Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
1. . .4042. . .113
12 июль 2018 06:30
Цитата "antoniVS":
инвесторы защищают свою инвестицию, конфликт интересов)


а законодательная база как же скажите?
12 июль 2018 06:36
А кто в этой стране соблюдает законы?
Я бы на месте дачников, если 4й дом все-таки будут гнать, и к которым он находится недопустимо близко, старался выдурить по несколько квартир компенсации. На Позняках некоторые получили по 5-6 штук в обмен на участок с домиком 60х годов, на Русановских садах аналогично, хотя не по 5, но там и стройка стратегического значения, государственная, а не частная.
Хотят строить, где нельзя- пусть раскошеливаются, в этом я дачников поддерживаю, хотя сам интересуюсь низкой секцией 4го дома, о которой пока почти ничего не известно.
12 июль 2018 06:40
По поводу праковок.А где они нормальние? В ЖК Яскравив один дом как в Ярославичах три. А на Осокорах, Позняках? Думаю что ето не самое главное. Запретили я так понимаю строить 4 дом, что и правильно, не к месту он там.
12 июль 2018 08:20
Цитата "L_natalka":


а законодательная база как же скажите?

Вот Вам и законадательная база по поводу данных участков:
ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Основним цільовим призначенням таких земельних ділянок є закладення та вирощування саду (деревних та кущових плодових насаджень). Однак частина наданої громадянину земельної ділянки для садівництва може використовуватися для будівництва та експлуатації житлового будинку і господарських будівель, необхідних для сезонного проживання громадянина та членів його сім'ї, а також для зберігання господарського інвентаря, вирощеної продукції тощо. Проте садовий будинок не може використовуватися для реєстрації постійного місця проживання його власника, оскільки, як правило, земельні ділянки для садівництва надаються за межами населених пунктів і не мають поштової адреси.

Слід також відзначити, що використання громадянином наданої йому для садівництва земельної ділянки лише для зведення житлового будинку та господарських споруд є порушенням цільового призначення такої земельної ділянки. Закладення та вирощування багаторічних плодових насаджень є основною кваліфікуючою ознакою цільового призначення та цільового використання земельних ділянок, наданих для садівництва.
12 июль 2018 08:21
Я конечно могу ошибаться, но в данном случае ДБК-4 и Центробуд ничего не нарушали.
12 июль 2018 10:01
Цитата "antoniVS":
А кто в этой стране соблюдает законы?
Я бы на месте дачников, если 4й дом все-таки будут гнать, и к которым он находится недопустимо близко, старался выдурить по несколько квартир компенсации. На Позняках некоторые получили по 5-6 штук в обмен на участок с домиком 60х годов, на Русановских садах аналогично, хотя не по 5, но там и стройка стратегического значения, государственная, а не частная.
Хотят строить, где нельзя- пусть раскошеливаются, в этом я дачников поддерживаю, хотя сам интересуюсь низкой секцией 4го дома, о которой пока почти ничего не известно.

це ви бізнес-ідеї для L_natalka та подібних кидаєте :winky: :faceoff:
інтерес незрозумілий, мабуть свого роду конкуренція місцевих забудовників, у яких дБк гарний шмат урвав.
Маніпуляція - бо припис лише на будинок 4 через недостатню відстань.
12 июль 2018 11:10
Цитата "own":
Відомий, надійний забудовник...., а так порушує, і, навіть після припису ДАБІ Київської обл., продовжує порушувати, не припинивши роботи. Як таке можливо?! А ми віримо, сподіваємося. Чим це закінчиться, а якщо і інші будинки зупинять..., що робити?!


Запретили строить 4 дом. Так его и не строят пока. Не вгоняйте в панику инвесторов.
12 июль 2018 12:58
А какой дом лучше в Ярославичах-2? Второй или третий? Как считаете? С точки зрения расположения и придомовой?
12 июль 2018 13:42
Доброго дня шановні користувачі форуму!

Повідомляємо Вам, що була проведена позапланова перевірка на підставі
якої винесено припис на ПрАТ «КПМК-2» про зупинення виконання будівельних
робіт виключно по житловому будинку № 4, а не всього ЖК Ярославичі-2.
Вказаний припис є протиправним та незаконним і підлягає скасуванню в
зв’язку з чим відкрито судове провадження, яке можна побачити за посиланням
//reyestr.court.gov.ua/Review/74572872.

Звертаємо Вашу увагу на те, що даний припис жодним чином не впливає на
будівництво та введення в експлуатацію житлових будинків № 1, 2, 3, оскільки їх
введення в експлуатацію передбачено окремими чергами. Слід також зазначити,
що квартири житлового будинку №4 до продажу не надходили та не будуть
продаватись до вирішення у судовому порядку питання про скасування припису.

На сьогоднішній момент вся необхідна дозвільна документація є в наявності
та відповідає чинному законодавству, проектна документація розроблялася на
комплекс з чотирьох будинків та пройшла експертизу, дозвіл на виконання
будівельних робіт видавався на чотири житлові будинки.

Раніше групою осіб було ініційовано незаконне розірвання договору оренди
земельної ділянки та блокування самого будівництва протягом чотирьох місяців
поспіль. Судами було розглянуто справу та прийнято законне рішення про
поновлення договору оренди земельної ділянки строком на 5 років. Саме
незаконне блокування будівництва і викликало затримку введення житлового
будинку № 1 в експлуатацію. Зараз на будинку завершуються будівельні роботи,
вже підведено всі необхідні комунікації, підписано договір про сплату пайової
участі місту та найближчим часом почнеться передача будинку у експлуатацію,
згідно з чинним Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом
об'єктів.

З початку будівництва прослідковується систематична спрямована
діяльність щодо дискредитації Забудовника в очах потенційних покупців квартир,
силами як конкурентів на ринку нерухомості так і «активістів», які фізично
блокують будівництво з метою отримання особистої вигоди.
Ми з відповідальністю ставимося до виконання усіх зобов’язань перед
нашими інвесторами та сумлінно виконуємо їх.

Дякуємо всім за підтримку та довіру!
12 июль 2018 13:58
Я думаю что построят, просто этажность уменьшат, что бы выдержать расстояние, или же попробуют доказать что это все таки земли для садоводчества, а не жилые дома.
12 июль 2018 14:39
Цитата "Mellerry":
А какой дом лучше в Ярославичах-2? Второй или третий? Как считаете? С точки зрения расположения и придомовой?

Я думаю все равно какой. Придомовая территория практически везде одинаковая. Окна квартир смотрят на соседний дом. Хотя в 3 доме в 1 секции есть окна которие виходят на стадион.
13 июль 2018 08:13
Цитата "ДБК-ЖИТЛОБУД":
Доброго дня шановні користувачі форуму!


А расскажите нам про страховку. А то в отделе продаж я не до конца поняла. На какие именно риски вы застраховали Ярославичи-2 И как это касается (может обезопасить) инвесторов? или может никакой страховки нет?
14 июль 2018 06:14
ДСК4 надёжный застройщик и без георазведки и документов разрешающих строительство не начнёт строить. Если дачникам не нравится такое соседство нужно было выкупить землю и посадить там сад или парк а не придумывать истории про трещины,пугать переполнеными садиками,школами, парковками и т.д.
По поводу парковки по плану предусмотрен механизированный гараж возле 3 дома.
14 июль 2018 11:05
Цитата "Инвестор80":
ДСК4 надёжный застройщик и без георазведки и документов разрешающих строительство не начнёт строить. Если дачникам не нравится такое соседство нужно было выкупить землю и посадить там сад или парк а не придумывать истории про трещины,пугать переполнеными садиками,школами, парковками и т.д.
По поводу парковки по плану предусмотрен механизированный гараж возле 3 дома.


В какой дом вложились?)
18 июль 2018 21:11
Цитата "Alexander1980":

Вот Вам и законадательная база по поводу данных участков:
ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ
Основним цільовим призначенням таких земельних ділянок є закладення та вирощування саду (деревних та кущових плодових насаджень). Однак частина наданої громадянину земельної ділянки для садівництва може використовуватися для будівництва та експлуатації житлового будинку і господарських будівель, необхідних для сезонного проживання громадянина та членів його сім'ї, а також для зберігання господарського інвентаря, вирощеної продукції тощо. Проте садовий будинок не може використовуватися для реєстрації постійного місця проживання його власника, оскільки, як правило, земельні ділянки для садівництва надаються за межами населених пунктів і не мають поштової адреси.

Слід також відзначити, що використання громадянином наданої йому для садівництва земельної ділянки лише для зведення житлового будинку та господарських споруд є порушенням цільового призначення такої земельної ділянки. Закладення та вирощування багаторічних плодових насаджень є основною кваліфікуючою ознакою цільового призначення та цільового використання земельних ділянок, наданих для садівництва.

Змішали все на кучу, дачі, сади, житлові....
18 июль 2018 21:12
Цитата "Alexander1980":
Я конечно могу ошибаться, но в данном случае ДБК-4 и Центробуд ничего не нарушали.

Порушують!
18 июль 2018 21:15
Цитата "алекс 1978":


Запретили строить 4 дом. Так его и не строят пока. Не вгоняйте в панику инвесторов.

Будують, щодня, в порушення припису ДАБІ, все фіксується. А наслідком невиконання припису ДАБІ є скасування дозволу на будівництво всього комплексу.....
18 июль 2018 21:17
Цитата "Alexander1980":
Я думаю что построят, просто этажность уменьшат, что бы выдержать расстояние, или же попробуют доказать что это все таки земли для садоводчества, а не жилые дома.

Чого доводити, вся інформація у відкритих реєстрах.
18 июль 2018 21:20
Цитата "Инвестор80":
ДСК4 надёжный застройщик и без георазведки и документов разрешающих строительство не начнёт строить. Если дачникам не нравится такое соседство нужно было выкупить землю и посадить там сад или парк а не придумывать истории про трещины,пугать переполнеными садиками,школами, парковками и т.д.
По поводу парковки по плану предусмотрен механизированный гараж возле 3 дома.

До 15.03.2017, дата отримання дозволу, було збудовано до 16 поверхів першого будинку.
18 июль 2018 21:52
Цитата "Инвестор80":
ДСК4 надёжный застройщик и без георазведки и документов разрешающих строительство не начнёт строить. Если дачникам не нравится такое соседство нужно было выкупить землю и посадить там сад или парк а не придумывать истории про трещины,пугать переполнеными садиками,школами, парковками и т.д.
По поводу парковки по плану предусмотрен механизированный гараж возле 3 дома.

Може і повтор, інет поганий(.
До 15.03.2017, дата дозволу, було збудовано до 16 поверхів першого будинку. Тобто почали будувати без дозвільних документів. І, до речі, там немає дачників.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .4042. . .113
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее