Подать объявление

Висота встановлення газового лічільника

02 окт 2015 17:44
Вечір добрий всім.
Соррі, якщо не той підфорум, але питання наступне.
Чим (яким законом/документом) руглюється висота встановлення газового лічільника. Скріз випливає цифра 1.6м, але звідки вона росте найти не можу.
Єдине, що знайшов - ДБН В.2.5-20-2001
Але там ніякого обмеження. Єдина цифра у 1.6м це висота відключающого крану, при верхній розводці.
Тож знаючі люди, тикніть у потрібний папірець :)
03 окт 2015 14:33
Цитата "Lone Wolf":
Вечір добрий всім.
Соррі, якщо не той підфорум, але питання наступне.
Чим (яким законом/документом) руглюється висота встановлення газового лічільника. Скріз випливає цифра 1.6м, але звідки вона росте найти не можу.
Єдине, що знайшов - ДБН В.2.5-20-2001
Але там ніякого обмеження. Єдина цифра у 1.6м це висота відключающого крану, при верхній розводці.
Тож знаючі люди, тикніть у потрібний папірець :)

Сам не знаю, но на даче на примерно такой высоте висит счётчик.
03 окт 2015 17:17
Встановлюється газовий лічильник на висоті 1,6 метра, відстань від газового обладнання (плити, колонки, котла) має складати не менше 0,8 метри, а відстань між стіною та лічильником - не менш 3-5 см. :ded:
03 окт 2015 17:32
Цитата "DodgeR ":
Встановлюється газовий лічильник на висоті 1,6 метра, відстань від газового обладнання (плити, колонки, котла) має складати не менше 0,8 метри, а відстань між стіною та лічильником - не менш 3-5 см. :ded:

Яким документом ці цифри регулюються?
03 окт 2015 18:04
Цитата "Lone Wolf":

Яким документом ці цифри регулюються?



//www.kyivgaz.ua/ua/pro-kyjivgaz/struktu ra-kompaniji/rozrakhunkovo-abonentski-vi ddilennya/19-novyny/novyny-kyjivgazu/188 0-poriadok-ta-osoblyvosti-ustanovky-hazo vykh-lichylnykiv Вот здесь можно ознакомиться.
03 окт 2015 18:15
Щось там, лише про процедуру взаємодії із Київгазом..
03 окт 2015 19:26
Цитата "Lone Wolf":
Щось там, лише про процедуру взаємодії із Київгазом..


//kv.104.ua/ua/services/gas-equipment/me ter-set/id/jak-vstanoviti-gazovij-lichil nik-76 Спробуйте це.
04 окт 2015 07:55
Цитата "Lone Wolf":
Вечір добрий всім.
Соррі, якщо не той підфорум, але питання наступне.
Чим (яким законом/документом) руглюється висота встановлення газового лічільника. Скріз випливає цифра 1.6м, але звідки вона росте найти не можу.
Єдине, що знайшов - ДБН В.2.5-20-2001
Але там ніякого обмеження. Єдина цифра у 1.6м це висота відключающого крану, при верхній розводці.
Тож знаючі люди, тикніть у потрібний папірець :)



у нас в доме когда устанавливали ставили под потолком я попросил пониже сказали 1 метр 20 сантиметров от пола минимально допустимо так и установили. :smoke:
04 окт 2015 08:53
Цитата "Urec63":
у нас в доме когда устанавливали ставили под потолком я попросил пониже сказали 1 метр 20 сантиметров от пола минимально допустимо так и установили. :smoke:


Таке враження, що вони ці всі цифри з голови придумують :yes:
07 окт 2015 16:48
Цитата "Lone Wolf":


Таке враження, що вони ці всі цифри з голови придумують :yes:


а в чем собственно проблема? Какие сложности в этих сантиметрах?
09 окт 2015 14:21
Цитата "Katya_Bila":
а в чем собственно проблема? Какие сложности в этих сантиметрах?


Можливо буду пробувати перенести лічільник на іншу висоту, хотілося би бути обізнаним при суперечках із газовою конторою
09 окт 2015 17:28
Цитата "Lone Wolf":


Можливо буду пробувати перенести лічільник на іншу висоту, хотілося би бути обізнаним при суперечках із газовою конторою


Ну тоді гугліть і вивчайте нормативні акти.
11 окт 2015 15:53
Цитата "Lone Wolf":


Можливо буду пробувати перенести лічільник на іншу висоту, хотілося би бути обізнаним при суперечках із газовою конторою



Выше 1. 20. проблем с газовщиками не будет. :smoke:
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее