Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .812814. . .1125
24 май 2018 09:22
Цитата "andr3y":
Ирония в том, что ни одна сторона не будет слушать другую и не изменит своего мнения. Как на самом деле сложится смогут рассказать только инсайдеры Аркады.
Можете называть меня оптимистом, но я считаю, что главная проблема Аркады в коммуникации с клиентами, в нежелание достраивать или желание максимально затягивать любыми способами строительство я не верю. Реализация строительства подобного проекта весьма сложный процесс, предусмотреть все возможные риски нереально.
По сему любую деструктивную деятельность в отношении Аркады считаю глупой и недальновидной


100%
24 май 2018 09:22
Задержка огромная и конца не видно!
Одна лапша на уши! Где подписывать письма???
24 май 2018 09:35
Цитата "Vadoslpmu":


"Меня терзают смутные сомнения"...
Інформація про підписання колективних листів на форумі була чи то в лютому, чи то березні, якщо не помиляюсь. А людина зареєстрована на форумі 01.04.2018. Логічно, що виникають сумніви щодо підписання ilang колективних листів.
От і думайте тепер про справжню мету таких "підписантів" та "піарщиків"...


Цитата "Thorn698":
Бумажные письма можно писать и без регистрации на форуме.


Всі хто читає форум могли прийти за місцем зустрічі при підписанні. Для чого не потрібно бути зареєстрованим на ньому. Прийшов, підписав ...

Цитата "Fhjk":
Тоже раньше только читала форум,а вот уже допекли своими переносами и ,тоже,зарегистрировалась.


**********

На більшість запитань під час зустрічей інвесторів з забудовником (та за участю ИзАркады) не було отримано відповідей, лише обіцянки що все встигнуть і скоро дороблять. При цьому такі зустрічі принципово відмовляються проводити з фіксацією обіцянок протоколом. По будинках першої черги в Аркаді відмовляли в проведенні зустрічей.

По всіх будинках є затримки. Навіть №8 майже за 3 роки з початку будівництва не має підключення до міських мереж (і інвестори не мають свідоцтв на право власності), а лише 15.05.2018 присвоєно поштову адресу. Хоча заселення повинні були здійснити це літом 2017.

Інформацію про реальний стан затримки не можливо отримати, бо то побітники в Польщу поїхали, то КМДА щось не погоджує, то "монополісти" не погоджують, а потім зима і холодно, а потім знову Польща ... Пишуть все, але не реальні причини.

А коли під час підписань обговорювали листи, то висновок був такий "доцільно озвучити, що буде підписання листа і місце збору, а хто приїде і виявить бажання - той підпише".

Виникає ситуація, коли Аркада знає про затримку введення в експлуатацію, але наприклад графік оплат для інвесторів не переглядає. Але вказавши реальні строки 2-3 роки будівництва і розбивши виплати - мали б і репутацію кращу і більше клієнтів, які зможуть оплачувати бо сума щомісячна була б меншою.

Також незадоволення викликає те, що частина інвесторів винаймає житло і розраховувала вже заселитись, а не віддавати власні кошти за найману квартиру.

Ще однією з проблем є запис дітей до дитячих садків і шкіл. По дитячих садках є реєстр, у якому отрібно визначити місце реєстрації дитини і обрати заклад. Частина батьків "резервували місця" на Теремках, бо їх запевняли, що скоро заселення. І "пролетіли" з записом дітей за реальним місцем проживання.
За новими правилами зарахування до шкіл основною вимогою буде місце реєстрації. Але реєстрації немає ще ні у кого з житлового комплексу. Як оформити дитину навіть заселившить?

Тому і з’являються мітинги, листи. А листи, на жаль, є єдиною спробою, звернувши увагу Аркади, отримати реальну інформацію чому не закінчені необхідні роботи по їх будинках і чому інвестори не можуть заселитись та коли це відбудеться.
24 май 2018 09:38
//forum.domik.ua/dom-14-zhk-evrika-t2941 4-3120.html#p1695530
Тим часом всі противники активних дій можуть спостерігати прискорення будівельників у декілька разів
історій про те як можна за декілька днів зробити прибудинкової більше ніж за декілька місяців
24 май 2018 09:48
ИзАркады,

Не могли бы вы прокомментировать ситуацию с 22 домом? нет никакой ясности что сейчас делают по дому. Третий месяц не могут поставить 23 этаж. Такое впечатление что просто все остановилось.
24 май 2018 10:27
Цитата "Serg002":




Всі хто читає форум могли прийти за місцем зустрічі при підписанні. Для чого не потрібно бути зареєстрованим на ньому. Прийшов, підписав ...



**********

На більшість запитань під час зустрічей інвесторів з забудовником (та за участю ИзАркады) не було отримано відповідей, лише обіцянки що все встигнуть і скоро дороблять. При цьому такі зустрічі принципово відмовляються проводити з фіксацією обіцянок протоколом. По будинках першої черги в Аркаді відмовляли в проведенні зустрічей.

По всіх будинках є затримки. Навіть №8 майже за 3 роки з початку будівництва не має підключення до міських мереж (і інвестори не мають свідоцтв на право власності), а лише 15.05.2018 присвоєно поштову адресу. Хоча заселення повинні були здійснити це літом 2017.

Інформацію про реальний стан затримки не можливо отримати, бо то побітники в Польщу поїхали, то КМДА щось не погоджує, то "монополісти" не погоджують, а потім зима і холодно, а потім знову Польща ... Пишуть все, але не реальні причини.

А коли під час підписань обговорювали листи, то висновок був такий "доцільно озвучити, що буде підписання листа і місце збору, а хто приїде і виявить бажання - той підпише".

Виникає ситуація, коли Аркада знає про затримку введення в експлуатацію, але наприклад графік оплат для інвесторів не переглядає. Але вказавши реальні строки 2-3 роки будівництва і розбивши виплати - мали б і репутацію кращу і більше клієнтів, які зможуть оплачувати бо сума щомісячна була б меншою.

Також незадоволення викликає те, що частина інвесторів винаймає житло і розраховувала вже заселитись, а не віддавати власні кошти за найману квартиру.

Ще однією з проблем є запис дітей до дитячих садків і шкіл. По дитячих садках є реєстр, у якому отрібно визначити місце реєстрації дитини і обрати заклад. Частина батьків "резервували місця" на Теремках, бо їх запевняли, що скоро заселення. І "пролетіли" з записом дітей за реальним місцем проживання.
За новими правилами зарахування до шкіл основною вимогою буде місце реєстрації. Але реєстрації немає ще ні у кого з житлового комплексу. Як оформити дитину навіть заселившить?

Тому і з’являються мітинги, листи. А листи, на жаль, є єдиною спробою, звернувши увагу Аркади, отримати реальну інформацію чому не закінчені необхідні роботи по їх будинках і чому інвестори не можуть заселитись та коли це відбудеться.

+ :yes:
24 май 2018 10:45
І якщо вже на те пішло, якби Аркада звернулася до інвесторів з роз'ясненням, що влада намагається її якось притиснути НЕЗАКОННО (а не за помилки в будівництві чи невмінні організувати пілключення до мереж, приміром) - то 100% інвестори-активісти вже захищали б Аркаду на тих самих мітингах чи листівками, задля відстоювання прав на своє майбутнє житло.
Але маємо те, що маємо - відсутність зворотного зв'язку з інвесторами, смішні відписки в листах про переноси, затримка термінів здачі..
Отже, 1) або Аркада так заклопотана будівництвом, що просто не має часу та сил звертати на такі дрібниці увагу (що трохи дивно)
2) або Аркада грає свою гру з наміром отримати з усієї ситуації найбільший зиск, а інвестори 'трохи почекають'
Якось так.. :notsure:
24 май 2018 12:00
Цитата "ilang":
Уважаемые "Из Аркады"!

Я один из подписантов "тех самых писем" и хочу сказать, что я на этом не собираюсь останавливаться, если история с "отъездом рабочих в Польшу" будет и дальше продолжаться. Договаривайтесь как угодно, с кем угодно: с КМДА, с ГАСКом, хоть с Гройсманом, но чем больше вы тянете, тем больше у вас репутации и баллов по шкале "Застройщик, в который никогда не следует инвестировать". Вы хотите такой пиар? Вы его получите.

Спасибо за понимание


:chillout: :chillout: :chillout:
24 май 2018 12:03
Цитата "Vadoslpmu":

А ви взагалі розумієте можливі наслідки такого піару? Ви пам'ятажте яким чином ледь не закінчив Промінвестбанк у 2008-му році із-за подібного піару? Ви розумієте, що згідно чинного законодавства інвестор ФФС практично ніяк не захищений? Ви розгойдуєте човен, в якому не тільки забудовник, але й інші інвестори! І як можете бачити не всі інвестори такі дії підтримують.
Особисто я хочу отримати свою квартиру нехай навіть із затримкою у рік, хоч я від такої затримки не в захваті (розраховував на 3-6 місяців). Для мене кожен місяць затримки це також незаплановані витрати.
Я дуже вас прошу - будьте далекоглядними! Думайте про наслідки своїх дій! А то можна допіаритись, що квартиру ні ви, ні інші інвестори не отримають ні через рік, ні через два, а ХТОЗНА КОЛИ!
Ще раз повторюсь - згідно чинного законодавства інвестор ФФС практично ніяк не захищений (на відміну від вкладників банків, наприклад). Думайте про ВСІ можливі наслідки та зважуйте ризики, а не з шаблею наголо....


:super: :super: :super:
24 май 2018 12:41
"Разделяй и властвуй" в действии)
24 май 2018 13:04
Цитата "Serg002":


Всі хто читає форум могли прийти за місцем зустрічі при підписанні. Для чого не потрібно бути зареєстрованим на ньому. Прийшов, підписав ...


**********

На більшість запитань під час зустрічей інвесторів з забудовником (та за участю ИзАркады) не було отримано відповідей, лише обіцянки що все встигнуть і скоро дороблять. При цьому такі зустрічі принципово відмовляються проводити з фіксацією обіцянок протоколом. По будинках першої черги в Аркаді відмовляли в проведенні зустрічей.

По всіх будинках є затримки. Навіть №8 майже за 3 роки з початку будівництва не має підключення до міських мереж (і інвестори не мають свідоцтв на право власності), а лише 15.05.2018 присвоєно поштову адресу. Хоча заселення повинні були здійснити це літом 2017.

Інформацію про реальний стан затримки не можливо отримати, бо то побітники в Польщу поїхали, то КМДА щось не погоджує, то "монополісти" не погоджують, а потім зима і холодно, а потім знову Польща ... Пишуть все, але не реальні причини.

А коли під час підписань обговорювали листи, то висновок був такий "доцільно озвучити, що буде підписання листа і місце збору, а хто приїде і виявить бажання - той підпише".

Виникає ситуація, коли Аркада знає про затримку введення в експлуатацію, але наприклад графік оплат для інвесторів не переглядає. Але вказавши реальні строки 2-3 роки будівництва і розбивши виплати - мали б і репутацію кращу і більше клієнтів, які зможуть оплачувати бо сума щомісячна була б меншою.

Також незадоволення викликає те, що частина інвесторів винаймає житло і розраховувала вже заселитись, а не віддавати власні кошти за найману квартиру.

Ще однією з проблем є запис дітей до дитячих садків і шкіл. По дитячих садках є реєстр, у якому отрібно визначити місце реєстрації дитини і обрати заклад. Частина батьків "резервували місця" на Теремках, бо їх запевняли, що скоро заселення. І "пролетіли" з записом дітей за реальним місцем проживання.
За новими правилами зарахування до шкіл основною вимогою буде місце реєстрації. Але реєстрації немає ще ні у кого з житлового комплексу. Як оформити дитину навіть заселившить?

Тому і з’являються мітинги, листи. А листи, на жаль, є єдиною спробою, звернувши увагу Аркади, отримати реальну інформацію чому не закінчені необхідні роботи по їх будинках і чому інвестори не можуть заселитись та коли це відбудеться.


Щодо моїх підозр про ймовірне непідписання людиною листа, побудованих лише на даті реєстрації на форумі, - згоден, одне з іншим в приципі не пов'язане.
Але за останні півдоби як мінімум двоє людей на форумі заявили про готовність підписувати будь-які листи-скарги та проводити негативний піар. А це більше деструктивні дії, які характерні для конкурентів Аркади.
Колись тут читав про можливість створення закритого форуму з ідентифікацією за допомого сертифікатів - думаю на даний момент це було б правильне рішення.
Щодо того, що у Аркади препогано побудований діалог з інвесторами - згоден на 100%. Це і стало однією з причин такого невдоволення та паніки серед інвесторів і як результат відповідних листів.
Але ми самі прийшли в Аркаду. Нас ніхто не примушував. От тепер маємо, те що маємо.
І знову ж таки повторюся - не потрібно робити деструктивні дії, адже можемо зробити погано не тільки Аркаді, а й собі також.
24 май 2018 13:05
Цитата "Simonoff":
"Разделяй и властвуй" в действии)

А це якраз методи ворогів, тобто конкурентів
24 май 2018 13:25
Цитата "Thorn698":
Бумажные письма можно писать и без графік оплат для інвесторів не переглядає. Але вказавши реальні строки 2-3 роки будівництва і розбивши виплати - мали б і репутацію кращу і більше клієнтів, які зможуть оплачувати бо сума щомісячна була б меншою.

Також незадоволення викликає те, що частина інвесторів винаймає житло і розраховувала вже заселитись, а не віддавати власні кошти за найману квартиру.



Тому і з’являються мітинги, листи. А листи, на жаль, є єдиною спробою, звернувши увагу Аркади, отримати реальну інформацію чому не закінчені необхідні роботи по їх будинках і чому інвестори не можуть заселитись та коли це відбудеться.

Я звісно сильно пробачаюсь, листи куди???В КМДА???Щоб вони розібрались в ситуації задіявши машину, яка називається АДМІНРЕСУРС???Якщо до Вас на роботу приходить не планова перевірка(наголошую тільки приходить) це сильно пришвидшує процес Вашої роботи?Не відволікає?А якщо щось та і знайшла...далі що???Або штрафи, або усунення(із призупиненням основної роботи) або перше і друге разом!!!!
Надіюсь що Ваші необдумані листи не НАРОБИЛИ горя і Ми всі отримали квартири не з + 2 міс. затримкою!!!!
24 май 2018 13:35
Цитата "Vadoslpmu":


Щодо моїх підозр про ймовірне непідписання людиною листа, побудованих лише на даті реєстрації на форумі, - згоден, одне з іншим в приципі не пов'язане.
Але за останні півдоби як мінімум двоє людей на форумі заявили про готовність підписувати будь-які листи-скарги та проводити негативний піар. А це більше деструктивні дії, які характерні для конкурентів Аркади.
Колись тут читав про можливість створення закритого форуму з ідентифікацією за допомого сертифікатів - думаю на даний момент це було б правильне рішення.
Щодо того, що у Аркади препогано побудований діалог з інвесторами - згоден на 100%. Це і стало однією з причин такого невдоволення та паніки серед інвесторів і як результат відповідних листів.
Але ми самі прийшли в Аркаду. Нас ніхто не примушував. От тепер маємо, те що маємо.
І знову ж таки повторюся - не потрібно робити деструктивні дії, адже можемо зробити погано не тільки Аркаді, а й собі також.

Прийшли самі, зважаючи на відгуки друзів-знайомих ('Аркада ж здає'), але орієнтуючись на терміни здачі, які були чітко озвучені у відділі продажів та у паспортах обєктів будівництва.
І гроші заплатили теж самі.
І очікували товар - тобто житло - у зазначені терміни (які просрочені в нашій першій черзі вже від 7 до 9 місяців, в залежності від будинку).
І тепер хочемо їх отримати.
Що Вам ще не зрозуміло в реакції людей? Треба ж і совість мати!
ПС Пробачте, а то раптом слова сильно 'деструктивні' вийшли 6-)
24 май 2018 13:39
Цитата "Pi-man":

Прийшли самі, зважаючи на відгуки друзів-знайомих ('Аркада ж здає'), але орієнтуючись на терміни здачі, які були чітко озвучені у відділі продажів та у паспортах обєктів будівництва.
І гроші заплатили теж самі.
І очікували товар - тобто житло - у зазначені терміни (які просрочені в нашій першій черзі від 6 до 9 місяців, в залежності від будинку).
І тепер хочемо їх отримати.

Кстати, да, кто брал квартиру в кредит или в рассрочку, почему банк не практикует изменения в сроках оплаты обязательного платежа. НЕсвоевременная сдача тогда этой группе людей была менее болезненна.
Вывод из этой ситуации один- у Аркада плохая коммуникация с инвесторами, были бы правидивые разъяснения, не было бы кипиша
24 май 2018 13:46
Цитата "Pi-man":

Прийшли самі, зважаючи на відгуки друзів-знайомих ('Аркада ж здає'), але орієнтуючись на терміни здачі, які були чітко озвучені у відділі продажів та у паспортах обєктів будівництва.
І гроші заплатили теж самі.
І очікували товар - тобто житло - у зазначені терміни (які просрочені в нашій першій черзі від 6 до 9 місяців, в залежності від будинку).
І тепер хочемо їх отримати.
Що Вам ще не зрозуміло в реакції людей? Треба ж і совість мати!
ПС Пробачте, якщо слова сильно 'деструктивні' вийшли 6-)


Всі друзі-знайомі попереджали мене про затримку на рік. Я розраховував на 3-6 міс., а ніяк не на те, що здадуть вчасно
24 май 2018 13:51
Цитата "Vadoslpmu":

Всі друзі-знайомі попереджали мене про затримку на рік. Я розраховував на 3-6 міс., а ніяк не на те, що здадуть вчасно

Дійсно, раніше Аркада так і здавала (я про 3-6 місяців). Але ж не 7-9! (і хто знає, скільки ще чекати?)
24 май 2018 18:20
Цитата "andr3y":
Ирония в том, что ни одна сторона не будет слушать другую и не изменит своего мнения. Как на самом деле сложится смогут рассказать только инсайдеры Аркады.
Можете называть меня оптимистом, но я считаю, что главная проблема Аркады в коммуникации с клиентами, в нежелание достраивать или желание максимально затягивать любыми способами строительство я не верю. Реализация строительства подобного проекта весьма сложный процесс, предусмотреть все возможные риски нереально.
По сему любую деструктивную деятельность в отношении Аркады считаю глупой и недальновидной

Поддерживаю.
Хватит уже ругать Аркаду.
Дома первой очереди уже выходят на финишную прямую- укладывают тротуары и делают газоны. Идите и смотрите.
Всем тяжело сейчас. Я всю неделю наблюдала за 7 домом- работают,
медленно конечно, но работают!
24 май 2018 18:45
Сьогодні ввечері
24 май 2018 18:57
Цитата "andr3y":
Ирония в том, что ни одна сторона не будет слушать другую и не изменит своего мнения. Как на самом деле сложится смогут рассказать только инсайдеры Аркады.
Можете называть меня оптимистом, но я считаю, что главная проблема Аркады в коммуникации с клиентами, в нежелание достраивать или желание максимально затягивать любыми способами строительство я не верю. Реализация строительства подобного проекта весьма сложный процесс, предусмотреть все возможные риски нереально.
По сему любую деструктивную деятельность в отношении Аркады считаю глупой и недальновидной

Я так понял, что Аркада строительством занимается недавно, и не вкурсе всех подводных камней и возможных проблем? А Эврика - у неё первый такой масштабный проэкт. Потому первый "блин" вышел комом. Дальше пойдёт лучше?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .812814. . .1125
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее