Подать объявление

Відшкодування витрат Інвесторам будинків 1-ї черги

134. . .7
30 ноя 2016 22:41
прошу надати Ваші коментарі
03 дек 2016 19:49
Я не юрист, поэтому для меня такой проект заявления кажется вполне нормальным.
12 дек 2016 01:01
Вищевказаний договір має всі ознаки договору підряду (с)

А договр то инвестиционный. :drink: :drink: :drink:
13 дек 2016 06:49
Цитата "TimonS":
Вищевказаний договір має всі ознаки договору підряду (с)

А договр то инвестиционный. :drink: :drink: :drink:

можна уточнити нормативні акти на яких базується Ваше твердження(що договір інвестиційний)?
13 дек 2016 11:55
//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1560-12


А вашем случае, когда начнётся судебное заседание (если сейчас подать заявление, то начнётся оно гдето месяца через три) судья укажет на не соответствие искового заявления к фактической ситуации и дело закроет.
13 дек 2016 12:01
НУ и самое главное,
вы говорите, что полностью расчитались за будущую квартиру. Но вы обманываете себя и других. Вы могли оплатить максимум 99%.
А полностью оплатить вы можете только при наличие техпаспорта. Так что выша упоминание о о полной выплате - ничтожно.
13 дек 2016 18:02
Цитата "TimonS":
Вищевказаний договір має всі ознаки договору підряду (с)

А договр то инвестиционный. :drink: :drink: :drink:

перш за все дякую за коментарі,
з приводу назви договору можна довго проводити дискусію, суть не в цьому: відповідальність за порушення договору передбачена різними номативними документами, в т.ч. "Вашим" документом:
Стаття 20. Відповідальність суб'єктів інвестиційної
діяльності

При недодержанні договірних зобов'язань суб'єкти
інвестиційної діяльності несуть майнову та іншу відповідальність,
передбачену законодавством України і укладеними договорами.
Сплата штрафів і неустойок за порушення умов договорів, а
також відшкодування завданих збитків не звільняють винну сторону
від виконання зобов'язань, якщо інше не передбачено законом або
договором.
13 дек 2016 18:04
Цитата "TimonS":
//zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1560-12


А вашем случае, когда начнётся судебное заседание (если сейчас подать заявление, то начнётся оно гдето месяца через три) судья укажет на не соответствие искового заявления к фактической ситуации и дело закроет.

цю заяву, я готую для КМБ: потім вона може бути підтвердженням відсутності виконаних КМБ зобов*язань
13 дек 2016 18:07
Александр, я не знаю, может у нас договоры разные. Но в случае переноса сроков (по любой причиние) КМБ объязан предупредить. И всё.
В этом случае он договор не нарушит.

вы это понимаете?

Тобишь

нет никаких " недодержанні договірних зобов'язань суб'єкти "
13 дек 2016 18:31
Цитата "TimonS":
НУ и самое главное,
вы говорите, что полностью расчитались за будущую квартиру. Но вы обманываете себя и других. Вы могли оплатить максимум 99%.
А полностью оплатить вы можете только при наличие техпаспорта. Так что выша упоминание о о полной выплате - ничтожно.

1: мене ніхто не обмежував заплатити 101%
2: спорити не буду, викладу в настуапній редакції: "Станом на 31 липня 2017, передбачені договором зобов'язання з перерахування грошей мною виконано в повному обсязі: згідно розділу 3 Договору сплачено 99% вартості майнових прав дд.мм.2015"
13 дек 2016 18:42
Цитата "TimonS":
Александр, я не знаю, может у нас договоры разные. Но в случае переноса сроков (по любой причиние) КМБ объязан предупредить. И всё.
В этом случае он договор не нарушит.

вы это понимаете?

Тобишь

нет никаких " недодержанні договірних зобов'язань суб'єкти "

а якщо КМБ не попереджав?
також є норма закону, ЦК, Стаття 530. Строк (термін) виконання зобов'язання

1. Якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Зобов'язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події.
13 дек 2016 19:14
Ладно. До встречи в суде. )
15 дек 2016 07:00
Цитата "TimonS":
Ладно. До встречи в суде. )

я розумію, що процес буде складний і коли справа дійде до суду: значна частина пунктів номативних документів на які я буду посилатись змінеться, також вірю в те що відстою своє законне право на житло за яке я заплатив власні \зароблені кошти (які маю підозру можуть використовуватися КМБ не за призначенням), а що Ви будете захищати?
15 дек 2016 20:40
Цитата "Cote0220":


Вот и стало понятно, почему гонят вторую очередь, при таких провисах в первой.
Велкам инвесторов первой очереди в 2019 (реально или ооочень оптимистично в 2018) для получения ключей.
КГС лживые у*людки.

пропоную розпочати новий рік із привітань, і гуртом прийти в гості до КМБ, також привітати їх із новим роком, а там вони, як гостині господарі мають нам дати акти прийому передачі на введені квартири, заодно і про плани передачі ключів поговоримо.... 3-го січня вони працюють?
15 дек 2016 22:04
Исковое заявление уже написали, теперь надо митинги устравивать. :)
15 дек 2016 22:19
Цитата "TimonS":
Исковое заявление уже написали, теперь надо митинги устравивать. :)

я думаю Ви погодитесь, що корректніше отримати від КМБ письмову відповідь на запит, який Ви сприйняли як позовну заяву (в іншій темі підфоруму), також, як я і раніше писав: чекаю 31.12.2016, хоча Вам мабуть це складно зрозуміти?....
15 дек 2016 22:46
Вы сами себе противоречите. Я не знаю, может тут люди этого не видят, но это так.


"пропоную розпочати новий рік із привітань, і гуртом прийти в гості до КМБ,"

и тутже

"я думаю Ви погодитесь, що корректніше отримати від КМБ письмову відповідь "
16 дек 2016 05:06
Цитата "AlexandrK1":

я думаю Ви погодитесь, що корректніше отримати від КМБ письмову відповідь на запит, який Ви сприйняли як позовну заяву (в іншій темі підфоруму), також, як я і раніше писав: чекаю 31.12.2016, хоча Вам мабуть це складно зрозуміти?....

говорила вскользь одна знакомая судья в бане:есть еще дураки, которые цветы и конфеты несут.цитата. без обид. пока нет реформ судвласти - нет влияния отдельных граждан или их несчастных объединений на судьбу строек. не мешайте читать о планировках. есть же ваша линия.
16 дек 2016 06:42
Удевительно читать о людях, которые как стадо овец ждут когда само как-нибудь разрулится и даже задницу с дивана не подымут. Если только ныть, что ничего не получится - ничего не получится.

Александр, идти нужно по предварительной записи, иначе просто не примут.
16 дек 2016 06:45
Тимон, Вы же во второй очереди, насколько я помню. Так, что Ваши бесценные комменты не в тему.
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
134. . .7
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx