Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .3941. . .126
26 июль 2017 13:43
Шановні майбутні мешканці Житлового будинку № 1.
Дякую Вам за усі висловлені Вами думки та особисті міркування.
Надам певні пояснення, оскільки, нажаль, у деяких коментарях помітні моменти непорозуміння.

Зазвичай у житті ми надаємо оцінки об’єктам, предметам, подіям на основі одночасного співставлення лише двох- трьох критеріїв. Так побудоване людське мислення. Крім того, нажаль, не у кожній сфері у нас є достатньо знань, тому ми часто не звертаємо уваги на інші критерії (навіть надважливі) або некоректно оцінюємо певні аспекти.
Це може важко збагнути, але при прийнятті технічних рішень необхідно одночасно задовільнити усі критерії. Дуже часто всі можливі варіанти рішень утворюють множину недомінованих альтернатив – коли кожне рішення краще інших лише за декількома своїми параметрами, а за іншими – гірше. І не має єдиного найкращого рішення. Тому, звичайним людям у таких справах буває важко знайти порозуміння – кожен використовує 1-2 важливих для нього аргументів, і кожен по своєму правий. Як у обговоренні з мангалом. Або як у навколодомових територіях – хтось бажає парковку побільше, а хтось хоче все цілковитим газоном.

Тож, необхідно знаходити компромісні рішення, які враховують абсолютно УСІ нюанси, притаманні конкретному будинку, багато з яких не є на поверхні і просто можуть бути невідомі інвесторам у ЖК, навіть, технічно освіченим людям.
Наприклад, на певних місцях де фактично наші люди в країні залишають автівки нема можливості нанесення «офіційної» розмітки паркувального майданчика, оскільки десь поруч є якась комунікація або відстань до чогось менша або ще якась норма. Або такий факт, що за статистикою організація невеличкого паркувального майданчика без розмітки дозволяє фактично розташовувати більше автівок ніж такий майданчик з розміткою і т.д. і т.п. У кожному конкретному питанні є багато нюансів, і без всієї інформації звичайній людині не кожне рішення може виглядати кращим.
Компанія «Альтіс-девелопмент» саме для цього і працює, щоб знаходити такі компромісні рішення для Вас и Вашого побуту.

Тому прохання, будь-ласка, дочекайтесь завершення облаштування прибудинкової території, уникайте робити висновки без врахування усієї інформації, та женіть негативні думки геть – Ви отримаєте чудовий будинок, з найкращою прибудинковою, а усі деталі вже продумані фахівцями та будуть виконані в рамках технічно можливого.

Також, зверніть будь-ласка, увагу, що найбільшою помилкою у житті є «не змінюватись».
Одна з наших «фішок» – здавати будинки у найбільш наближеному вигляді до початкових візуалізацій. Звичайно, якщо при фактичній реалізації є необхідність зробити незначні зміни або відхилення, то ми їх робимо, і робимо у бік покращення загального результату, навіть за рахунок додаткових витрат.

Декілька окремих коментарів:

Цитата "zheka3789_2":

Це вже стандарт для українських забудовників - красиво малювати, а робити вже за фінансами.

А у забудовників зовсім немає мотивації робити по іншому, і справа тут не у забудовниках, а у покупцях. Люди при виборі в основному, знов таки ж оперують лише 2-3 критеріями, перш за все – ціною. Наприклад, навіть більшість з наших інвесторів, з вас, шановні читачі форуму, при прийнятті рішення про покупку зовсім не задавались питанням про електропроводку у домі, яка буде стяжка, труби, наскільки рівними будуть стіни, про те з чого буде викладена прибудинкова біля першої секції (можна ж все заказати асфальтом! – все одно буде як на малюнках). Або, наприклад, подивіться на стіни будинку. Якщо стати поруч з більшістю інших новобудов (з покриттям), то легко побачити, що вони не рівні, не гладенькі, мають багато невеличких вм’ятин. І подивіться на рівненькі стіни Житловогу будинку № 1. Ви навіть зараз про ці стіни не думаєте. І так ще багато деталей у будинку, які ми робимо краще, навіть не розказуємо Вам про це, щоб не перевантажувати дрібницями.
Щодо стін – все легко. Треба більш кваліфіковані робітники, більш якісні матеріали, контроль робіт, більше часу на роботи – а це гроші. Не всі споживачі хочуть платити за якість, купують де дешевше, але потім чомусь обурюються кривим стінам, стяжці у квартирах, діркам та іншому.
Так само із прибудинковими і всім іншим. Певні забудовники виходять з того, що навіщо все це робити забудовникам, якщо це не впливає на продажі?! Крім того, з нашими людьми інколи буває робиш краще – «сідають на голову». Фактично такі певні забудовники відповідають запитам інвесторів і покупців. А красиво малюють, бо люди хочуть це бачити.

Щодо нас, забудовника «Альтіс-Девелопмент». Ми орієнтуємось на покупців, що відрізняють якість та намагаємось навчати ринок у цьому напрямі.
Ще раз нагадаю, що як раз максимальне дотримання початкової концепції і є нашою фішкою. Звісно з певними розумними відхиленнями. Крім того, також наша фішка – найкраще облаштування придомової території. І три черги Первоцвітів, і Житловий будинок № 1 тому підтвердження.

Цитата "zheka3789_2":

По проекту: те, що макет дуже буде різнитися від реальності я для себе зрозумів, коли випадково натрапив на один з перших Альтісовських будинків у Борисполі на Головатого 47.

Цитата "zheka3789_2":

Побачимо на скільки внутрішній дворик буде відрізнятися від макетного

До чого тут перші будинки? Буде непогано якщо випадково натрапити на Первоцвіт, наш попередній проект (300 м від Житлового будинку № 1) – на даний момент найкраща прибудинкова у Борисполі, навіть телефільм там знімали. І, до речі, цілком відповідає початкові концепції.

Внутрішній дворик звісно буде дещо відрізнятись. Буде краще. Макет – це схематичне зображення основних елементів. Невже хтось захоче щоб ми повністю його дотримувались і не зробили велопарковки, тренажери і багато чого бо їх туди фізично не вклеїли виробники макету?!
Або на цій площі перед першою секцією – на «генплані» одне дерево, на макеті два, а реально посадили три деревца! Невже одне треба спиляти? Все ж робиться в межах здорового глузду.
Після здачі будинку можна пройтись і порахувати усі дрібниці, що будуть відхилятись. Тільки треба рахувати об’єктивно – не лише, те чого десь нема, або переміщено, але що з’явилось, а у плані не було.

Цитата "zheka3789_2":

Площадь возле 1 и 2-й секций отличается сильно, видео презентация и презентация макета с реальностью разнятся сильно!
Конечно проще заслать все тротуарной плиткой, но ведь нам и деревья нужны с газончиками!

На самом деле проще все закатать асфальтом:
Выгоды – скорость работ 1 день на площадь! цена минимальна, выступающие плитки, волны практически незаметны. Рисков – 0, разве кто-то обещал плитку? да еще с дизайнерскими «прибамбасами»? А если асфальт взять не черный, а цветной – вау! какая красота была бы, и для компании экономия!


Клумбу (а по факту газон с 3мя кустиками - все ж хотят как на рисунке) сделать гораздо легче.
Для плитки надо сделать подушку (подстил), утрамбовать, выкладывать каждую плитку.
Для клумбы не надо трамбовать и сыпать щебень, только земли насыпать. А учитывая сколько грунта вывезли, делая паркову перед третьей секцией, то еще бы и на транспорте сэкономили. И конечно же была бы экономия на плитке и работах на участке клумбы.
Также учтите топологию площади, это еще хуже, чем седловая поверхность – отсюда все эти неровности, волны и т.п. с плиткой.



Если клумбу или какой-то другой некритичный элемент где-то не сделали, переместили или чем-то заменили, то нам так было сложнее, но объективно была такая необходимость.
Просто подождите окончания работ. Все что Вы видите сейчас – это неоконченное решение. Примерную визуализацию площади уже выкладывали. Продублирую.



Цитата "nuclearjazz":
На генплане реализованно значительно лучше чем получилось на практике :)
В отделе продаж мне говорили что клумбы будут, значит от изначальной реализации отказались.

Объективно, не знаю, когда и о чем была речь в отделе продаж.
Часто бывает путаница в терминологии. Если о клумбах на придомовой – то клумбы будут. Если о клумбах на придомовой возле 1й секции – то могла идти речь о внутренней придомовой. Во дворе будут клумбы. Если о клумбах на внешней придомовой – то, например, снаружи 3й секции практически одна сплошная газон-клумба.
Пожалуйста, просто подождите окончания работ.

Цитата "nuclearjazz":
Не совсем понял почему площадь не сделали ровной,

Попробую объяснить попроще, если опять будет не понятно (сорри, т.к. текста сегодня пишу много), то не стесняйтесь – пишите, буду пробовать пояснить еще.

У площади очень непростой рельеф местности. Разницу между высотой возле дома и проезжей частью хорошо видна у 3й секции. Если выровнять всю площадь горизонтально под высоту у дома и проход у 3й секции, то на стороне проезжей части вдоль Лютневой будет высокий «обрывчик», а в сторону перехода на перекрестке будет перепад (нужны ступеньки / уклон). По Лютневой нужен тротуар для проходящих мимо дома. Разные варианты делают это место или небезопасным, или «съедают» добрую часть площади. Опустить всю площадь до уровня проезжей части тоже было не лучшим решением (хоть так возможно было бы и выгоднее, чем сыпать много щебня). Плюс это еще всякие нюансы с безопасностью дорожного движения, обустройством мест общественного пользования и т.д.

Цитата "nuclearjazz":


и как было подмечено ранее - фонари выглядят очень красиво, но вопрос о практичности повернутого фонаря - на нем будет собираться пыль от дороги и свет будет тускнеть, а в сильный снегопад его попросту засыпет :)

Совершенно не стоит переживать.
Опять-таки нам гораздо проще и выгоднее было бы использовать обычные классические фонари, а не заказывать эти уникальные «чайки». Объективно делаем лучше в т.ч. и с функциональной точки зрения.

Если туда может попасть снег, то дождь попадет еще легче, и смоет любую пыль с фонаря. На зеркальной поверхности пыль не задерживается из-за ветра. Любой фонарь при работе нагревается и, думаю, сможет растопить снег. Во всяком случае, такие фонари используются уже не первый год и на практике ведут себя отлично в любую погоду.


Цитата "Anabel123":

Влітку ця бруківка буде справжньою розпеченою пательнею. І весь жар йтиме у квартири мешканців, чиї вікна виходять на Лютневу.


Не має чого хвилюватись. Таким чином розігріватись та давати зворотній жар буде асфальт або натуральне каміння, наприклад, граніт. Плитка, що використовується – зроблена з лиття розчину і для її викладення використаний пісок.
І другий фактор, будинок дуже гарно утеплений – це означає що взимку квартира захищена від зовнішнього холоду, а влітку від жари. Правильно утеплені будинки, як Житловий будинок № 1, «працюють як термос». Тому навіть, якщо б йшов жар, то це не відчувалось би у середині будинку. Зараз літо. Спробуйте зайдіть у середину будинку у жаркий день – цілком комфортні відчуття.


Цитата "Anabel123":

Ми ходили на вихідних дивитися внутрішній двір, то він просто крихітний! Але, що маємо, те маємо...


Цитата "zheka3789_2":

Розмір внутрішнього дворику візуально збільшиться після облаштування - головне, щоб використали якісні матеріали і якісно виконали роботи.


По якісних матеріалах та роботах – без коментарів, можете нам і не нагадувати :) всі не одноразово могли пересвідчитись, що саме це і є наш підхід.

По дворику - zheka3789_2 правий. Так виглядає поки двір пустий.
Це дуже цікавий ефект «когнітивної пастки». Коли територія чи приміщення пусте, то мозок людини не зайнятий обробкою візуальної інформації з окремих предметів, і людині здається, що приміщення чи територія меньші, ніж є насправді.
Наявно цей ефект можна спостерігати у так званих шоу-румах Житлового будинку № 1. У нас є демонстраційна квартира з ремонтом і сусідня така сама з ремонтом і меблями. Коли будете на просмотрі власної квартири зайдіть ще й у шоуруми. Дуже цікаво: заходиш у квартиру тільки з ремонтом – здається невеличкою, а заходиш у квартиру з ремонтом і меблями (така ж площа) – то це вже нормальна квартира, бери й живи!


Головне, дочекайтесь завершення робіт з облаштування придомової території, як зовнішньої так і внутрішньої. І наочно пересвідчитесь, що продумана кожна дрібниця, і ми як надійний забудовник зробили все якнайраще, і звісно краще і більше ніж зображено на планах. :hi:
26 июль 2017 13:45
Шановні майбутні мешканці Житлового будинку № 1.
Дякуємо Вам за Ваші оцінки та зауваження.

Цитата "Dim_Ka":
На минулому тижні ходив до квартири заміряти розміри та перевірити перепад стін і підлоги. Даю власне заключення: перепад стін - від 0 до 5 мм, підлоги - 0 мм. Поріняно з ЖК "Лелека", де перепад тін був 50-70 мм,не враховуючи того, що на початку кімнати перепад вгорі, а вкінці кімнати внизу, то "Альтіс" зробив стіни паралельними і рівними, підлога взагалі - ідеал.


Dim_Ka, дякуємо за Вашу оцінку. :thanks:


Цитата "zheka3789_2":

Так, стяжка реально крута))) Та й стіни рівні. Є в мене один виступаючий блок на стіні - при прийомі вкажу на недолік, зчешуть. А так реально все рівненько й без просвітів у стіні :super:

:super: :thanks:


Шановні Dim_Ka , DеnchiK, zheka3789_2 Ваші зауваження щодо бруківки і затірок прийнято до уваги, працюємо.

:yes: :thanks:
26 июль 2017 15:03
:pray:
*топологию площади = топографию поверхности площади
28 июль 2017 09:31
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Макет – це схематичне зображення основних елементів. Невже хтось захоче щоб ми повністю його дотримувались і не зробили велопарковки, тренажери і багато чого бо їх туди фізично не вклеїли виробники макету?!


Цілком згоден! Краще, коли по факту буде реалізовано більше різних корисних рішень, ніж це було заплановано заздалегідь! Окремо підтримую рішення з велопарковками та спортивними тренажерами! :yes:
28 июль 2017 10:14
Добрый день.У меня вопрос к Альтису - предусмотрено отверстие в виде гильзы под вывод трубопровода кондеционера или будем портить фасад здания ,да и опасно чтобы на голову куски бетона не упали при долбёжки стены?
28 июль 2017 12:05
Ron1k, :up:
:thanks:
28 июль 2017 12:06
Цитата " dimon":
Добрый день.У меня вопрос к Альтису - предусмотрено отверстие в виде гильзы под вывод трубопровода кондеционера или будем портить фасад здания ,да и опасно чтобы на голову куски бетона не упали при долбёжки стены?


Добрый день.
Гильза или какое-то другое отверстие в стене для прокладывания трассы от кондиционера изначально не предусмотрены. :no:

Исходили из того, что в зависимости от конкретной модели кондиционера и дизайна внутреннего помещения выводы могут быть или слева или справа от наружного блока. Также по разным причинам высота от пола такого отверстия может несколько отличаться в каждом конкретном случае. Или кто-то может решать сэкономить и поставить себе мультисплит (один наружный блок и к нему завязаны несколько внутренних в разных комнатах) – может потребоваться отверстие побольше. У многих наших жителей и дизайнеров будет разное видение как им было бы удобнее разместить выход на кондиционер.
Также по опыту Первоцвета многие жильцы далеко не сразу ставят себе кондиционеры, и отверстие в стене будет пустовать несколько лет.

Поэтому действительно для установки кондиционера необходимо будет сверлить отверстие.
И обратите внимание, что кронштейны кондиционера прикреплены к бетону: в квартирах на 2м этаже к специальной бетонной панели-части стены, на этажах с 3го по 9-10й – к бетонному перекрытию.
А отверстие в бетоне необходимо будет долбить только для квартир на 2м этаже. В квартирах на этажах с 3го по 9-10й отверстие будет высверливаться в блоках АЕРОК, что выполняется очень легко без дополнительных усилий. :yes:

При установке кондиционеров в любом случае потребуется соблюдение элементарных правил безопасности и, желательно, на всякий случай временно ограничить проход под окном/кронштейном. Так как всегда есть риск упустить вниз отвертку, ключ, любой инструмент или деталь крепления кондиционера. :)
Как правило, бригады по установке кондиционеров имеют очень хороший опыт в установке в самых разнообразных домах и условиях – легко смогут просверлить любое отверстие и проконтролировать безопасность.
28 июль 2017 13:00
то коли ж буде наш дім вводитися в експлуатацію? одні говорять серпень, інші вересень. можливо шановний забудовник трішки нас про інформує? може розкриє які таємниці про те які етапи нас далі чекають?
28 июль 2017 14:27
Цитата "гостя1467":
то коли ж буде наш дім вводитися в експлуатацію? одні говорять серпень, інші вересень. можливо шановний забудовник трішки нас про інформує? може розкриє які таємниці про те які етапи нас далі чекають?


Житловий будинок № 1 планується до вводу у експлуатацію у цьому, ІІІ квартралі 2017р. Готовність будинку і стан виконання робіт очевидно демонструють відповідність строку.
І серпень і вересень – обидва місяці третього кварталу. Швидкість проходження певних етапів не залежить цілком від забудовника, як наприклад, строки приймання будинку комісією, тому і можемо говорити лише такими дещо інтервальними строками.
Давайте рухатись по-етапно. Після безпосереднього завершення будівництва наступають етапи введення в експлуатацію: приймання будинку, видачі свідоцтва ДАБІ (державною архітектурно-будівельною інспекцією), потім відбувається присвоєння адреси будинку.
Орієнтуємось на вересень, але намагаємось зробити все якмога швидше. :hi:
28 июль 2017 15:59
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Житловий будинок № 1 планується до вводу у експлуатацію у цьому, ІІІ квартралі 2017р. Готовність будинку і стан виконання робіт очевидно демонструють відповідність строку.
І серпень і вересень – обидва місяці третього кварталу. Швидкість проходження певних етапів не залежить цілком від забудовника, як наприклад, строки приймання будинку комісією, тому і можемо говорити лише такими дещо інтервальними строками.
Давайте рухатись по-етапно. Після безпосереднього завершення будівництва наступають етапи введення в експлуатацію: приймання будинку, видачі свідоцтва ДАБІ (державною архітектурно-будівельною інспекцією), потім відбувається присвоєння адреси будинку.
Орієнтуємось на вересень, але намагаємось зробити все якмога швидше. :hi:
дякую за зрозумілу відповідь, з нетерпінням чекаємо '' того '' дня ))))
28 июль 2017 16:30
Цитата " dimon":
Добрый день.У меня вопрос к Альтису - предусмотрено отверстие в виде гильзы под вывод трубопровода кондеционера или будем портить фасад здания ,да и опасно чтобы на голову куски бетона не упали при долбёжки стены?


Тут я з забудовником солідарний - невідомо який в кого буде кондиціонер. Тут два варіанти - або зменшувати покупцю моделі кондиціонерів, або робити дірку, яку доведеться латати.
П.С. Спочатку я подумав як і Ви, а потім сам все зрозумів і тепер підтримую. :super:
29 июль 2017 16:55
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Добрый день.
Гильза или какое-то другое отверстие в стене для прокладывания трассы от кондиционера изначально не предусмотрены. :no:

Исходили из того, что в зависимости от конкретной модели кондиционера и дизайна внутреннего помещения выводы могут быть или слева или справа от наружного блока. Также по разным причинам высота от пола такого отверстия может несколько отличаться в каждом конкретном случае. Или кто-то может решать сэкономить и поставить себе мультисплит (один наружный блок и к нему завязаны несколько внутренних в разных комнатах) – может потребоваться отверстие побольше. У многих наших жителей и дизайнеров будет разное видение как им было бы удобнее разместить выход на кондиционер.
Также по опыту Первоцвета многие жильцы далеко не сразу ставят себе кондиционеры, и отверстие в стене будет пустовать несколько лет.

Поэтому действительно для установки кондиционера необходимо будет сверлить отверстие.
И обратите внимание, что кронштейны кондиционера прикреплены к бетону: в квартирах на 2м этаже к специальной бетонной панели-части стены, на этажах с 3го по 9-10й – к бетонному перекрытию.
А отверстие в бетоне необходимо будет долбить только для квартир на 2м этаже. В квартирах на этажах с 3го по 9-10й отверстие будет высверливаться в блоках АЕРОК, что выполняется очень легко без дополнительных усилий. :yes:

При установке кондиционеров в любом случае потребуется соблюдение элементарных правил безопасности и, желательно, на всякий случай временно ограничить проход под окном/кронштейном. Так как всегда есть риск упустить вниз отвертку, ключ, любой инструмент или деталь крепления кондиционера. :)
Как правило, бригады по установке кондиционеров имеют очень хороший опыт в установке в самых разнообразных домах и условиях – легко смогут просверлить любое отверстие и проконтролировать безопасность.

Спасибо за ответ.Ещё один вопрос.Как будет организована уборка на площадках?Уборка своими силами жильцов по графику или будет штатный работник ЖЕКА,которому зарплата будет включена в платёжке за комунальные услуги.Это исключило бы скандалы между жильцами.Как решаеться этот вопрос в Первоцвете?
29 июль 2017 18:50
ЖЕК! Альтис об этом писал и не раз, охрана, закрытая територия и т.д.
30 июль 2017 17:16
Цитата "DеnchiK":
ЖЕК! Альтис об этом писал и не раз, охрана, закрытая територия и т.д.

Я имел ввиду площадки на этажах.
30 июль 2017 17:37
А хіба ще є таке, щоб мешканці будинку самостійно на площадках прибирали?😊
31 июль 2017 05:57
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Надам певні пояснення, оскільки, нажаль, у деяких коментарях помітні моменти непорозуміння.

Спасибо за детальный ответ, мне очень нравится ваша работа на форуме, жаль что вы начали ее не с самого начала строительства :pray:
31 июль 2017 06:54
Друзі, а хтось думав про "аварійний злив" у ванні? А то я недавно підтопив сусідів і задумався... Штука в тому, що стяжка по всій квартирі 7см висотою, а каналізаційні виходи на 10см вище від перекриття. Звісно не варіант піднімати ще всю підлогу сантиметрів на 5 чи робити підлогу у ванні вище ніж у квартирі... Є в когось якісь варіанти?
31 июль 2017 07:06
Цитата "zheka3789_2":
Друзі, а хтось думав про "аварійний злив" у ванні? А то я недавно підтопив сусідів і задумався... Штука в тому, що стяжка по всій квартирі 7см висотою, а каналізаційні виходи на 10см вище від перекриття. Звісно не варіант піднімати ще всю підлогу сантиметрів на 5 чи робити підлогу у ванні вище ніж у квартирі... Є в когось якісь варіанти?


Проще поставить "Аквасторож", как вариант ссылка ниже.
//akvastoroz.com.ua.
есть разные производители и цены соответственно, а некоторые умельцы делают самодельные.
Есть еще и охрана система Ajax (ее можно подключит на пульт охранной фирмы) с возможностью управление всем домом удаленно свет и вода с системой защиты от протечек - но она дорогая!
31 июль 2017 09:58
Цитата "zheka3789_2":
Друзі, а хтось думав про "аварійний злив" у ванні? А то я недавно підтопив сусідів і задумався... Штука в тому, що стяжка по всій квартирі 7см висотою, а каналізаційні виходи на 10см вище від перекриття. Звісно не варіант піднімати ще всю підлогу сантиметрів на 5 чи робити підлогу у ванні вище ніж у квартирі... Є в когось якісь варіанти?


Сподіваюся, Ви не будете моїм сусідом зверху :nunu: :)
31 июль 2017 10:00
Цитата "Anabel123":


Сподіваюся, Ви не будете моїм сусідом зверху :nunu: :)


Хорошо что над нашей кватрирой только птички будут летать...... :smoke: :winky:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3941. . .126
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx