Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
1. . .8688. . .113
26 июнь 2019 20:11
Цитата "own":

Так ВСІ ж в долі, грають в міжсобойчик, показують бурхливу діяльність, для мене, для вас... Справа в тому, що коли когось з цього гнійного ланцюга такі візьмуть за певне місце, він здасть всіх. Яка з ланок перша проколеться? Не знаю. Але знайдеться слабке місце, а через нього і весь ланцюг відкриється. Або ж будуть добряче заносити. Типу держава у нас така, нажаль. І так у всьому, не тільки я VS будівельне ОПГ. Тут чавлять мене, в іншій ситуації іншого. Не танцюйте на чужій біді, бумеранг ніхто не відміняв.

Не танцюю, Ваша свобода закінчується там, де починається свобода інших. Хочете простору? Біля Києва не досить розумно його чекати.
26 июнь 2019 20:40
Цитата "Антон79":
Ухвала про зупинення акту оскаржена? Відмінена? Скасована? Не набрала чинності? Чим вона гірша акту ДАБІ? Чисто з юридичної точки зору

Рішення було по приписами, а не по акту. Воно оскаржується, то му не вступило в силу. Ухвала не гірша за акт, це лише "декорації" спектакля(!
26 июнь 2019 20:57
Цитата "Антон79":

Не танцюю, Ваша свобода закінчується там, де починається свобода інших. Хочете простору? Біля Києва не досить розумно його чекати.

А на межі свобод Закон! Інакше, прав той, хто сильніше=беспрєдєл(!Так?
А простору було б достатньо, якби було дотримано норм. Початковий проект КПМК2 по цій ділянці передбачав будівництво ТРЬОХ 16-ПОВЕРХОВИХ будинків з 540 квартирами площею 35000м.кв. Відчуваєте відмінність від ЧОТИРЬОХ 25-ПОВЕРХІВОК з 1386 квартирами площею 85000м.кв.? А норми, Генплан, зонінг не мінялися! Помінявся райархітектор на Д.Ликова (зараз облархітектор) і ДБК,зі своїми хотєлкам, отримало функції замовника. Проектанти, ЕКСПЕРТИ, ДАБІ - лише ляльки які мають вартість. Перший проект відповідав нормам, і не суперечив "бажанню простору"
26 июнь 2019 20:58
Вы ставите себя выше судебной власти и рассуждаете о силе законе?) смешно
26 июнь 2019 22:14
Цитата "Антон79":
Вы ставите себя выше судебной власти и рассуждаете о силе законе?) смешно

Це Вам щось примарилося, щодо "выше судебной власти". Я зневажаю продажних чинуш, не важливо якої інстанції - це так, але намагаюся розрізняти пасаду і особу, хоча масовість продажних в одній інстанції переконує у продажності її в цілому. Радий, що Вам смішно.
27 июнь 2019 05:14
А что значат эти заявления?. Что могут заморозить 4дом?. Послушайте own чего вы добиваетесь?. Вы хотите отдавать людям деньги которые вложили в 4дом или что?. Притом денег соберётся не мало причем в ин.валюте. Когда вы уже успокоетесь со своими заявлениями. Угомонитесь уже наконец то. ЖК уже почти достраивают. А если люди не получат свои квартиры то вы и ваше потомство будет очень долго выплачивать им деньги. И именно вы а не строитель, потому что такие как вы постоянно чему то мешают. Я вот не понимаю таких людей.
27 июнь 2019 05:27
Мета: Забудовник повертає кошти покупцям майнових прав на квартири, що збудовані поза нормами і приводить земельну ділянку у початковий стан. Обирайте слова, коли висловлюєтеся!
27 июнь 2019 06:13
Вы ничего не добьётесь. Либо добьётесь того что будете выплачивать деньги из своего кармана за то что мешали строительству своими заявлениями, либо того что какой то инвестор если недождется своего жилья вам что-нибудь сделает. Вы не представляете какие сейчас люди живут, есть такие которые за копеек могут придушить. А что говорить о том если человек вложил деньги в квартиру. Есть те кому потраченные деньги окажутся просто копейками, а если человек всю жизнь копил на квартиру деньги, взял кредит в банке причем в валюте а из за таких активистов как вы они могут не получить своё жильё. Про Ярославичи 1 тоже самое говорили и что, ЖК стоит и дарит людям возможность приобрести квартиру возле своих детей или других родственников которые живут в Киеве. И этот ЖК будет стоять долго если вы не будете мешать строительству. Я знаю что я говорю.
27 июнь 2019 07:01
За свою думку та заяви я нічого нікому платити не буду. Інвестори, особливо четвертого будинку, мені вже нашкодили, фінансово,як мінімум, і на багато більше ніж коштує люба квартира цього ЖК. І, будучи попередженими про порушення, фінансуючи їх, по суті, є їх співучасниками. Вони купили дешеві квартиры за мій рахунок, виражений в грошах, не копійках. А щодо хтось, щось мені зробить...), я ж теж не сирота.
27 июнь 2019 08:49
В смысле за Ваш счёт? Вам кто-то обещал ту землю, на которой производится строительство?
27 июнь 2019 09:55
Цитата "own":

За свою думку та заяви я нічого нікому платити не буду. Інвестори, особливо четвертого будинку, мені вже нашкодили, фінансово,як мінімум, і на багато більше ніж коштує люба квартира цього ЖК. І, будучи попередженими про порушення, фінансуючи їх, по суті, є їх співучасниками. Вони купили дешеві квартиры за мій рахунок, виражений в грошах, не копійках. А щодо хтось, щось мені зробить...), я ж теж не сирота.

Поверьте вы можете потерять больше чем деньги. Можете конечно и дальше делать свои дела по поводу этого ЖК, но потом не удивляйтесь если кто то проломит вам ваш череп из за того что не получит своей квартиры и притом он будет прав. Я бы не знаю что бы я сделал если бы из за какого-то то активиста меня бы лишили квартиры. Люди всю жизнь горбатятся на других чтобы улучшить свою жизнь, а такие как вы им в этом мешает своим активизмом. А поповоду того что не будете никому ничего платить, то поверьте если хорошенько опустят ниже плинтуса и прижмут за жабры то будете платить куда вы денетесь. Вы ведь не знаете кто стоит за застройщиком и на что он способен. Людей он готовы убить за 10 рублей или гривен, а что говорить о тех деньгах которые вложены в с этот ЖК. Я бы на вашем месте успокоился и не связывался с этими людьми. Те кто вложил деньги в строительство ЖК готов на всё. Но выбор за вами. Если хотите получить по башке от застройщика или инвесторов и работать всю жизнь на больницу можете продолжать в том же духе. Я ни в коем случае не угрожаю, мне в принципе фиолетово что с вами будет, но вы подумайте о себе что с вами будет если из за вас заморозят строительство этого ЖК. Инвесторы если узнают из за чего они не получат свои квартиры вас разорвут на куски. Но выбор за вами.
27 июнь 2019 11:19
говорят сегодня комиссия с даби. какая хронология была по времени между комиссией и получением сертификата, кто-то знает?
27 июнь 2019 13:25
После проверки ГАСК берет 10 рабочих дней, чтобы подготовить ответ застройщику. Как правило с первого раза ГАСК никогда не принимает. Потом ещё 10 рабочих дней и так далее...
28 июнь 2019 18:11
Цитата "Djexon":

Поверьте вы можете потерять больше чем деньги. Можете конечно и дальше делать свои дела по поводу этого ЖК, но потом не удивляйтесь если кто то проломит вам ваш череп из за того что не получит своей квартиры и притом он будет прав. Я бы не знаю что бы я сделал если бы из за какого-то то активиста меня бы лишили квартиры. Люди всю жизнь горбатятся на других чтобы улучшить свою жизнь, а такие как вы им в этом мешает своим активизмом. А поповоду того что не будете никому ничего платить, то поверьте если хорошенько опустят ниже плинтуса и прижмут за жабры то будете платить куда вы денетесь. Вы ведь не знаете кто стоит за застройщиком и на что он способен. Людей он готовы убить за 10 рублей или гривен, а что говорить о тех деньгах которые вложены в с этот ЖК. Я бы на вашем месте успокоился и не связывался с этими людьми. Те кто вложил деньги в строительство ЖК готов на всё. Но выбор за вами. Если хотите получить по башке от застройщика или инвесторов и работать всю жизнь на больницу можете продолжать в том же духе. Я ни в коем случае не угрожаю, мне в принципе фиолетово что с вами будет, но вы подумайте о себе что с вами будет если из за вас заморозят строительство этого ЖК. Инвесторы если узнают из за чего они не получат свои квартиры вас разорвут на куски. Но выбор за вами.

Тепер поясніть логіку покупців майнових прав на квартири в 4-му будинку (вони не є інвестори!). Я з середини 2018 року висвітлюю, що ЖК з порушеннями, в кінці 2018 старт продажів. Логічно, що ризик є! А вони все одне купили. На СВІЙ страх і ризик. БУДУЧИ ПОПЕРЕДЖЕНИМИ! Тобто бажання купити дешевше у порушника закону, переважало здоровий глузд?! Вони віддали гроши за незаконний товар! Товар проданий дешевше за рахунок порушення закону, інтересів міста, моїх інтересів. Я писав, що інтереси власників метрів в 1,2,3 будинку мене дійсно не залишають байдужим. Але особи, власники метрів в 4-му будинку, це особисті мої вороги. Мене мало турбують Ваші промови про череп. Ломайте череп забудовнику, Ликову райархітектору, ДАБІ Коломійцу, Старущенко, Філончук, Ткачук, Центрбудпроекту, Укрекспертиза в будівництві. Повірте, що якщо якимись чином все це торкнеться мене та моєї сім'ї, я, розуміючи, що правда на моїй стороні, не зупинюся ні перед чем.
29 июнь 2019 09:05
Тогда почему Вы пытаетесь отменить разрешение на весь комплекс, а не только на 4-й дом?
30 июнь 2019 07:46
Цитата "Андрей23011990":
Тогда почему Вы пытаетесь отменить разрешение на весь комплекс, а не только на 4-й дом?

Бо дозвіл на весь ЖК. На окремі будинки не ділиться.
30 июнь 2019 08:48
И что будет, если, вдруг результат будет в Вашу пользу? Чисто теоретически
30 июнь 2019 17:01
Цитата "Андрей23011990":
И что будет, если, вдруг результат будет в Вашу пользу? Чисто теоретически

Я вже рік тут про це пишу. При анулюванні дозволу, будівництво стає самовільним, і, як мінімум, зупиняється, а проектна документація має бути приведена до норм, згідно яких, як мінімум 4-го будинку не повинно бути.
30 июнь 2019 17:05
А остальные 3 дома, 2 из которых уже сданы? Какова их судьба, по Вашему?
30 июнь 2019 18:20
Цитата "Андрей23011990":
А остальные 3 дома, 2 из которых уже сданы? Какова их судьба, по Вашему?

Принципово ВСІ чотири будинки з порушеннями! Перший і другий, дякуючи халатности та заангажованості, ДАБІ.... проскочили межу. Третій... ну таке, як повезе. Четвёртий.... самі розумієте, він для мене, як остання барикада, як і що буде ніхто не знає. Але, як сказав один з учасників цього беззаконня, чиновник : "Забудовнику треба зупинитися, бо нічого хорошого з цього не буде...!" Але не в його вже компетенції щось зробити, тому він сам сидить на іголках, може і чемодани вже спакував....
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8688. . .113
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее