Подать объявление

Вишневое, ул. Вишневая, 27 - "Вишнева Оселя"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
2/20%
1/10%
0/0%
1/10%
6/60%
09 окт 2015 13:20
09.10.2015
20 окт 2015 17:57
данная застройка вылезла за пределы отведенного участка у них проблемы с землей. Вторая проблема - это плотность застройки! На этом кусочьке земли они хотят разместить 460 квартир... с машинами и людьми... ну ну... НОВЫЙ БОМЖАТНИК!
:pray:
21 окт 2015 19:08
15.10.2015
03 ноя 2015 17:17
3.11.2015
03 ноя 2015 17:26
31.10.2015

2 очередь
20 ноя 2015 20:28
13.11.2015
23 ноя 2015 14:17
Вишневая 27/2 . СОСТОЯНИЕ НА 21.11.2015 . :hi:
24 ноя 2015 18:47
1 очередь, 24.11.2015
30 ноя 2015 22:37
на этом маленьком участке строят три дома на 480 квартир... нет элементарных гигиенических условий... дома в плотную, плотность застройки ужасно высокая, удобств никаких, ....бомжатник это самое скромное название этой застройки... :protest:
01 дек 2015 12:58
Хватит тут заниматся ерундой на форуме и писать глупости. :ded: :no-no:
01 дек 2015 18:09
Мужчина, если Вас не устраивает расположение домов, цвет кирпича, я уже молчу об отсутствии гигиенических условий - никто НЕ обязывает Вас покупать здесь квартиру (либо вкладывать деньги в стройку). Меня,как инвестора, все устраивает! Зачем Вы тратите свое драгоценное время на очередное написание негативных комментариев,лучше уделите его на поиск подходящего для Вас объекта.
02 дек 2015 14:56
Полное нарушение градостроительных норм! Проект не прошел экспертизу и не пройдет ее!!! Нарушены вопросы землепользования. По застройщику плачет прокуратура! Стройка уже влезла в судебные разбирательства!!! Цвет кирпича? Да еслибы толькот цвет! Бомжатник! Натуральный бомжатник! Нормы площади на дом не выдержаны! Детям тупо негде будет гулять...Противопожарные нормы не соблюдены!!! Элементарно нет обьезда вокруг дома. И это жизни людей которые будут проживать в этих домах!!! Мне не нравится? Да! Застройщик нарушает закон, который должен защищать инвестора от заведомо негативных решений застройщика. Люди опомнитесь!!! Всех денег не заработаете. :pray: :faceoff:
09 дек 2015 16:04
Відгук про ЖК "Вишнева оселя" від Панчишин Катерини

Доброго дня! Мене звати Панчишин Катерина. Я інвестувала у новобудову ЖК «Вишнева оселя» вкінці 2013 року, зокрема, у будинок № 1 по вул. Дружби, 1. На той час, вже був збудований цокольний поверх і частина 1-го поверху. Я вже давно знала про ЖК «Вишнева оселя» і знала, що сам забудовник дуже добросовісний, оскільки моя подруга ще за 2 роки до того також купила житло в цього ж забудовника і була дуже задоволена своєю покупкою. Тому, коли в мене постало питання про вибір куди саме інвестувати, то я без вагань обрала саме ЖК «Вишнева оселя». На даний час, я вже більше місяця живу у своїй квартирі і дуже задоволена, що не прогадала з покупкою. Оскільки, за весь період будівництва в мене ніколи не виникало питань до забудовника. Він виконав всі умови своїх зобов’язань перед інвесторами, зокрема, переді мною.

Я дуже рада, що купила житло саме у ЖК «Вишнева оселя» з різних причин: зокрема, добросовісний забудовник, відкритий для своїх покупців та інвесторів, всі документи відповідають чинному законодавству, всі будівельні норми дотримуються, у будівництві використовуються новітні технології, сам колектив – дуже дружній і доброзичливий, допомагає всім покупцям та інвесторам у вирішенні різних питань. Крім того, хочу побажати всім майбутнім покупцям та інвесторам не вагатись і купувати житло саме тут.
14 дек 2015 07:23
Состояние на 13.12.2015
17 дек 2015 20:23
17.12.2015
17 дек 2015 20:23
2 очередь
18 дек 2015 11:12
Я, Поповичук Ольга Олександрівна, на даному етапі вже не інвестор, а власниця квартири від «Вишневої оселі»,по вулиці Дружби,1. Статус інвестора отримала в квітні 2014р. Інвестувала одразу після першого ж перегляду об'єкту. Інвестувала не вагаючись! Ключові фактори: ціна, якість, порядність забудовника!
Я пам’ятаю той хвилюючий момент, коли віддавши тяжко зароблені кошти, я спостерігала за будівельним майданчиком. Час плинув повільно, здавалося, що ніколи не настане той момент, коли я зможу вступити до своєї власної квартири. Багато довелося нам пережити спільно із інвесторами та забудовником, адже заздрість та зло ніколи не спить . На жаль, момент заселення довелося дещо відтягнути в часі. Але завдяки нашій згуртованості, завдяки нашим спільним діям, ми подолали всі перешкоди, пройшли всі бар’єри і ось настав той довгожданий момент! Момент, коли після хвилюючого очікування, завершення ремонту, я щаслива заварюю улюблену каву на своїй власній кухні. І так мені тепло та затишно, хоча за вікном ллє дощ і віє вітер. Я гадаю це завдяки тому, що кожен, хто доклав своїх зусиль для будівництва нашого будинку залишив тут частинку свого серця, вдихнув своє тепло та любов.
Спасибі всім працівникам «Вишневої оселі», Наливайку Федору Васильовичу за цей прекрасний момент в моєму житті. Нехай радість та щастя людей, які проживають в нашому будинку передасться також кожному з вас. :leb:
22 дек 2015 16:08
23 дек 2015 13:09
Цитата "петро иванович":
Полное нарушение градостроительных норм! Проект не прошел экспертизу и не пройдет ее!!! Нарушены вопросы землепользования. По застройщику плачет прокуратура! Стройка уже влезла в судебные разбирательства!!! Цвет кирпича? Да еслибы толькот цвет! Бомжатник! Натуральный бомжатник! Нормы площади на дом не выдержаны! Детям тупо негде будет гулять...Противопожарные нормы не соблюдены!!! Элементарно нет обьезда вокруг дома. И это жизни людей которые будут проживать в этих домах!!! Мне не нравится? Да! Застройщик нарушает закон, который должен защищать инвестора от заведомо негативных решений застройщика. Люди опомнитесь!!! Всех денег не заработаете. :pray: :faceoff:



Добрый день! уточните пожалуйста, Вы по каким критериям диагноз ставите...? генплан застройки увидели или специальные знания имеете ?
23 дек 2015 15:09
Цитата "Oldi77":



Добрый день! уточните пожалуйста, Вы по каким критериям диагноз ставите...? генплан застройки увидели или специальные знания имеете ?


Это шайка местных городских сумасшедших, которые периодически "борятся" с стройками в Южной части Вишневого. Последним объектом для них стала Вишнева Оселя. До этого валяли строительные заборы Акварелям. Видео на Ютубе есть. Наверно заинтересованность какая то у них.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx