Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
1. . .4850. . .113
07 ноя 2018 16:53
Цитата "sx3384":
Я так понял что 4й дом состоит из 3х секций:
1 и 2я это сборный железо бетон (панельный)
3я это монолитный железо бетон.
Монолит от,,сборняка,, конечно же будет отделаться деформационным швом. Так как это по сути разные здания с разным конструктивом.

Воно то так, вірно. Але ж ми говоримо про відстані до 4-го БУДИНКУ. І хоч скільки там секцій, під'їздів..., він за проектом все одно ОДИН БУДИНОК. І ніякі зміни в проект не вносилися
07 ноя 2018 17:34
Просто 4й дом можно разделить на два пусковых комплекса (и сдавать их отдельно) :
1й это 1-2 секции
2й это 3 секция (которая ниже по этажности). Насколько я понимаю её сделали ниже по этажности чтобы вписаться в нормы.
07 ноя 2018 17:52
Цитата "sx3384":
Просто 4й дом можно разделить на два пусковых комплекса (и сдавать их отдельно) :
1й это 1-2 секции
2й это 3 секция (которая ниже по этажности). Насколько я понимаю её сделали ниже по этажности чтобы вписаться в нормы.

Ви не зрозуміли. 4-го будинку ВЗАГАЛІ НЕ ПОВИННО БУТИ, виходячи з порушення норм щільності населення осіб/га та вже критично порушеної поверховості перших трьох будинків. То про які пускові комплекси ми говоримо?! Горбатого до стінки ставимо? І навіть якщо так, як ви говорите, то 1 та 2 під'їзди за Вашою думкою влазять в норми?
07 ноя 2018 17:58
Нормативно-правовая база это прерогатива экспертизы и контролирующего органа (ГАСКа).
07 ноя 2018 19:03
Цитата "sx3384":
Нормативно-правовая база это прерогатива экспертизы и контролирующего органа (ГАСКа).

Точно. Але це тоді, коли чиновник працює. А тут він не працює. А не працює чиновник в двох випадках. Або телепень, або хабарник.
07 ноя 2018 19:25
Ну мы же стремимся быть правовым государством, а не действовать по законам джунглей.
Люди инвестировали свои деньги так как у застройщика есть полный комплект документов (в отличии от большинства вышгородских застройщиков). И обвинять их в соучастии чего-то,, незаконного,, некорректно.
07 ноя 2018 21:52
Цитата "sx3384":
Ну мы же стремимся быть правовым государством, а не действовать по законам джунглей.
Люди инвестировали свои деньги так как у застройщика есть полный комплект документов (в отличии от большинства вышгородских застройщиков). И обвинять их в соучастии чего-то,, незаконного,, некорректно.

Може я та Ви, але не забудовник. Хто сильніше, той і правий....(, а не закон, нажаль! Я точно не звинувачував інвесторів, що довірили кошти забудовнику і нічого не знали, можу їм лише співчувати. Але ті, що вже чули про незаконність ЖК, і все одне інвестували, ну...., придумайте їм назву самі)
08 ноя 2018 05:38
Цитата "sx3384":
Нормативно-правовая база это прерогатива экспертизы и контролирующего органа (ГАСКа).

Проблема в том что "активисты" не доверяют экспертизам, а особенно тем которые им не нравятся, даже если они сделанны компетентными нормами.
08 ноя 2018 05:49
Цитата "own":

Де-юре, за проектом, один і На сайті один, за Вашою логікою в ЖК взагалі 9 будинків, як Ви кажете фактично. Але за проектом 4! На питання чого не відповідаєте? "Що забудовник не буде будувати і які витримає відстані?!" Чи ми тут так, обмінюємося колкостями?!

Можно узнать как Вы насчитали 9 домов? По поводу 4 дома я думаю Вам тоже самое скажут в ГАСИ. Картинку которую я Вам скинул я нашел на Сайте застрощика, она была там с самого начала. Проектная организация не просто так разбила 4 дом на 2 отдельных дома, видно они как раз учитывали расстояние до садовых участков.
08 ноя 2018 06:36
1, 2, 3 дом х 2 секции=6
4 дом это 3 секции
6+3=9
08 ноя 2018 07:00
Цитата "Alexander1980":

Проблема в том что "активисты" не доверяют экспертизам, а особенно тем которые им не нравятся, даже если они сделанны компетентными нормами.

Саме так: не довіряю, не подобаються.
"Компетентне органи")))))))
08 ноя 2018 07:05
Цитата "Alexander1980":

Можно узнать как Вы насчитали 9 домов? По поводу 4 дома я думаю Вам тоже самое скажут в ГАСИ. Картинку которую я Вам скинул я нашел на Сайте застрощика, она была там с самого начала. Проектная организация не просто так разбила 4 дом на 2 отдельных дома, видно они как раз учитывали расстояние до садовых участков.

...Розбила четвертий будинок на два окремі...
Конструктивно, так, але ЦЕ ОДИН БУДИНОК ЗА ПРОЕКТОМ. Покажіть підтвердження "розбила на два окремі".
08 ноя 2018 07:13
А чого ніхто не дискутує по щільності населення та загальній поверховості ЖК? Ці порушення більше вплинуть на долю ЖК.
08 ноя 2018 07:17
А про половину ЖК на санітарній зоні теж нікого не турбує? Цю санітарну зону позначили КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ!
08 ноя 2018 07:59
Цитата "own":
А про половину ЖК на санітарній зоні теж нікого не турбує? Цю санітарну зону позначили КОМПЕТЕНТНІ ОРГАНИ!

О какой санитарной зоне идет речь. Вы постоянно на нее ссылаетесь, но так и не объяснили что имеете ввиду.:
08 ноя 2018 08:24
Гугл. План зонування м.Вишгород. ознайомтеся. Тоді можемо обговорити.
08 ноя 2018 08:40
Цитата "own":
Гугл. План зонування м.Вишгород. ознайомтеся. Тоді можемо обговорити.

Спасибо за исчерпывающий ответ:)
08 ноя 2018 08:53
Цитата "Alexander1980":

Спасибо за исчерпывающий ответ:)

Я хотів, щоб Ви подивилися першоджерело, без мене, щоб не було думки про мою упередженість.
08 ноя 2018 09:14
Цитата "Vladoch_ka":
Ой, вряд ли. Звонила сегодня в ДБК, сказали из не офиц.источников- март 2019 :(


мне еще в августе сказали, что март 2019, не раньше. оф источник.
08 ноя 2018 10:52
Цитата "own":
Гугл. План зонування м.Вишгород. ознайомтеся. Тоді можемо обговорити.

Комплекс Ярославичи-2 стоит в зоне Ж5: ЗОНА ЗМІШАНОЇ БАГАТОКВАРТИРНОЇ ЖИТЛОВОЇ ЗАБУДОВИ Ж-5. Так что именно Вас не устраивает?
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .4850. . .113
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее