Подать объявление

ЖК на пр. Комарова, 46 - "Интергал - Буд"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 176.
25/14%
12/7%
33/19%
51/29%
55/31%
234. . .180
05 март 2014 19:13
Отзывы о жилом комплексе




Жилой комплекс на просп. Комарова, 46
Киев, Соломенский район
Застройщик: "Интергал-Буд"

Киев, пр. Комарова, 46-Б, 46-В


Современные технологии строительства: монолитно-каркасное строительство, энергосберегающие технологии, утепление внешних стен, внешние и межквартирные стены – кератерм. В квартирах: цементно-песчаная стяжка полов, установка радиаторов отопления, счетчиков, электроразводка до квартир


16 июнь 2014 10:24

Це адреса проспект Комарова 46. Вже не пам'ятаю скільки років на цьому місці стояв будівельний паркан і ніякі роботи не велись, десь такий вигляд до недавнього часу мало це будівництво //promap.ua/9281.komarova-kosmonavta-pro spekt-46. Але пару тижнів назад там почали щось робити і 14.06.2014р.(в суботу) там повним ходом велись роботи і по території їздили бетоновози, не буду стверджувати, але мабуть просто змінився забудовник. Я живу через дорогу від цих будинків і можу сказати, що будуть вони всетаки трохи ближче до дороги(пр. Комарова) ніж на картинці, в години пік там досить багато машин тягнуться в пробці, на задньому плані там де мабуть плакат Інтергал-буд по факту ніякої зелені немає, ну хіба що тільки каштани які ростуть в один ряд над дорогою і відділяють тротуар від проїзджої частини, та й то тільки до мосту над зупинкою міської електрички "Борщагівка". А між електричкою і будинками гаражі. По території яка за будинками якщо дивитись на них з проспекту Комарова ніколи не ходила, але шматочок видно зараз з мого вікна і ну дуже це схоже на промзону, але здається там тихо, а трошки далі є стадіон великий справжній спортивний. Там де на картинці в правому нижньому кутку намалювали дерева, то їх там так багато бути не може, бо майже впритик до будинків з того боку паркан Київтрансгаз. Тепер про інфраструктуру. В 2 хв. пішки зупинка міської електрички "Борщагівка" звідти також йдуть майже всі електрички до Коростеня. Але міська електричка зараз ходить дуже рідко (на скільки знаю один раз на годину), але всеодно багатьом людям зручно нею користуватись). Будинок знаходиться посередині між зупинками "Івана Лепсе" і "Сім'ї Сосніних" швидківного трамваю (№ 1 і № 3), в 10-15 хв. пішки зупинка трамваїв 14 і 15, поряд зупинки автобусів 9, 69 і трошки далі 2, можна сказати багато маршруток в різні кінці Києва. В 2-5 хв біля мосту через залізну дорогу є ларьочок з шоколадками, цигарками, пивом, його вже кілька разів зносили але він і досі там; трошки далі через дорогу в дворі будинків 9-19 є магазинчик з трохи більшим асортиментом; в 5-10 хв пішки ТЦ "Відрадний"(раніше був ринок Відрадний, хоча якщо чесно то по цінам набагато вигідніше проїхати пару зупинок на трамваї до ринку Дніпро); в іншу сторону десь в 20 хв пішки є АТБ, Експрес-Кишеня, далі на Колібрісі Квадрат, Кишеня, Сільпо, кінотеатр. Все це не погано, але в Солом'янському районі дуже далеко від цих будинків школи(15-25 хв пішки) і ще далі дитсадки, нам довелось купувати прогулянкову коляску щоб було в чому дитину возити до дитсадка, бо дві зупинки не кожна дитина пройде сама. Як мама можу сказати, що коляску не доведеться тягти в підземний перехід для того щоб сходити за покупками, а от щоб потрапити в дорослу і дитячу поліклініку(Медмістечко) доведеться це робити, доречі до них пішки йти десь 20-30 хв. Навколо промзона, не зелено (до найближчого парку пішки не менше 20 хв), якщо не буде дитячої площадки то гуляди взагалі немає де, до шуму залізної дороги я прекрасно звикла і взагалі нічого не чую, трамвай не шумний, транспортна розвязка хороша.

P.S. Може хтось підкаже які ціни Інтергал-Буд виставляє на квартири на початку будівництва, не скажу що місце хороше для життя, але зараз в цьому районі Микитську Слободу чи Донця 2 я не потягну по фінансам, а тут поки почнуться продажі ще можна трошки дєнюжку підзбирати, ну просто звикла до цього району і не можу далеко поселитись від батьків.

17 июнь 2014 09:24
Цитата "kucr":
Може хтось підкаже які ціни Інтергал-Буд виставляє на квартири на початку будівництва


Исходя из текущей политики застройщика советую ориентироваться на стоимость в районе ~1400/м2 на двушку в районе 6-12 этажей. Обычно этот застройщик начинает продажи не раньше, чем закончит 10ый этаж.
19 июнь 2014 07:40
Сейчас поеду посмотрю что там :yes:
25 июнь 2014 12:15
В відділ продаж мені про ці будинки так сказали:
"Комарова, это проект, на сегодняшний день разрабатываются планировочные
решения и концепция участка, более детально можно будет вернуться к осени".

Тобто, навіть вони нічого не знають. А дивлячись на те як вони не поспішають починати продажі по будинку на Деміївській, то продажі можуть початись десь з Нового року, але це тільки моя думка.
26 июнь 2014 11:22
Вчора проходила повз будівельний майданчик і була здивована, що майже о 9 годині вечора ще працював генератор і один зварник, але щось робив. Ворота звичайно були закриті і там всюди написано, що це небезпечна зона, тому намагалась роздивитись на якій стадії будівництво через дірки в паркані, але у них там все закрито будиночками для будівельників, тому роздивитись можливо тільки з боку стоянки.

Будівництво обох будинків на однаковій стадії, десь тиждень назад до котлованів підїжджали бетоновози, щось там заливали, а зараз десь на рівні 2 м нижче рівня землі вкладено сітку з арматури мабуть для наступного шару заливки фундаменту. Здалеку, так сказати діаметр будинків здався невеликим, хоча по зовнішньому вигладу в плані схоже на будинок по Саперно-Слобідській. І ще відстань між будинками десь 15 м, але для того що згідно ескізу більше місця і не потрібно.
21 авг 2014 05:42
Будівництво йде кожного дня (і в вихідні) до 19:00-20:00. В обох будинках моноліт залили на рівні вище паркану, тому вже не треба шукати дірки в паркані, щоб побачити, що там відбувається.
21 авг 2014 07:43
Был вчера в половине второго, стоят 2 относительно небольших крана, как я понял строят параллельно 1-е этажи, вернее только начинают. Рабочих не наблюдал,была сплошная тишина :) Но кто знает может у них тоже как раз обед был массовый :) Паспорта объекта тоже не нашел!
Как показывает практика почти все объекты Интергал начинает продавать с 6-го плюс-минус этажа. По цене я думаю метраж должен быть чуть ниже Демеевки ихней, все же, там место по кошернее будет. Хотя с нашим курсом тяжело что то угадать :(
22 авг 2014 13:18
Крани дійсно не високі, але щоб побудувати до 5-8 поверху їх висоти вистачить, потім висоту будуть нарощувати як і всюди. По тому як працюють крани ввечері здається, що будинок який ближче до залізниці льють активніше, але результат не дуже відрізняється від другого будинку. В будні дні що там в обід не знаю, але коли було дуже жарко, то дійсно по роботі кранів можна було подумати, що нічого не роблять, зате після 18:00 наганяли темпи, воно й на краще, бо чим довше застигає бетон тим він міцніший.
Сподіваюсь тут ціни будуть нижчі на багато ніж на Демііївці(ну хоча б в доларах), тим більше, що біля цих будинків немає метро, шкіл, дитячих садків, зате є промзона.
Паспорту об'єкта, мабуть, досі немає так як він досі в стадії проекту. На скільки мені відомо призначення ділянки на якій будуються не для житлових будинків, а для складів, тому треба змінити це. Потім треба отримати дозвіл на проведення будівельних робіт, офіційно процедура займає від 65 днів. Тому чекаємо осені.
26 авг 2014 13:37
Сьогодні зранку було видно, що закінчують будівництво стін перших поверхів обох будинків.
При в'їзді на територію з'явився паспорт будівельного майданчика. Закінчення будівництва на скільки я зрозуміла 2 кв. 2016 року.
26 авг 2014 15:02
:hi: Cпасибі за інфу, треба буде глянути. А там часом нема стенда , які будуть кімнати ,метражи ? Знаю в Деміївці і Яскравому є, мабуть тут також буде але з часом.
29 авг 2014 13:44
:hi:
Был сегодня в обед возле стройки. Привезли довольно много рабочих деревянных поддонов , или как они там называются :notsure: Рабочих было не много, не строили а вяло занимались рутинной работой на территории. Краны работали но, тоже не строили а перемещали различные материалы. Визуально видно что конкретно стройкой пока не занимаются,( ну по крайней мене то что видел я сегодня), а занимаются подготовкой, рутинной работой. Процесс медленно но уверено идет)
25 сен 2014 10:01
:hi: Стартовали продажи квартир, и есть уже инфа на оф сайте. Увы :( но чуда не будет, первый взнос 50 процентов и рассрочка до конца этого года. :protest: Видать или дела у ИГ плохие, или даже не знаю, может думают что состоятельные беженцы выкупят. Так что лично я про обьект забываю :(, если конечно не изменят условия
25 сен 2014 10:13
Крани ще два тижні назад розібрали і з того часу не видно, щоб щось будували, а вже продають. Не серйозно якось :no-no:
25 сен 2014 11:06
Цитата "Mr.B":
:hi: Стартовали продажи квартир, и есть уже инфа на оф сайте. Увы :( но чуда не будет, первый взнос 50 процентов и рассрочка до конца этого года. :protest: Видать или дела у ИГ плохие, или даже не знаю, может думают что состоятельные беженцы выкупят. Так что лично я про обьект забываю :(, если конечно не изменят условия


В відділі продаж вияснила все.
На початку жовтня планують поновити будівництво, але зараз тільки той будинок, що ближче до залізниці. Ввод в експлуатацію цього будинку до 31.12.2015р.
Офіційний старт продаж в жовтні, зараз тільки проводять бронь квартир, але ціни вже відомі. Якщо до старту продаж брати, то розстрочка буде до кінця 2014р. і до кінця розстрочки вартість квадратного метра незмінна. Потім можливо буде розстрочка на довший період.
Вартість квадратного метра в однокімнатних квартирах від 10 000 грн. В двохкімнатних теж десь так.
26 сен 2014 13:35
26 сен 2014 19:02
С 25.09.2014 начато бронирование квартир в жилом комплексе по пр-ту Комарова, 46.
Стоимость квадратного метра стартует от 9 900 грн/кв.м.
28 сен 2014 15:34
Добого времени суток всем.
Может кто нибудь знает ответы на вопросы:

1. На сайте есть планировки, но на них написано, что это план второго дома. Вопрос в том, первый дом такой же планировки относительно сторон света или в зеркальном отображении.
Ну и какая то не понятная схема.
В отделе продаж сказали, что первым в продажу поступит первый дом, возле которого гаражи (вместо которых, кстати, планируется ТРЦ Авеню построить. Не Интегралом), а если судить по схеме второго дома (на сайте), то первый дом относительно второго - расположен в сторону центра, то есть со стороны КиевТрансГаза. Где правда?
Вопросы связаны с тем, чтобы определить куда будут выходить окна стороны дома с однокомнатными квартирами.

2. Текущая тема появилась в марте. Стройка началась (активно) летом, а на вывеске перед въездом на стройку висит вообще странная информация об объекте.
Судя по ней стройка действительно начинается во 2 квартале 2014 года, а заканчивается во втором квартале 2016 года. На этом совпадения со стартовым сообщением этой темы заканчиваются.
Заказчиками там являются какие то секты (не особо разбираюсь в конфесиях и религиозных иерархиях).
Назначение строительства - производственная база и культовое сооружение (судя по всему церковь).
На картинке изображены одноэтажные здания и большая парковка.
Интеграл-буд - только подрядчик.
Картинка прилагается ниже. (сорри за качество, но суть более-менее разобрать можно)

В связи с этим актуальный вопрос. Что там на самом деле будут строить и на строительство чего там на самом деле есть разрешения?
Не окажется ли потом, что могут строительство "заморозить" из-за нецелефого назначения? (не хотелось бы верить, так как Интеграл вроде бы один из самых надежных застройщиков).


P.S. Ну и кое какая инфа из отдела продаж.
Как уже писал - вместо гаражей планируется строить ТРЦ "Авеню" (застройщик не Интеграл).

Хотя судя по виду гаражей и настроению аборигенов - ТРЦ там будет еще не очень скоро

Сейчас стройку домов приостановили - так как оформляют какие то бумаги и ждут доставки больших кранов.
Продажи планируют открыть в октябре, что кажется странным, так как обычно Интеграл начинает продажи с готовности дома этажей 7-8, хотя как сказали в отделе продаж - это ради эксперимента, чтобы изучить спрос на такой стадии проектов (может дальше так и будут начинать продавать?)
Схема рассрочки была озвучена в отделе продаж как не менее 50% сразу и остальное до конца второго квартала 2015 года по первому дому и до конца 2015 второго (правда на второй они не знают когда планируется старт продаж).
Цены от 10000 до 10800 (узнавал до 6 этажа, так как высоты боюсь :@-: и выше мне было не интересно) в зависимости от квадратуры, этажа и выхода на линию скоростного трамвая (самые дешевые - которые окнами смотрят на трамвай).
В отличии от других объектов Интеграла здесь на выходе покупатель получает голые стены (в буквальном смысле :winky: , то есть вообще без штукатурки), черновую стяжку пола, электрика только на входе в квартиру (разводки по квартире не будет). Обычную входную дверь (без накладок МДФ), однокамерные стеклопакеты, радиаторы будут, но какие пока не понятно.
Скорее всего в том числе и из-за этого и цена такая.
балконы и лоджии будут застеклены (поэтому их квадратура по коэфф.=1).
Между домами будет спортивная и детская площадки.

Ну и небольшие вести с объекта.
Активности строительства сейчас вообще нет.
Нет ни техники, ни людей (но уже писал - в отделе продаж объяснили тем, что сейчас что то оформляется и ждут большие краны)
Расстояние между домами будет приличное. До дороги расстояние, как по мне, маленькое, но кому как :yes:
Сейчас построен фундамент и первый этаж.
Расположение относительно транспорта - идеальное (если б метро еще было рядом, то было бы идеальнейшим). Две линии трамвая (одна из которых скоростная), ряд маршруток, городская электричка. И все это в 5 минутах пешком.
Маркетов, больниц, школ и садиков - там пока не высматривал.
Ну и ниже фотка, что сейчас там построено и в каком состоянии.
29 сен 2014 06:40
ТРЦ Авеню там планувався ще до кризи 2008 року, тому якось не віриться, що він там з'явиться хоча б в найближчі кілька років. Зараз в продажу будинок який ближче до залізниці і це його планування на сайті. Влітку Інтергал планував там побудувати два будинки по 25 поверхів, тоді в відділі продаж мені сказали, що це тільки проект і що буде насправді поки не відомо. Також я тоді запитувала про торговий центр Авеню, але сказали, що загальна концепція ділянки ще не готова.
Будівництво почалось в червні з того, що був демонтований фундамент того на що ви бачили плакат і на що був виданий дозвіл ще зо 5 років тому. Швидко побудували по першому поверху будинків і можливо до того часу ще не встигли отримати дозвіл на будівництво житлових будинків, тому крани розібрали і зараз не будують, але в відділі продаж обіцяють, що на початку жовтня будівництво продовжиться. Але в зв'язку з цим потрібно при укладанні договору перевірити наявність дозволу саме на будівництво житлових будинків і переконатись що змінено призначчення земельної ділянки.
Зараз планують будувати не 25, а 16 поверхів тому можливо і через це також продажі почнуться так рано. А з приводу розстрочки вони мабуть кожен день нові умови пропонують, бо ще пару днів назад розстрочка була до 31.12.2014р.
А відстань між будинками як на мене не велика і діаметр будинків теж не великий тому скоріш за все там поміститься тільки дитяча площадка(добре буде якщо взагалі Інтергал не закатає ту ділянку асфальтом мотивуючи це тим що під будинком що будується (думаю що той що продаватимуть пізніше будуватимуть теж пізніше)дітям гратись не можна.
Для любителів міської електрички варто сказати, що дійсно вона там ще ходить з перервами десь в годину, але не тільки вона одна там, бо через Борщагівку йдуть майже всі електрички в сторону Коростеня, ще кілька разів на день несеться Хюндай, а за деревами хоч і не видно, але чутно ще одну гілку залізниці по якій іноді ходять товарні потяги. Шум не дуже дістає(до нього скоро звикаєш) і будинок від поїздів трястись не буде.)
А на фото ближче будинок який зараз в продажу.
З транспортом там дійсно все добре, а от з усім іншим не дуже, я про це вже писала.
06 окт 2014 09:04


З 25.09.2014 відбувається бронювання квартир в житловому комплексі на проспекті Космонавта Комарова, 46 у Солом'янському районі.

Проект комплексу передбачає два 16-типоверхових будинки, введення в експлуатацію яких заплановано на І квартал 2016 року.

Житловий комплекс відповідає всім вимогам сучасного міського життя - відмінна транспортная розв'язка, розвинена інфраструктура району, сучасні технології будівництва та інженерне оснащення.

У комплексі передбачено дитячий та спортивний майданчики, гостьовий паркінг, комори, на перших поверхах будуть розташовані заклади зони послуг, обслуговування комплексу здійснює сучасна експлуатуюча компанія.

До кінця жовтня ціни від 9 900 грн/кв.м.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
234. . .180
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее