Подать объявление

ЖК Озёрный Гай | Интергал Буд | Гатное

ЗастройщикИнтергал-Буд
Сдача ЖК2016 - 2022 г.
Планировки
от 20 586 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
109из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 138.
20/14%
7/5%
28/20%
33/24%
50/36%
1. . .105107. . .203
25 май 2017 12:45
Ще один реальний приклад. Вони кажуть, що дзвонять аж часу не вистачає на перегляди, але при цьому купа випадків, коли народ сам їде і ні черг, ні заперечень. Судячи з усього не так багато лишилося тих, хто не бачив. Дзвоніть, торопіть їх
25 май 2017 14:06
Тут кто-то спрашивал про 4 дом.

Динамика строительства на сегодня (с сайта застройщика):

ЖК «Озерный гай Гатное»
Дом №1: все строительные работы закончены

Дом №2:
Устройство фундамента — 100%.
Гидроизоляция стен цоколя — 100%.
Устройство стен — 45% (кирпичная кладка 3-го этажа).
Устройство монолитных плит перекрытия — 40% (3-й этаж).
Устройство перегородок — 30% (2-й этаж).

Дом №3:
Устройство фундамента — 100%.
Гидроизоляция стен цоколя — 100%.
Устройство стен — 45% (кирпичная кладка 3-го этажа).
Устройство монолитных плит перекрытия — 40% (3-й этаж).
Устройство перегородок — 30% (2-й этаж).

Дом №4:
Закончено устройство фундамента.
Выполнена стяжка под гидроизоляцию для устройства фундаментной плиты.
Устройство стен подвала- 30% (льются стены подвала).

Дом №5:
Устройство фундамента — 100%.
Устройство стен подвала- 50% (льются стены подвала).
25 май 2017 14:34
Цитата "Investor 1 dom":

8 грн кв.м. это скорее всего оплата придомовой територрии, она расчитывается по количеству кв.м. квартиры, а не прописанных/проживающих в ней людей.
Например, у нас 68 кв.м, значит мы будем платить 544 грн, а те у кого 103 кв.м. - 824 грн.



Все правильно. Я за придомовую территорию и написала вам ответ. Это что они будут ухаживать за территорией, озёрами, охрана наверное туда же
25 май 2017 14:35
Ніяких офіційних новин по 1-му будинку. Будівництво завершено (хоча і це не зовсім правда), а що далі?
25 май 2017 15:58
Хтось звертав увагу, чи є у квартирах з ремонтом кран перекриття води. У нас він мав бути десь під ванною. Але там зашито було і так просто піддіти щоб подивитися не вдалось. Я ж не думаю, що геніальні проектувальники зробили лише загальний кран на поверх
25 май 2017 20:06
Придомовая территория должна насчитывается на жильцов а не на квадратные метры так как этим пользуются жильцы а не квадратные метры!!! А по поводу водоемов то есть озеро это должен на жк следить а Гатное так как это общественное место а не жк и содержание озера не должно включаться в придомовую сумму
25 май 2017 21:05
Дивно, хто має слідкувати за територією. Ділянки знаходяться в оренді у ІнтергалБуду. Він визначає правила благоустрою, слідкує за порядком. Гатне аж ніяк не має витрачати будь-які ресурси на цю частину села. Знову ж таки про тариф. Користуються не метри, а квартира, а точніше людина. Але ж тут незрозуміло скільки людей живе. Але в принципі розуміється, що чим більше площа, тим більше людей. Тариф на квадратні метри просто найбільш зручний з усіх варіантів.
26 май 2017 05:40
Если озеро общественное место, как выше пишут и жк не должен за ним следить, то через несколько лет на территории жк будут не озера, а болота

Зато гроши сберегли ) пипл, вот даже не начинайте дискуссию кто за что должен и не должен платить, все видели в какой жк выкладывали, для меня важно чтоб территория была чистой и ухоженной, я готов за это платить.
Если для кого-то дорого, проходите мимо. Есть уйма комплексов без озер и зеленой территории.

8 грн с квадратного метра хочется верить что это подъемная цифра. Все знают среднюю квадратуру квартиры в жк озерный гай, имхо в месяц копейки выходят.
26 май 2017 06:11
Можливо, хтось планує бути на святі дня села
26 май 2017 06:48
Цитата "investor124":
Хтось звертав увагу, чи є у квартирах з ремонтом кран перекриття води. У нас він мав бути десь під ванною. Але там зашито було і так просто піддіти щоб подивитися не вдалось. Я ж не думаю, що геніальні проектувальники зробили лише загальний кран на поверх

Крана в квартире нет. Перекрыть воду возможно только на этаже и при условии, что ключи будут от щитовой
26 май 2017 06:50
а на выводах воды под краны в кухне и санузле, нет кранов?
26 май 2017 06:54
Цитата "Ezh":
а на выводах воды под краны в кухне и санузле, нет кранов?

У нас без ремонта и на выходах везде в квартире есть краны.
26 май 2017 07:05
Та логічно, що крани мають бути. Без ремонту 100%, та і з ремонтом логічно десь мають бути. Уявіть собі секція зводиться, прокладаються труби. Перед початком ремонту перевіряють труби на цілісність - дають напір. І що? Шість будівельників бігають по квартирах і шукають де тече? Та це якійсь сюр.
26 май 2017 08:35
Цитата "N.Comua":
Добрый день! Продолжаю интересоваться данным ЖК. Подскажите пожалуйста, комфортно ли будет жить с маленьким ребёнком? Есть ли в Гатном детский врач, детская поликлиника, детский сад, школа? Учитывая рост населения, примут ли моего ребенка в сад и школу Гатного? Спасибо.

Мне "вишневские" друзья рассказывали, что в Крюковщине в Европейском местечке есть детские педиатры. + в Вишневом есть поликлиника Веседа - ничего плохого не говорили.
26 май 2017 12:46
Цитата "MikeGGG":

Мне "вишневские" друзья рассказывали, что в Крюковщине в Европейском местечке есть детские педиатры. + в Вишневом есть поликлиника Веседа - ничего плохого не говорили.

Васеда )
27 май 2017 20:26
Хто був сьогодні на об'єкті, які новини?
28 май 2017 11:58
2й дом - до 3го этажа(3й не перекрыт).
3й дом - перекрывают 3й этаж.
4й дом - не видно

Первый дом стоит. Почему его не заселяют? Или это так кажется?
28 май 2017 13:08
А ви інвестор якого будинку? Перший завершено, але ще не готова каналізація, тому тягнуть час із видачею ключів. Власне ще не всіх запросили на перегляд, бо знову ж таки перше комунікації, потім ключі
29 май 2017 06:44
Цитата "investor124":
А ви інвестор якого будинку? Перший завершено, але ще не готова каналізація, тому тягнуть час із видачею ключів. Власне ще не всіх запросили на перегляд, бо знову ж таки перше комунікації, потім ключі


Нам у відділі продажу останньої суботи, а також в суботу позаминулого тижня підтвердили, що видача ключів починається з початку червня, і НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ БУДЕ БУДИНОК ПІДКЛЮЧЕНИЙ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ. Тобто, 1-й будинок має почати функціонування на септику.
Сподіваємось на добросовісне виконання забудовником своїх обіцянок.
29 май 2017 07:16
NazarB, питання навіть не в центральній каналізації. Питання в тому, що труби і до септика не були прокладені. Зараз ідуть фінальні роботи - накидають кільця на колодязі, роблять кришки і люки
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .105107. . .203
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее