Вибори Президента України 2019

[ незалежне опитування ]

Аналитические исследования.

Вибори Президента України 2019 (раунд 2)

Опрос закончился 20 апр 2019, 12:27

Зеленський
113
17%
Порошенко
423
63%
Не піду на вибори, бо не подобаються обидва кандидати
23
3%
Не подобаються обидва кандидати, але піду і віддам голос за менше зло (оберіть нижче)
39
6%
Зеленський (але в першому турі голосував не за нього)
32
5%
Порошенко (але в першому турі голосував не за нього)
39
6%

Всего голосов : 669
Репутація: 10
TetianaU писал(а):Сам факт такої співпраці абсолютно не є таємницею. Наприклад, відомо, що з 2017 року США дали нам доступ до своїх розвідданих, що є великою заслугою команди тодішнього президента. Про що Зе говорить неофіційно ніхто не знає і обговорювати тут нічого. Але те, що він говорить офіційно, не як комік чи приватна особа, а як президент, він має добре фільтрувати. Це не нормально, коли президент України виправдовує смерть своїх військових, ще й базуючись на словах президента країни-агресора. І то того ж просить його виступити миротворцем.

А можна список того, що Зеленський вже реально зробив? Справді цікаво.
Вы слишком ведетесь на правильные слова и неправдивые отчеты. То что прежняя власть заявляла и реальность часто не совпадали. Зеленский бурно начал управлять и принимает массу важных решений, только их выполнение в основном блокируют прежние. Пока он не уберет этих саботажников перемен не увидим. Нужно время.
Репутація: 6
А на що Ви тоді ведетеся? Ви ж пропонуєте оцінювати результати. От я і питаю, на підставі яких результатів, Ви так зробили такі висновки. Що ЗЕ
Цитата:
реально делает
?

Відкрийте мені очі)))
Нет никаких "досягнень".
Есть только фейлы, причем достаточно серьезные и которые в будущем приведут к очень серьезным последствиям.
Два основных "досгення" на мой взгляд это:
- постепенное уменьшение западной поддержки и помощи в борьбе с рашкостаном.
И идет все к тому что мы будем один на один с северными орками. Поэтому наш зепрезедент и ПРОСИТ путлера, а не ведет с ним разговор на равных, угрожает ему усилением санкций или борется с ним хотя бы так как делал это шоколадный барыга.
- превращение нашей страны в рашкостан.
Причем стахановскими темпами.
Если москали свой народ превращали ГОДАМИ в тупорылое зазомбированное быдло тратя на пропаганду миллиарды долларов, то наш зенарод оказался впереди планеты всей.
Без всяких усилий власти создал рашкостан и отдал всю полноту власти в одни руки. Северная Корея, Венесуелла, Рашкостан, Туркменистан, Таджикистан и мы..
TetianaU писал(а):А на що Ви тоді ведетеся? Ви ж пропонуєте оцінювати результати. От я і питаю, на підставі яких результатів, Ви так зробили такі висновки. Що ЗЕ ?

Відкрийте мені очі)))
вот вы в селе как картошку сажаете - через неделю уже выкапываете, или ждете пока вырастет? А свыню колете еще поросенком или пусть сало нагуляет? Поле засеяли и первые ростки жнете? Всему свое время, надо уметь ждать.
Це Ви писали, а не я, що Зеленський щось вже там "реально делает", "бурно управляет". От я і поцікавилася, що саме? Так і пишіть: ще нічого не зробив, зате багато чого нарозказував. Ну-ну. :smile: І забувайте вже про "прежних". Все, вся влада у Вашого обранця, досить уже спихати на попередників. Йому країна дісталася у кращому стані, ніж у свій час його попереднику.
TetianaU писал(а):Це Ви писали, а не я, що Зеленський щось вже там "реально делает", "бурно управляет". От я і поцікавилася, що саме? Так і пишіть: ще нічого не зробив, зате багато чого нарозказував. Ну-ну. :smile: І забувайте вже про "прежних". Все, вся влада у Вашого обранця, досить уже спихати на попередників. Йому країна дісталася у кращому стані, ніж у свій час його попереднику.

Доллар стабильный, цены на все товары не взлетели, квартиры понемногу дорожают. Что должен делать президент чтобы о его делах говорили? Он не колдун, решить все проблемы сразу не может.
Різні ви планки ставите різним президентам. Так в нас і так долар був стабільний. Я оцінюю 5 років роботи Порошенка, хоча 5 років тому не голосувала за нього, Ви оцінюєте шоу Зеленського... Хто ведеться на лозунги? Прийде весна, саджати будемо (друзів у крісла). Кінець епохи бідності (для Коломойського, принаймні). До речі, як там митники, вже позвільнялися?
TetianaU писал(а):Різні ви планки ставите різним президентам. Так в нас і так долар був стабільний. Я оцінюю 5 років роботи Порошенка, хоча 5 років тому не голосувала за нього, Ви оцінюєте шоу Зеленського... Хто ведеться на лозунги? Прийде весна, саджати будемо (друзів у крісла). Кінець епохи бідності (для Коломойського, принаймні). До речі, як там митники, вже позвільнялися?

Порошенко шоу устраивал круче, там ловились бандюки и взяточники, клеймились, отпускались, правда переводились на другие должности. Доллар прыгнул стабильно с 8 до 28, и правительство его так и не опустило. Инфляция, схемы с газом и углем, развал предприятий и сельского хозяйства. Менты и налоговая озверели круче чем при Януковиче. И народ валит за рубеж от нищеты. Вам эти достижения прежних нравятся?
З Зеленським поки те ж саме. Сів, покричав, пообзивав, перед камерою повипендрювався, поїхав, нічого не змінилося. Йому аби картинка. Друзів, партнерів по бізнесу по посадах порозсаджував. Долар вже не був 8, як Порошенко став президентом. І що доброго, якщо курс тримати вручну? Так, його відпустили. Я тільки за. Якби Янукович його вручну не тримав такого колапсу одномоментного не було б. Іфляція, схеми, розвал.... А ми прям раніше в раю жили? Який розвал? Коли він почався? В нас ніякі нові підприємства за останні 5 років не відкрилися? В чому проявляються звірства ментів? А раніше як було? Це все загальні фрази. Точно те ж саме можна було говорити будь-коли, при кожному президенту. Народ валить від зубожіння? Так і до цього їздив, в Росію, Білорусь. І щось при Зеленському не спішить повертатися, ну, крім а-ля Портнових. А ну, так, ще рано, треба почекати, точно. А чому народ в європейських країнах їздить в інші країни на заробітки, та ж сама Польща їздить в Німеччину? Там теж Порох винуватий? Ви абсолютно не об'єктивні. Винуватите в тому, де не варто, і не признаєте нічого доброго, що він реально зробив.

Зеленський багато наговорив. Багато чого ще рано оцінювати, але дещо вже можна. Обіцяв, що не буде кумівства, куди не глянь на посадах його друзі. Обіцяв не чіпати бізнес, не встиг призначити в.о. Голови СБУ, вже заарештовують рахунки. Ну, велосипед і кортежі, то вже дрібниці. Що він мав у Путіна при першій розмові запитати? Що бачимо в реалі, заїкається і принижується? І хоч би толку, а то наших як вбивали на сході, так і вбивають.

От що зробив, то шкільну форму відмінив. Дякую йому дуже, мій син її і так не носив. А, ще затримав виплату 10 млрд грн містам. Піклується, щоб гроші не попали не в ті руки, не в "квартальські", перерозподілити ж треба і освоїти.
Ну у нас абсолютно разные представления о долларе. Лично я против курса 28, да и большинство народа против. Вот если б гривневые цены на импорт не выросли - был бы за. А так ни бытовую технику купить, ни за рубеж поехать - слишком дорого. А с Путиным что, хамить надо? Типа Хрущева, показать ему кузькину мать? Зеленский воспитанный и нормально общается.
Пред.

Вернуться в Голосования, опросы

dsf

цена: от 12 050 грн./м2
тел: 0 800 33 14 15

цена: от 22 250 грн./м2
тел: (044) 364 64 64

цена: от 17 004 грн./м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 16 934 грн/⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97

цена: от 22 000 грн./м2