Подать объявление

Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?

1. . .141617
09 май 2011 11:06
Цитата "AD2009":
Повертаючись до теми ("Вторая волна кризиса - реальная угроза для РЖН?") я хотів би підняти запитання, чи люди дійсно вірять в те, що країна, яка вже лежить на дні, може впасти ще нижче ;-E ? (Це я про Україну звичайно).

Ви вдуматесь:
- наші зарплати (вся бюджетна сфера та на 90% приватний сектор) - на рівні відповідної галузі в Африці та у відсталій Азії.
- а наші ціни - на рівні цін в Європі та Америці 6-) (чи вище).

Навряд чи в цьому положення може буди погішення :-B . НІкуди вже погіршуватись. Тому, я особисто в другу хвилю кризи не вірю. В девальвацію (гривні та інших валют) вірю. Але в погіршення життя - ні :smoke:

П.С. Тільки не треба згадувати 90-ті. То було економічний колапс. Таке стається раз на 100 років...

Еще не решился вопрос с долгами и должниками. Я думаю вторая волна будет связана с этими моментами в плотную. Никто не позволит наивным должникам "отпимистам" вернуть долги с одной зарплаты службовця.
Вся соль именно в том, что брали как раз дешевый доллар при высоких доходах, а отдавать приходится дорогой при низких!
Пока с долгами не рассчитаемся про гипер доллара даже мечтать не стоит. :ded:
09 май 2011 11:37
Расскажу вам в день Победы,
Какова мораль беседы.
AD в 2009-м,
Приобрёл крутую хату.

Вобщем, до недавней даты,
И не думал продаваты.
Но вин хоче гроши маты,
Чтобы знов инвестоваты! :-B

Хомяки сюда сбежались,
Ему просто поражались,
Слушая со всех сторон,
Словно колокола звон.

Говорят ему: ты тролль
С репутациею ноль!
Ну а он, расправив спину,
Раздавать всем начал минус. :-D

А потом пришла Купчиха,
Тему закрутила лихо.
И сказала: "ты вообще,
не продашь её, кагбэ". :think:

Тут, конечно, не поймёшь,
Где есть правда, где есть ложь. :notsure:
Говорил библейский Ной:
"Смоет всех второй волной! :ded:

Так что надо покупать,
А то жизни не видать.
Потому что хлынет бакс,-
И затопит ваш матрас. :(

Будет много перемен,
Девальвация, рост цен,
И финансовый потоп."
(Извините за офф-топ)

(Читал пьяный Азаров :zzz: )
09 май 2011 12:48
Конечно будет вторая волна....тока вот вопрос когда)))????????
09 май 2011 12:49
и что (кого) она смоет при этом...
09 май 2011 13:07
Цитата "LonelyCruiser":

Ви вірите в гіпер по баксу, а таке стається раз на 150 років, останній раз за часів громадянської війни в США.


ОК, може й не буде гіперінфляції як в Україні чи в Зімбабве... Це може бути друкування грошей в "звичайному" темпі. 6-)
До цього коменту додається графік середніх цін на житло в США. За 40 років вони виросли в 10 разів (з 20+ тисяч доларів до 200+ тисяч). Це означає середню інфляцію в 10%-15% річних. Якщо Вас такий сценарій влаштовує - будь ласка.

До речі, Друга хвиля кризи, по Вашому, буде означати подальше зниження цін на житло в США :???:? Чи в Україні ціни будуть падати а в усьому іншому світі - рости??? 6-)
В Москві, от чомусь не падають...
09 май 2011 13:11
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Расскажу вам в день Победы...

(Читал пьяный Азаров :zzz: )

:super:
Только про "ваще" немного не правы. У меня нет никакого личного мотива желать продавцу зла - пусть удачно распродается. Я о прибыли и о цене около 145000уев на сегодня :notsure:. Все мы тут активно мониторим рн, общаемся с его участниками и знаем, скока просють, а почем в результате реально продается и что продается... Вроде понятно.
09 май 2011 14:07
Цитата "AD2009":

До цього коменту додається графік середніх цін на житло в США. За 40 років вони виросли в 10 разів (з 20+ тисяч доларів до 200+ тисяч). Це означає середню інфляцію в 10%-15% річних.

Я вже одного разу писав, напишу ще, що інфляція вираховується не по одному якому небуть товару (чи то нерухомість, або нафта або ще щось) а по багатьом параметрам.
09 май 2011 14:49
І ще, нерухомість, дорогоцінні метали і т.п. ростуть в реальних цінах (тобто якщо від номінальних цін відняти індекс інфляції) приблизно 1% в рік на тренді 100 років.
09 май 2011 15:50
Цитата "flyman":
І ще, нерухомість, дорогоцінні метали і т.п. ростуть в реальних цінах (тобто якщо від номінальних цін відняти індекс інфляції) приблизно 1% в рік на тренді 100 років.


Відносно майбутнього тренду по нерухомості мені ось що цікаво :rolleyes: .

Якщо припустити, що нерухомість - це інвестиційний актив, як в Америці акції. Тільки в нас акцій немає, от наші інвестори і вкладали в "метри" - більше було нІкуди. Припускаємо - не поспішайте заперечувати :) .

Далі маємо графік вартості цього активу з 2003 року (подяка Доміку :) ) ... Також маємо схожий графік по Москві (сторінка 8 цієї теми) ;-E

Можна ж провести технічний аналіз графіку по Києву з певним розумним прогнозом на рік-два - як це роблять по акціях.... D-/ Аууу, є тут професіонали фондового ринку? :???:

Як непрофесіонал (фондового ринку), порівнюючи графіки по Києву та Москві, я бачу, що в Москві дном був рівень середини 2007 року (точка стабілізації 2007 року). А по Києву, точку стабілізації 2007 року ми пролетіли на початку 2009 року ;-E До наступної точки стібілізації - 2006 року - десь 1400 пунктів ми наближаємося зараз 6-) Це ж може бути поворотною точкою....
09 май 2011 17:09
Ну не верю я во вторую волну кризиса для РЖН
Заграница нам поможет :pray:
09 май 2011 17:20
Цитата "777wer":
Ну не верю я во вторую волну кризиса для РЖН
Заграница нам поможет :pray:

Нам это кому 6-) До сих пор у нас цены на недвижимость выше чем в европейских городах, а реально, учитывая доходы среднего жителя города, должны быть намного, раза в два ниже.Да и ипотека под 17 процентов все еще не сравнима с европейскими ипотеками.Так что скачкообразное снижение цен возможно в случае падения гривни одномоментно. А вот ползучее снижение уже идет полным ходом и еще будет продолжаться пару лет :yes:
Почему цены должны быть в два раза ниже? Да только когда хрущ в 31 м2 на окраине будет 25-30 тысяч в Киеве, вот тогда он и сможет заинтересовать молодого перспективного специалиста как недорогое временное жилье :-)> И этот специалист по доходам сможет потянуть кредит.Появится нормальный спрос на дешевый сегмент.Когда плата за кредит будет порядка цены на аренду.
09 май 2011 17:30
Цитата "trastin":
Цитата "777wer":

Почему цены должны быть в два раза ниже? Да только когда хрущ в 31 м2 на окраине будет 25-30 тысяч в Киеве, вот тогда он и сможет заинтересовать молодого перспективного специалиста как недорогое временное жилье :-)> И этот специалист по доходам сможет потянуть кредит.Появится нормальный спрос на дешевый сегмент.Когда плата за кредит будет порядка цены на аренду.


Я згодний з пані, що червона ціна хруща 30 тисяч. Проблема тільки в тому, що всі хрущі заселені. Ціни дійсно будуть там знижуватись по мірі того як жителі хрущів будуть вимирати чи виїзжати з Києва. Чи по мірі того, як буде масово будуватись нове житло. Питання, коли це станеться - років через 15-20 процес тільки почнеться..... 6-)
09 май 2011 17:35
Вообще то мое мнение таково что нужно этот вопрос задать Азарову
Как он скажет так и будет
09 май 2011 18:02
Сегодня день победы над немецкими инвесторами. :ura:
Сталинки не позволим сжигать никому. :drink:
(Купчиха и lanusya купить хотят)
10 май 2011 13:41
А кто что думает по этому поводу - может ли быть повторение ситуации 1998 года? Ведь говорят, что тогда люди в начале падения цен покупали однушку, а через несколько месяцев за такие же деньги могли себе позволить двушку?
10 май 2011 13:50
Цитата "igorok123":
А кто что думает по этому поводу - может ли быть повторение ситуации 1998 года? Ведь говорят, что тогда люди в начале падения цен покупали однушку, а через несколько месяцев за такие же деньги могли себе позволить двушку?


В 1998-м у людей на руках было в несколько раз меньше денег! :protest:
(Я имею в виду долларов. Их тогда почти ни у кого не было. Какая была долларовая масса в стране после банкротства и розвала СССР?
0.1 доллара на одного жителя?...
То то же!)
10 май 2011 13:55
Цитата "igorok123":
А кто что думает по этому поводу - может ли быть повторение ситуации 1998 года? Ведь говорят, что тогда люди в начале падения цен покупали однушку, а через несколько месяцев за такие же деньги могли себе позволить двушку?


Повторення ситуації 1998 року можливе 6-) Я маю на увазі ситуацію, коли в момент Х у людей було дуже мало грошей (доларів), а в момент Х+3 роки - вже багато 6-)

Я в 1998 році купляв першу квартиру - за 9500 доларів. Зараз смішна сума :-D - а тоді - всі гроші "з гаманцем". Якби тоді не купив, і зараз би сидів з тими великими грошима :) .
10 май 2011 13:58
Цитата "Иззет Кизиларслан":
Цитата "igorok123":
А кто что думает по этому поводу - может ли быть повторение ситуации 1998 года? Ведь говорят, что тогда люди в начале падения цен покупали однушку, а через несколько месяцев за такие же деньги могли себе позволить двушку?


В 1998-м у людей на руках было в несколько раз меньше денег! :protest:
(Я имею в виду долларов. Их тогда почти ни у кого не было. Какая была долларовая масса в стране после банкротства и розвала СССР?
0.1 доллара на одного жителя?...
То то же!)


так и ценники были не эти...

Думаю, у нас все возможно, в т.ч. и такое резкое изменение цен.
10 май 2011 14:06
Тоже верно!!!
10 май 2011 20:20
Цитата "AD2009":

Ваш друг щасливий тільки до того моменту, коли він не зможе заплатити за черговий місяць оренди житла ;-E . Може він втратить "жирну" роботу..., а може ставки оренди виростуть..., а може він вийде на пенсію і треба буде більше грошей на ліки... Все може статись 6-)

І от в цей трагічний момент він прокляне все своє попереднє життя, яке він прожив весело, не зібравши грошей на власне житло.... ;-E

Такі як Ваш друг мені нагадують віршик "Попрыгунья стрекоза лето красное пропела, оглянуться не успела как зима катит в глаза" :lol:

Але, коли на старості років у тебе буде вибір - чи в будинок пристарілих, чи жити в вагончику, чи бомжувати - тоді буде не смішно :mad: .

Пипец, да Вы качественный троль:))
А Ваш не брытый и не голеный олЭнь потеряв работу и имея кредит на 30 лет как себя будет чувствовать? Небось будет тащиться от себя афигенного, как он всех поимел:))))))

Ваш персонаж мне напоминает пословицу - "на чужой шесток не открывай роток"

НУ Вы дальше сами придумайте где будет этот рогопил жить.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .141617
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее