Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .4749. . .126
01 сен 2017 10:36
Цитата "DеnchiK":


Я не навязываю, я высказываю свое мнение.
Извините если я как то задел Вас, я тоже держал, но у меня штукатурки получится (с учетом работы) на несколько лет трудов! :shuffle:

Ви цілу сецію купили?)))та нічого,просто е і плюси і мінуси машинної.як і ручної.а у Вас трікииоднобоко вийшло.а на невеличкі обєми не кожна фірма зайде.
01 сен 2017 12:20
Цитата "АгроноМ1982":

Ви цілу сецію купили?)))та нічого,просто е і плюси і мінуси машинної.як і ручної.а у Вас трікииоднобоко вийшло.а на невеличкі обєми не кожна фірма зайде.


Альтист сказали будут делать штукатурку, в видеообзоре 3-хи.
А купили мы 115 квадратов, так что там есть где по штукатурить, представьте проем для лесници высотой 6 метров как отштукатурить, леса найти надо и за аренду заплатить тоже, а это не мало.....
01 сен 2017 13:55
В Вашому випадку згоден.тільки машинна.і під контролем,там людський фактор присутній.особливо нормально загрунтувати.в мене 60 в першій секціі.думаю осилю сам
01 сен 2017 14:14
Цитата "АгроноМ1982":
В Вашому випадку згоден.тільки машинна.і під контролем,там людський фактор присутній.особливо нормально загрунтувати.в мене 60 в першій секціі.думаю осилю сам


D-/ Надо ставить вебкамеру для контроля.....
П.С. Я сейчас живу в 60 и штукатурим машинкой, реально суперово, только надо хорошо все продумывать, чтоб не переделывать... :umnik:
01 сен 2017 15:23
Цитата "Anabel123":
Цікаво, а як буде відбуватися здача будинку? По секціях?

Здаватись буде весь будинок одразу.
01 сен 2017 15:26
Шановні майбутні мешканці Житлового будинку №1 та читачі форуму. До Вашої уваги свіжі фото з будівництва.
30/08/2017 Бориспіль. Житловий будинок №1. Роботи з облаштування прибудинкової території
01 сен 2017 19:20
Цитата "АгроноМ1982":
Машинная штукатурка крепче обычной, лучше цепляется к стене, лучше обезшумливает не трескается и еще много лучше.....чем она крепче?)))лучше цепляется?но после и еще много лучше стало совсем смешно.альтис,конечно,лучший.только среди инвесторов,думаю,есть люди,державшие шпатель и уровень.не вводите в заблуждение людей.


Давайте будемо чесними - машинну штукатурку важно "зкриволапити", тому й "лучше")
А так то Ваша правда - якщо вручну зроблено на совість - нічим не поступатиметься, окрім часу і ціни)
01 сен 2017 19:22
Цитата "Dim_Ka":


Як Вам на рахунок того, щоб згуртуватись коли викликати служби для підключення комунікацій?
Мені здається їм цікавіше закрити відразу декілька квартир. А електрика та вода взагалі потрібна з першого дня ремонту.


Сенсу групуватися немає. До того ж, якщо я правильно пам'ятаю, то в газовиків конкретні дні відвідин, а з електриками й водою проблем немає :yes:
01 сен 2017 19:26
Цитата "АгроноМ1982":

Ви цілу сецію купили?)))та нічого,просто е і плюси і мінуси машинної.як і ручної.а у Вас трікииоднобоко вийшло.а на невеличкі обєми не кожна фірма зайде.


На машинну штукатурку при малих площах люди групуються квартирами, чекають один одного, домовляються. Тоді з 60ти квадратів отримують 160 і фірми йдуть, та й з ціну можна збити) Для того і є цей форум) :thanks:
01 сен 2017 20:34
Цитата "zheka3789_2":


На машинну штукатурку при малих площах люди групуються квартирами, чекають один одного, домовляються. Тоді з 60ти квадратів отримують 160 і фірми йдуть, та й з ціну можна збити) Для того і є цей форум) :thanks:


О супер, у меня 115 метров по полу, а стен намного больше! Короче при вводе дома стучите в 263 кв., групируемся на машинную штукатурку!
02 сен 2017 07:59
ПОДСКАЖИТЕ
Пуск лифта будет произведен сразу при вводе дома в эксплуатацию или спустя некоторое время? 8-) :@-:
02 сен 2017 09:42
Цитата "DеnchiK":
ПОДСКАЖИТЕ
Пуск лифта будет произведен сразу при вводе дома в эксплуатацию или спустя некоторое время? 8-) :@-:

Нам обіцяли, що відразу :umnik: . Може представник від забудовника ще раз прояснить ситуацію, адже будматеріали на плечах далеко не занесеш...
04 сен 2017 12:11
В суботу був біля будинку.зайшов глянути на дворик:3охранніка стояли.і 2 людини щось робили.все.альтісу ми віримо,звичайно,але переносити вже нема куди.
04 сен 2017 15:26
Цитата "АгроноМ1982":
В суботу був біля будинку.зайшов глянути на дворик:3охранніка стояли.і 2 людини щось робили.все.альтісу ми віримо,звичайно,але переносити вже нема куди.

Будь-ласка, навіть не думайте про якийсь там перенос :no: і не переймайтеся окремими локальними ситуаціями.
Можливо у хлопців був перекус :notsure: .

Зараз ведеться активна робота, у тому числі й документальна, щодо завершення будівництва, здачі та введення будинку у експлуатацію :yes:
04 сен 2017 15:33
Когда запланирована церемония открытия объекта
04 сен 2017 15:39
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Будь-ласка, навіть не думайте про якийсь там перенос :no: і не переймайтеся окремими локальними ситуаціями.
Можливо у хлопців був перекус :notsure: .

Зараз ведеться активна робота, у тому числі й документальна, щодо завершення будівництва, здачі та введення будинку у експлуатацію :yes:
[attachment=0]DomN1_teh_pasport.jpg[/attachment]

Володимир,ви мене заспокоїли
04 сен 2017 15:49
В мене "рацуха" є.звертаюсь до альтісу,думаю форумчани мене підтримають.товариш вклався в британський квартал і уже більше року там живе,але історія не про це.вже рік як люди активно роблять ремонти,половина заселена.і там для збереження ліфтів зробили внутрішній каркас з двойки планок і зашили QSBсамою длешевою.для того,щоб зберегти ліфт.ціна-копійки як для забудовника.а коли хоча б активна фаза ремонтів закінчиться,знімаеться за пів години.да,зараз там всі плити в рекламі майстрів,типу"вася-супер-пліточнік",штукатурка дешево і т.д.не хотілось,щоб розмальовували новий ліфт,а якесь мудило щоб тільки почало,і замалюють швидко.вважаю,що краще рік потерпіти і в плитах поіздити,тим більшу що сотні тон сипучих і не дуже матеріалів йому возити,а потім насолоджуватись чистотою,ніж за кілька місяців вбити і подряпати його.форумчани,надіюсьь на вашу підтримку)))
04 сен 2017 15:59
Какие скидочные карты будет предоставлять застройщик для жильцов(строительные,мебельные магазины)?
04 сен 2017 19:41
Цитата "АгроноМ1982":
В мене "рацуха" є.звертаюсь до альтісу,думаю форумчани мене підтримають.товариш вклався в британський квартал і уже більше року там живе,але історія не про це.вже рік як люди активно роблять ремонти,половина заселена.і там для збереження ліфтів зробили внутрішній каркас з двойки планок і зашили QSBсамою длешевою.для того,щоб зберегти ліфт.ціна-копійки як для забудовника.а коли хоча б активна фаза ремонтів закінчиться,знімаеться за пів години.да,зараз там всі плити в рекламі майстрів,типу"вася-супер-пліточнік",штукатурка дешево і т.д.не хотілось,щоб розмальовували новий ліфт,а якесь мудило щоб тільки почало,і замалюють швидко.вважаю,що краще рік потерпіти і в плитах поіздити,тим більшу що сотні тон сипучих і не дуже матеріалів йому возити,а потім насолоджуватись чистотою,ніж за кілька місяців вбити і подряпати його.форумчани,надіюсьь на вашу підтримку)))


Це підтримую, але думав, що це забудовник і сам зробить)
Тут навіть питання не у вандалізмі, а в тому, що при перевозці будматеріалів пошкодити/побити ліфт всередині може кожен. Тому підтримую однозначно!
04 сен 2017 20:57
Цитата "АгроноМ1982":
В мене "рацуха" є.звертаюсь до альтісу,думаю форумчани мене підтримають.товариш вклався в британський квартал і уже більше року там живе,але історія не про це.вже рік як люди активно роблять ремонти,половина заселена.і там для збереження ліфтів зробили внутрішній каркас з двойки планок і зашили QSBсамою длешевою.для того,щоб зберегти ліфт.ціна-копійки як для забудовника.а коли хоча б активна фаза ремонтів закінчиться,знімаеться за пів години.да,зараз там всі плити в рекламі майстрів,типу"вася-супер-пліточнік",штукатурка дешево і т.д.не хотілось,щоб розмальовували новий ліфт,а якесь мудило щоб тільки почало,і замалюють швидко.вважаю,що краще рік потерпіти і в плитах поіздити,тим більшу що сотні тон сипучих і не дуже матеріалів йому возити,а потім насолоджуватись чистотою,ніж за кілька місяців вбити і подряпати його.форумчани,надіюсьь на вашу підтримку)))


👍
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .4749. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее