Подать объявление

Заморожене депо чи заморожені м2 ? Тяжко визначитися.

Криза - мораторій... Що ліпше в даній ситуації - заморожене депо чи заморожені м2?
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
8/80%
2/20%
21 май 2012 09:41
Дивися, щодо КРН, я вже був прицілився брати в Ірпені новобудову за 25куе, так як при 9% із $ депозиту буде сума рівноцінна аренді в 1к в пригороді (200 у.е.). Але тут варіанти можливі такі:
- криза - мораторій - заморожені депо.
- криза - мораторій - заморожені будови.
Що ліпше в даній ситуації - заморожене депо чи заморожені м2, тяжко визначитися. Хто що думає з цього приводу? Може адмін організує голосування?

Цитата "AD2009":
Цитата "GONY":
Цитата "Lusya67":


Сегодня "бегущая строка" на "первом" - Тигипко сказал , что девальвации гривни не будет. К чему бы это ?

Я думаю, они будут держать гривну до последнего цента в ЗВР. Выборы.


Питання тільки в тому, чи вплинуть девальвація, валютний шухєр та українська криза на вартість квартир в Києві суттєво...

Я хоч вже не в метрах (а в баксах), все одно вважаю, різкої зміни вартості метрів не буде. Ціна метра найбільше залежить від кількості грошей на певній території. В Києві грошей (відносно) багато і їх кількість збільшується.... І гроші ці, як і раніше, пересічному дівати нікуди. Інвестиції в нерухомість залишається однин з кращих способів збереження капіталу...

Тому, по-моєму, вказані українські катаклізми, що стануться в найближчий рік, знизять ціну хіба що на 10%... А то і менше...

РС. Здається, Гоні переглянув свій прогноз щодо курсу гривні... А прогноз ситуації по оренді в Києві та ситуації на ринку цінних паперів не справдились де-факто... Чи підтримує він ще свій прогноз про пяти-і більше-кратне падіння цін на метри через 3-4 роки?...
21 май 2012 10:30
Цитата "flyman":
Але тут варіанти можливі такі:
- криза - мораторій - заморожені депо.
- криза - мораторій - заморожені будови.
Що ліпше в даній ситуації - заморожене депо чи заморожені м2, тяжко визначитися. Хто що думає з цього приводу? Може адмін організує голосування?

Из сверхновейшей истории знаем, что депо размораживают через пол-года - год. Стройки недостроенные стоят годами.
21 май 2012 11:53
Цитата "flyman":

... я вже був прицілився брати в Ірпені новобудову за 25куе, так як при 9% із $ депозиту буде сума рівноцінна аренді в 1к в пригороді (200 у.е.)...


Навіщо за 25 тис новобудова в Ірпіні, якщо за таку ціну і в Києві можна купити? На лівому березі та на окраїнах, здається, валом пропозицій. Забудовники ще й розстрочку дають на кілька років...

Якщо є можливість купляти, то тільки в Києві. Райцентри неліквідні. Там можна купити, але неможливо по розумній ціні продати... Хіба що до пенсії збираєшся там жити ... Краще переплатити кілька тисяч в розстрочку, але в Києві....
23 май 2012 08:57
Из огня да в полумья...
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее