Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .745747. . .1125
23 фев 2018 07:07
Оптом
23/02/2018
22/02/2018
21/02/2018
23 фев 2018 07:14
Цитата "Vadoslpmu":

Ви взагалі при своєму розумі?!
Я інвестор будинку другої черги. Ви хочете роздмухати каламуть, щоб за рахунок моєї квартири вашу побудували пошвидше?! А на всіх інших наплювати?!! Вам потім приємно буде жити серед "вічного" будмайданчика?
Ви побільше листів депутатам пишіть і мітингуйте під банком, тоді і про першу чергу можете забути, не тільки про другу.
Ви знаєте як в свій час ледь не поклали Промінвестбанк? Як можна похитнути банк? Роздмухуванням дезінформації. Тоді ні вкладники, ні нові інвестори не будуть іти в банк і не понесуть гроші, за рахунок яких в тому числі будується ваш будинок. А якщо завдяки таким вашим діям, не дай Боже, у банка почнуться проблеми, повірте, власники забудуть і про паї і про все на світі, а "зроблять ноги" з усіма наслідками.
А ваш депутат в першу чергу думатиме не про вас, а про свою політичну кар'єру.
Ви інвестор. Ви коли вкладали гроші, читали договір, закон? До чого тут КМДА взагалі? Коли інвестор вкладає гроші в якийсь сумісний проект (нехай відкриття фабрики по виробництву взуття), він у разі не виконання партнером проекту в строк біжить до КМДА чи депутатів?
З приводу затримки будівництва - Ви дивились, по іншим забудовникам затримок немає? Такі самі якщо не більше. На це я маса причин, в Т.ч. об'єктивних, про які ми і не знаємо. Багато моїх знайомих вважають що затримка на рік це норма, навіть для найкращих забудовників України.
По вашому якийсь лист від інвесторів допоможе забудовнику вирішити питання з Київодоканалом чи Київенерго? Не смішіть.
Не розкачуйте човна, на якому пливете. І не плюйте на людей, які разом з вами пливуть в цьому човні. Треба і про інших думати.



Категорично з Вами згоден! Як можна було бути таким наівним при прийнятті рішення щодо інвестування в будівництво нерухомості в нашій країні та не зважити всіх ризиків? Затримка - це один із головних ризикиів, який матиме місце однозначно, в силу багатьох причин! Як можна було очікувати термін здачі місяць-в-місяць, знаючи економічну, політичну ситуацію в Україні? З усією повагою, панове, не варто пиляти гілку на якій самі ж і сидете.
Мене завжди дивує наскільки людям властиво прагнути виграшу тактично, при великій ймовірності стратегічного програшу.
Ваші, як на мене безглузді та малоефективні, дії можуть реально вплинути як на якість ремонтів, і що ще гірше, на якість будівництва, так і на здачу решти будинків, у зв'язку з негативним інформаційним полем як навколо самого ЖК так і його забудовника.

Шановна громадо, мене от завжди цікавило одне питання - чому нікого не хвилює той факт, що в нашому районі практично відсутня достатня соціальна інфраструктура? Адже Голосіївський район вже зараз (до введення в експлуатацію ЖК Еврика, що передбачатиме + 20-28 тис. населення) має гостру (і це м'яко кажучи) проблему з дитячими садками та школами. Чому ніхто не переймається тим фактом, що влада міста відмовилась приймати від Аркади 3 дитячі садочки, школу і ліцей в якості оплати паїв? Чому всі біжать з безглуздими листами до пана Кличка щодо перевірки затримки будівництва, що само по собі малоефективно, але ніхто не ставить питання про вимогу будівництва об'єктів соціальної сфери?

Наразі всі живуть в стилі "моя хата з краю", а потім, коли питання зачепить особистий інтерес (коли не зможуть записати дитину в садочок, коли постане питання переповнених класів шкіл), будуть бігати і сваритись на кухні одне одному, що влада така-сяка не думає про людей. От тільки влада не робить те, що їй дозволяє не робити байдужість громади...

Печально якось це все...

**на правах імхо
23 фев 2018 07:23
Цитата "-Angel-":
З приводу затримки будівництва - Ви дивились, по іншим забудовникам затримок немає? Такі самі якщо не більше. На це я маса причин, в Т.ч. об'єктивних, про які ми і не знаємо. Багато моїх знайомих вважають що затримка на рік це норма, навіть для найкращих забудовників України.
Абсолютно с Вами согласна. Год это норма для всех застройщиков. Некоторые просто раньше пускают делать ремонт, а документы через год собственники получают.
Но этот форум, реально, очень кипишный. Я, вкладываясь в квартиру, где-то на год задержки и рассчитывала, но с таким переполохом на форуме, уже начинаю нервничать. Учитывая, что в моем доме, только котлован роют.


100% согласна.
Хуже сделать - это всегда пожалуйста. Менталитет чтоли? Тактика отличная - пусть мне дом сдадут, а дальше и трава не рости...Дальновидно ничего не скажеш!
23 фев 2018 07:30
Цитата "Vadoslpmu":


Ви взагалі при своєму розумі?!
Я інвестор будинку другої черги. Ви хочете роздмухати каламуть, щоб за рахунок моєї квартири вашу побудували пошвидше?! А на всіх інших наплювати?!! Вам потім приємно буде жити серед "вічного" будмайданчика?
Ви побільше листів депутатам пишіть і мітингуйте під банком, тоді і про першу чергу можете забути, не тільки про другу.
Ви знаєте як в свій час ледь не поклали Промінвестбанк? Як можна похитнути банк? Роздмухуванням дезінформації. Тоді ні вкладники, ні нові інвестори не будуть іти в банк і не понесуть гроші, за рахунок яких в тому числі будується ваш будинок. А якщо завдяки таким вашим діям, не дай Боже, у банка почнуться проблеми, повірте, власники забудуть і про паї і про все на світі, а "зроблять ноги" з усіма наслідками.
А ваш депутат в першу чергу думатиме не про вас, а про свою політичну кар'єру.
Ви інвестор. Ви коли вкладали гроші, читали договір, закон? До чого тут КМДА взагалі? Коли інвестор вкладає гроші в якийсь сумісний проект (нехай відкриття фабрики по виробництву взуття), він у разі не виконання партнером проекту в строк біжить до КМДА чи депутатів?
З приводу затримки будівництва - Ви дивились, по іншим забудовникам затримок немає? Такі самі якщо не більше. На це я маса причин, в Т.ч. об'єктивних, про які ми і не знаємо. Багато моїх знайомих вважають що затримка на рік це норма, навіть для найкращих забудовників України.
По вашому якийсь лист від інвесторів допоможе забудовнику вирішити питання з Київодоканалом чи Київенерго? Не смішіть.
Не розкачуйте човна, на якому пливете. І не плюйте на людей, які разом з вами пливуть в цьому човні. Треба і про інших думати.

+100
23 фев 2018 07:37
Цитата "SilverF":
Оптом

Спасибо большое!
23 фев 2018 08:04
Цитата "Torden":


Поддерживаю вопрос о садиках и школах. Как мне кажется это одна из проблем с задержкой поскольку банк рассчитывал не платить паевые, а отдать инфраструктурой в виде этих школ.
Также читая новость о появлении детских садов и школ в районе смущает последний абзац:
«Мы должны исправить ошибки предыдущей киевской власти, которая позволяла застраивать целые микрорайоны без обеспечения учебными заведениями. В такой ситуации оказался и Голосеевский район. Сейчас принимаются меры, чтобы обязать застройщиков выполнить свои обязательства перед городом или забрать у них участки для строительства объектов социальной инфраструктуры», - отметила председатель постоянной комиссии по вопросам образования Анна Старостенко.

Также профильная комиссия обратится в департамент земельных ресурсов, чтобы там предоставили полную информацию о целевом назначении указанных земельных участков. Кроме того, департамент градостроительства и архитектуры должен предоставить данные о градостроительных условиях и ограничениях, которые предоставлялись застройщикам.
Подробнее: https://bigkiev.com.ua/content/v-goloseevskom-rayone-poyavyatsya-sem-detskih-sadov-i-pyat-shkol"
23 фев 2018 08:30
Цитата "Torden":

Шановна громадо, мене от завжди цікавило одне питання - чому нікого не хвилює той факт, що в нашому районі практично відсутня достатня соціальна інфраструктура? Адже Голосіївський район вже зараз (до введення в експлуатацію ЖК Еврика, що передбачатиме + 20-28 тис. населення) має гостру (і це м'яко кажучи) проблему з дитячими садками та школами.

Хотя для моей семьи уже вопрос садиков-школ давно не актуален, я поддержала бы эту петицию двумя руками. И вопрос поликлиники и парковки бы добавила. Не представляю, когда все мы заселимся, что будет вокруг домов.
23 фев 2018 09:20
Цитата "Torden":


Категорично з Вами згоден! Як можна було бути таким наівним при прийнятті рішення щодо інвестування в будівництво нерухомості в нашій країні та не зважити всіх ризиків? Затримка - це один із головних ризикиів, який матиме місце однозначно, в силу багатьох причин! Як можна було очікувати термін здачі місяць-в-місяць, знаючи економічну, політичну ситуацію в Україні? З усією повагою, панове, не варто пиляти гілку на якій самі ж і сидете.
Мене завжди дивує наскільки людям властиво прагнути виграшу тактично, при великій ймовірності стратегічного програшу.
Ваші, як на мене безглузді та малоефективні, дії можуть реально вплинути як на якість ремонтів, і що ще гірше, на якість будівництва, так і на здачу решти будинків, у зв'язку з негативним інформаційним полем як навколо самого ЖК так і його забудовника.

Шановна громадо, мене от завжди цікавило одне питання - чому нікого не хвилює той факт, що в нашому районі практично відсутня достатня соціальна інфраструктура? Адже Голосіївський район вже зараз (до введення в експлуатацію ЖК Еврика, що передбачатиме + 20-28 тис. населення) має гостру (і це м'яко кажучи) проблему з дитячими садками та школами. Чому ніхто не переймається тим фактом, що влада міста відмовилась приймати від Аркади 3 дитячі садочки, школу і ліцей в якості оплати паїв? Чому всі біжать з безглуздими листами до пана Кличка щодо перевірки затримки будівництва, що само по собі малоефективно, але ніхто не ставить питання про вимогу будівництва об'єктів соціальної сфери?

Наразі всі живуть в стилі "моя хата з краю", а потім, коли питання зачепить особистий інтерес (коли не зможуть записати дитину в садочок, коли постане питання переповнених класів шкіл), будуть бігати і сваритись на кухні одне одному, що влада така-сяка не думає про людей. От тільки влада не робить те, що їй дозволяє не робити байдужість громади...

Печально якось це все...

**на правах імхо


Цілком погоджуюся!
23 фев 2018 09:26
Цитата "Chief007":

Хотя для моей семьи уже вопрос садиков-школ давно не актуален, я поддержала бы эту петицию двумя руками. И вопрос поликлиники и парковки бы добавила. Не представляю, когда все мы заселимся, что будет вокруг домов.

Підписували ми в вересні такі листи, з усього комплексу аж 8 підписів назбирали.
23 фев 2018 09:57
ИЗАркады - дайте пожалуйста более менее вменяемую оценку ситуации. Но так, чтобы это хоть как то на правду похоже было.
А то тут реально революция назреет. мало не покажется не вам, не нам.
всем очевидно, что работы зимой почти не велись. и говорить, что за пару месяцев все сдастся - не имеет смысла.
Как не имело смысла в ноябре говорить, что 14й дом обошьют до января, и потом молчать до весны, как будто все идет по плану.
Нужно восстанавливать хоть какой то диалог. события которые назревают - не приведут к добру ни для вас ни для нас. Но становятся все более и более неизбежными. К сожалению.
23 фев 2018 10:17
Цитата "Torden":
Категорично з Вами згоден! Як можна було бути таким наівним при прийнятті рішення щодо інвестування в будівництво нерухомості в нашій країні та не зважити всіх ризиків? Затримка - це один із головних ризикиів, який матиме місце однозначно, в силу багатьох причин! Як можна було очікувати термін здачі місяць-в-місяць, знаючи економічну, політичну ситуацію в Україні? З усією повагою, панове, не варто пиляти гілку на якій самі ж і сидете.
Мене завжди дивує наскільки людям властиво прагнути виграшу тактично, при великій ймовірності стратегічного програшу.
Ваші, як на мене безглузді та малоефективні, дії можуть реально вплинути як на якість ремонтів, і що ще гірше, на якість будівництва, так і на здачу решти будинків, у зв'язку з негативним інформаційним полем як навколо самого ЖК так і його забудовника.
Шановна громадо, мене от завжди цікавило одне питання - чому нікого не хвилює той факт, що в нашому районі практично відсутня достатня соціальна інфраструктура? Адже Голосіївський район вже зараз (до введення в експлуатацію ЖК Еврика, що передбачатиме + 20-28 тис. населення) має гостру (і це м'яко кажучи) проблему з дитячими садками та школами. Чому ніхто не переймається тим фактом, що влада міста відмовилась приймати від Аркади 3 дитячі садочки, школу і ліцей в якості оплати паїв? Чому всі біжать з безглуздими листами до пана Кличка щодо перевірки затримки будівництва, що само по собі малоефективно, але ніхто не ставить питання про вимогу будівництва об'єктів соціальної сфери?
Наразі всі живуть в стилі "моя хата з краю", а потім, коли питання зачепить особистий інтерес (коли не зможуть записати дитину в садочок, коли постане питання переповнених класів шкіл), будуть бігати і сваритись на кухні одне одному, що влада така-сяка не думає про людей. От тільки влада не робить те, що їй дозволяє не робити байдужість громади...
Печально якось це все...
**на правах імхо


Прекрасний пост. Дякувати Богові, що кількість людей зі схожими думками на цьому форумі майже однакова та адекватна кількосі тим, хто з нетерплячки пише нервові повідомлення.
Що стосується вашого запитання про інфраструктуру, то тут я перший можу підписатись під петицією до міського голови. Але аналізуючи відсоток тих, кому це питання цікаве, можна зробити невтішні висновки - більшість тих хто фінінсує Еврику або перекупи або агентства з нерухомості. Подивіться в мережі на кількість обїяв про продаж недобудованих квартир Еврики. Їх дуже багато.
Ці люди не пишуть на форумі, а просто через деякий час перепродують квартири, які ростуть у ціні з кожним місяцем. Тому ці люди і не цікавляться інфраструктурою. Їм не потрібні школи, дитячі садки та паркувальні місця.
Окрім цього величезна кільність людей планують не проживати у цих квартирах, а здавати їх студентам ВИШів, які прямо тут поруч. Окрім цього, величезною перевагою є доступність метро.
Тому кількість тих, хто дійсно планує жити у цих будинках зі своєю родиною вкрай мала. Тому і запитання про інфраструктуру підіймають вкрай нечасто.
От це сумно...
23 фев 2018 10:25
Цитата "SanYork":

Абсолютно не факт, что НБУ про это знает!

НБУ очень хорошо знает состояние дел в любом банке (в т.ч. и о проблемах, если они конечно есть), будьте уверены, знаю о чем говорю.
23 фев 2018 10:40
Цитата "MaxVin":
Оленями в интернете как правило называют малообразованную и плохо вменяемую часть активистов, которые ломятся "во все тяжкие" как танки, абсолютно не понимая сути процесса, грубо говоря, "граждане с безмерной инициативой, но без глобального понимания сути вещей"

Це так, до слова. Просто цитата з інтернету, але пояснює багато

А Вы думали,что минусы эконом класса содержатся только в низких потолках, простеньких фасадах...? К сожалению, ещё и значительная часть контингента с "особым" мышлением заселиться, потом пойдут кулибинские балконы (как на прошлой квартире), требования немедленно открыть мусоропровод, отказ от консьержей, и т.д.
23 фев 2018 11:42
Сегодня в 11
23 фев 2018 11:50
Цитата "ghost_stone":

всем очевидно, что работы зимой почти не велись. и говорить, что за пару месяцев все сдастся - не имеет смысла.
Как не имело смысла в ноябре говорить, что 14й дом обошьют до января, и потом молчать до весны, как будто все идет по плану.

