Подать объявление

Жилой квартал Эврика | Аркада | ул. Академика Глушкова

ЗастройщикАРКАДА
Сдача ЖК2017 - 2020 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
-80из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 483.
111/23%
59/12%
117/24%
126/26%
70/14%
1. . .738740. . .1125
19 фев 2018 10:54
Цитата "Pi-man":
А стосовно слів Гулого - обєктивно побачимо 20.03 (відбудеться ГАСК для 10-11 чи ні). Хоча, звісно, отримати від нього прямі конкретні відповіді на зустрічах важко, сам переконався.

Цитата "Igoris":

Тут згідний.
З іншої сторони зустріч була з інвесторами 12-го будинку і про 10-11-і його (Гулого) якби ніхто за язика не тягнув, казки інвесторам цих 10-11-х будинків розказувати не треба було... Плюс ніби ж логічно, що якщо 10-11-й будинки побудують і отримають сертифікат раніше, то чому не здати їх з меншою затримкою, а не маринувати всіх інвесторів чотирьох (п'яти з 7-м) будинків під завершення всіх робіт по останньому з будинків... Хоч би ремонти швидше почали б вже робити... Плюс максимальна кількість інвесторів цих будинків отримали б ключі до сезону опалення і Аркаді/Азуру хоч за ці будинки (які влітку можуть здатися) не треба було б платити за тепло (за неприйняті квартири, як зараз у 8-у)... Логіка і здоровий глузд якби каже про це, але як буде насправді побачимо...

На данный момент я не могу припомнить ниодного обещания Гулого, которое он выполнил бы(касается и 8-ого и 10-13, 14)!
19 фев 2018 10:55
Цитата "SanYork":

Кароче, аркада увидев, что на форуме пишут про отказ встречи срочно решила в закрытом режиме, для галочки, провести встречу, чтобы потом тыкать пальцем, мол все выполняем.


Примерно так
19 фев 2018 11:36
Не хочется влипнуть надолго. Читал по последнему дому Батурин в Патриотике - вроде вялые продажи. В таких условиях застройщики могут замедлять темпы по домам в работе.
19 фев 2018 11:57
Цитата "Igoris":

Тут згідний.
З іншої сторони зустріч була з інвесторами 12-го будинку і про 10-11-і його (Гулого) якби ніхто за язика не тягнув, казки інвесторам цих 10-11-х будинків розказувати не треба було... Плюс ніби ж логічно, що якщо 10-11-й будинки побудують і отримають сертифікат раніше, то чому не здати їх з меншою затримкою, а не маринувати всіх інвесторів чотирьох (п'яти з 7-м) будинків під завершення всіх робіт по останньому з будинків... Хоч би ремонти швидше почали б вже робити... Плюс максимальна кількість інвесторів цих будинків отримали б ключі до сезону опалення і Аркаді/Азуру хоч за ці будинки (які влітку можуть здатися) не треба було б платити за тепло (за неприйняті квартири, як зараз у 8-у)... Логіка і здоровий глузд якби каже про це, але як буде насправді побачимо...

Це логіка інвесторів 10-11 будинків. Логіка інвесторів 13-го інша.
Чому товар (квартиру), має отримати першим той, хто стоїть в черзі пізніше? Крім того, за цей товар "квартиру" вже заплачені гроші, і знов таки раніше.
Ідея з парканом біля 12-13 гадаю надихне інвесторів цих домів на досить радикальні дії.
Задача Аркади не затягнути строки 10,11 до 12, 13. А підтягти готовність 12,13 до 10,11. :umnik:
19 фев 2018 12:11
сегодня
19 фев 2018 12:21
Цитата "Oleg49":

Це логіка інвесторів 10-11 будинків. Логіка інвесторів 13-го інша.
Чому товар (квартиру), має отримати першим той, хто стоїть в черзі пізніше? Крім того, за цей товар "квартиру" вже заплачені гроші, і знов таки раніше.

На момент старта продажи 13 дома дома 10 и 11 были построены где-то на уровне 9 этажей. Они (10 и 11)раньше начали строиться, раньше поступили в продажу и раньше проданы соответственно. Конкретно по 13 дому был заявлен нереальный срок сдачи. Хорошо это помню т.к. сам стоял перед выбором. На момент покупки я не поверил в сдачу 13 дома в озвученные Аркадой сроки. Хочется верить словам Гулого о приемной комиссии ГАСКа на 20.03 по домам 10 и 11. Хочется, но не верится, нет оснований доверять чьим либо словам без документального подтверждения.
19 фев 2018 13:44
Цитата "Alya ":
Pi-man дякую за інформацію. Якщо всього вистачає, і коштів, і робочих, то чому такі затримки? І що має зробити інвестор, щоб мотивувати їх на більш продуктивну роботу?


Бунт!!! Инициативная группа инвесторов, трехсторонние встречи с отчетом о проделанной работе! :protest:
19 фев 2018 13:56
Цитата "user-1":
сегодня



Спасибо за фото!
А как бы еще фото на 20-24 дом, а?!)))
19 фев 2018 14:02
Цитата "K_A_T_E":



Спасибо за фото!
А как бы еще фото на 20-24 дом, а?!)))


В темах домов фото обновляют:
//forum.domik.ua/dom-22-zhk-evrika-t3071 0-520.html#p1600938
//forum.domik.ua/dom-23-zhk-evrika-t3132 8-360.html#p1619259
//forum.domik.ua/evrika-f593.html
19 фев 2018 14:09
Цитата "user-1":

На момент старта продажи 13 дома дома 10 и 11 были построены где-то на уровне 9 этажей. Они (10 и 11)раньше начали строиться, раньше поступили в продажу и раньше проданы соответственно. Конкретно по 13 дому был заявлен нереальный срок сдачи. Хорошо это помню т.к. сам стоял перед выбором. На момент покупки я не поверил в сдачу 13 дома в озвученные Аркадой сроки. Хочется верить словам Гулого о приемной комиссии ГАСКа на 20.03 по домам 10 и 11. Хочется, но не верится, нет оснований доверять чьим либо словам без документального подтверждения.

Включенное отопление на 10 и 11 - это надежда на то, что Гулый сейчас сказал правду.
19 фев 2018 14:18
Цитата "Oleg49":

Задача Аркади не затягнути строки 10,11 до 12, 13. А підтягти готовність 12,13 до 10,11. :umnik:

Не так: задача Аркади була здати всім всі будинки в оговорений строк. Це вже не зроблено. Маємо другий перенос. Це просто констатація факту.
Далі питання: виходячи з реальної ситуації по будинкам на сьогодні (з опаленням, відсотками робіт і т.д.) чи не краще здати 10-11-й, якщо вони вже готові (майже... як мінімум ДАБІ можна через місяць вже запрошувати)? Ну і далі всіх робочих з них перевести на 12-13 (щоб і ці будинки максимально прискорити по здачі)? Чи треба буде 10-11-у стояти пару місяців готовими, але просто чекати поки добудуються решта?
19 фев 2018 15:18
В реальном мире так и должно быть, но есть вопросы по общим для всех домов сетям - трансформаторной №45, коллектору, территории. Если они будут к концу марта в 100% готовности, то ничего не мешает запланировать сдачу 10-11 раньше. Если с вышеперечисленным проблемы, то опережение в составе 2 домов отменяется. Ну и да, затем общий перенос, как писал Олег. Мне кажется, что к этому идет, поскольку коэффициент выполнения обещаний от господина Гулия = 0. С таким количеством объектов прораб просто не успевает контролировать отклонения, где необходимо и реагирует с опозданием, а иногда и только после встречи с инвесторами.
19 фев 2018 15:18
Цитата "SanYork":


На данный момент я не могу припомнить ниодного обещания Гулого, которое он выполнил бы(касается и 8-ого и 10-13, 14)!

Они выполняют, но не больше половины из обещанного и за вдвое больший срок.
Это их золотое правило. Стандарт уже.
19 фев 2018 16:33
Цитата "LanyS":

Они выполняют, но не больше половины из обещанного и за вдвое больший срок.
Это их золотое правило. Стандарт уже.

Будем надеяться, что когда-то таки жизнь накажет Гулого за треп языком!
Я просто не понимаю, как так можно смотреть в глаза людям и нагло врать?!
19 фев 2018 19:25
Цитата "SanYork":

Будем надеяться, что когда-то таки жизнь накажет Гулого за треп языком!
Я просто не понимаю, как так можно смотреть в глаза людям и нагло врать?!

Это нормальная практика - рвать ж... за тех, кто тебе платит зарплату. Мы все здесь такие же, т.е. отстаиваем точку зрения которая нам приносит прибыль и блага.
19 фев 2018 22:35
Цитата "Wwist":

Это нормальная практика - рвать ж... за тех, кто тебе платит зарплату. Мы все здесь такие же, т.е. отстаиваем точку зрения которая нам приносит прибыль и блага.


Красавец . Подметил такой тонкий момент. Ни когда изАркады не будет на стороне инвесторов...
20 фев 2018 05:34
Цитата "Maksim88":


Красавец . Подметил такой тонкий момент. Ни когда изАркады не будет на стороне инвесторов...

На чьей-то стороне выступают либо в суде либо в драке. Зачем мне благосклонность Гулого или ИзАркады? Я требую выполнения взятых на себя обязательств.
20 фев 2018 07:02
20/02/2018
20 фев 2018 11:43
Цитата "user-1":

На чьей-то стороне выступают либо в суде либо в драке. Зачем мне благосклонность Гулого или ИзАркады? Я требую выполнения взятых на себя обязательств.


:super: в конце концов это репутация банка,вот пусть и выполняют
20 фев 2018 11:49
из сданных в Эврике домов, только дом №8?!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .738740. . .1125
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее