Подать объявление

ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 20 586 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
109из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
20/14%
7/5%
28/20%
33/24%
50/36%
1. . .112114. . .203
21 июнь 2017 14:32
Полно других строек и проектов в Киеве и возле него поищите лучше там а то как то напряжно такой чат читать. Уже кто вложился тот вложился назад дороги нет, а мутить воду о каком-то строительном кооперативе не вижу смысла
21 июнь 2017 14:36
Я подниму пост с объявлением, до конца текущей недели составляем список :)
Цитата "Magpie fm":
Объявление.

В ближайшее время планируем сделать анализ воды. Вскладчину получаются затраты не большие, зато будем знать нужны ли фильтры в квартиры для использования воды в пищу, для работы техники.

Если тут найдутся желающие поучаствовать, сообщите, пожалуйста. Добавим в список :)
21 июнь 2017 15:24
По правилам форума не могу оставить контакты.
Вы ж будете когда-нибудь в ОГ? - я скажу в какую квартиру занести, норм? :)
Подгадаем так, чтобы сразу результаты вам отдали. А в список вас внесут, не переживайте.
21 июнь 2017 16:44
Оки, спасибо
22 июнь 2017 18:14
Друзі доброго дн, ось хочу купити квартиру в цьому комплексі но почитав форум трошки заплутався, скажіть хто вже купив та консультувався зі своїми юристами, які там реальні проблеми, чи не буде проблем??? :smoke: :smoke: :smoke:
22 июнь 2017 23:21
Цитата "simion":
Друзі доброго дн, ось хочу купити квартиру в цьому комплексі но почитав форум трошки заплутався, скажіть хто вже купив та консультувався зі своїми юристами, які там реальні проблеми, чи не буде проблем??? :smoke: :smoke: :smoke:

Збудовано перший будинок на 128 квартир, будуються 2-4 будинки сумарно на 170 квартир, і 5 будинок на 140 квартир. Судячи з темпів можна допустити, що скоріш за все десь в серпні-вересні можуть розпочати продажі по шостому будинку. Купили квартири дуже багато хто. Зрозуміло, що інвестиція в житло - дуже серйозне питання і багато хто консультувався з юристами. В тому числі і я. І я зробив свій вибір, але не буду рекомендувати Вам, який вибір робити саме Вам. І ось чому.

Якщо ви хочете самі нести відповідальність за прийняті, а не перекладати її на інших, то варто поспілкуватися зі своїми юристами. Причому радше в руслі "які є ризики" з юридичного боку. Зважити на ризики з боку ринку нерухомості, якщо у Вас є якісь інсайди. Співставити ризики/зиски, плюси і мінуси цього проекту.

Бо якщо ставити питання, "чи не буде проблем", то тут я Вам скоріш пораджу діяти іншим чином. У метро є купа реклами "фіналіст шоу естрасенсів надцятого сезону допоможе, розкаже майбутнє, тощо". З питанням "чи не буде проблем" - туди в той бік. Якщо до юристів, то саме за слабкими сторонами документів, за моментами де ви добре захищені, де погано, де хороші документи у забудовника, де погані. І саме особисто, керуючись документами і фактами. Вірити виключно форумам не можна, тут купа тролів і не виключені впливи з боку ботів. Тож, бажаю Вам мужності у прийнятті Вами рішення, яким би воно не було.
22 июнь 2017 23:56
Цитата "lilaci":
Боже, люди, вы такие ленивые. В моем самом первом сообщении есть номер дела. Зайди в реестр судебных дел и сами посмотрите! Все хотят все на блюдечке..может еще в суд сходить от застройщика и вам все рассказать?

Зате Ви не лінивий. Не полінилися, розглядаючи різні пропозиції на ринку нерухомості, зареєструватися на форумі і проінформувати користувачів, що ПЛАНУЄТЕ інвестувати в п'ятий будинок, після чого не полінилися "вести діалоги"(с) по питанню каналізації і судового діла.

Щоправда, схоже, полінилися прогортати форум назад, і звернути увагу, що ліниві користувачі вже неодноразово обидва питання розглядали.

Зате не полінилися зробити пару вкидів про корумпованість прокуратури, про зміну суддів невідомо на чию користь.

Щоправда, полінилися підкрепити свої припущення фактами.

Не полінилися поставити штамп лінивості на користувачів форуму, що тут за Вашої відсутності більше 100 сторінок обговорили.

Тож я в свою чергу не полінюся запитати, якщо Ваша ласка, і Ви вже такий не лінивий - скажіть, чому саме в 5-ий будинок ви ПЛАНУЄТЕ інвестувати. Які плюси? І куди б Ви порадили інвестувати людині, що хоче жити в Гатному в багатоквартирному будинку, якби не в 5-ий будинок Озерного Гаю?

Дякую.
23 июнь 2017 06:44
Цитата "Sorokin":

Збудовано перший будинок на 128 квартир, будуються 2-4 будинки сумарно на 170 квартир, і 5 будинок на 140 квартир. Судячи з темпів можна допустити, що скоріш за все десь в серпні-вересні можуть розпочати продажі по шостому будинку. Купили квартири дуже багато хто. Зрозуміло, що інвестиція в житло - дуже серйозне питання і багато хто консультувався з юристами. В тому числі і я. І я зробив свій вибір, але не буду рекомендувати Вам, який вибір робити саме Вам. І ось чому.

Якщо ви хочете самі нести відповідальність за прийняті, а не перекладати її на інших, то варто поспілкуватися зі своїми юристами. Причому радше в руслі "які є ризики" з юридичного боку. Зважити на ризики з боку ринку нерухомості, якщо у Вас є якісь інсайди. Співставити ризики/зиски, плюси і мінуси цього проекту.

Бо якщо ставити питання, "чи не буде проблем", то тут я Вам скоріш пораджу діяти іншим чином. У метро є купа реклами "фіналіст шоу естрасенсів надцятого сезону допоможе, розкаже майбутнє, тощо". З питанням "чи не буде проблем" - туди в той бік. Якщо до юристів, то саме за слабкими сторонами документів, за моментами де ви добре захищені, де погано, де хороші документи у забудовника, де погані. І саме особисто, керуючись документами і фактами. Вірити виключно форумам не можна, тут купа тролів і не виключені впливи з боку ботів. Тож, бажаю Вам мужності у прийнятті Вами рішення, яким би воно не було.

Дякую буду дивитись, сьогодні домовився з дівчатами документи ще раз хочу подивитись та побалакати.
23 июнь 2017 07:43
Опача, нежданно-нагаданно в 4-м доме начал расти первый этаж. Ура товарищи :) Теперь задача догнать и перегнать :)
23 июнь 2017 12:48
УРРРРРРАААААА :super: :super: :super: :super: :super:
24 июнь 2017 19:32
Зачем установили окна на первом этаже? Они же будут в ненадлежащем состоянии до заселения.
26 июнь 2017 16:50
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. Кто брал рассрочку, сколько примерно выходит сумма переплаты ? Знаю, что лучше поехать в ОП, но мне бы просто в двух словах узнать) чтобы я мог двигаться дальше. Спасибо.
26 июнь 2017 18:22
Цитата "СЛО":
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. Кто брал рассрочку, сколько примерно выходит сумма переплаты ? Знаю, что лучше поехать в ОП, но мне бы просто в двух словах узнать) чтобы я мог двигаться дальше. Спасибо.


зависит от срока.

всеж лучше в оп узнать.

можно звонком.
26 июнь 2017 20:35
До 10 лет. Да,я понял. Спасибо.
27 июнь 2017 10:15
Всем привет. Давайте в воскресенье организуем футбольный матч "открытие сезона" в 18.00 на поле в нашем ЖК! Во первых познакомимся, во вторых класно проведем время) мужчины играют, девушки общаются и болеют за красивую игру.. Как предложение? Кто сможет?
27 июнь 2017 11:25
Цитата "Dzhuri":
Всем привет. Давайте в воскресенье организуем футбольный матч "открытие сезона" в 18.00 на поле в нашем ЖК! Во первых познакомимся, во вторых класно проведем время) мужчины играют, девушки общаются и болеют за красивую игру.. Как предложение? Кто сможет?


Идея крутая. Кроме первой очереди допускаются участники?)

И еще, не будут ли многие против, мол площадка для детей предназначена, а не для здоровых дядек?
27 июнь 2017 12:02
Интересовались, футбольная площадка не исключительно для детей, взрослые дядьки тоже люди и имеют право)))). Идея отличная. Только нюанс с ключами. Озвучивали, что предварительная запись в ЖЭКе, и там же брать ключи. Вобщем, нужно уточнить кто сможет дать ключи на вс и дадут ли.
27 июнь 2017 15:04
Здравствуйте будущим соседям!
Инвестировали в 5 дом вчера. Пришли пока сюда знакомиться)
27 июнь 2017 20:02
Цитата "salfi":
Здравствуйте будущим соседям!
Инвестировали в 5 дом вчера. Пришли пока сюда знакомиться)


с прибытием! :smoke:
27 июнь 2017 20:42
Ключи от поля беру на себя! Участники - все жильцы ЖК(будущие и нынешние). Цель-дать жизнь этой площадке и познакомится с соседями!)
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .112114. . .203
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx