ЖК "Ярославичи-2", Вышгород, ул. Кургузова, 11а - "ДБК-Житлобуд"

Расположен в 8 км. от Киева в северном направлении, на правом берегу Днепра.
Рядом Киевское водохранилище и ГЭС. Население около 30 000 жителей.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
8
14%
Плохо
2
3%
Нормально
7
12%
Хорошо
28
48%
Отлично
13
22%

Всего голосов : 58
Репутація: 0
Скиньте акт. По Вашей персоне тоже суды идут, но Вы ж не спешите собирать деньги в пользу дбк, верно?
УХВАЛИВ:

1. Заяву б/н від 21.03.2019 «Про забезпечення позову» Приватного акціонерного товариства "Київська пересувна механізована колона-2" - задовольнити.

2. Вжити заходів забезпечення позову у справі № 640/4769/19 та зупинити дію рішення головного інспектора будівельного нагляду інспекційного відділу Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Сидорова Сергія Вікторовича від 18.03.2019 № 2, про скасування дії Містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по АДРЕСА_1. від 29.06.2016 № 01-22/27, на об'єкт будівництва: комплекс багатоповерхових та житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями, замовником яких є Приватне акціонерне товариство «Київська пересувна механізована колона-2».

3. Ухвала підлягає негайному виконанню з дня її постановлення незалежно від її оскарження і відкриття виконавчого провадження.

4. Ухвала може бути пред'явлена до виконання в порядку Закону України "Про виконавче провадження" в строк до 27.03.2022.

5. Оскарження ухвали про забезпечення позову не зупиняє її виконання, а також не перешкоджає подальшому розгляду справи.

6. Ухвала діє до вирішення справи по суті та набрання рішення по справі законної сили.

7. Стягувачем у виконавчому провадженні, відкритому на підставі даної ухвали є Приватне акціонерне товариство "Київська пересувна механізована колона-2" (адреса: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 67-Б, ідентифікаційний код - 00858473), боржником - Державна архітектурно-будівельна інспекція України в особі Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області (адреса: 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26, ідентифікаційний код - 37471912).

8. Ухвалу направити для виконання учасникам у справі № 640/4769/19.

Ухвалу про забезпечення позову або про відмову у забезпеченні позову відповідно до ч. 8 ст. 154 КАС України може бути оскаржено.
own
Репутація: -1
Андрей23011990 писал(а):Скиньте акт. По Вашей персоне тоже суды идут, но Вы ж не спешите собирать деньги в пользу дбк, верно?

Яка обізнаність)! Може людям ще по суті справи розповісте? З персоналіям! Справа фейкова, мало того, позивач на Суди не ходить, документы не отримує, тупо тягне. Маячня повна.
А про забезпечення:так, воно є, але, допоки не буде рішення, допоки є факт порушень, ДАБІ не має права видати сертифікат!
Решение остановлено, возобновляйте. Может Вы взятку дали, чтоб акт фейковый подписали и хотите чтоб дом задержали со вводом. Потому не вижу никаких проблем для получения сертификата
own писал(а):Жодне рішення не вступило в силу! Оскарження в суді триває, а відповідно сам факт наявності порушень має місце. Також, крім питання сертифіката, є і передумова статусу "самочинне будівництво".

суд первой инстанции дал правовую оценку ситуации- и отменил прикольный акт ДАБИ, + действие акта остановлено, то есть, его акт не действует.
о каком "факте" можно говорить?
Или Вы не доверяете судебной власти, но доверяете ДАБИ, которая левой рукой подписывает разрешения а правой запрещает?
По поводу "аргументов" ДАБИ - в решении первой инстанции все хорошо расписано.
own
Антон79 писал(а):суд первой инстанции дал правовую оценку ситуации- и отменил прикольный акт ДАБИ, + действие акта остановлено, то есть, его акт не действует.
Или Вы не доверяете судебной власти, но доверяете ДАБИ, которая левой рукой подписывает разрешения а правой запрещает?

Так ВСІ ж в долі, грають в міжсобойчик, показують бурхливу діяльність, для мене, для вас... Справа в тому, що коли когось з цього гнійного ланцюга такі візьмуть за певне місце, він здасть всіх. Яка з ланок перша проколеться? Не знаю. Але знайдеться слабке місце, а через нього і весь ланцюг відкриється. Або ж будуть добряче заносити. Типу держава у нас така, нажаль. І так у всьому, не тільки я VS будівельне ОПГ. Тут чавлять мене, в іншій ситуації іншого. Не танцюйте на чужій біді, бумеранг ніхто не відміняв.
own
Антон79 писал(а):суд первой инстанции дал правовую оценку ситуации- и отменил прикольный акт ДАБИ, + действие акта остановлено, то есть, его акт не действует.

До речі, рішення в силу не вступило...! А відповідно нічого не скасовано. Отак.
Ухвала про зупинення акту оскаржена? Відмінена? Скасована? Не набрала чинності? Чим вона гірша акту ДАБІ? Чисто з юридичної точки зору
own писал(а):Так ВСІ ж в долі, грають в міжсобойчик, показують бурхливу діяльність, для мене, для вас... Справа в тому, що коли когось з цього гнійного ланцюга такі візьмуть за певне місце, він здасть всіх. Яка з ланок перша проколеться? Не знаю. Але знайдеться слабке місце, а через нього і весь ланцюг відкриється. Або ж будуть добряче заносити. Типу держава у нас така, нажаль. І так у всьому, не тільки я VS будівельне ОПГ. Тут чавлять мене, в іншій ситуації іншого. Не танцюйте на чужій біді, бумеранг ніхто не відміняв.

Не танцюю, Ваша свобода закінчується там, де починається свобода інших. Хочете простору? Біля Києва не досить розумно його чекати.
own
Антон79 писал(а):Ухвала про зупинення акту оскаржена? Відмінена? Скасована? Не набрала чинності? Чим вона гірша акту ДАБІ? Чисто з юридичної точки зору

Рішення було по приписами, а не по акту. Воно оскаржується, то му не вступило в силу. Ухвала не гірша за акт, це лише "декорації" спектакля(!
own
Антон79 писал(а):Не танцюю, Ваша свобода закінчується там, де починається свобода інших. Хочете простору? Біля Києва не досить розумно його чекати.

А на межі свобод Закон! Інакше, прав той, хто сильніше=беспрєдєл(!Так?
А простору було б достатньо, якби було дотримано норм. Початковий проект КПМК2 по цій ділянці передбачав будівництво ТРЬОХ 16-ПОВЕРХОВИХ будинків з 540 квартирами площею 35000м.кв. Відчуваєте відмінність від ЧОТИРЬОХ 25-ПОВЕРХІВОК з 1386 квартирами площею 85000м.кв.? А норми, Генплан, зонінг не мінялися! Помінявся райархітектор на Д.Ликова (зараз облархітектор) і ДБК,зі своїми хотєлкам, отримало функції замовника. Проектанти, ЕКСПЕРТИ, ДАБІ - лише ляльки які мають вартість. Перший проект відповідав нормам, і не суперечив "бажанню простору"
Вы ставите себя выше судебной власти и рассуждаете о силе законе?) смешно
own
Антон79 писал(а):Вы ставите себя выше судебной власти и рассуждаете о силе законе?) смешно

Це Вам щось примарилося, щодо "выше судебной власти". Я зневажаю продажних чинуш, не важливо якої інстанції - це так, але намагаюся розрізняти пасаду і особу, хоча масовість продажних в одній інстанції переконує у продажності її в цілому. Радий, що Вам смішно.
А что значат эти заявления?. Что могут заморозить 4дом?. Послушайте own чего вы добиваетесь?. Вы хотите отдавать людям деньги которые вложили в 4дом или что?. Притом денег соберётся не мало причем в ин.валюте. Когда вы уже успокоетесь со своими заявлениями. Угомонитесь уже наконец то. ЖК уже почти достраивают. А если люди не получат свои квартиры то вы и ваше потомство будет очень долго выплачивать им деньги. И именно вы а не строитель, потому что такие как вы постоянно чему то мешают. Я вот не понимаю таких людей.
own
Мета: Забудовник повертає кошти покупцям майнових прав на квартири, що збудовані поза нормами і приводить земельну ділянку у початковий стан. Обирайте слова, коли висловлюєтеся!
Вы ничего не добьётесь. Либо добьётесь того что будете выплачивать деньги из своего кармана за то что мешали строительству своими заявлениями, либо того что какой то инвестор если недождется своего жилья вам что-нибудь сделает. Вы не представляете какие сейчас люди живут, есть такие которые за копеек могут придушить. А что говорить о том если человек вложил деньги в квартиру. Есть те кому потраченные деньги окажутся просто копейками, а если человек всю жизнь копил на квартиру деньги, взял кредит в банке причем в валюте а из за таких активистов как вы они могут не получить своё жильё. Про Ярославичи 1 тоже самое говорили и что, ЖК стоит и дарит людям возможность приобрести квартиру возле своих детей или других родственников которые живут в Киеве. И этот ЖК будет стоять долго если вы не будете мешать строительству. Я знаю что я говорю.
own
За свою думку та заяви я нічого нікому платити не буду. Інвестори, особливо четвертого будинку, мені вже нашкодили, фінансово,як мінімум, і на багато більше ніж коштує люба квартира цього ЖК. І, будучи попередженими про порушення, фінансуючи їх, по суті, є їх співучасниками. Вони купили дешеві квартиры за мій рахунок, виражений в грошах, не копійках. А щодо хтось, щось мені зробить...), я ж теж не сирота.
В смысле за Ваш счёт? Вам кто-то обещал ту землю, на которой производится строительство?
own писал(а):За свою думку та заяви я нічого нікому платити не буду. Інвестори, особливо четвертого будинку, мені вже нашкодили, фінансово,як мінімум, і на багато більше ніж коштує люба квартира цього ЖК. І, будучи попередженими про порушення, фінансуючи їх, по суті, є їх співучасниками. Вони купили дешеві квартиры за мій рахунок, виражений в грошах, не копійках. А щодо хтось, щось мені зробить...), я ж теж не сирота.

Поверьте вы можете потерять больше чем деньги. Можете конечно и дальше делать свои дела по поводу этого ЖК, но потом не удивляйтесь если кто то проломит вам ваш череп из за того что не получит своей квартиры и притом он будет прав. Я бы не знаю что бы я сделал если бы из за какого-то то активиста меня бы лишили квартиры. Люди всю жизнь горбатятся на других чтобы улучшить свою жизнь, а такие как вы им в этом мешает своим активизмом. А поповоду того что не будете никому ничего платить, то поверьте если хорошенько опустят ниже плинтуса и прижмут за жабры то будете платить куда вы денетесь. Вы ведь не знаете кто стоит за застройщиком и на что он способен. Людей он готовы убить за 10 рублей или гривен, а что говорить о тех деньгах которые вложены в с этот ЖК. Я бы на вашем месте успокоился и не связывался с этими людьми. Те кто вложил деньги в строительство ЖК готов на всё. Но выбор за вами. Если хотите получить по башке от застройщика или инвесторов и работать всю жизнь на больницу можете продолжать в том же духе. Я ни в коем случае не угрожаю, мне в принципе фиолетово что с вами будет, но вы подумайте о себе что с вами будет если из за вас заморозят строительство этого ЖК. Инвесторы если узнают из за чего они не получат свои квартиры вас разорвут на куски. Но выбор за вами.
говорят сегодня комиссия с даби. какая хронология была по времени между комиссией и получением сертификата, кто-то знает?
Пред.След.

Вернуться в Вышгород

dsf

цена: от 22 080 грн./м2
тел: (044) 364 48 49

цена: от 21 300 грн./м2
тел: (044) 490 35 35

цена: от 60 750 грн./м2
тел: (044) 22 000 22

цена: от застройщика
тел: (044) 390 93 84

цена: от 43 560 грн./м2