Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .3840. . .126
24 июль 2017 10:42
Демонтировали башенный кран - дело близится к завершению! :super:
24 июль 2017 12:59
Планируется ввод в эксплуатацию в конце сентября,плюс сессия міської ради на присвоение номера дому минимум две недели. Получается конец октября. D-/
24 июль 2017 13:06
Цитата "Кошкин дом 1":
Планируется ввод в эксплуатацию в конце сентября,плюс сессия міської ради на присвоение номера дому минимум две недели. Получается конец октября. D-/


Чего грустить?
Мы с супругой вложили в однушку в 2015 году, так вот порка ее строят мы в Первом купили 5-и комнатную, которую вот-вот сдадут, а однушка еще не готова!
Вот это грусть!
Думаю, что с присвоением почтового адреса все будет не так бюрократично, а с красной ленточкой и Мером в сопровождении местного телевидения.....
Я так думаю.....:hi:
Да и что нам почтовый адрес, на введение в эксплуатацию это не повлияет, поскольку сначала дом принимает ГАСК, а потом почтовый адрес, но после ГАСК дом считается построенным и введенным в эксплуатацию, соответственно будут передавать квартиры и выдадут право собственности!
24 июль 2017 13:48
Цитата "DеnchiK":


Чего грустить?
Мы с супругой вложили в однушку в 2015 году, так вот порка ее строят мы в Первом купили 5-и комнатную, которую вот-вот сдадут, а однушка еще не готова!
Вот это грусть!
Думаю, что с присвоением почтового адреса все будет не так бюрократично, а с красной ленточкой и Мером в сопровождении местного телевидения.....
Я так думаю.....:hi:
Да и что нам почтовый адрес, на введение в эксплуатацию это не повлияет, поскольку сначала дом принимает ГАСК, а потом почтовый адрес, но после ГАСК дом считается построенным и введенным в эксплуатацию, соответственно будут передавать квартиры и выдадут право собственности!


Ну вы квартирный магнат конечно :bye: . Я в Первый тоже вложила в 15 году, поэтому и грущу, что все планы нарушены, особенно, если учесть, что мои дети в этом году идут в первый класс уже в Борисполе.. :shuffle:

Понятно что ничего не поделаешь, хорошо, что хоть вообще достроили... Ждем.
24 июль 2017 14:21
Шановні майбутні мешканці Житлового будинку №1!
Щодо питання кількості реалізованих квартир надам відповідь трошки згодом – враховуючи певні припущення та коментарі форумчан щодо кількості та строків, стало зрозуміло, що потрібна узагальнена розвернута відповідь.
24 июль 2017 14:22
Цитата "zheka3789_2":
Ехххххх.....
Пройшовся сьогодні по постеленій бруківці - хвилі, а не бруківка. Я б сказав, що не якісно зроблено, ще й ті білі лінії невідомо що означають - спочатку думав, що парковка для машин, але то якась дизайнерська нісенітниця, а не розмітка :faceoff:

Цитата " dimon":
Ну и куда смотрит прораб.Где обещанное качество.Кто допустил брак , пусть и устраняют. Что ответит нам Альтис?


Шановні майбутні мешканці Житлового будинку № 1.
Завжди Вам вдячні за будь-які зауваження та пропозиції.

Шановний zheka3789_2, будь-ласка, повідомте більш детально в якому саме місці Ви помітили ці «хвилі» на бруківці – перевіримо та виправимо.
Також, будь ласка повідомте точніше, що Ви саме мали на увазі під “хвилями”? :

- бруківка закріплена не щільно та «грає» під ногами – на певних ділянках таке ще можливо, оскільки триває процес затирання швів, однак у будь-якому разі, будь-ласка, уточніть де саме;
або
- бруківка на одному відрізку має ділянки спаду та підйому, що чергуються між собою – це дійсно може потребувати виправлення – будь-ласка уточніть таке місце де Ви помітили не ідеальне викладення плитки.

Можливо Вам здалося «хвилями», що вся площа ззовні першої секції не має повністю горизонтального розташування?!
Так дійсно, земельна ділянка під площею перед першою та другою секціями має різні рівні та перепади на усіх своїх краях. І для того, щоб максимально раціонально використати усю площу та залишити можливість комфортного проходу пішоходам і мамам з колясками у будь-якому перехресному напрямку, проїзду дітям на велосипедах, самокатах, роликах, скейтах, ховербордах і т.п., заїзду на авто для паркування і одночасно з цим захистити тротуар високою бровкою від проїжджої частини, то вирішили відмовитись від ідеї вирівнювання усієї ділянки у горизонталь, оскільки це б привело до необхідності незручних різнорівневих сходинок з кожної відкритої сторони площі – практично по усьому відкритому периметру площі.

Щодо білих ліній, то дійсно це дизайнерське рішення з променями. :umnik:
При підготовці та виборі дизайн-макету площі було перебрано багато різних варіантів від орнаментів і шахматок до однотонного дизайну плитки з місцями під паркування. Варіант з «хаотичним», хитромудрим та довільним розташування світлих променів виявився найцікавішим та найпривабливішим. :)

Це природньо для людей, що спочатку будь-які новинки і незвичності визивають певне несприйняття, але завжди згодом новаторські рішення визивають зацікавленість та люди закохуються у них.
До речі, ці білі лінії-промені вже достатньо довгий час присутні у нас на алеї до відділу продажів Житлового будинку № 1.

Будь-ласка, також зверніть увагу, що прибудинкова територія, у тому числі й зовні першої та другої секцій, ще є незавершеними! Не всі рішення застосовані, ще не виконано певне «зонування» площі і ще чимало чого іншого.

Ще трошки часу і, коли усе буде завершено, – Ви переконаєтеся, що ця площа стане найкращим взірцем обладнання зовнішньої прибудинкової території у Борисполі.
Площа дійсно не зможе Вам не сподобатись. :yes:
24 июль 2017 14:23
Цитата "DеnchiK":
Да ладно Вам, я был в пятницу, все как в проекте, ровно, красиво!
На генплане или в презинтации все есть.
Га фонарные столбы посмотрите-они шикарные!
Да что там фонарные столбы-все шикарно!


Цитата "DеnchiK":
Демонтировали башенный кран - дело близится к завершению! :super:


:super: :thanks:
Шановні майбутні мешканці Житлового будинку №1 та читачі форуму.

Запрошуємо Вас на перегляд нової серії нашого відео-блогу про електропостачання у Житловому будинку №1

24 июль 2017 14:24
Цитата "Кошкин дом 1":


Ну вы квартирный магнат конечно :bye: . Я в Первый тоже вложила в 15 году, поэтому и грущу, что все планы нарушены, особенно, если учесть, что мои дети в этом году идут в первый класс уже в Борисполе.. :shuffle:

Понятно что ничего не поделаешь, хорошо, что хоть вообще достроили... Ждем.


:smoke:
Первый дом, первый класс - это знак - ДОМ ПЕРВОГО КЛАСА! , так должно было быть! :P
Думаю жить лучше в качественно построенном доме, чем в "быстро построенном"!
:hi:
24 июль 2017 14:42
:super: видео в тему
24 июль 2017 14:43
Цитата "Кошкин дом 1":


Ну вы квартирный магнат конечно :bye: . Я в Первый тоже вложила в 15 году, поэтому и грущу, что все планы нарушены, особенно, если учесть, что мои дети в этом году идут в первый класс уже в Борисполе.. :shuffle:

Понятно что ничего не поделаешь, хорошо, что хоть вообще достроили... Ждем.



Если вы в 2015 году покупали то наверное в конце 2015 года, а я в самом начале 2015 - можно сказать в конце 2014.....
24 июль 2017 14:49
Цитата "Жилой дом Номер Один":



Шановні майбутні мешканці Житлового будинку № 1.
Завжди Вам вдячні за будь-які зауваження та пропозиції.

Шановний zheka3789_2, будь-ласка, повідомте більш детально в якому саме місці Ви помітили ці «хвилі» на бруківці – перевіримо та виправимо.
Також, будь ласка повідомте точніше, що Ви саме мали на увазі під “хвилями”? :

- бруківка закріплена не щільно та «грає» під ногами – на певних ділянках таке ще можливо, оскільки триває процес затирання швів, однак у будь-якому разі, будь-ласка, уточніть де саме;
або
- бруківка на одному відрізку має ділянки спаду та підйому, що чергуються між собою – це дійсно може потребувати виправлення – будь-ласка уточніть таке місце де Ви помітили не ідеальне викладення плитки.

Можливо Вам здалося «хвилями», що вся площа ззовні першої секції не має повністю горизонтального розташування?!
Так дійсно, земельна ділянка під площею перед першою та другою секціями має різні рівні та перепади на усіх своїх краях. І для того, щоб максимально раціонально використати усю площу та залишити можливість комфортного проходу пішоходам і мамам з колясками у будь-якому перехресному напрямку, проїзду дітям на велосипедах, самокатах, роликах, скейтах, ховербордах і т.п., заїзду на авто для паркування і одночасно з цим захистити тротуар високою бровкою від проїжджої частини, то вирішили відмовитись від ідеї вирівнювання усієї ділянки у горизонталь, оскільки це б привело до необхідності незручних різнорівневих сходинок з кожної відкритої сторони площі – практично по усьому відкритому периметру площі.

Щодо білих ліній, то дійсно це дизайнерське рішення з променями. :umnik:
При підготовці та виборі дизайн-макету площі було перебрано багато різних варіантів від орнаментів і шахматок до однотонного дизайну плитки з місцями під паркування. Варіант з «хаотичним», хитромудрим та довільним розташування світлих променів виявився найцікавішим та найпривабливішим. :)

Це природньо для людей, що спочатку будь-які новинки і незвичності визивають певне несприйняття, але завжди згодом новаторські рішення визивають зацікавленість та люди закохуються у них.
До речі, ці білі лінії-промені вже достатньо довгий час присутні у нас на алеї до відділу продажів Житлового будинку № 1.

Будь-ласка, також зверніть увагу, що прибудинкова територія, у тому числі й зовні першої та другої секцій, ще є незавершеними! Не всі рішення застосовані, ще не виконано певне «зонування» площі і ще чимало чого іншого.

Ще трошки часу і, коли усе буде завершено, – Ви переконаєтеся, що ця площа стане найкращим взірцем обладнання зовнішньої прибудинкової території у Борисполі.
Площа дійсно не зможе Вам не сподобатись. :yes:



Если честно то все, что я заметил из упущений - незначительных конечно, а я страшный придира к работе, отдел продаж не даст соврать, то надо обратить внимание на затирку швов фасадной плитки возле входа в нежилой фонд в помещение 1-й секции, прям на уровне глаз на откосе забыли затереть пару швов между плитками.
Это все что я увидел!
24 июль 2017 14:52
На минулому тижні ходив до квартири заміряти розміри та перевірити перепад стін і підлоги. Даю власне заключення: перепад стін - від 0 до 5 мм, підлоги - 0 мм. Поріняно з ЖК "Лелека", де перепад тін був 50-70 мм,не враховуючи того, що на початку кімнати перепад вгорі, а вкінці кімнати внизу, то "Альтіс" зробив стіни паралельними і рівними, підлога взагалі - ідеал.

Стосовно бруківки: "Хвилями" я, як і інші, називаю нерівніть продольни та поперечних швів, вони йдуть не по одній лінії і це дуже б'ється в очі, але те що одна плитка виступає, а інша западає, то це вже б'ється в ноги. На мою думку така якість укладки це не рівень "Альтіс". Тому просимо на це звернути увагу.
25 июль 2017 05:01
Цитата "Жилой дом Номер Один":



Шановні майбутні мешканці Житлового будинку № 1.
Завжди Вам вдячні за будь-які зауваження та пропозиції.

Шановний zheka3789_2, будь-ласка, повідомте більш детально в якому саме місці Ви помітили ці «хвилі» на бруківці – перевіримо та виправимо.
Також, будь ласка повідомте точніше, що Ви саме мали на увазі під “хвилями”? :

- бруківка закріплена не щільно та «грає» під ногами – на певних ділянках таке ще можливо, оскільки триває процес затирання швів, однак у будь-якому разі, будь-ласка, уточніть де саме;
або
- бруківка на одному відрізку має ділянки спаду та підйому, що чергуються між собою – це дійсно може потребувати виправлення – будь-ласка уточніть таке місце де Ви помітили не ідеальне викладення плитки.

Можливо Вам здалося «хвилями», що вся площа ззовні першої секції не має повністю горизонтального розташування?!
Так дійсно, земельна ділянка під площею перед першою та другою секціями має різні рівні та перепади на усіх своїх краях. І для того, щоб максимально раціонально використати усю площу та залишити можливість комфортного проходу пішоходам і мамам з колясками у будь-якому перехресному напрямку, проїзду дітям на велосипедах, самокатах, роликах, скейтах, ховербордах і т.п., заїзду на авто для паркування і одночасно з цим захистити тротуар високою бровкою від проїжджої частини, то вирішили відмовитись від ідеї вирівнювання усієї ділянки у горизонталь, оскільки це б привело до необхідності незручних різнорівневих сходинок з кожної відкритої сторони площі – практично по усьому відкритому периметру площі.

Щодо білих ліній, то дійсно це дизайнерське рішення з променями. :umnik:
При підготовці та виборі дизайн-макету площі було перебрано багато різних варіантів від орнаментів і шахматок до однотонного дизайну плитки з місцями під паркування. Варіант з «хаотичним», хитромудрим та довільним розташування світлих променів виявився найцікавішим та найпривабливішим. :)

Це природньо для людей, що спочатку будь-які новинки і незвичності визивають певне несприйняття, але завжди згодом новаторські рішення визивають зацікавленість та люди закохуються у них.
До речі, ці білі лінії-промені вже достатньо довгий час присутні у нас на алеї до відділу продажів Житлового будинку № 1.

Будь-ласка, також зверніть увагу, що прибудинкова територія, у тому числі й зовні першої та другої секцій, ще є незавершеними! Не всі рішення застосовані, ще не виконано певне «зонування» площі і ще чимало чого іншого.

Ще трошки часу і, коли усе буде завершено, – Ви переконаєтеся, що ця площа стане найкращим взірцем обладнання зовнішньої прибудинкової території у Борисполі.
Площа дійсно не зможе Вам не сподобатись. :yes:


Хвилі в моєму розумінні - це перепади по +/-5см за три кроки. Помітив я це на площі перед секціями 1 і 2, як йти від відділу продаж до генделика "Екстрім". До того ж є виступаюча плитка, за яку можна спіткнутися. Також деяка плитка "гуляє", але Ви кажете, що буде ще "затиратися". Не хотілося б, щоб весною вже були дірки - зверніть увагу.

А "промені" - я так і зрозумів, що це дизайнерське рішення)))) Цікаво буде подивится, наскільки це дизайнерське бачення буде практичним при паркуванні авто) "Промені" ж чітко на гостьовому паркінгу, правильно?) І якщо не буде додаткової розмітки чи якихось обмежувачів - водії теж стануть дизайнерами і ставатимуть в хаотичному порядку.
Я не проти інновацій і цікавих рішень, але вони повинні бути ще й практичними :yes:
25 июль 2017 05:04
Цитата "Dim_Ka":
На минулому тижні ходив до квартири заміряти розміри та перевірити перепад стін і підлоги. Даю власне заключення: перепад стін - від 0 до 5 мм, підлоги - 0 мм. Поріняно з ЖК "Лелека", де перепад тін був 50-70 мм,не враховуючи того, що на початку кімнати перепад вгорі, а вкінці кімнати внизу, то "Альтіс" зробив стіни паралельними і рівними, підлога взагалі - ідеал.

Стосовно бруківки: "Хвилями" я, як і інші, називаю нерівніть продольни та поперечних швів, вони йдуть не по одній лінії і це дуже б'ється в очі, але те що одна плитка виступає, а інша западає, то це вже б'ється в ноги. На мою думку така якість укладки це не рівень "Альтіс". Тому просимо на це звернути увагу.


Так, стяжка реально крута))) Та й стіни рівні. Є в мене один виступаючий блок на стіні - при прийомі вкажу на недолік, зчешуть. А так реально все рівненько й без просвітів у стіні :super:

І Ви помітили цю бруківку? А то я вже подумав, що я занадто прискіпливий :ded:
25 июль 2017 05:21
Цитата "zheka3789_2":


Так, стяжка реально крута))) Та й стіни рівні. Є в мене один виступаючий блок на стіні - при прийомі вкажу на недолік, зчешуть. А так реально все рівненько й без просвітів у стіні :super:

І Ви помітили цю бруківку? А то я вже подумав, що я занадто прискіпливий :ded:


Вчора ввечері прогулюючись біля будинку ще раз побачив всі ці недоліки. Прожектор, який там встановлений при в'їзді у двір, їх чудово демонструє.
25 июль 2017 05:48
На генплане реализованно значительно лучше чем получилось на практике :)
В отделе продаж мне говорили что клумбы будут, значит от изначальной реализации отказались.
Касательно дизайнерского решения цветовой гаммы, на мой взгляд - на фоне сдержанного фасада линий действительно много, но если честно то это совершенно меня не волнует :) Не совсем понял почему площадь не сделали ровной, и как было подмечено ранее - фонари выглядят очень красиво, но вопрос о практичности повернутого фонаря - на нем будет собираться пыль от дороги и свет будет тускнеть, а в сильный снегопад его попросту засыпет :)
25 июль 2017 06:53
Цитата "nuclearjazz":
На генплане реализованно значительно лучше чем получилось на практике :)
В отделе продаж мне говорили что клумбы будут, значит от изначальной реализации отказались.
Касательно дизайнерского решения цветовой гаммы, на мой взгляд - на фоне сдержанного фасада линий действительно много, но если честно то это совершенно меня не волнует :) Не совсем понял почему площадь не сделали ровной, и как было подмечено ранее - фонари выглядят очень красиво, но вопрос о практичности повернутого фонаря - на нем будет собираться пыль от дороги и свет будет тускнеть, а в сильный снегопад его попросту засыпет :)


Нас теж дуже засмутив тей факт, що клумб не буде. Влітку ця бруківка буде справжньою розпеченою пательнею. І весь жар йтиме у квартири мешканців, чиї вікна виходять на Лютневу.
25 июль 2017 07:47
Цитата "Anabel123":


Нас теж дуже засмутив тей факт, що клумб не буде. Влітку ця бруківка буде справжньою розпеченою пательнею. І весь жар йтиме у квартири мешканців, чиї вікна виходять на Лютневу.


Площадь возле 1 и 2-й секций отличается сильно, видео презентация и презентация макета с реальностью разнятся сильно!
Конечно проще заслать все тротуарной плиткой, но ведь нам и деревья нужны с газончиками!
25 июль 2017 08:24
Цитата "DеnchiK":


Площадь возле 1 и 2-й секций отличается сильно, видео презентация и презентация макета с реальностью разнятся сильно!
Конечно проще заслать все тротуарной плиткой, но ведь нам и деревья нужны с газончиками!


Так, дуже шкода, що наші очікування в цьому плані не виправдалися :'( Ми ходили на вихідних дивитися внутрішній двір, то він просто крихітний! Але, що маємо, те маємо... :notsure:
25 июль 2017 09:31
Цитата "Anabel123":


Так, дуже шкода, що наші очікування в цьому плані не виправдалися :'( Ми ходили на вихідних дивитися внутрішній двір, то він просто крихітний! Але, що маємо, те маємо... :notsure:


По проекту: те, що макет дуже буде різнитися від реальності я для себе зрозумів, коли випадково натрапив на один з перших Альтісовських будинків у Борисполі на Головатого 47. На презентації там теж були дерева з клумбами і гостьовий паркінг, а в реальності все вкатане в асфальт. Це вже стандарт для українських забудовників - красиво малювати, а робити вже за фінансами.
Розмір внутрішнього дворику візуально збільшиться після облаштування - головне, щоб використали якісні матеріали і якісно виконали роботи. Побачимо на скільки внутрішній дворик буде відрізнятися від макетного :drink:
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .3840. . .126
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее