гроші за які отримали більше року тому в повному обсязі (18, 14, 15, 6, 16), на які є затверджений проект?
12 июль 2019 16:26
Не узнать ничего нормально ни в банке, ни на форуме. Мне лично надоело заниматься этим бредом. Еще немного и истечет срок сдачи под заселение моего дома. Буду подавать в Европейский суд по правам человека.
12 июль 2019 16:32
О патриотике уже всем известно,они устраивают митинги, перекрывали дорогу возле кмда, передавали письма ад. Пр. А эврика ждет, у нас,что всё в порядке? 14 дом не сдается 1.5 года, очередное письмо - заселение август 2019. После выборов начнутся новые проблемы у наших правителей кмда, нацбанка и т.д. мы теряем время.
12 июль 2019 19:55

Сусіди, почуйте будь ласка:
Ніхто не хоче нагнітати ситуацію чи розгойдувати лодку.
АЛЕ
Проблема існує і вона не вигадана і не перебільшена! Зміст проблеми розкритий тут:
//forum.domik.ua/vse-novostrojki-ot-bank a-arkada-t25238.html
І досить влучно у повідомленні від Ольги від 06.07.2019 20:00:
//forum.domik.ua/zhiloj-kvartal-patrioti ka-osokorki-severnye-arkada-t24264-17580 .html#p1917178

Суть проблеми у наступному: у Банку Аркада банально немає коштів для продовження будівництва!
Вкрали ці кошти чи ні – очевидно, що тепер цим питанням вже переймається слідство. І мені особисто від того не легше - мені потрібна моя квартира! Факт у тому, що коштів для продовження будівництва (не лише «Патріотики», але й «Еврики») на поточний момент у банку Аркада немає (це видно не лише з фінансової звітності банку, але й з того, що ми всі спостерігаємо на буд. майданчиках) !!

З точки зору керівництва Аркади у такій ситуації є декілька варіантів (стратегій) розвитку подій (роботи):
1) продовжувати фінансувати всі незавершені об’єкти «по трошки». Перевага такого варіанту – на якийсь короткий проміжок часу у окремих інвесторів може скластися враження, що всі об’єкти продовжують будуватись. Недолік – чим триваліше такий режим роботи – тим більше обсяг необхідних коштів Аркаді. Якщо їх обсяг у Аркади вже обмежений – увесь цей варіант може тривати лише декілька днів / тижнів.
2) сконцентрувати фінансування на декількох об’єктах (будинках), розуміючи, що це відбувається на шкоду (за рахунок) інших об’єктів. Перевага – можливість як-ніяк відтягнути час з відносно незначними втратами іміджу та репутації (якийсь час можна буде аргументувати, що мовляв подивіться – будинок № Х закінчили і ось учора здали нарешті в експлуатацію). Недолік – кількість таких «щасливців» відносно мала, а питання завершення будівництва решти будинків відкладається аж ніяк не на 3 місяці, а щонайменше на > 12 місяців …
3) шукати, як (у кого) можна залучити кошти для продовження робіт. Проблема у тому, що нещодавно на цьому формі вже хтось писав про те, що із цим у Аркади вже є проблема … і такі кошти ніхто безкоштовно не позичить …
4) спакувати чемодани і шукати кращої долі де інде … Будьмо реалістами, такий варіант також залишається для менеджменту доступним

Будь я на місці керівників Аркади (якщо не приймати до уваги варіант № 4) – я би намагалась в першу чергу дотягнути (здати в експлуатацію) принаймні ті будинки, які перебувають на остаточних стадіях будівництва. Решта будинків … :( … потім … … … якщо виручити (залучити) кошти від продажу тих метрів, які ще не розпродані …

Але і тут є проблема: навіть для того, щоб здати перші будинки в експлуатацію потрібні десятки мільйонів гривень, які Аркада банально не може витратити ((
Для продовження будівництва Аркаді потрібно десь знайти ще більше – і мова йде про сотні мільйонів гривень!
Це можуть бути кошти власника банку; будь-які кошти будь-яких юридичних осіб; це може бути кредит від іншого банку; це може бути кредит від НБУ; це можуть бути кошти від міжнародних фінансових організацій; це може бути чиясь (в т.ч. Мінінфраструктури) фінансова допомога або ще якісь кошти … будь-які … окрім, очевидно, коштів населення у формі вкладів до Аркади.

В силу певних об’єктивних обставин – чим більше часу спливає – тим більша складність халепи, у якій тоне Аркада :(
Хочу вірити, що керівництво Аркади робить все можливе, для того, щоб її врятувати, але вже зараз цілком очевидно, що цього замало ! Можна було б пробувати розбиратись із цією халепою спільно, якби необхідна інформація була публічною та достовірною … однак, нажаль, Аркада усіма своїми діями відмовляється від такої співпраці.

Ми всі повинні розуміти, що ФФБ – це десятки (якщо не сотні) тисяч операцій (переказів) за багато років. Ніяка ініціативна група «аматорів» із цим масивом інформації не розбереться ані за день, ані за тиждень, ані за місяць … навіть якщо Аркада буде максимально спряти їх роботі (у чому особисто я сумніваюсь).
Для того, щоб нам усім дізнатися реальний стан справ, критично важливо зараз залучити сильного аудитора і не на замовлення Аркади, а насправді незалежного; компетентного; такого, який цінує свою репутацію. Знаю, що це коштує немалих коштів … але ЦЕ ПОТРІБНО НАМ ! Хочу вірити, що цього можна досягнути за підтримки НБУ. Ще більш важливо робити інформацію публічною !!

Це важка і іноді невдячна робота, за яку всі ми (справжні інвестори) будемо винні цим людям і потрібно буде при їх житті поставити їм пам’ятні знаки ! Однак без таких людей – ніяк (

12 июль 2019 20:02
Цитата "неУдачник":

Питання - чому не будують будинки, гроші за які отримали більше року тому в повному обсязі (18, 14, 15, 6, 16), на які є затверджений проект?

Почему-то все пропускают в этом печальном списке 17-й :sad:
12 июль 2019 20:05
Залишився останій платіж. Схоже на те, що платити не варто....
12 июль 2019 20:33
Цитата "Inv.14":
О патриотике уже всем известно,они устраивают митинги, перекрывали дорогу возле кмда, передавали письма ад. Пр. А эврика ждет, у нас,что всё в порядке? 14 дом не сдается 1.5 года, очередное письмо - заселение август 2019. После выборов начнутся новые проблемы у наших правителей кмда, нацбанка и т.д. мы теряем время.

И???Чего добилась Патриотика?Строится?Достроилась?
12 июль 2019 20:44
Все пишут про какие-то активные действия,что всем что-то должны,а о том,что же нужно на самом деле сделать и кто,что сделал лично- ни слова!! Неужели есть ещё не понимающие,что у Аркады большие проблемы в принципе,будь то рейдерский захват,будь то уголовные делопроизводства,будь то отсутствие денежных средств на стройку ЖК?Что дадут все ваши Требования достроить дома?уже более чем обратили внимание на нашу проблему,сейчас необходимо только время,на ее разрешение!!!К чему все это крики,обмороки и постоянные требования?В технадзоре мне обещали,что минимум сдадут 14 и 18 дома,что они готовы,но даже их сдачи ещё не видно.Дайте время Аркаде разрулить,писали же выше-раньше ноября ничего не будет ясно!
12 июль 2019 21:13
Цитата "Katya.RR":
Сусіди, почуйте будь ласка:
Ніхто не хоче нагнітати ситуацію чи розгойдувати лодку.
АЛЕ
Проблема існує і вона не вигадана і не перебільшена! Зміст проблеми розкритий тут:
//forum.domik.ua/vse-novostrojki-ot-bank a-arkada-t25238.html
І досить влучно у повідомленні від Ольги від 06.07.2019 20:00:
//forum.domik.ua/zhiloj-kvartal-patrioti ka-osokorki-severnye-arkada-t24264-17580 .html#p1917178

Суть проблеми у наступному: у Банку Аркада банально немає коштів для продовження будівництва!
Вкрали ці кошти чи ні – очевидно, що тепер цим питанням вже переймається слідство. І мені особисто від того не легше - мені потрібна моя квартира! Факт у тому, що коштів для продовження будівництва (не лише «Патріотики», але й «Еврики») на поточний момент у банку Аркада немає (це видно не лише з фінансової звітності банку, але й з того, що ми всі спостерігаємо на буд. майданчиках) !!

З точки зору керівництва Аркади у такій ситуації є декілька варіантів (стратегій) розвитку подій (роботи):
1) продовжувати фінансувати всі незавершені об’єкти «по трошки». Перевага такого варіанту – на якийсь короткий проміжок часу у окремих інвесторів може скластися враження, що всі об’єкти продовжують будуватись. Недолік – чим триваліше такий режим роботи – тим більше обсяг необхідних коштів Аркаді. Якщо їх обсяг у Аркади вже обмежений – увесь цей варіант може тривати лише декілька днів / тижнів.
2) сконцентрувати фінансування на декількох об’єктах (будинках), розуміючи, що це відбувається на шкоду (за рахунок) інших об’єктів. Перевага – можливість як-ніяк відтягнути час з відносно незначними втратами іміджу та репутації (якийсь час можна буде аргументувати, що мовляв подивіться – будинок № Х закінчили і ось учора здали нарешті в експлуатацію). Недолік – кількість таких «щасливців» відносно мала, а питання завершення будівництва решти будинків відкладається аж ніяк не на 3 місяці, а щонайменше на > 12 місяців …
3) шукати, як (у кого) можна залучити кошти для продовження робіт. Проблема у тому, що нещодавно на цьому формі вже хтось писав про те, що із цим у Аркади вже є проблема … і такі кошти ніхто безкоштовно не позичить …
4) спакувати чемодани і шукати кращої долі де інде … Будьмо реалістами, такий варіант також залишається для менеджменту доступним

Будь я на місці керівників Аркади (якщо не приймати до уваги варіант № 4) – я би намагалась в першу чергу дотягнути (здати в експлуатацію) принаймні ті будинки, які перебувають на остаточних стадіях будівництва. Решта будинків … :( … потім … … … якщо виручити (залучити) кошти від продажу тих метрів, які ще не розпродані …

Але і тут є проблема: навіть для того, щоб здати перші будинки в експлуатацію потрібні десятки мільйонів гривень, які Аркада банально не може витратити ((
Для продовження будівництва Аркаді потрібно десь знайти ще більше – і мова йде про сотні мільйонів гривень!
Це можуть бути кошти власника банку; будь-які кошти будь-яких юридичних осіб; це може бути кредит від іншого банку; це може бути кредит від НБУ; це можуть бути кошти від міжнародних фінансових організацій; це може бути чиясь (в т.ч. Мінінфраструктури) фінансова допомога або ще якісь кошти … будь-які … окрім, очевидно, коштів населення у формі вкладів до Аркади.

В силу певних об’єктивних обставин – чим більше часу спливає – тим більша складність халепи, у якій тоне Аркада :(
Хочу вірити, що керівництво Аркади робить все можливе, для того, щоб її врятувати, але вже зараз цілком очевидно, що цього замало ! Можна було б пробувати розбиратись із цією халепою спільно, якби необхідна інформація була публічною та достовірною … однак, нажаль, Аркада усіма своїми діями відмовляється від такої співпраці.

Ми всі повинні розуміти, що ФФБ – це десятки (якщо не сотні) тисяч операцій (переказів) за багато років. Ніяка ініціативна група «аматорів» із цим масивом інформації не розбереться ані за день, ані за тиждень, ані за місяць … навіть якщо Аркада буде максимально спряти їх роботі (у чому особисто я сумніваюсь).
Для того, щоб нам усім дізнатися реальний стан справ, критично важливо зараз залучити сильного аудитора і не на замовлення Аркади, а насправді незалежного; компетентного; такого, який цінує свою репутацію. Знаю, що це коштує немалих коштів … але ЦЕ ПОТРІБНО НАМ ! Хочу вірити, що цього можна досягнути за підтримки НБУ. Ще більш важливо робити інформацію публічною !!

Це важка і іноді невдячна робота, за яку всі ми (справжні інвестори) будемо винні цим людям і потрібно буде при їх житті поставити їм пам’ятні знаки ! Однак без таких людей – ніяк (

Згоден з Вами повністю. Хочу допонити, якщо уважно подивитись на табличку, яка прікріплена до поста за вказаним Вами посиланням
//forum.domik.ua/vse-novostrojki-ot-bank a-arkada-t25238.html
То ми побачимо, що у Аркади рахується дебіторська заборгованість на загальну суму приблизно 9 млрд., тобто це сума на яку вона видала іпотек та кредитів довірителям (інвесторам) і яка ще ними не погашена. Тому в даному випадку з метою підняття свого іміджу та недопущення несплати інвесторами (які брали кредити) платежів (що усугубить ситуацію), а також заманювання нових інвесторів Акраді потрібно завершити будівництво майже готових будинів. В іншому випадку дане будівництво може тривати десятиріччями (в залежності від сплати кредитів), або взагалі незавершитись
13 июль 2019 05:57
Товарищи!!!
По поводу почти готовых домов. Понятно, что в любом случае рано или поздно они будут введены в эксплуатацию. Но я опасаюсь, что Аркада может до того времени не дожить.
И вот как нам - инвесторам обезопасить себя и получить гарантию, что квартиры в этих домах достанутся именно нам - инвесторам, а не "законно" уйдут в неизвестном направлении или в фонд гарантирования или "за-долги".
Может, пока не поздно, при обращении в администрацию Президента стоит уделить этому вопросу особое внимание. Закона ведь еще нет о защите прав инвесторов, он он видимо в скором времени будет, так вот чтобы не пролететь
13 июль 2019 06:53
После того, как начались проблемы у Аракады с НБУ все её агитаторы вкладывать в Аркаду деньги резко куда-то запропастились и перестали здесь писать, хотя, еще несколько месяцев назад, когда я здесь всем писал не вкладывать деньги в эту шарашку, меня минусовали, все кому не лень, и говорили, умолкни, ты не шаришь. Всё мол будет ок. Ну-ну. И кто в итоге оказался прав? :) Это я сейчас о таких как: k-t-v, Alva85, mlv, Alkon, mik. Советую не верить этим людям и тому, что они пишут здесь. Им на вас насрать. Не исключено, что это были инсайдеры Аркады. Люди без стыда и совести.
13 июль 2019 06:58
Цитата "Shrek1":

Згоден з Вами повністю. Хочу допонити, якщо уважно подивитись на табличку, яка прікріплена до поста за вказаним Вами посиланням
//forum.domik.ua/vse-novostrojki-ot-bank a-arkada-t25238.html
То ми побачимо, що у Аркади рахується дебіторська заборгованість на загальну суму приблизно 9 млрд., тобто це сума на яку вона видала іпотек та кредитів довірителям (інвесторам) і яка ще ними не погашена. Тому в даному випадку з метою підняття свого іміджу та недопущення несплати інвесторами (які брали кредити) платежів (що усугубить ситуацію), а також заманювання нових інвесторів Акраді потрібно завершити будівництво майже готових будинів. В іншому випадку дане будівництво може тривати десятиріччями (в залежності від сплати кредитів), або взагалі незавершитись

лінк на дану інформацію - добре, а погано - те що ви не розібралися, що означає дебіторська заборгованість за операціями довірчого управління, а потім зробили хибні висновки, … в тій же таблиці ви могли ознайомитися зі станом кредитного портфелю Аркади в першому півріччі => кредити юридичним особам не перевищували 200 млн. грн., а іпотечні кредити не більше 600 млн. грн. сумарно під всі ФФБ (це мало відносно зобов'язань).
13 июль 2019 07:33
Shrek1, уточнення: 9 млрд. грн. це не кредити.
Кредитів Аркада надала фізичним особам на 584 млн. грн. (див.вище).
9 млрд. - це загальний обсяг коштів, які були внесені інвесторами (довірителями) в управління Аркаді. Ці ж кошти мали бути переказані Аркадою Забудовникам (тобто з лівої кишені у праву) в якості оплати за виконані Забудовниками роботи.
Ця заборгованість має згорнутись (погаситись) у момент введення будинків в експлуатацію та виконання всіх зобов'язань перед інвесторами (довірителями), в т.ч.ч передачі права власності на квартири і нежитлові приміщення.
13 июль 2019 07:48
Народ, хватит переливать из пустого в порожнее! 100 раз каждый уже написал о том, что не строят. Еще по 100 раз каждый написал, что Аркада нас кинула. Можете, плиз, больше это не писать? Толку от этих соплей - ноль. Если нет мыслей, что делать -НЕ НОЙТЕ, плиз. Сидите и читайте. Или предлагайте что-то конкретное. Я предлагал 5 страниц назад. План может быть отстойный, но это план. Если у вас лучше - давайте ОБСУЖДАТЬ ПЛАНЫ, А НЕ КОНСТАТИРОВАТЬ ОЧЕВИДНЫЕ ФАКТЫ.
Цитата:
Давайте составим план действий. У нас достаточный ресурс, чтобы оказываться давление, хоть на Аркаду, хоть на КМДА, хоть на АП. Уверен, что среди инвесторов есть следующие категории:
1) активисты, имеющие опыт организации массовых выступлений (подготовка баннеров, организация митингующих, получение разрешений и так далее)
2) программисты, которые могут как создать сайт с нужным нам контентом (описание ситуации), так и задидосить кого-нужно для привлечения внимания
3) маркетологи/райтеры/пиарщики, которые смогут организовать рекламную акцию онлайн и офлайн для привлечения внимания общественности
4) в конечном итоге, если инвестор не находится в Киеве, можно "пригласить" 3-4 человека представлять его интересы (вы понимаете, о чем я). Это не совсем честно, но недорого и для статистики на ТВ очень даже зайдет.

Но прежде, чем этим заниматься, нужно решить ряд важных предварительных вопросов:
1) выяснить, кто входит в ИГ и не фикция ли она?
2) провести встречу инвесторов, где избрать/переизбрать инициативную группу
3) Понять, кто враг. Для этого ИГ провести диалог с Аркадой и понять, что им объективно мешает строить. Если есть вопросы рейдерских захватов/админ.давления и так далее - инвесторы готовы поддержать Аркаду по схеме, указанной выше.
13 июль 2019 08:23
Всем привет.
Вчера был проездом в Киеве и, естественно не мог не посетить офис банка и стройку.
Если вкратце, то в банке пообщался с одной из девушек в операционной комнате. На мои расспросы она ответила, что реальную картину, конечно же знает руководство банка, а мы как обычные сотрудники знаем только то, что нам говорят. А говорят следующее:
1. Стройка остановилась потому, что счета банка арестованы и банк не может их использовать.
2. Счета арестованы потому, что идет расследование инициированное НБУ.
3. Почему НБУ не дает банку дышать никто не знает, но есть подозрение, что НБУ действует по указанию лица, которое хочет заграбастать у Аркады землю под строительство. Кто это лицо неясно, но, предположительно, влиятельное и амбициозное.
4. Начатые объекты строительства у банка никто забрать не сможет и вероятнее всего, после того как недоброжелатели добьются своего (заберут землю), то дела против банка закроют, счета разблокирует и банк достроит начатые объекты. Когда это произойдет - неясно.
5. В самом банке всё тихо. Сотрудников никто не увольняет, не сокращает, в отпуск за свой счет не отправляют, зарплаты не задерживают.

Пообщавшись с девушкой из банка я отправился на стройку. Меня конкретно интересовал мой дом, 24-й, поэтому, извините, фотки только его.
На стройке я пообщался с охранницей. На территорию она меня не пропустила, но рассказала следующее:
1. Слышала от строителей о возобновлении небольшого количества работ в конце августа.
2. Строительные вагончики и биотуалеты никто никуда не увозил. Разве что парочку перебросили на другой объект. Через забор показала вагончики и туалеты.
3. До момента возобновления строительства количество охраны сильно сократили. Например, днем она охраняет периметр одна, а по ночам два человека.

Возле своего дома встретил незнакомого человека, который также одиноко заглядывал через забор. Оказался инвестором 23-го дома. Привет незнакомец! Теперь ты знаешь мой ник на форуме:) Он рассказал, что на стройку можно незаметно пробраться и даже зайти вовнутрь строящихся домов. Я не стал этого делать и уехал.
13 июль 2019 09:04
Цитата "kostyanius":
После того, как начались проблемы у Аракады с НБУ все её агитаторы вкладывать в Аркаду деньги резко куда-то запропастились и перестали здесь писать, хотя, еще несколько месяцев назад, когда я здесь всем писал не вкладывать деньги в эту шарашку, меня минусовали, все кому не лень, и говорили, умолкни, ты не шаришь. Всё мол будет ок. Ну-ну. И кто в итоге оказался прав? :) Это я сейчас о таких как: k-t-v, Alva85, mlv, Alkon, mik. Советую не верить этим людям и тому, что они пишут здесь. Им на вас насрать. Не исключено, что это были инсайдеры Аркады. Люди без стыда и совести.

Мне вот не понятно что вы забыли на этом форуме. Инвестором Аркады вы не являетесь. Писать гадости в адрес Аркады здесь есть кому и без вас. Возможно вам пора покинуть нас??? Найти застройщика который вас полностью устроит, инвестировать наконец то, а не мечтать, и писать уже в его форуме???
13 июль 2019 09:07
dima75230, спасибо.

От одного-единственного инвестора, который был проездом в Киеве, в итоге больше информации, чем от всех этих "инициативных групп" или пресс-службы Аркады.

Кстати, смотрю, темы по домам разблокировали.
13 июль 2019 09:11
Цитата "Kateryna.72":
Shrek1, уточнення: 9 млрд. грн. це не кредити.
Кредитів Аркада надала фізичним особам на 584 млн. грн. (див.вище).
9 млрд. - це загальний обсяг коштів, які були внесені інвесторами (довірителями) в управління Аркаді. Ці ж кошти мали бути переказані Аркадою Забудовникам (тобто з лівої кишені у праву) в якості оплати за виконані Забудовниками роботи.
Ця заборгованість має згорнутись (погаситись) у момент введення будинків в експлуатацію та виконання всіх зобов'язань перед інвесторами (довірителями), в т.ч.ч передачі права власності на квартири і нежитлові приміщення.

Возможно я ошибаюсь, но где тогда эти 9 млрд
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .10241026. . .1125
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее