Великие комбинаторы, или Кто кассир в больничной кассе

Комментарии к статья старого сайта и форума
Закрыто
Anonymous
Профиль
Кто бы что ни наговаривал на столичного мэра, но лично мы глубоко уверены, что он действительно любит киевлян.Читать дальше >>
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Хто цікавиться роботою Лікарняних кас - читайте на сайтах - Лікарняна каса Полтавщини, Житомирської області
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Термін "лікарняні каси" не варто сплутувати з "каси лікарні", де акумулюються благодійні внески. Тому автору статті, якщо він себе вважає професіоналом, варто було б спочатку розібратися та вивчити, як і з якого часу діють лікарняні каси на Україні та у світі. Тоді б він допустив менше фактичних помилок, зокрема, про те, скільки в нашій країні лікарняних кас і людей, які у них перебувають. Хочеться виправити автора: в Україні нині більше 240 лікарняних кас, в яких перебуває майже 860 тис. осіб. Більше дізнатися про лікарняні каси можна на сайтах благодійної організації «лікарняна каса Житомирської області», «Лікарняна каса Полтавщини».
Вернуться к началу
Anonymous
Профиль
Авторам статті, якщо вони себе вважають професіоналами, варто було б спочатку розібратися та вивчити, як і з якого часу діють лікарняні каси на Україні та у світі. Тоді б вони допустили менше фактичних помилок, зокрема, про те, скільки в нашій країні ЛК і людей, які у них перебувають. Хочеться виправити автора: в Україні нині більше 240 лікарняних кас, членами яких є майже 860 тис. осіб. Більше дізнатися про ЛК можна на сайтах БО«Лікарняна каса Житомирської області», «Лікарняна каса Полтавщини».
Вернуться к началу
Закрыто

Вернуться в Новости и статьиdsf