Имеет смысл, так-как наобещав осенью много-много 14 дому, инвесторы успокоились по-сути аж до конца зимы. Но теперешним обещаниям, похоже, никто уже не верит!
23 фев 2018 12:04
сегодня
23 фев 2018 12:09
Цитата "user-1":
сегодня

спасибо за фото! :yes:
23 фев 2018 12:12
Читаю останні сторінки форуму і диву дивуюсь. Всі ввжають затримку в 1 рік це норма? :faceoff:
Чому тоді далеко ходити, подивіться які затримки по ПАТРІОТИЦІ ( більшість 1-3 місяці, деякі будинки здані раніше строку, звісно не без винятків, є і по 6 місяців)
А нам світить затримка заселення цілий рік і це в кращому випадку.
Патріотика бунтє :protest: , пише звернення, листи і протестує, і О ДИВО банк і досі працює, будівництво не стало і не те щоб заморозилось, а тільки розростається (Патріотика на озерах).
Люди якщо у вас є чим думати, то дійшлоб, що чим швидше дороблять першу чергу, тим швидше ВСІ робочі перейдуть на наступні будинки.
Саме через пасивність всіх нас Аркада зрозуміла, що проблем у неї не буде, люди не проти затримки рік+, то і наші з вами грошенята можна прокручувати у необхідних банку цілях.
Як вже призивали тут, БУДЬТЕ ДАЛЕКОГЛЯДНИМИ!!!!! якщо на першу чергу так "положили" уявіть які затримки будуть у другої і третьої черги, адже це все наростає як сніжний ком.
Не будьте настільки наївними :umnik: :winky:
Проаналізуйте дії Патріотики хочаб. Реально не перестаю дивуватись :wow:
23 фев 2018 12:27
А если серьезно, то из-за чего в настоящий момент появилось так много недовольных, то это чистая психология. Зима прошла, а сдвигов нет! Караул! Что делать?! Наверное, нужно писать коллективную жалобу Кличко...
Мне кажется, что вести строительство в зимних условиях это просто дебилизм. Я уже молчу про строителей, которые по вашему мнению и в минусовую температуру и в снегопад должны мужественно и весело помахивать вам рукой из окон недостроенного дома? Мол, сройка идет, не беспокойтесь. Или вы хотите подгонять строителей, чтобы у вас потом вылазили зимние косяки по квартире?
Вот люди с осени до весны не видели прогресса, и начинают поднимать хай.
Это лично мое мнение.
Но есть люди - я в том числе, которые мыслят логически, анализируя окружающую действительность. Что и вам предлагаю сделать. Не хотите мыслить логически, хотите митинговать? А за что собственно митинговать? У вас бедственное положение? Вам негде жить и вы с надеждой ждете эту квартиру? Или вас срочно выселяют со сьемной квартиры? Что случилось-то?
Один, красавец, тут написал, что каждый месяц он теряет бабло, которое он бы уже имел, если бы сдавал купленную квартиру. Т.е. жить ему есть где, а вот квартира нужна, чтобы сдавать. Если вы один из них, то я понимаю вашу точку зрения и ваш интерес в том, чтобы побыстрее добиться от застройщика сдачи дома.
Так вот, я не вхожу в число таких людей, я купил, чтобы семьей жить. И купил, тревзо рассудив, что сдачи в срок я не увижу. Рассудил, кстати, почитав этот форум.
23 фев 2018 13:02
Как показал опрос, больше половины инвесторов закладывали задержку в пол года, а кто согласен на пол года, тот и год стерпит, видя вялость ситуации.
Главное чтобы с наступлением тепла активно начали строить большими силами, а если тех 50 рабочих будут совать-туда-сюда и не добавлять - вот это будет страшно
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .745747. . .1125
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее