Подать объявление

Виды пенсий и некоторые тонкости их начисления

16 май 2010 12:04

Конституция Украины гарантирует всем нетрудоспособным гражданам Украины право на материальное обеспечение за счет трудовых и социальных пенсий. Иностранные граждане и лица без гражданства, проживающие в Украине, также имеют право на пенсионное обеспечение наравне с украинскими гражданами.



Читать дальше >>

16 май 2010 12:04
мені недоходить чому потрібно враховувати роки анйменьших оплат праці що припали на 2000 -03 роки, коли я вже до цього часу мав трудовий стаж більше 25 років,получається зменьшення нарахування в половину.82-87 рік коефіцієнт моєї зарплати становив 1,4 а ці роки знизили його до 0,9
16 май 2010 12:07
потрібно міняти, особа попрацювала 25 положених років,отримувала мінімальну зарплату неполчить мінімальної пенсії,звідси потрібно й починати,а також знищити шаленні пенсії в десятки тисяч,відмінити вихід на пенсію особам що недосягли ПЕНСІЙНОГО віку,маєш льготи по певних умовах йди працювати на інші роботи,пенсію отримаєш по досягненню 60 років, а то в нас 30%пенсіонерів що мають 40-45 років,відмінити додаваня років що зменьшують всі надбання людини це 1999-2002 роки.Розробити прозору систему нарахування пенсій доступну любому громадянинові. в даний час 30% недоживають до пенсійного віку а нарахування йшли,особа в середньому повинна отримувати пенсію 10-15 років а наші пенсіонери в середньому після пенсії отримують 5-6 років то куди діваються всі ті кошти А ЇХ ЗЇДАЮТЬ пенсіонери що мають тисчні пенсії,прчому вони й так ненайбідніші отаке а нас СОЦІАЛЬНЕ забезпечення
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее