Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .8587. . .126
15 ноя 2017 16:01
Знову за рибу гроші, знову починаються безглузді не обгрунтовані звинувачення.
Цитата "zheka3789_2":

Ви всіх об*****єте і міряєте під одну гребінку! Це з Вашої сторони низько й цинічно!

Нажаль, у такому стилі конструктивний діалог неможливий в принципі.
15 ноя 2017 16:07
Хто вже з правом власності звертався в організації для заключення договору про світло, воду, газ?..
Скільки там чекати?...
15 ноя 2017 16:08
Хто вже з правом власності звертався в організації для заключення договору про світло, воду, газ?..
Скільки там чекати?...
15 ноя 2017 16:16
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Знову за рибу гроші, знову починаються безглузді не обгрунтовані звинувачення.

Нажаль, у такому стилі конструктивний діалог неможливий в принципі.


Не розумію, що Вам не сподобалося - все ж у Вашому стилі: "Напевно ні. Що заважає робити це зараз??? Бажання, щоб Альтіс як ви пишите о...я. Не дочекаєтесь.
Були спеціальні збори, Ви могли там задавати будь-які питання." Ваші ж слова? А моє обманюєте Вам не сподобалося :notsure:

І все ж таки - яка конкретна дата здачі будинку в експлуатацію?
15 ноя 2017 16:19
Цитата "natalochka41":
Хто вже з правом власності звертався в організації для заключення договору про світло, воду, газ?..
Скільки там чекати?...


Я думав, що заключення договорів з цими організаціями лише після того, як я зможу їх привести в квартиру і вони все провірять і опломбують лічильники...
Чи я не правий?
15 ноя 2017 16:30
Була інформація, що підписати договір це одне, а дочекатися майстра на опломбування, наприклад газових приладів займе місяць, бо в них черга...
Тому запитую, може хтось спілкувався вже з представниками цих організацій?
Бо ми сьогодні отримали право власності, але поїдемо дізнаватись тільки в п'ятнцю.
15 ноя 2017 21:48
Цитата "zheka3789_2":


Не розумію, що Вам не сподобалося - все ж у Вашому стилі: "Напевно ні. Що заважає робити це зараз??? Бажання, щоб Альтіс як ви пишите о...я. Не дочекаєтесь.
Були спеціальні збори, Ви могли там задавати будь-які питання." Ваші ж слова? А моє обманюєте Вам не сподобалося :notsure:

І все ж таки - яка конкретна дата здачі будинку в експлуатацію?

Володю поважаю,але Володя...Жека,не спорь.він про рибу і гроші.а я скажу,не сперечайся,там як об стіну горохом..
16 ноя 2017 07:16
Всем привет. Многие жильцы хотят начать ремонт до нового года - но как его делать без електрики я пока не могу понять.(болгарку руками не покрутишь) А судя по всему електрики в этом году не будет. Почему так говорю - был в РЕСе, и дословно передаю разговор, в скобках мои комментарии:
"Да застройщик недавно (после присвоения номера дома) документы подал в Киевский РЕС, они еще на рассмотрении, после рассмотрения будет застройщику предъявлен список требований для устранения (РЕС может придумать требования с потолка), после устранения застройщиком недочетов (по словам РЕСА, список недочетов конечно же мне не известный), будет принятие на баланс дома. И говорят - если к весне примут на баланс, то это еще хорошо по времени. Теперь все думайте про ремонт без електрики.
16 ноя 2017 07:18
Цитата "natalochka41":
Хто вже з правом власності звертався в організації для заключення договору про світло, воду, газ?..
Скільки там чекати?...


Был в РЕСе сказали в этом году не стоит ждать электричества, дом на баланс не принят, и не быстрое это дело.
16 ноя 2017 07:26
Были в РЕСе. В этом году электричества не обещают
16 ноя 2017 09:47
Цитата "Mihalko":
Были в РЕСе. В этом году электричества не обещают


Попахує брехнею... :down:
16 ноя 2017 09:51
Цитата "Anabel123":


Попахує брехнею... :down:

Брехня на підставі чого? Були в РЕСі? Можете спростувати?
16 ноя 2017 09:55
Цитата "Mihalko":


Был в РЕСе сказали в этом году не стоит ждать электричества, дом на баланс не принят, и не быстрое это дело.

Доречі, це може бути юридично трактовано, як не здача будинку в експлуатацію! А по весні можна буде й пеню посчитати... Фраза в Акті "претензій до строків будівництва не маю" нічого не значить (тобто абсолютно) - "мене змусили, бо не хотіли віддавати документи на власність"! :ded:
16 ноя 2017 10:16
Кто не верит, сходите сами.
16 ноя 2017 10:24
Цитата "kwon":

Доречі, це може бути юридично трактовано, як не здача будинку в експлуатацію! А по весні можна буде й пеню посчитати... Фраза в Акті "претензій до строків будівництва не маю" нічого не значить (тобто абсолютно) - "мене змусили, бо не хотіли віддавати документи на власність"! :ded:

Так до строків,скажімо,і не маемо.маємо до вводу в експлуатацію.тут забудовник підмінює поняття.будинок зданий.тобто побудований.але ніяк не введений в експлуатацію.ніхто не знає,що вони там наваяли.і підведення комунікацій до будинку-прямий обовязок забудовника.тобто світло газ вода-ДО БУДИНКУ!а вже потім можна розказувати,що введений в експлуатацію.чисто теоретично наваяли по газу чи електриці,з купою порушень,так що,тепер це головна біль інвестора?ні.зі всім погоджуюсь.охорона,вода...але ремонт я буду починати цього року.100%.і хай тролі вкидають чи ні інфу про РЕС,але фактична ситуація говорить сама за себе.чому не видають ключі з перших трьох секцій?де все по газу опломбовано і куди газовщики вже точно не прийдуть ще раз?показали б рух по секціях,що процес пішов.а так,дійсно,у когось здадуть нерви,та й з правом власносмті і 102 зайти в 4 секцію,поставити своі двері,і хай вже альтіс зашевелиться.
16 ноя 2017 10:26
Алгоритм дій наступний:

1. Зараз всі терміново оформлюємо право власності.

2. Пишемо письмову заяву в РЕС про надання послуг з електропостачання. Отримуємо письмову відмову (це - доказ про нездачу будинку в експлуатацію).

3. Далі - до суду! :umnik:

Витяг з Закону: Підключення об’єкта, прийнятого в експлуатацію, до інженерних мереж здійснюється відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” протягом десяти днів з дня відповідного звернення замовника до осіб, які є власниками відповідних елементів інженерної інфраструктури або здійснюють їх експлуатацію.
16 ноя 2017 10:45
Закон каже: :umnik:

11. Датою прийняття в експлуатацію об’єкта є дата реєстрації декларації або видачі сертифіката.

12. Експлуатація об’єктів, не прийнятих (якщо таке прийняття передбачене законодавством) в експлуатацію, забороняється.

13. Зареєстрована декларація або сертифікат є підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об’єкт необхідних для його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії, включення даних про такий об’єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього.
16 ноя 2017 11:01
Цитата "Mihalko":
Кто не верит, сходите сами.

ок, припустимо до весни... але по закону - 10 денний термін... чому відповідність ел.комунікацій перевіряється після вводу будинку? на підставі чого тоді дають Сертифікат? Це можливо тільки у нас - у 21 столітті жити в зданому будинку без світла, води й газа :faceoff:
16 ноя 2017 11:32
Електрика в квартирі буде, в договорі з жеком пункт 2.4. Постачання води та електроенергії поки не заключені договори здійснює жек. Але по яким тарифам - невідомо, так як додатку ще немає.
16 ноя 2017 11:39
Цитата "Аурика":
Електрика в квартирі буде, в договорі з жеком пункт 2.4. Постачання води та електроенергії поки не заключені договори здійснює жек. Але по яким тарифам - невідомо, так як додатку ще немає.

на заборі теж написано... без згоди РЕСу ніякої електрики на буде!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .8587. . .126
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее