Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .844846. . .1125
22 июнь 2018 12:00
[quote="изАркады"]
О ходе строительных работ регулярно (раз в неделю) на нашем официальном сайте размещается необходимая информация.

Яка ситуація з 24 домом. Завезли плити? Коли почнеться будівництво? Навіть 1 поверху немає, а пройшло вже 10 місяців!!!!
22 июнь 2018 12:39
Если внимательно или еще раз перечитать мое сообщение о получении сертификатов соответствия, можно заметить тот факт что я сам обратил внимание на дату выдачи отмеченную в сертификате. Также сообщу, что сертификаты были получены Застройщиком только вчера во второй половине дня! Но есть определенная процедура получения (выдачи)сертификатов, от принятия положительного решения до его выдачи, и неделя-две практически всегда на это уходит. И когда некоторым представителям инициативной группы сданных домов, я говорил, сертификаты будут со дня на день, в худшем случае к концу месяца, они и дальше продолжали "накалять" обстановку, кто где: на этом форуме, и т.д.
22 июнь 2018 12:42
Цитата "изАркады":
Если внимательно или еще раз перечитать мое сообщение о получении сертификатов соответствия, можно заметить тот факт что я сам обратил внимание на дату выдачи отмеченную в сертификате. Также сообщу, что сертификаты были получены Застройщиком только вчера во второй половине дня! Но есть определенная процедура получения (выдачи)сертификатов, от принятия положительного решения до его выдачи, и неделя-две практически всегда на это уходит. И когда некоторым представителям инициативной группы сданных домов, я говорил, сертификаты будут со дня на день, в худшем случае к концу месяца, они и дальше продолжали "накалять" обстановку, кто где: на этом форуме, и т.д.

Коли чекати на обзвони мешканців 10-11-х?
22 июнь 2018 12:42
Цитата "Igoris":

Дякуюмо за чудову новину! :super:
Які тепер наступні дії інвесторів 10-11-х будинків?

Трошки терпіння, впевнений незабаром буде в мене предметна інформація з приводу подальших дій. Чи будуть це попередні огляди, чи відразу розпочнеться заселення, сказати сьогодні не можу.
22 июнь 2018 13:03
Цитата "изАркады":

Трошки терпіння, впевнений незабаром буде в мене предметна інформація з приводу подальших дій. Чи будуть це попередні огляди, чи відразу розпочнеться заселення, сказати сьогодні не можу.

Дякую!
З нетерпінням чекаємо інформацію з приводу подальших дій.
Хочеться пошвидше зайти на заселення/ремонти...
22 июнь 2018 13:15
ИзАркады!
Подскажите предполагаемые сроки по домам 14, 15, 18.
Спасибо!
22 июнь 2018 13:28
Поздравляем инвесторов 10-11 домов с сертификатами :hi:
22 июнь 2018 14:02
Цитата "Irina_VII":


Напиться!))))

:super:
22 июнь 2018 14:09
Цитата "ALena.P":

:super:


Присоединяюсь к ALena.P.
22 июнь 2018 14:36
Цитата "изАркады":

О ходе строительных работ регулярно (раз в неделю) на нашем официальном сайте размещается необходимая информация.

Ну так, для 24 будинку 8 місяців "встановлення вертикальних конструкцій підвалу" і 2 місяці "встановлення крану". За 10 місяців жодного поверху. На численні питання - жодної нормальної відповіді. БУДЬ ЛАСКА, дайте відповідь на питання, чому не ведуться роботи?? Через рік здача будинку, а ще жодного поверху немає
22 июнь 2018 15:06
Цитата "изАркады":

Трошки терпіння, впевнений незабаром буде в мене предметна інформація з приводу подальших дій. Чи будуть це попередні огляди, чи відразу розпочнеться заселення, сказати сьогодні не можу.


Скажіть, будь ласка, яка ситуацiя з 15 будинком. Коли чекати заселення? Коли будуть результати вимірювань БТІ?
22 июнь 2018 16:32
Цитата "Helga.B.":

Цілком і повністю з Вами погоджуюсь


100% согласен с вами )
22 июнь 2018 16:35
Цитата "Thorn698":
Я читаю і дивуюся тим, хто кличе на баррикади. Ви ж самі захотіли дешево, вклавшись на початку будівництва. Якщо вам треба було ШВИДКО, то що вас сюди привело? Вам не сюди, купуйте готове житло з документами. Тоді ви будете ПОКУПЦЯМИ і будете мати багато прав. Тоді ви зможете говорити: Я КУПИВ, Я ХОЧУ ЖИТИ ЗАРАЗ, МЕНЕ НЕ ХВИЛЮЮТЬ ВАШІ ПРОБЛЕМИ.
 А зараз ви не покупці, ви - Довірителі. Тобто виходячи зі здорового глузду - ви в одному човні з Аркадою, який намагаєтеся розгойдати. Що роблять з людиною, яка розгойдує реальний човен, в якому є інші пасажири? Його або приборкують швидко, або викидають з човна. Треба допомагати гребти, а не розгойдувати.
  Громадяни Довірителі, а ви читали договір? Але ж там чітко написано, що ви не маєте право втручатися в діяльність Аркади за винятком виявлення нецільового використання коштів? Чи не може Аркада на підставі цього пункту договору розірвати договір в односторонньому порядку з поверненням коштів? Я думаю, що якщо будинок в завершальній стадії, та ще сама квартира 1к або 2к до, то покупець знайдеться майже миттєво за ту суму, яка підлягає поверненню тому Довірителю, з ким договір розірвано


100 % з вами згоден
22 июнь 2018 20:02
Цитата "Leonardos":

Вы не компетентны в том о чем пишите:
-8 дом подкючен к електричеству и водоснабжению
-Элита центр не достроила ни единого дома и не выдавала свидетельст на право собственности
Перекручиваете факты с целью сформировать выгодный вам эмоциональный посыл

Емоційний посил формували звинувачення про зупинку будівництва через активних інвесторів, в той час як на початку травня був акт готовності об’єкта (на підставі якого виданий сертифікат по 10-11 будинках).
У 8 будинку укладені прямі договори ? Київводоканал та Київенерго офіційно приєднав будинок до міських мереж? Чи все таки підключений на тимчасовій схемі? На скільки зданих в експлуатацію будинків вистачить діючих потужностей?
Хочу помилятись в цьому питанні, а саме: щоб всі питання були вирішені по підключенню до міських мереж відповідно до технічних умов виданих Київенерго та Київводоканалом! Маю надію що до осені це питання вирішать.

В пресі звучить зазвичай одна недобудова Еліта-Центр та ще кілька земельних ділянок, але компанія працювала на ринку задовго до афери. І там були різні назви компаній. В пресі не писали про еліту до ситуації на кінець 2005 року, чому частину недобудованих і добудованих об’єктів не вважають будівлями "еліти", про те як з’являлись нові інвестори "еліти" (після того як печатки були вилучені слідчими), а також куди зникла частина документів по руху коштів та багато інших питань не було озвучено в пресі. Питання набагато складніше ніж Ви могли прочитати в пресі та в офіційних рішеннях суду.

Далі не бачу сенсу дискутувати про ці питання, бо мене перш за все цікавить 14 будинок. І наявність виконаних всіх передбачених проектом рішень по будинку до осені, а не зимою, щоб питання заселення для проживання не відклалось до весни-літа 2019.

Цікаво коли подадуть документи на присвоєння поштових адрес по 10 і 11 будинках.
22 июнь 2018 21:42
изАркады, почему такие медленные темпы строительства, с учетом того, что уже опоздание по заявленным срокам?
23 июнь 2018 05:13
Цитата "изАркады":

О ходе строительных работ регулярно (раз в неделю) на нашем официальном сайте размещается необходимая информация.

Информация бросается как собаке кость. За сутки инвестора 2-3й очередей задали вам вопросы о своих домах. Вы не могли бы ответить конкретное что-то в каждой ветке? В личных кабинетах информация говорит о том, что работы не ведутся, яркий пример дом #24.
23 июнь 2018 06:43
Кто знает о будущем 27 хоть какую то информацию ? Есть слух что с 3 секций уже укоротили к 2 по плану, через плохие продажи в 19
23 июнь 2018 08:29
Цитата "smartpips":
Кто знает о будущем 27 хоть какую то информацию ? Есть слух что с 3 секций уже укоротили к 2 по плану, через плохие продажи в 19



:shuffle:" і для чого?", всі ж чекають саме цей будинок :winky:
23 июнь 2018 11:11
Подарок 24 дому:
Цитата:
ПІДВИЩЕННЯ ЦІНИ КВАДРАТНОГО МЕТРА У Ж/Б №24 Ж/К «ЕВРИКА»
23 июнь 2018 12:25
Цитата "Alex2E13Fl":


Вы еще писали, что 1й возле шумной трассы. Выходит, что по шуму 5й не лучше 1го.
А 7й похож на монолиты 28-31.

О шуме на Конева можно будет окончательно рассуждать после заселения, ... когда движение будет более насыщенным.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .844846. . .1125
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее