Подать объявление

ЖК Ярославичи-2 | ДБК-Житлобуд | Вышгород, ул. Кургузова

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2018 - 2020 г.
Планировки
от 14 750 Грн/м²
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
10/14%
2/3%
16/22%
31/42%
14/19%
1. . .5052. . .113
09 ноя 2018 10:20
Цитата "own":

Я теж так думав і два роки, і рік тому. Але не в Україні, що знищена, як держава через корупцію на ВСІХ рівнях. От у мене посил до забудовника, він тут присутній. Якщо я такий ....., шукаю якісь там порушення, заважаю людям придбати житло і т.д., викладіть інфо, не однією фразою "У нас є всі документи", а що own-Олег описав такі порушення, але помиляється , тому що .... і по моїм пунктам.

А Вы уверены что застройщик это объязан делать?
09 ноя 2018 10:34
Цитата "Alexander1980":

А Вы уверены что застройщик это объязан делать?

Звичайно не зобов'язаний. Але, маючи багаторічну репутацію, позиционуючи себе відкритими та порядними, як на мене, це було б шляхетно. Мої повідомлення не мають вигляд просто звинувачень, я пояснюю та обгрунтовую свою позицію.
09 ноя 2018 10:39
Цитата "own":

Звичайно не зобов'язаний. Але, маючи багаторічну репутацію, позиционуючи себе відкритими та порядними, як на мене, це було б шляхетно. Мої повідомлення не мають вигляд просто звинувачень, я пояснюю та обгрунтовую свою позицію.

Может Вам стоит просто подъехать на Луговую 13? (Адресс застройщика)
09 ноя 2018 14:07
Own. Если вам что то не нравиться идите под кабмин.не засоряйте форум.
09 ноя 2018 14:46
Цитата "sergeysheva":
Own. Если вам что то не нравиться идите под кабмин.не засоряйте форум.

Я засмічую форум? Моя інформація сміття Ви вважаєте? Що, на Вашу думку тут треба/можно обговорювати?
09 ноя 2018 14:56
С вами вообще, не о чем! Люди купили квартиры и переживают за свои деньги. Дома уже построены, сносить никто не будет. А вы тут пишите о своём недовольстве. Идите к застройщик и расскажите ему, что вам не нравиться. А не на этом форуме.
09 ноя 2018 16:13
Цитата "Alexander1980":

Может Вам стоит просто подъехать на Луговую 13? (Адресс застройщика)

Так буде не вірно, та і на руку тим, хто говорить, що я щось вимагаю у забудовника. Хай би всі почитати з перших рук.
09 ноя 2018 16:19
Цитата "sergeysheva":
С вами вообще, не о чем! Люди купили квартиры и переживают за свои деньги. Дома уже построены, сносить никто не будет. А вы тут пишите о своём недовольстве. Идите к застройщик и расскажите ему, что вам не нравиться. А не на этом форуме.

Саме на цьому форумі! А це Ви написали не мені, це Ви написали тим хто вже купив квартири, типу: перебувайте "в блаженном неведении". Я теж за них переживаю, бо їх квартири під загрозою, але не через мене, а через дії забудовника. А мої повідомлення не тільки, і не стільки для тих хто вже купив, а для тих, хто ще не купив.
09 ноя 2018 17:57
Цитата "own":

Саме на цьому форумі! А це Ви написали не мені, це Ви написали тим хто вже купив квартири, типу: перебувайте "в блаженном неведении". Я теж за них переживаю, бо їх квартири під загрозою, але не через мене, а через дії забудовника. А мої повідомлення не тільки, і не стільки для тих хто вже купив, а для тих, хто ще не купив.

Про какие угрозы Вы пишите?
09 ноя 2018 19:37
Даремно Ви колькаєте один одного.
Побудується чи не побудується Я2 - проблем не уникнути!

Я думаю, що побудуються усі будинки і здадуться.

Але на цьому проблеми тільки розпочнуться.
- Автомобілі - якщо в кожній родині є автомобіль (не дай боже два). То це мінімум 1500 авто, які будуть паркуватись по усьому місту. Ви не зможете підїхати до будинку ближче ніж на 2 км. Найбільш невезучі будуть паркуватись біля ЖК Зеніт, що на Караті.
*і єдиний плюс. мешканцям ЖК Зеніт буде не так одиноко.
- Каналізація. Вишгород побудований у 60 роки і якщо Я2 підєднають до загальної, я не заздрю комунальникам, які її обслуговують.
*вихід під час перебою з каналізацією - ходити на відро.
- Водопостачання. В мене погано з фізикою, але мені здається, щоб заштовхати воду на 25 поверх потрібен тиск повище ніж зараз у системі. І якщо Я2 підєднають до загального водопостачання, то вода не дістане до 25 поверху, або прорвуть труби у Хрущовській забудові.
*тут крути не крути - сидіти без води в обох випадках.
- Про пожежонебезпеку, повіені, вітри, снігопади, швидку допомогу не хочу навіть думати. Може пронесе.

І головне. Я маю надію, що я помиляюсь, і все буде гаразд. Так як в цій ситуації постраждає кожен: і інвстор, і забудовник, і мешканці інших будинків, і інспектори, які видвали дозвольну документацію.

Тільки не записуйте мене ні в активісти, ні у прозрівших інвесторів. Дякую.
09 ноя 2018 21:27
Я тоже инвестор. И не хотел бы видеть на этом форуме ваши благие намерения. Какой вы блин справедливый и как переживаете.
Наверное нет ни одной стройки где бы не нашёлся вот такой вот "активист" который переживает за свой город и тех кто в кинет свои бабки, может быть последние в стройку. Не мути те воду.
09 ноя 2018 22:14
Цитата "Oleg1980":
Даремно Ви колькаєте один одного.
Побудується чи не побудується Я2 - проблем не уникнути!

Я думаю, що побудуються усі будинки і здадуться.

Але на цьому проблеми тільки розпочнуться.
- Автомобілі - якщо в кожній родині є автомобіль (не дай боже два). То це мінімум 1500 авто, які будуть паркуватись по усьому місту. Ви не зможете підїхати до будинку ближче ніж на 2 км. Найбільш невезучі будуть паркуватись біля ЖК Зеніт, що на Караті.
*і єдиний плюс. мешканцям ЖК Зеніт буде не так одиноко.
- Каналізація. Вишгород побудований у 60 роки і якщо Я2 підєднають до загальної, я не заздрю комунальникам, які її обслуговують.
*вихід під час перебою з каналізацією - ходити на відро.
- Водопостачання. В мене погано з фізикою, але мені здається, щоб заштовхати воду на 25 поверх потрібен тиск повище ніж зараз у системі. І якщо Я2 підєднають до загального водопостачання, то вода не дістане до 25 поверху, або прорвуть труби у Хрущовській забудові.
*тут крути не крути - сидіти без води в обох випадках.
- Про пожежонебезпеку, повіені, вітри, снігопади, швидку допомогу не хочу навіть думати. Може пронесе.

І головне. Я маю надію, що я помиляюсь, і все буде гаразд. Так як в цій ситуації постраждає кожен: і інвстор, і забудовник, і мешканці інших будинків, і інспектори, які видвали дозвольну документацію.

Тільки не записуйте мене ні в активісти, ні у прозрівших інвесторів. Дякую.

Вы правы у Вас действительно не все хорошо с физикой, и гидравликой.
10 ноя 2018 09:14
Alexander 1980 5 баллов!!! )))
10 ноя 2018 10:08
Цитата "Alexander1980":

Про какие угрозы Вы пишите?

Як забудовник не прийде до тями, будуть доведені порушення, дозвільна документація буде скасована, 2 та 3 будинки не отримають сертифікат.
10 ноя 2018 10:11
Цитата "sergeysheva":
Я тоже инвестор. И не хотел бы видеть на этом форуме ваши благие намерения. Какой вы блин справедливый и как переживаете.
Наверное нет ни одной стройки где бы не нашёлся вот такой вот "активист" который переживает за свой город и тех кто в кинет свои бабки, может быть последние в стройку. Не мути те воду.

У Вас є чудова можливість відвідувати лише закритий форум інвесторів. Тут ні Вас, ні кого іншого ніхто не змушує дивитись, бачити та читати.
10 ноя 2018 10:13
Цитата "Alexander1980":

Вы правы у Вас действительно не все хорошо с физикой, и гидравликой.

Тут згоден) з Alexander1980, до ТУ водоканалу питань немає.
12 ноя 2018 06:46
Новости по стройке:продолжаються работы про утеплению -со стороны 3 дома осталось на одной секции уложить облицовочную плитку, а со стороны 2 дома необлицованы 4 стояка и не утеплено 3 "боковушки". Вокруг дома положен черновой слой асфальта и начали укладывать тротуарную плитку. Внутри во 2 секции почти полностью завершена покраска стен и положена плитка в местах общего пользования, чуть больше работы по 1 секции. а так, впринципи, при включении отопления, рабочии могут приступать к поклейке обоев. Также замечен интересный факт - установка оконных рам на балконах (по крайней мере в 1 секции на 6 верхних этажах на одном из стояков уже стоят), а возле входа в дом виднелись рамы.Надеюсь они буду установлено во всем доме!
3 дом активно остекляеться и также начали утеплять и делать стяжку полов.
12 ноя 2018 09:29
Хорошая новость. Значит я думаю что после Пасхи можно будет заниматься обустройством квартиры.
12 ноя 2018 09:54
Спасибо за информацию)
12 ноя 2018 10:38
Интересно, включат ли отопление...
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .5052. . .113
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx