ЖК "Ярославичи-2", Вышгород, ул. Кургузова, 11а - "ДБК-Житлобуд"

Расположен в 8 км. от Киева в северном направлении, на правом берегу Днепра.
Рядом Киевское водохранилище и ГЭС. Население около 30 000 жителей.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
8
18%
Плохо
2
5%
Нормально
5
11%
Хорошо
20
45%
Отлично
9
20%

Всего голосов : 44
own
користувач форуму
Ответов: 70
Попадає частина ЖК в санітарну зону?
zon+2.jpg
own
користувач форуму
Зауважу, всі графічні матеріали отримані в законний спосіб або з відкритих джерел.
користувач форуму
Ответов: 112
own писал(а):Попадає частина ЖК в санітарну зону?

Это просто рисунок. В проекте должна быть карта в масштабе с осями. В данном случае Вы наложили один рисунок на другой, надеюсь понимаете о чем я?
користувач форуму
own писал(а):Це Ви цитуєте ЩО можна розмішувати на КС-5.
А ось цитата про санітарно-захисну зону навколо КС-5:

- зона розміщення об'єктів V класу санітарної класифікації КС-5. Санітарно-захисна зона від об'єктів становить - 50 м;

Докажите что нету 50 метров от крайнего гаража до края дома
own
користувач форуму
Alexander1980 писал(а):Это просто рисунок. В проекте должна быть карта в масштабе с осями. В данном случае Вы наложили один рисунок на другой, надеюсь понимаете о чем я?

Просто малюнок, що складається з Плану зонування м.Вишгород і накладеного на нього креслення генплану ділянки забудови з збереженням масштабу. Надалі це буде моя думка та Ваш сумнів щодо моєї думки. Дякую, що конструктивно підійшли до розмови, це перший тут випадок!
own
користувач форуму
Alexander1980 писал(а):Докажите что нету 50 метров от крайнего гаража до края дома

Доказ буде впиратися в прийняття чи неприйняття "просто малюнку".
користувач форуму
own писал(а):Доказ буде впиратися в прийняття чи неприйняття "просто малюнку".

На все эти вопросы дает ответ экспертиза, проект, разрешительные документы. У застройщика все это есть. Вы как гражданин Украины можете подавать в суд, если считаете что Ваши права нарушены. Но вот блокировать стройку, как это было приблизительно год назад другими "активистами" не стоит.
own
користувач форуму
Alexander1980 писал(а):На все эти вопросы дает ответ экспертиза, проект, разрешительные документы. У застройщика все это есть. Вы как гражданин Украины можете подавать в суд, если считаете что Ваши права нарушены. Но вот блокировать стройку, как это было приблизительно год назад другими "активистами" не стоит.

Я теж так думав і два роки, і рік тому. Але не в Україні, що знищена, як держава через корупцію на ВСІХ рівнях. От у мене посил до забудовника, він тут присутній. Якщо я такий ....., шукаю якісь там порушення, заважаю людям придбати житло і т.д., викладіть інфо, не однією фразою "У нас є всі документи", а що own-Олег описав такі порушення, але помиляється , тому що .... і по моїм пунктам.
користувач форуму
own писал(а):Я теж так думав і два роки, і рік тому. Але не в Україні, що знищена, як держава через корупцію на ВСІХ рівнях. От у мене посил до забудовника, він тут присутній. Якщо я такий ....., шукаю якісь там порушення, заважаю людям придбати житло і т.д., викладіть інфо, не однією фразою "У нас є всі документи", а що own-Олег описав такі порушення, але помиляється , тому що .... і по моїм пунктам.

А Вы уверены что застройщик это объязан делать?
own
користувач форуму
Alexander1980 писал(а):А Вы уверены что застройщик это объязан делать?

Звичайно не зобов'язаний. Але, маючи багаторічну репутацію, позиционуючи себе відкритими та порядними, як на мене, це було б шляхетно. Мої повідомлення не мають вигляд просто звинувачень, я пояснюю та обгрунтовую свою позицію.
користувач форуму
own писал(а):Звичайно не зобов'язаний. Але, маючи багаторічну репутацію, позиционуючи себе відкритими та порядними, як на мене, це було б шляхетно. Мої повідомлення не мають вигляд просто звинувачень, я пояснюю та обгрунтовую свою позицію.

Может Вам стоит просто подъехать на Луговую 13? (Адресс застройщика)
новий користувач
Ответов: 4
Own. Если вам что то не нравиться идите под кабмин.не засоряйте форум.
own
користувач форуму
sergeysheva писал(а):Own. Если вам что то не нравиться идите под кабмин.не засоряйте форум.

Я засмічую форум? Моя інформація сміття Ви вважаєте? Що, на Вашу думку тут треба/можно обговорювати?
новий користувач
С вами вообще, не о чем! Люди купили квартиры и переживают за свои деньги. Дома уже построены, сносить никто не будет. А вы тут пишите о своём недовольстве. Идите к застройщик и расскажите ему, что вам не нравиться. А не на этом форуме.
own
користувач форуму
Alexander1980 писал(а):Может Вам стоит просто подъехать на Луговую 13? (Адресс застройщика)

Так буде не вірно, та і на руку тим, хто говорить, що я щось вимагаю у забудовника. Хай би всі почитати з перших рук.
own
користувач форуму
sergeysheva писал(а):С вами вообще, не о чем! Люди купили квартиры и переживают за свои деньги. Дома уже построены, сносить никто не будет. А вы тут пишите о своём недовольстве. Идите к застройщик и расскажите ему, что вам не нравиться. А не на этом форуме.

Саме на цьому форумі! А це Ви написали не мені, це Ви написали тим хто вже купив квартири, типу: перебувайте "в блаженном неведении". Я теж за них переживаю, бо їх квартири під загрозою, але не через мене, а через дії забудовника. А мої повідомлення не тільки, і не стільки для тих хто вже купив, а для тих, хто ще не купив.
користувач форуму
own писал(а):Саме на цьому форумі! А це Ви написали не мені, це Ви написали тим хто вже купив квартири, типу: перебувайте "в блаженном неведении". Я теж за них переживаю, бо їх квартири під загрозою, але не через мене, а через дії забудовника. А мої повідомлення не тільки, і не стільки для тих хто вже купив, а для тих, хто ще не купив.

Про какие угрозы Вы пишите?
щойно зареєструвався
Ответов: 1
Даремно Ви колькаєте один одного.
Побудується чи не побудується Я2 - проблем не уникнути!

Я думаю, що побудуються усі будинки і здадуться.

Але на цьому проблеми тільки розпочнуться.
- Автомобілі - якщо в кожній родині є автомобіль (не дай боже два). То це мінімум 1500 авто, які будуть паркуватись по усьому місту. Ви не зможете підїхати до будинку ближче ніж на 2 км. Найбільш невезучі будуть паркуватись біля ЖК Зеніт, що на Караті.
*і єдиний плюс. мешканцям ЖК Зеніт буде не так одиноко.
- Каналізація. Вишгород побудований у 60 роки і якщо Я2 підєднають до загальної, я не заздрю комунальникам, які її обслуговують.
*вихід під час перебою з каналізацією - ходити на відро.
- Водопостачання. В мене погано з фізикою, але мені здається, щоб заштовхати воду на 25 поверх потрібен тиск повище ніж зараз у системі. І якщо Я2 підєднають до загального водопостачання, то вода не дістане до 25 поверху, або прорвуть труби у Хрущовській забудові.
*тут крути не крути - сидіти без води в обох випадках.
- Про пожежонебезпеку, повіені, вітри, снігопади, швидку допомогу не хочу навіть думати. Може пронесе.

І головне. Я маю надію, що я помиляюсь, і все буде гаразд. Так як в цій ситуації постраждає кожен: і інвстор, і забудовник, і мешканці інших будинків, і інспектори, які видвали дозвольну документацію.

Тільки не записуйте мене ні в активісти, ні у прозрівших інвесторів. Дякую.
новий користувач
Я тоже инвестор. И не хотел бы видеть на этом форуме ваши благие намерения. Какой вы блин справедливый и как переживаете.
Наверное нет ни одной стройки где бы не нашёлся вот такой вот "активист" который переживает за свой город и тех кто в кинет свои бабки, может быть последние в стройку. Не мути те воду.
користувач форуму
Oleg1980 писал(а):Даремно Ви колькаєте один одного.
Побудується чи не побудується Я2 - проблем не уникнути!

Я думаю, що побудуються усі будинки і здадуться.

Але на цьому проблеми тільки розпочнуться.
- Автомобілі - якщо в кожній родині є автомобіль (не дай боже два). То це мінімум 1500 авто, які будуть паркуватись по усьому місту. Ви не зможете підїхати до будинку ближче ніж на 2 км. Найбільш невезучі будуть паркуватись біля ЖК Зеніт, що на Караті.
*і єдиний плюс. мешканцям ЖК Зеніт буде не так одиноко.
- Каналізація. Вишгород побудований у 60 роки і якщо Я2 підєднають до загальної, я не заздрю комунальникам, які її обслуговують.
*вихід під час перебою з каналізацією - ходити на відро.
- Водопостачання. В мене погано з фізикою, але мені здається, щоб заштовхати воду на 25 поверх потрібен тиск повище ніж зараз у системі. І якщо Я2 підєднають до загального водопостачання, то вода не дістане до 25 поверху, або прорвуть труби у Хрущовській забудові.
*тут крути не крути - сидіти без води в обох випадках.
- Про пожежонебезпеку, повіені, вітри, снігопади, швидку допомогу не хочу навіть думати. Може пронесе.

І головне. Я маю надію, що я помиляюсь, і все буде гаразд. Так як в цій ситуації постраждає кожен: і інвстор, і забудовник, і мешканці інших будинків, і інспектори, які видвали дозвольну документацію.

Тільки не записуйте мене ні в активісти, ні у прозрівших інвесторів. Дякую.

Вы правы у Вас действительно не все хорошо с физикой, и гидравликой.
Пред.След.

Вернуться в Вышгород

dsf

цена: от застройщика
тел: (044) 374 11 11

цена: 17 107 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 19 110 грн./м2
тел: (044) 355 55 53

цена: скоро старт продаж
тел: (044) 390 20 56

цена: от 15 000 грн./м2